Make Love
28 feliratkozó
4 napja
Azt elhiszem. Ott csak csöcsökre lehet zoomolni 😀Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁ÖnzőEz a topik az örömködés helye. Az pedig megtörtént. 😊Köszi a légzuhatagnak a közreműködést, ami miatt ma sikerült elkészítenem az eddigi legjobb An-124 fotómat. Drámai-filmes, esős-felszállós, imádom. 😊És a képet a kiscica hozza? 😀
Mikey
dugo93
Mikey
JC6 (Mr. Miele)
Mikey
4 napja
Instagram és TikTok oldalamon is kint van, de még az Insta sem adja vissza a lényeget, mert hát kicsiben mutatja. 😁ÖnzőEz a topik az örömködés helye. Az pedig megtörtént. 😊Köszi a légzuhatagnak a közreműködést, ami miatt ma sikerült elkészítenem az eddigi legjobb An-124 fotómat. Drámai-filmes, esős-felszállós, imádom. 😊És a képet a kiscica hozza? 😀
Mikey
dugo93
Mikey
JC6 (Mr. Miele)
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 napja
ÖnzőEz a topik az örömködés helye. Az pedig megtörtént. 😊Köszi a légzuhatagnak a közreműködést, ami miatt ma sikerült elkészítenem az eddigi legjobb An-124 fotómat. Drámai-filmes, esős-felszállós, imádom. 😊És a képet a kiscica hozza? 😀
Mikey
dugo93
Mikey
Szerkesztette: JC6 (Mr. Miele)
4 napja
Ez a topik az örömködés helye. Az pedig megtörtént. 😊Köszi a légzuhatagnak a közreműködést, ami miatt ma sikerült elkészítenem az eddigi legjobb An-124 fotómat. Drámai-filmes, esős-felszállós, imádom. 😊És a képet a kiscica hozza? 😀
Mikey
dugo93
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 napja
Köszi a légzuhatagnak a közreműködést, ami miatt ma sikerült elkészítenem az eddigi legjobb An-124 fotómat. Drámai-filmes, esős-felszállós, imádom. 😊És a képet a kiscica hozza? 😀
Mikey
5 napja
Köszi a légzuhatagnak a közreműködést, ami miatt ma sikerült elkészítenem az eddigi legjobb An-124 fotómat. Drámai-filmes, esős-felszállós, imádom. 😊
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
13 napja
Na ha nem felejtem el, majd megírom én mikor melyikhez megyek. 😉Neked is! 😊Gratula nekem! 😆Wow, gratula a kölyöknek! 😊Júliusban újra megyek Olaszországba. ☺️Kicsit irigykedek, bár mi is megyünk július közepén mivel a gyermek válogatott baseball játékos lett. 😊
Passo Pordoi, Passo Sella, Passo Giau.
Seceda, Tre Cime.
Lago Misurina, Lago di Braies.
Corvara in Badia központtal, öt nap.
Mikey
🤘 gaben 🤘
Melyik részre mentek?
Mikey
Csak Trieszt környékére.
Ha "rendes" kocsival mész nézz el a Stelvio hágóra. Megéri.
🤘 gaben 🤘
Szép rész Trieszt is, bár ott csak átutazóban voltam.
A Stelvión is nagy álmom végig autózni. Van még az autós listámon pár hágó, szépen sorjában összegyűjtöm őket. 😊
Mikey
A Gerlachfalvi-csúcs jön, bár az inkább nézelődés mint kocsikázás,; aztán Transalpina valamikor.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
14 napja
Neked is! 😊Gratula nekem! 😆Wow, gratula a kölyöknek! 😊Júliusban újra megyek Olaszországba. ☺️Kicsit irigykedek, bár mi is megyünk július közepén mivel a gyermek válogatott baseball játékos lett. 😊
Passo Pordoi, Passo Sella, Passo Giau.
Seceda, Tre Cime.
Lago Misurina, Lago di Braies.
Corvara in Badia központtal, öt nap.
Mikey
🤘 gaben 🤘
Melyik részre mentek?
Mikey
Csak Trieszt környékére.
Ha "rendes" kocsival mész nézz el a Stelvio hágóra. Megéri.
🤘 gaben 🤘
Szép rész Trieszt is, bár ott csak átutazóban voltam.
A Stelvión is nagy álmom végig autózni. Van még az autós listámon pár hágó, szépen sorjában összegyűjtöm őket. 😊
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
14 napja
Gratula nekem! 😆Wow, gratula a kölyöknek! 😊Júliusban újra megyek Olaszországba. ☺️Kicsit irigykedek, bár mi is megyünk július közepén mivel a gyermek válogatott baseball játékos lett. 😊
Passo Pordoi, Passo Sella, Passo Giau.
Seceda, Tre Cime.
Lago Misurina, Lago di Braies.
Corvara in Badia központtal, öt nap.
Mikey
🤘 gaben 🤘
Melyik részre mentek?
Mikey
Csak Trieszt környékére.
Ha "rendes" kocsival mész nézz el a Stelvio hágóra. Megéri.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
15 napja
Wow, gratula a kölyöknek! 😊Júliusban újra megyek Olaszországba. ☺️Kicsit irigykedek, bár mi is megyünk július közepén mivel a gyermek válogatott baseball játékos lett. 😊
Passo Pordoi, Passo Sella, Passo Giau.
Seceda, Tre Cime.
Lago Misurina, Lago di Braies.
Corvara in Badia központtal, öt nap.
Mikey
🤘 gaben 🤘
Melyik részre mentek?
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
15 napja
Júliusban újra megyek Olaszországba. ☺️Kicsit irigykedek, bár mi is megyünk július közepén mivel a gyermek válogatott baseball játékos lett. 😊
Passo Pordoi, Passo Sella, Passo Giau.
Seceda, Tre Cime.
Lago Misurina, Lago di Braies.
Corvara in Badia központtal, öt nap.
Mikey
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
15 napja
Júliusban újra megyek Olaszországba. ☺️Passo Pordoi, Passo Sella, Passo Giau.
Seceda, Tre Cime.
Lago Misurina, Lago di Braies.
Corvara in Badia központtal, öt nap.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
27 napja
Azért ezeket nagyon jó olvasni. Mindenki büszke lehet magára, akinek köze volt a tegnapi naphoz! Látszik hogy hol vannak azok a pontok amin fejleszteni kell, ha nagy eseményeket akarunk rendezni. Az egyik ilyen a reptér, és az oda vezető transport.
Kíváncsi vagyok lesznek e arról infók, mennyi privát gépet nem tudott fogadni a reptér. Itt el is kéne gondolkodni milyen alternatívákat lehetne bevonni.
www.reddit.com/r/budapest/comments/1tsvhmj/budapest_trip_ucl_final_2026/
28 napja
Ha már így random desztináciok, családi sztori. Egyszer egy karácsonyi zabáláskor valahogy előkerült nagybáttyám úttörő naplója, ahol a "Hová szeretnél eljutni életedben?" kérdésnél az alábbi felsorolás volt, pontosan így írva: Nyújork, London, Párizs, Gyöngyöshalász.gyöngyöshalászra remélem sikerült eljutni. többször voltam ott én is, világváros
Hanni
28 napja
Ha már így random desztináciok, családi sztori. Egyszer egy karácsonyi zabáláskor valahogy előkerült nagybáttyám úttörő naplója, ahol a "Hová szeretnél eljutni életedben?" kérdésnél az alábbi felsorolás volt, pontosan így írva: Nyújork, London, Párizs, Gyöngyöshalász.
28 napja
Megvan hova menj Löfli!Bugyiba belépési engedély szükséges. Még bajba kerül itt nekem!
Bugyi
😆
JC6 (Mr. Miele)
28 napja
Borneóapáti, ha Löflit oda akarjuk küldeni.B. LapâtfalvaPornóapáti a no1
Nyertem?!
sutianap
davemayer
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
28 napja
B. LapâtfalvaPornóapáti a no1
Nyertem?!
sutianap
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
29 napja
Burmát már elpusztította Rambo, úgy tudom, hogy emiatt nemlétező orszàg, legalàbbis a 26-os világatlaszomban nincs benne ezen a néven😄Emiatt nem utazhat Burmába sem.Bombayban egy kis streetfood és kiteljesedhetsz 😊Bologna amúgy rajta van a listámonaztán Baja, Brescia, Barcelona, Birmingham, Bologna, Bukarest, Bordánycovid után teljesen megutáltam ezt az utazósdit, már akkor szorongtam, ha rágondoltam, ez a brnoi út viszont teljesen feldobott, júni végén pár nap Berlin, augusztusban meg 2 nap Boroszló (nagyot mennek a B betűs városok)Következik: Balmazújváros
Löfli
JC6 (Mr. Miele)
Negritis, a vajda
Löfli
kár, hogy már Mumbai lett )
NB2
Dzsokijuing
29 napja
Az a törzshelye, de nevezhetnénk szék-helynek isMegvan hova menj Löfli!Budi
Bugyi
😆
JC6 (Mr. Miele)
peach
Szerkesztette: Willie Parker
29 napja
B. LapâtfalvaNyertem?!

