Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kézilabda

18 feliratkozó

több mint 14 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Elkezdhetünk szurkolni Angolának, ha jól számoltam. Ha megverik a németeket utóbbiak sanszosan kiesnek a norvég-verés ellenére, izland bejönne negyediknek a csoportban. A keresztágon a spanyolok lesznek a másodikak, így 16 között lehetne Angola-Spanyolország meccs, amin újabb angolai siker esetén olimpiai selejtezőt vívhatnánk, feltéve, hogy az oroszok kiejtik Izlandot. Persze ez csak saját számolgatás, lehet benne hiba 😊

szerk.: máris találtam, mivel Izland verte Montenegrót így Izland lehet második is a csoportban, akkor pedig nem az oroszokkal, hanem a Korea-Hollandia meccs győztesével játszana. Ez így már egy fokkal szarabb variáció. Az első lépés mindenesetre, hogy a németek nem nyerhetnek Angola ellen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Jó volt ez, mondjuk a meccs képe alapján nyilvánvalóvá vált, hogy azért a Montpellier még szar passzban is jobb csapat, csak kapusuk nincsen továbbra sem, nem hiszem el, hogy összeraknak egy ilyen csapatot, és nem tudnak egy normálisat szerezni (ott rohad Landin a Silkeborgban pl.). De nagy gratula a Szegednek, kár, hogy a Leon elleni hazai bukta miatt az egésznek nincs jelentősége.Rajna
Egyébként Ancsinról mi a véleményed? Szerinted van rá esély, hogy hosszútávon pótolni tudja Nagy Lacit a válogatottban?Schleck
Hát amit eddig láttam tőle az alapján nem sok. Nem rossz, jobb, mint Mocsai ( 😂 ), de messze van Nagytól, különösen védekezésben. De még van ideje nyilván, három év múlva meglátjuk.

több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jó volt ez, mondjuk a meccs képe alapján nyilvánvalóvá vált, hogy azért a Montpellier még szar passzban is jobb csapat, csak kapusuk nincsen továbbra sem, nem hiszem el, hogy összeraknak egy ilyen csapatot, és nem tudnak egy normálisat szerezni (ott rohad Landin a Silkeborgban pl.). De nagy gratula a Szegednek, kár, hogy a Leon elleni hazai bukta miatt az egésznek nincs jelentősége.Rajna
Egyébként Ancsinról mi a véleményed? Szerinted van rá esély, hogy hosszútávon pótolni tudja Nagy Lacit a válogatottban?

több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Jó volt ez, mondjuk a meccs képe alapján nyilvánvalóvá vált, hogy azért a Montpellier még szar passzban is jobb csapat, csak kapusuk nincsen továbbra sem, nem hiszem el, hogy összeraknak egy ilyen csapatot, és nem tudnak egy normálisat szerezni (ott rohad Landin a Silkeborgban pl.). De nagy gratula a Szegednek, kár, hogy a Leon elleni hazai bukta miatt az egésznek nincs jelentősége.

több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Zseniális meccs volt, aki teheti kerítsen egy ismétlést, Bajusz Sanyi tájszólása adott az egésznek még egy akusztikai élményt 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
a recept egyszerű. top csapatot úgy lehet megverni, hogy a kapuson kívül másik 4 embernek is kalsszis teljesítményt kell nyújtania + az ellenfél kapusa legyen annyira szar h egy bábu is jobb lenne helyette 😂

am. hatalmas respect a srácoknak, brutális nagyot harcoltak. az meg h mikler, sulz, lékai, buday, ancsin is egyszerre ilyen napot fogott ki az a hihetetlen kategória... ku*va jó meccs volt, nagy sportélmény! 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nagyon nagy győzelem volt!!! Remélem látták páran a meccset, mert bár lehet így sem jut tovább a Szeged, de ez óriási élmény volt. 😊
Jah, és Šulc>>>>>Karabatic!! 😀

több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mondjuk nem csak a franciáknak, hanem a drága kommentátoroknak sem a bírókkal kellene foglalkozni, főleg egy teljesen egyértelmű kétperc után.

több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, de király ez a Szeged-Montpellier meccs eddig. 😊
Nagyon szépen harcolnak a szegedi srácok, remélem bírni fogják a meccs végéig.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
ideje még bőven van, van vagy 22 éves....peach
Persze, én nem szidtam, csak Bébé emlékei nem stimmeltek az enyémekkel.

