Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hehe.
Nekem is nagyon bejönnek a fiatal csinos ápolónők.

Annak idején műtöttek vesekővel.
Felébredek az altatásból a műtét után,cerkámben katéterrel.
Elnézek balra. A szomszéd ágyat éppen rendberakja egy 20-25év körüli nővérke,átlátszó fehér köpenyben,alatta picike fehér tangával,kellemesen behajolva.
Na mondom tuti meghaltam és a mennybe kerültem.
Szóltam is neki,hogy fejezze be légyszíves,mert ha ez itt megmozdul akkor kiszakítja magából az egész rendszert. 😀Bazzani
Most egy pillanatra majdnem azt kívántam, hogy vesekövem legyen. 😀
Minden rosszban van valami jó. 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hehe.
Nekem is nagyon bejönnek a fiatal csinos ápolónők.

Annak idején műtöttek vesekővel.
Felébredek az altatásból a műtét után,cerkámben katéterrel.
Elnézek balra. A szomszéd ágyat éppen rendberakja egy 20-25év körüli nővérke,átlátszó fehér köpenyben,alatta picike fehér tangával,kellemesen behajolva.
Na mondom tuti meghaltam és a mennybe kerültem.
Szóltam is neki,hogy fejezze be légyszíves,mert ha ez itt megmozdul akkor kiszakítja magából az egész rendszert. 😀Bazzani
😂

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hehe.
Nekem is nagyon bejönnek a fiatal csinos ápolónők.

Annak idején műtöttek vesekővel.
Felébredek az altatásból a műtét után,cerkámben katéterrel.
Elnézek balra. A szomszéd ágyat éppen rendberakja egy 20-25év körüli nővérke,átlátszó fehér köpenyben,alatta picike fehér tangával,kellemesen behajolva.
Na mondom tuti meghaltam és a mennybe kerültem.
Szóltam is neki,hogy fejezze be légyszíves,mert ha ez itt megmozdul akkor kiszakítja magából az egész rendszert. 😀

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Két napos pesti kiruccanásom egyetlen pozitívuma;volt szerencsém találkozni egy olyan ápolónővel...Hosszú fekete haja volt egy copfban ami egészen a derekáig leért.E mellé társult egy hihetetlen feszes segg és olyan formás mellek amik szinte beszélnek az emberhez,és testalkatra is - legalábbis számomra - tökéletes volt,nem eza 20 kilo szobabútorral együtt de nem is egy debella,egyszerűen csinos,az arca nem volt annyira szép de mégis volt benne valami nagyon vonzó hidegség,szinte vágyik rá az ember hogy gyámoltalanul a karajaiba essen és gondját viselje,sose felejtem el ezt a nőt.Egy pár napig szívesen elviselném hogy (le)ápolgasson 😀 :cool: na jó ez elég olcsó volt...Cowboykarcsi
nehéz ilyet mondani egy tehenész gyereknek... de ARC vagy 😂eaglesmcnabb
nehéz ilyet mondani egy sasos gyereknek..de köszönöm 😛 😉

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
Két napos pesti kiruccanásom egyetlen pozitívuma;volt szerencsém találkozni egy olyan ápolónővel...Hosszú fekete haja volt egy copfban ami egészen a derekáig leért.E mellé társult egy hihetetlen feszes segg és olyan formás mellek amik szinte beszélnek az emberhez,és testalkatra is - legalábbis számomra - tökéletes volt,nem eza 20 kilo szobabútorral együtt de nem is egy debella,egyszerűen csinos,az arca nem volt annyira szép de mégis volt benne valami nagyon vonzó hidegség,szinte vágyik rá az ember hogy gyámoltalanul a karajaiba essen és gondját viselje,sose felejtem el ezt a nőt.Egy pár napig szívesen elviselném hogy (le)ápolgasson 😀 :cool: na jó ez elég olcsó volt...Cowboykarcsi
nehéz ilyet mondani egy tehenész gyereknek... de ARC vagy 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Két napos pesti kiruccanásom egyetlen pozitívuma;volt szerencsém találkozni egy olyan ápolónővel...Hosszú fekete haja volt egy copfban ami egészen a derekáig leért.E mellé társult egy hihetetlen feszes segg és olyan formás mellek amik szinte beszélnek az emberhez,és testalkatra is - legalábbis számomra - tökéletes volt,nem eza 20 kilo szobabútorral együtt de nem is egy debella,egyszerűen csinos,az arca nem volt annyira szép de mégis volt benne valami nagyon vonzó hidegség,szinte vágyik rá az ember hogy gyámoltalanul a karajaiba essen és gondját viselje,sose felejtem el ezt a nőt.Egy pár napig szívesen elviselném hogy (le)ápolgasson 😀 :cool: na jó ez elég olcsó volt...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
+ Ryan karrierjének második mesterhármasát ütötte tegnap
+ a Bengals sem fog kikapni ezen a hétvégén

Ezt nevezem én tökéletes hétvégének. 😀Mikey
Látom is ahogy simulnak a ráncaid 😀Matthew99
Pedig pont most kéne kialakulniuk, mert egész nap vigyorogni fogok emiatt, mint aki beszívott. 😀
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
+ Ryan karrierjének második mesterhármasát ütötte tegnap
+ a Bengals sem fog kikapni ezen a hétvégén

Ezt nevezem én tökéletes hétvégének. 😀Mikey
Látom is ahogy simulnak a ráncaid 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
+ Ryan karrierjének második mesterhármasát ütötte tegnap
+ a Bengals sem fog kikapni ezen a hétvégén

Ezt nevezem én tökéletes hétvégének. 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 593
Gators leverve.
Wolfpack leverve.
Jövő héten ACC Champ Game.