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
29 napja
Norvégiában Bergengócia tuti.így van. az volt a mondás, hogy skandinávia gecidrága, ezért az irányban közelítő és azért annyira anyagilag nem leterhelő országból mondtam két b kezdőbetűs várost. amik annyira egyébként nem is köztudomásúak, de bátran ajánlhatomDe Breda meg Bergen op Zoom holland városok, nem skandinávok.ja amúgy Bodo is watchlistes, de hát skandinávia gecidrágabreda mindig jó móka, mert nem nagy és egyetemváros ahol azért nyáron sincs teljes halál, sőt nekem úgy tetszett igazán. bergen op zoom meg hangulatos tengerparthoz közeli kisváros és vonattal is kb 90 perc antwerpen és 60 r'dam centraal
Löfli
fake.id
Willie Parker
fake.id
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
29 napja
Megvan hova menj Löfli!Ott született nagymamám.
Bugyi
😆
JC6 (Mr. Miele)
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
29 napja
Ha már Make love topic 😀Megvan hova menj Löfli!bugyiban már voltam párszor
Bugyi
😆
JC6 (Mr. Miele)
Löfli

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
29 napja
tanga?Megvan hova menj Löfli!bugyiban már voltam párszor
Bugyi
😆
JC6 (Mr. Miele)
Löfli
és nem vágott be nagyon? 😊
NB2

"jóféle"
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!