Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
a vádli a lényeg 😀Höri
á értem 😀

Amúgy érdekes az a mondata, hogy "szerencsére előről nem készültek képek, úgyhogy nem kell szégyenkeznem" Mér amúgy miért kellett volna? Olyan kicsi a melle? Vagy szőrös? Vagy más szőrös csak durvábban? 😀fetomy
kinőtt a pöcse a sok hormonkezeléstől
szaba is jó nő volt mielőtt elkezdett volna úszniharomt
Te is 2 méter voltál, mielőtt elkezdtél inni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
amúgy nem értem min megy a parádé, mikor kábé semmit nem látunk rajta, csak egy meztelen picsát, ami annyira azért nem nagy durranás valakitől, aki a fél életét úszócuccban tölti..fetomy
a vádli a lényeg 😀Höri
á értem 😀

Amúgy érdekes az a mondata, hogy "szerencsére előről nem készültek képek, úgyhogy nem kell szégyenkeznem" Mér amúgy miért kellett volna? Olyan kicsi a melle? Vagy szőrös? Vagy más szőrös csak durvábban? 😀fetomy
kinőtt a pöcse a sok hormonkezeléstől
szaba is jó nő volt mielőtt elkezdett volna úszni
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
indexen fent van

tessék: http://sportgeza.hu/sport/2010/11/18/elloptak_az_olimpiai_bajnok_aktfotoit/Divat
amúgy nem értem min megy a parádé, mikor kábé semmit nem látunk rajta, csak egy meztelen picsát, ami annyira azért nem nagy durranás valakitől, aki a fél életét úszócuccban tölti..fetomy
a vádli a lényeg 😀Höri
á értem 😀

Amúgy érdekes az a mondata, hogy "szerencsére előről nem készültek képek, úgyhogy nem kell szégyenkeznem" Mér amúgy miért kellett volna? Olyan kicsi a melle? Vagy szőrös? Vagy más szőrös csak durvábban? 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
K. Ágnes "véletlenül" kiszivárgott fotóihoz nem tud valaki pm-ben linket küldeni ? 😀 Előre is köszi!adyno12
indexen fent van

tessék: http://sportgeza.hu/sport/2010/11/18/elloptak_az_olimpiai_bajnok_aktfotoit/Divat
amúgy nem értem min megy a parádé, mikor kábé semmit nem látunk rajta, csak egy meztelen picsát, ami annyira azért nem nagy durranás valakitől, aki a fél életét úszócuccban tölti..fetomy
a vádli a lényeg 😀

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
K. Ágnes "véletlenül" kiszivárgott fotóihoz nem tud valaki pm-ben linket küldeni ? 😀 Előre is köszi!adyno12
indexen fent van

tessék: http://sportgeza.hu/sport/2010/11/18/elloptak_az_olimpiai_bajnok_aktfotoit/Divat
amúgy nem értem min megy a parádé, mikor kábé semmit nem látunk rajta, csak egy meztelen picsát, ami annyira azért nem nagy durranás valakitől, aki a fél életét úszócuccban tölti..
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
K. Ágnes "véletlenül" kiszivárgott fotóihoz nem tud valaki pm-ben linket küldeni ? 😀 Előre is köszi!adyno12
indexen fent van

tessék: http://sportgeza.hu/sport/2010/11/18/elloptak_az_olimpiai_bajnok_aktfotoit/

|
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
K. Ágnes "véletlenül" kiszivárgott fotóihoz nem tud valaki pm-ben linket küldeni ? 😀 Előre is köszi!

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Megvettem a Logitech z323-as hangszórót, amit többen is javasoltak. Istentelen hangja van ebben a kis szobában 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jó érzés, hogy vannak még önzetlen, segítőkész emberek a világon. 😊

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
vééégre találtam egy programot, amivel át tudom tenni a videókat a telómra 😊 total video converter, "ingyenes" (csak egy serial kell hozzá, könnyen fellelhető), és még a feliratokat is hozzákonvertálja az adott fájlhoz :cool: egy community rész csak 55 mega így 😊JJ Tiller
A videofab is ilyen, ha valakinek esetleg kell. Szintén "ingyenes" 😊


több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 861 — No es importante
vééégre találtam egy programot, amivel át tudom tenni a videókat a telómra 😊 total video converter, "ingyenes" (csak egy serial kell hozzá, könnyen fellelhető), és még a feliratokat is hozzákonvertálja az adott fájlhoz :cool: egy community rész csak 55 mega így 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Olléééééé 356 yard, 1 TD 116.6-os rating ^^ És egyszer 1 yard, kétszer meg büntetés miatt nem 4 TD.. 😊 Troy az Isten 😛fetomy
így van.