Életem második legboldogabb napja a mai, kedvenc csapattal kapcsolatban.

:cool:
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kirááááály esik a hóó :rolleyes:
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Plusz 1 hét záróvizsgáig :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Tomeee 753
szentlélek téren legközelebb, már ha kiengednek egyáltalán. ezeröt a bakikóla, ezerkettő a rövid. ilyen árakkal kalkulálj.gabtsi
Marad a sör.
haromt: akármennyire is győzködtem a bandát, ragaszkodtak a studiohoz 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
szentlélek téren legközelebb, már ha kiengednek egyáltalán. ezeröt a bakikóla, ezerkettő a rövid. ilyen árakkal kalkulálj.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem leszek annyira részeg. Azért köszönöm hogy így aggódsz. 😀Tomeee
ez is egy, a híres utolsó mondatok közül 😛 (én már csak tudom 😊 )haromt
Úgy hallottam a Studio nem az a hely ahol a magamfajta csórógyerek csak úgy be tud rúgni. Úgyhogy hacsak nincs a közelben éjjelnappali... 😀Tomeee
van 😛
de studioba menni vérciki 😛
több mint 13 éve
Tomeee 753
Nem leszek annyira részeg. Azért köszönöm hogy így aggódsz. 😀Tomeee
ez is egy, a híres utolsó mondatok közül 😛 (én már csak tudom 😊 )haromt
Úgy hallottam a Studio nem az a hely ahol a magamfajta csórógyerek csak úgy be tud rúgni. Úgyhogy hacsak nincs a közelben éjjelnappali... 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem leszek annyira részeg. Azért köszönöm hogy így aggódsz. 😀Tomeee
ez is egy, a híres utolsó mondatok közül 😛 (én már csak tudom 😊 )
több mint 13 éve
Tomeee 753
Vasárnapig élvezem az itthon melegét, ma pedig életem bulija lesz a Bloody Beetroots. Örülünk.Tomeee
Sapkádra vigyázz.szaba
Nem leszek annyira részeg. Azért köszönöm hogy így aggódsz. 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Vasárnapig élvezem az itthon melegét, ma pedig életem bulija lesz a Bloody Beetroots. Örülünk.Tomeee
Sapkádra vigyázz.
több mint 13 éve
Tomeee 753
Vasárnapig élvezem az itthon melegét, ma pedig életem bulija lesz a Bloody Beetroots. Örülünk.

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
nekem nem 😀 bár sok fasz felveszi korai vizsgát, utána meg utolsó pillanatban úgyis lejelentkezik róla úgyhogy nem fosok 😀eaglesmcnabb
tényleg, már lassan vizsgaidő lesz.
milyen jó, hogy idén már kivülállóként hallgatom a jajgatást.Höri
jajjgat a halál. vizsgaidőszak a legjobb... hetente egyszer kell bemenni, akkor is csak egy órára 😀eaglesmcnabb
Én is szeretem a vizsgaidőszakot. 😊
Pont emiatt. 😊 😀

Ráadásul ha vizsgaidőszak, akkor legalább NFL play-off. 😊 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
ahogy elterveztem fel tudtam venni a vizsgákat 😊.brk
nekem nem 😀 bár sok fasz felveszi korai vizsgát, utána meg utolsó pillanatban úgyis lejelentkezik róla úgyhogy nem fosok 😀eaglesmcnabb
tényleg, már lassan vizsgaidő lesz.
milyen jó, hogy idén már kivülállóként hallgatom a jajgatást.Höri
jajjgat a halál. vizsgaidőszak a legjobb... hetente egyszer kell bemenni, akkor is csak egy órára 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ahogy elterveztem fel tudtam venni a vizsgákat 😊.brk
nekem nem 😀 bár sok fasz felveszi korai vizsgát, utána meg utolsó pillanatban úgyis lejelentkezik róla úgyhogy nem fosok 😀eaglesmcnabb
tényleg, már lassan vizsgaidő lesz.
milyen jó, hogy idén már kivülállóként hallgatom a jajgatást.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
ahogy elterveztem fel tudtam venni a vizsgákat 😊.brk
nekem nem 😀 bár sok fasz felveszi korai vizsgát, utána meg utolsó pillanatban úgyis lejelentkezik róla úgyhogy nem fosok 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
ahogy elterveztem fel tudtam venni a vizsgákat 😊