Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kézilabda

18 feliratkozó

több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Sipos még mindig nem tanult meg kézilabdázni.

lol, elveszik miatta a labdét aztán 2 perc neki 😀
petey
Nem is tudott sosem. Viszont hentelni tud, es valljuk be, minden csapatba kell ilyen vedojatekos, meg ha az ilyen jatekos miatt ha epp ellenunk csinalja, amit, akkor kb. elhanyod magad. xd

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 809 — beers & Packers
Húh, mi van ezen a meccsen... A macedónok ennyire jók, vagy vért itattak velük?
nagylaza, főpohárnok
szarok vagyunk. semmi extra ez a macedón csapat.
petey
Még egy kérdés. Nem követtem az előzményeket: hogyan jött ez a dán-horvát-norvég közös rendezés?
nagylaza, főpohárnok
magyar-horvát lett volna, amiből az utolsó pillanatban ugrott ki a bigtor, mert koronaháborúsveszélyhelyzetinfláció és nem akarták a horvátokat megszivatni asszem
fake.id
Asszem, nem így van. Szerintem külön pályáztunk, ez a három ország eleve együtt indult. Tévedek?
több mint 1 éve
fake.id 1 939 — sixseveeeeeen
Húh, mi van ezen a meccsen... A macedónok ennyire jók, vagy vért itattak velük?
nagylaza, főpohárnok
szarok vagyunk. semmi extra ez a macedón csapat.
petey
Még egy kérdés. Nem követtem az előzményeket: hogyan jött ez a dán-horvát-norvég közös rendezés?
nagylaza, főpohárnok
magyar-horvát lett volna, amiből az utolsó pillanatban ugrott ki a bigtor, mert koronaháborúsveszélyhelyzetinfláció és nem akarták a horvátokat megszivatni asszem

Szerkesztette: fake.id

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 975 — The Mathematician
Sipos még mindig nem tanult meg kézilabdázni.

lol, elveszik miatta a labdét aztán 2 perc neki 😀
petey
Ez a komment meggyőzött hogy kihagyom ezt a VBt míg nem esünk ki

Remélem egy meccset se látok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 809 — beers & Packers
Húh, mi van ezen a meccsen... A macedónok ennyire jók, vagy vért itattak velük?
nagylaza, főpohárnok
szarok vagyunk. semmi extra ez a macedón csapat.
petey
Még egy kérdés. Nem követtem az előzményeket: hogyan jött ez a dán-horvát-norvég közös rendezés?
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Sipos még mindig nem tanult meg kézilabdázni.

lol, elveszik miatta a labdét aztán 2 perc neki 😀

több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Húh, mi van ezen a meccsen... A macedónok ennyire jók, vagy vért itattak velük?
nagylaza, főpohárnok
szarok vagyunk. semmi extra ez a macedón csapat.

több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 809 — beers & Packers
Húh, mi van ezen a meccsen... A macedónok ennyire jók, vagy vért itattak velük?
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
8-1-es futásban vannak

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Basszus, X-nél mentem el pakolni, erre már - 3
több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
szerintem a dánoknak most adjuk oda a vb címet. ne bohóckodjunk végig 😀

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 www.eurosport.hu/kezilabda/vipers-csod-megszunes-bejelentes_sto20070631/story.shtml?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR1k_sGzvWB4yfHUX8Yl7tWUMrqE0SoB3AEWUrL4DMVj4Q6LwBzKJh-GZko_aem_vAXbZ4kxqScyngEY1MvOpw
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Böde nem csak a focipályán lőtte a gólokat, otthon sem tétlenkedett 😊
Bíró babát vár.
NB2
Aztán nehogy új nő után nézzen hamarosan..(megint).
- JC6
A jelenlegi kétségtelenül upgrade az előzőhöz képest.
több mint 1 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Böde nem csak a focipályán lőtte a gólokat, otthon sem tétlenkedett 😊
Bíró babát vár.
NB2
Aztán nehogy új nő után nézzen hamarosan..(megint).

Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Böde nem csak a focipályán lőtte a gólokat, otthon sem tétlenkedett 😊
Bíró babát vár.
több mint 1 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Ez így érthető, bár nagyon sajnálom. 😕

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 648 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Nem értem megint.

Pár napja olvastam hogy Jesper Jensen az FTC-vel tárgyal.
Szemmel láthatóan viszont hogy Heine jó munkát végez és előrelépett vele a csapat.

Miért csinálják akkor?
- JC6
Ezért

 24.hu/sport/2025/01/08/allan-heine-nem-hosszabbit-noi-kezilabda-ftc/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR2HZoqmh7GCqSPeJ-kUNahaPWIwOK_ThAzjsF6ipPHIUeLBysbX0dS6R0Y_aem_prdSxp5bbo3yc3pVyWBgYw
több mint 1 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Az előző alkalommal is nagyon bejött, amikor egy válogatott éléről szerződtettünk edzőt. Miért ne sikerülne újra?

több mint 1 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Nem értem megint.

Pár napja olvastam hogy Jesper Jensen az FTC-vel tárgyal.
Szemmel láthatóan viszont hogy Heine jó munkát végez és előrelépett vele a csapat.

Miért csinálják akkor?
- JC6
Kell egy új J_nsen.
több mint 1 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Nem értem megint.

Pár napja olvastam hogy Jesper Jensen az FTC-vel tárgyal.
Szemmel láthatóan viszont hogy Heine jó munkát végez és előrelépett vele a csapat.

Miért csinálják akkor?
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
az első világverseny az elmúlt 10 évben kb amit nem néztem. szívesen 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 259 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
annyira beképzelt feje van ennek a Foppának, hogy külön öröm már ezért is 😀

SZÉP VOLT CSAJOK!!! izgalom a köbön
Miknar
Köszönd meg Kocsis Máténak is😊
french
Annak húgyos faszkalapnak maximum egy hólapáttal történő pofánverés jár

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
yt-oltam, mondom ránézek...+7, akkor ez el is dőlt...
több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Nem volt rossz elmeny azert itt a helyszinen ez a bronz!
A donton most majd elalszunk😀
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
dánoknak 120%-kat kéne nyújtani, hogy verjék a norgékat, de így nehéz lesz