Flacco draftolása elbaszott lépés volt 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Olléééééé 356 yard, 1 TD 116.6-os rating ^^ És egyszer 1 yard, kétszer meg büntetés miatt nem 4 TD.. 😊 Troy az Isten 😛
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Van net,el se hiszem

több mint 13 éve
Tomeee 753
Elmaradt ma a projektmenedzsment zh-m, holnapi órám is elmarad, megvan a jegyem a nov 24-i Bloody Beetrootsra, és ma este kibaszottnagy buli lesz. Imádom az életem. 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Hihetetlen hogy az ilyen random italozások sikerülnek mindig a legjobban,egyik csoport társam tök váratlanul fölvetette utolsó előadás után hogy menjünk el iszogatni(ez volt délután háromkor és most értem haza),nagyon jól sikerült,jól éreztem magam pedig egyébként nem rúgtam be.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Tomeee 753
Csak el ne kiabáljam de életemben először mennek,elsőre,simán,minden gubanc,fölösleges körök,és forgás nélkül a dolgok egy igen szimpatikus csajszival 😉 Nekem tetszik ő,én is bejövök neki,tök jól eldumálgatunk vagy két hete már kisérgetem ie oda ő is feszt jött velem ide oda,ma megmondtam neki hogy mi a szitu,kértem egy randit és ő bele is ment,sőt még azt is mondta hogy már ő akart elhívni engem 😀 Aztán persze holnap már lehet kérhetem a 99-t de most még örülök hogy pillanatnyilag rendben haladnak a dolgok!Cowboykarcsi
Ez túlságosan is ismerős.
Hogy ne offoljak, és a csajtéma is maradjon, pár napja volt egy érthetetlen kirohanásom egy csajjal kapcsolatban, szerencsére eltűnt a dolog magától, újra normális vagyok. 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Csak el ne kiabáljam de életemben először mennek,elsőre,simán,minden gubanc,fölösleges körök,és forgás nélkül a dolgok egy igen szimpatikus csajszival 😉 Nekem tetszik ő,én is bejövök neki,tök jól eldumálgatunk vagy két hete már kisérgetem ie oda ő is feszt jött velem ide oda,ma megmondtam neki hogy mi a szitu,kértem egy randit és ő bele is ment,sőt még azt is mondta hogy már ő akart elhívni engem 😀 Aztán persze holnap már lehet kérhetem a 99-t de most még örülök hogy pillanatnyilag rendben haladnak a dolgok!Cowboykarcsi
látom nem tanulsz 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mekkora király volt ez a hacking előadás 😀 Gondolta volna a franc, hogy ilyenekről fogok tanulni az első félévben 😀
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Birkapörkölt galuskával,egy üveg sör,tökéletes vacsora! :cool:Cowboykarcsi
Na azért ezt lehet még fokozni: Birkapörkölt galuskával, két üveg sör. És még van tovább is! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Mikmak zh-> 80%. Tudtam én, hogy kamutárgy 😀barney
Többet nem beszélek veled.tenorx
Hát igen, ma ezt többször is hallottam 😀

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Birkapörkölt galuskával,egy üveg sör,tökéletes vacsora! :cool:

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mikmak zh-> 80%. Tudtam én, hogy kamutárgy 😀barney
Többet nem beszélek veled.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Mikmak zh-> 80%. Tudtam én, hogy kamutárgy 😀

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Nincs is jobb pénteki program, mint egy jó kis disznóvágás 😀eaglesmcnabb
Ezt alapból a Gyűlölködjünk-be írtam volna. Évek óta próbálom megérteni, hogy mit lehet élvezni a disznóölésben?
1. Korán kelsz és hideg van.
2. A böllér elalszik. Emiatt még többet állsz a hidegben.
3. Amikor a szúrásra kerül a sor már szarrá fagytál.
4. Mindig a legalja munkát sózzák rád.
5. Pucold meg a disznót. Vagy jéghideg, vagy tűzforró vízben.
6. Tiszta zsír vagy és árad belőled a szar szag amibe sikeresen belehemperegtél amikor a disznóval birkóztál.
7. Mindenki be van baszva, senki nem dolgozik és szépen elúszik a drága időd!
Ha van rá lehetőségem, akkor megúszom ezeket a nagy családi eseményeket.catattack
magyarul neked is ugyanezt kell csinálnod, és akkor élvezni fogod 😀