Kézilabda
18 feliratkozó
több mint 14 éve
Elég blama hangulat lett a városi újságokban, hírportálokban hirtelen. Előtte ezer nyilatkozatot lehoztak, hogy xy szerint az ETO a világ legerősebb női csapata (volt aki a brazilok elleni felkészülési meccsre hivatkozott), sima győzelemmel kell kezdeni, cél egyértelműen a BL döntő, erre jött a kudarc. Most mindenki temeti őket, holott annyira nagy baj még nincs.(De legalább így a címlapokon a futsal csapat eredménye van 😀)
több mint 14 éve
Nők... mellesleg tavaly az első körben kieső Zvenyigorod otthonában kezdett vereséggel a Győr, aztán a maradék öt meccset hozta. Felőlem annyit bénázhatnak itt amennyit akarnak, csak ynerjék meg a végén, az az igazi gáz, nem ez.A győri lánykákat is ahogyan nyalogatták, pont úgy kapnak ki a Randerstől...HabiMint minden évben? 😀 Persze nem a világvége a vereség de vicc hogy minden évben le kell írni hogy a világlegjobb csapata a Győr mert így meg ciki Dániában is kikapni.Toca
több mint 14 éve
A győri lánykákat is ahogyan nyalogatták, pont úgy kapnak ki a Randerstől...HabiMint minden évben? 😀 Persze nem a világvége a vereség de vicc hogy minden évben le kell írni hogy a világlegjobb csapata a Győr mert így meg ciki Dániában is kikapni.
több mint 14 éve
A győri lánykákat is ahogyan nyalogatták, pont úgy kapnak ki a Randerstől...


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Nagyon jó a Veszprém eddig, külön élvezem, hogy itt csak EHF közvetítéssel látom angolul, a kommentátor nagyon drukkol a Kielcének, de hiába 😊 a támadás állat, a kapusaik semmit sem fognak, Alilovics meg rohadt jó.
több mint 14 éve
oktat az All-Star Team, v Dream Team? BL így már azért illene végre... :rolleyes: nem baj CSAJOK, akkor is ti vagytok FERENCVÁROS!!!
|
több mint 14 éve
Böhn az új női HC. Sok sikert neki a lányokhoz. 😊tüsi91Kezdetnek hozhatna 1-2 játékost a norvég válogatottból 😊 Amúgy sok sikert neki.
több mint 14 éve
Böhn az új női HC. Sok sikert neki a lányokhoz. 😊
több mint 14 éve
http://ulloi129.wordpress.com/2011/07/24/dobbenet-elhunyt-marinko-kelecevic/basszus...R.I.P. 😕 😕 😕
|
több mint 15 éve
A Ciudad Real beolvad a Real Madridba. :/ Belőlük is olyan cspat lesz, mint a Barca, 4 ezres közönséggel egy világvárosban, a focicsapat által vetett pénzekből élve. Undorító. Volt szó az Athleticórol is, az lehet h jobb lett volna:http://hatosfal.blog.nepsport.hu/archives/2011/07/01/BM_Ciudad_Real_Madrid/