Egyébként jó srác, csak védekezésben totál fogalmatlan. De a nulla magyar utánpótlástól már ez is jó.Rajna
Lékaiba nagyobb potenciál van mint Császárba. 1-2 év Veszprémbe lesz a PLER bol is akarták vinni de a nagyobb játéklehetőság miatt Szegedre ment.
Ma Berlin-Veszprémre mit tippeltek ? Nálam fix X 😀 XD ihhihihih
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Konkoly búcsú.
kíváncsi vagyok ki lesz az új edző


JT Daniels fan
több mint 14 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 851 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Nyögvenyelős, sok hibával tarkított meccs volt, egy jobb csapat ellen ennyi nem fér bele, de meg van a 2 pont, ez a fő. Pálinger nagyon jó, még mindig, második félidőben érdekes volt a Görbe irányít dolog is. Ja, és Löke kapus elől éppen elszedő gólja nagyon szépre sikeredett. Bő 2 hét és idegenben is nyerni kell!Deny
Hát ha kell 😊
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
ideje még bőven van, van vagy 22 éves....peach
Persze, én nem szidtam, csak Bébé emlékei nem stimmeltek az enyémekkel.

Egyébként jó srác, csak védekezésben totál fogalmatlan. De a nulla magyar utánpótlástól már ez is jó.

több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
ideje még bőven van, van vagy 22 éves....peach
Persze, én nem szidtam, csak Bébé emlékei nem stimmeltek az enyémekkel.

Egyébként jó srác, csak védekezésben totál fogalmatlan. De a nulla magyar utánpótlástól már ez is jó.

több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
ideje még bőven van, van vagy 22 éves....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
A francia meccsből annyi maradt meg, hogy 10+al szívtunk, lehet, hogy egyébként Lékai jó volt, nemtom 😊

több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
lékai meg hihetetlen mekkora clutch!peach
1ik világversenyen is jó volt a válogatottban
jók ellen játszottunk, eléggé aláztak, utsó 15 percre bejött Lékai és szopatta a népet és azt hiszem még szoros is lett aránylagBébé
Viszonylag limitált a választék, lévén Lékai csak az idei vébén került be a válogatottba. Mondjuk az általad leírtakra nem emlékszem, sztem csak a japánok ellen remekelt, ők meg azért nem jók. Jónak mondható csapat, akivel szorosat toltunk, azok a lengyelek meg a németek, mindkettőt megnyertük, Lékai szinte fenn se volt.Rajna
mintha a franciák ellen játszottunk volna, de ez sem száz
meg lehet h nem is lett szoros 😀 , de azt tudom h bejött és a nagy állatok között nagyon élt, hátán vitte a csapatot

vagy az lehet még, h az idő mindent megszépít 😀
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
lékai meg hihetetlen mekkora clutch!peach
1ik világversenyen is jó volt a válogatottban
jók ellen játszottunk, eléggé aláztak, utsó 15 percre bejött Lékai és szopatta a népet és azt hiszem még szoros is lett aránylagBébé
Viszonylag limitált a választék, lévén Lékai csak az idei vébén került be a válogatottba. Mondjuk az általad leírtakra nem emlékszem, sztem csak a japánok ellen remekelt, ők meg azért nem jók. Jónak mondható csapat, akivel szorosat toltunk, azok a lengyelek meg a németek, mindkettőt megnyertük, Lékai szinte fenn se volt.

több mint 14 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 549 — rabszolga
lékai meg hihetetlen mekkora clutch!peach
1ik világversenyen is jó volt a válogatottban
jók ellen játszottunk, eléggé aláztak, utsó 15 percre bejött Lékai és szopatta a népet és azt hiszem még szoros is lett aránylag
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
nem azért a 20 fillérért, de elkentünka veszprém száját... 😛 😀

lékai meg hihetetlen mekkora clutch!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Nyögvenyelős, sok hibával tarkított meccs volt, egy jobb csapat ellen ennyi nem fér bele, de meg van a 2 pont, ez a fő. Pálinger nagyon jó, még mindig, második félidőben érdekes volt a Görbe irányít dolog is. Ja, és Löke kapus elől éppen elszedő gólja nagyon szépre sikeredett. Bő 2 hét és idegenben is nyerni kell!
több mint 14 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 742 — Poloska confirmed
GYÖNGYÖS - kutyák 25:20 :cool:

több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
A Veszprém kurva jó ma is. 😊Schleck
Ez volt a legkönnyebb meccs idén, most jön az Atletico, az már valóban keménynek ígérkezik.

több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A Veszprém kurva jó ma is. 😊

több mint 14 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 742 — Poloska confirmed
Szombat 17:15 SportKlub

GYÖNGYÖS - mezőkövesd Gigarangadó. Tessék nézni :cool: