Kézilabda
18 feliratkozó
több mint 1 éve
Eddig semmit sem láttam a meccsből, most értem haza, de kurva jó ez a folyamatos overreacc flow ittén direkt nem is nézem mer csak felbasznám magam
zacknorb
kommenteket meg nso közvetítést olvasva chillezek
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Ez megvan gyerekek😆Mindig az utolsó 3-5 perc dönt. Ezt jegyezd meg.
JC6 (Mr. Miele)
több mint 1 éve
Tudom, hogy mindenki nagyon izgul, de fontos megjegyezni, hogy Kuvait lett a 27. a vb-n!
több mint 1 éve
Kivettük a féket (Lékai)
több mint 1 éve
Ez megvan gyerekek😆
több mint 1 éve
Ha cumizunk akkor az Chemán megy el basszus..De miért is cumiznánk?
JC6 (Mr. Miele)
Mi irányítjuk a meccset, és minden kézimeccsen vannak ergyább időszakok, minden csapatnál. Ritka, amikor egy csapat végig hibátlanul hoz le egy meccset.
Plusz Bartucz meg kivédi a szemüket is.
több mint 1 éve
A szerbünk nem szereti a horvátokat
több mint 1 éve
Simán nyerhető meccs lett volna de hát 🤷Közepes játékkal 5 ide kellene hogy legyen.
dande2
több mint 1 éve
Én arra számítottam, h eddigre eldől a horvátok javáraők is
Willie Parker
több mint 1 éve
Eddig semmit sem láttam a meccsből, most értem haza, de kurva jó ez a folyamatos overreacc flow itt
több mint 1 éve
Én arra számítottam, h eddigre eldől a horvátok javára
több mint 1 éve
pfff. nagyon kemény meccs
több mint 1 éve
Ha cumizunk akkor az Chemán megy el basszus..
több mint 1 éve
Simán nyerhető meccs lett volna de hát 🤷
több mint 1 éve
Eddig jól fújtak a sporik, attól tartok az utolsó 15 percre hagyják a hazai pályátEddig nekünk fújtak 😅 nem látom, hogy lenne meg ez a meccs.
Stoki
több mint 1 éve
ajjaj, ezt beverte, van baj megint
több mint 1 éve
Kikerázott kroàt bulajó érzéke/izlése van a horvát operatőrnek, már többször bizonyította 😊
Willie Parker
több mint 1 éve
nagyon tanácstalanok a horvátok, igen gyenge meccs
több mint 1 éve
Kikerázott kroàt bula
több mint 1 éve
Sima W
több mint 1 éve
Túlzás ez a piros
több mint 1 éve
Eddig jól fújtak a sporik, attól tartok az utolsó 15 percre hagyják a hazai pályát
több mint 1 éve
iktriad te vagy? 😀Úgy érzem megint átment ez a topic legaljába, de nem baj srácok folytassátok csak, volt itt már kurvaanyád, faszszopó, még van bő 15 perc, adjátok ki a feszültséget magatokból.Miközben simán be fogjuk húzni a meccset.
ervinator
De ilyen az ember, "mindent jobban tud".
Őszentsége Sobri Jóska
több mint 1 éve
Úgy érzem megint átment ez a topic legaljába, de nem baj srácok folytassátok csak, volt itt már kurvaanyád, faszszopó, még van bő 15 perc, adjátok ki a feszültséget magatokból.Miközben simán be fogjuk húzni a meccset.
ervinator
De ilyen az ember, "mindent jobban tud".
több mint 1 éve
Úgy érzem megint átment ez a topic legaljába, de nem baj srácok folytassátok csak, volt itt már kurvaanyád, faszszopó, még van bő 15 perc, adjátok ki a feszültséget magatokból.
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"