több mint 15 éve
Az a baj,hogy a bajnoki második helyre még mindig jók...True. Mind2 sor. 😐
Budayt kihagytad a felsorolásból amúgy.Bazzani
több mint 15 éve
A bajnoki második hely relatíve simán meglett nekik, egy-két betli csúszott csak be, a BL-ben pedig abszolút erőn felül mentek. Lehet, hogy jövőre szarabbak lesznek, de én az ideiből tudok kiindulni 😊
több mint 15 éve
Az a baj,hogy a bajnoki második helyre még mindig jók...A Szeged meg szinte tuti nem lép tovább, egyedül az Eperjesnél (vagy másik bejutónál) lesz erősebb, a Kiel, a Montpellier és a Köbenhavn foghatatlan, a Leont kéne megcsípni de az is majdnem lehetetlen. De legalább láthatjuk testközelből az új szupercsapatot, a Köbenhavnt. RajnaSzeged egy rakás szar, már mi is hegyezzük rájuk a fogunkat. Nálam az a csapat nem számít ahova kell egy Dr. Czina meg egy Ancsin a kezdő átlövő... Amit az a gyerek tegnap is művelt az U21 meccsen, már a fél csarnok sírt tőle.Hanni
Budayt kihagytad a felsorolásból amúgy.
több mint 15 éve
A Szeged meg szinte tuti nem lép tovább, egyedül az Eperjesnél (vagy másik bejutónál) lesz erősebb, a Kiel, a Montpellier és a Köbenhavn foghatatlan, a Leont kéne megcsípni de az is majdnem lehetetlen. De legalább láthatjuk testközelből az új szupercsapatot, a Köbenhavnt. RajnaSzeged egy rakás szar, már mi is hegyezzük rájuk a fogunkat. Nálam az a csapat nem számít ahova kell egy Dr. Czina meg egy Ancsin a kezdő átlövő... Amit az a gyerek tegnap is művelt az U21 meccsen, már a fél csarnok sírt tőle.
több mint 15 éve
Hát ezt szépen beszoptuk, van két lószar csoport a BL-ben meg két rohadt nehéz, persze utóbbi kettő tartalmazza a magyar csapatokat... a Veszprém felett is ott a kiesés esélye. A Ciudad Real mondjuk most elég trágya anyagi helyzetben van, reméljük gyengülnek jó sokat, a Füchse viszont csak erősödni fog és így is állatok, a Csehov is erős, a Silkeborg hálistennek - még - gyengus, kicsit kakukktojás. Aztán jön még valsz a Löwen, de a Kielcét és a Valladolidot sem írnám le. A Szeged meg szinte tuti nem lép tovább, egyedül az Eperjesnél (vagy másik bejutónál) lesz erősebb, a Kiel, a Montpellier és a Köbenhavn foghatatlan, a Leont kéne megcsípni de az is majdnem lehetetlen. De legalább láthatjuk testközelből az új szupercsapatot, a Köbenhavnt.
Maradjunk annyiban, hogy a Veszprém az A és C csoportban garantáltan legalább 2. lenne, a Szeged pedig az A-ból minimum továbbjutna, de a 2. hely sem elképzelhetetlen, a C-ben is a 2. helyért lehetne küzdeni...
több mint 15 éve
Az Európai Kézilabda Szövetség Végrehajtó Bizottságának határozata szerint a Bajnokok Ligája 2011/2012-es selejtezőjében a dán Viborg vehet részt, azaz kapott zöld kártyát a szövetségtől. A KEK-győztes FTC nem pályázott.A norvég Tertnes is bejutott a selejtezőbe, miután a Larvik HK a Bajnokok Ligája címvédője. A dán bajnoki harmadik helyezett Viborg pedig benyújtotta igénylését a részvételre, így egyedüli csapatként zöld kártyát kapott.
A bajnoki bronzérmes, KEK-döntős Ferencváros ügyvezetőjét, Kökény Beá t kérdeztük a zöldkártya igénylésével kapcsolatban:
“Valahol, talán pont a handball.hu -n olvastam, hogy van erre lehetőség, de nem mélyültünk el benne, hogy ki kaphat zöld kártyát. Valószínűleg nem régóta létezik ez a szabály, azért nem tudtunk róla. Az MKSZ is csak annyit kérdezett tőlünk, hogy az EHF-ben, vagy a KEK-ben szeretnénk-e indulni” – fogalmazott Kökény.
A BL-selejtezőtornákra a szeptember 17/18-ai hétvégén kerül sor. A BL-selejtezőcsoportok sorsolását június 27-én 16 órakor tartják Bécsben.
A csoportkörök sorsolását június 28-án rendezik szintén Bécsben. A selejtezőkben Magyarország ról a DVSC-KORVEX , míg egyenes ágon a csoportkörben a Győri Audi ETO KC érdekelt.
handball.hu
dejóóóóóóóóóóóó....
|
több mint 15 éve
Azért ez nagyon durván kemény....Hogyne lennének jók? Egy meccset elrontottak, az idei vb-re a hazai selejtezőt az oláhok ellen, benne van. De amúgy az európai élcsapat Csehov minusz Selmenko és Harbok, plusz Igropulo legalább, de biztos kihagytam valami jó kis légióst, szóval simán jobb a keretük, mint a mienk Laci nélkül. De ez igaz volt ugye a németekre is, mégis vertük őket. A franciák és a spanyolok az majdnem reménytelen.
Mindegyiktől simán kikaphatunk sajnos, mert bár az oroszok most nem éppen jók, de egy világversenyre csak összekapják magukat.Bruce
A B csoport elég gyengus, de sajna nyolcba jutni szinte semmi esélyünk. Ha az oroszokat meg is verjük, meg kell ütni a francia-horvát-spanyol-izlandi kvartettből legalább egyet + a norvégokat/szlovénokat, akik egyerősek velünk. Még jó, hogy mi nem harcolunk a selejtezőtornáért. Így első blikkre a német és a szerb válogatottat tippelem kvalitornára, a szerbek nem is lennének rosszak nekünk.
több mint 15 éve
Azért ez nagyon durván kemény....Mindegyiktől simán kikaphatunk sajnos, mert bár az oroszok most nem éppen jók, de egy világversenyre csak összekapják magukat.
több mint 15 éve
Hát nem gyengén szopikupon. Viszont ha továbbjutnánk akkor már sokkal rosszabb nem jöhet. 😀Franciák és SPanyolok is hajlamosak gyengén kezdeni világversenyen .
több mint 15 éve
abszolut nem halálcsoportC-CSOPORT (Újvidék)
Franciaország
Magyarország
Spanyolország
Oroszország


JT Daniels fan
több mint 15 éve
Aleksejev szar, belőttük rendesen az elején, Patrail meg állat, jövőre a Lemgoban fog már játszani, ez kb. ősz óta fix.RajnaHát nekünk azért jól jönne jövőre 😛 Petrail meg megy Fecó helyére :/ De nem baj jövőre TOP5 leszünk :cool: