Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy jó foci délelőtt aztán egy finom bográcsos pacalpörkölt majd egy fasza desszert és mindezt a barátaimmal.
Remek nap. 😊

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
közel öt éves Madden-es pályafutásom legnagyobb meccse :cool: MNF,'boys-eagles 28-25

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bruhaha.. a NAMBLA ismet lecsap.
http://news.yahoo.com/s/pcworld/20101008/tc_pcworld/facebooksnewgroupsfeatureworriessome

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 826 — StuG Life
minden nap túlórázom
most valszeg dolgozhatok majd szombat-vasárnap is
és mégis élvezem 😊briareos
Bria, ezzel azelőtt is tisztában voltál mielőtt elmentél oda, hogy a BIG4 ilyenneuw
persze tudtam 😊
de mondom egyáltalán nem para, fizetik túlorát, kollégák is jó fejek.
szóval minden fasza 😊
csak amikor nem dolgozom akkor nagyon fáradt vagyok és semmire sincs időm, de sebaj 😊

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
minden nap túlórázom
most valszeg dolgozhatok majd szombat-vasárnap is
és mégis élvezem 😊briareos
ne aggódj, elmúlik.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
minden nap túlórázom
most valszeg dolgozhatok majd szombat-vasárnap is
és mégis élvezem 😊briareos
Bria, ezzel azelőtt is tisztában voltál mielőtt elmentél oda, hogy a BIG4 ilyen

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 826 — StuG Life
minden nap túlórázom
most valszeg dolgozhatok majd szombat-vasárnap is
és mégis élvezem 😊

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Dominik vagy Dominika 😊
Adrián vagy Adriána 😊
Gratula 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Köszi a jókívánságokat, de 2 hetet még várni kell, mert itt csak gagyi ultrahang volt. Pedig már teljesen ráizgultam a témára! 😕
Köszi a neveket. Szerencse, hogy nem LaRod, Beanie vagy Pago nevek közül kell választani! 😊
Magyarok között elég furcsák lennének, de a norvégoknál simán elmenne egy Gazdag Kárlosz! 😂

Ezzel most megsértettem a Karlos nevű tisztességes embereket! Nem akartam!catattack
Kihagytad az Ndamukuong-ot 😊kobalu91
mivel nem Lions szurkoló.

több mint 13 éve
kobalu91 945 — Scientist
Köszi a jókívánságokat, de 2 hetet még várni kell, mert itt csak gagyi ultrahang volt. Pedig már teljesen ráizgultam a témára! 😕
Köszi a neveket. Szerencse, hogy nem LaRod, Beanie vagy Pago nevek közül kell választani! 😊
Magyarok között elég furcsák lennének, de a norvégoknál simán elmenne egy Gazdag Kárlosz! 😂

Ezzel most megsértettem a Karlos nevű tisztességes embereket! Nem akartam!catattack
Kihagytad az Ndamukuong-ot 😊

Egyébként gratulálok, és boldog éveket kívánok apukaként 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igazából jó helyzetben vagy, mert ha lány lesz, lehet Tim(ea) / Hightower, vagy ha fiú, akkor Chris(Krisztián) / Wells 😀 Legjobb lenne ha ikrek lennének, egy lány és egy fiú, és akkor meg lehetne a futópáros 😀 Győzködnétek őket mindig, hogy fogócskázzanak 😀
több mint 13 éve
catattack 3 520
Köszi a jókívánságokat, de 2 hetet még várni kell, mert itt csak gagyi ultrahang volt. Pedig már teljesen ráizgultam a témára! 😕
Köszi a neveket. Szerencse, hogy nem LaRod, Beanie vagy Pago nevek közül kell választani! 😊
Magyarok között elég furcsák lennének, de a norvégoknál simán elmenne egy Gazdag Kárlosz! 😂

Ezzel most megsértettem a Karlos nevű tisztességes embereket! Nem akartam!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha minden jól megy, akkor kedden kiderül, hogy kisfiam, vagy kislányom fog születni! 😀catattack
Gratula. 😉
Nálunk már minden rózsaszín.
Remélem nem nő ki a pöcse az utolsó 2 hónapban. 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ha fiú akkor Matty lesz vagy Derek? 😀 Egyébként gratulálok 😊tenorx
Kurt, Anquan, Antrell vagy Karlos inkább.Höri
Darnellbriareos
Nem jó, Darnell még a csapatnál van.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 826 — StuG Life
Ha minden jól megy, akkor kedden kiderül, hogy kisfiam, vagy kislányom fog születni! 😀catattack
Ha fiú akkor Matty lesz vagy Derek? 😀 Egyébként gratulálok 😊tenorx
Kurt, Anquan, Antrell vagy Karlos inkább.Höri
Darnell

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha minden jól megy, akkor kedden kiderül, hogy kisfiam, vagy kislányom fog születni! 😀catattack
Ha fiú akkor Matty lesz vagy Derek? 😀 Egyébként gratulálok 😊tenorx
Kurt, Anquan, Antrell vagy Karlos inkább.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Ha minden jól megy, akkor kedden kiderül, hogy kisfiam, vagy kislányom fog születni! 😀catattack
Ha fiú akkor Matty lesz vagy Derek? 😀 Egyébként gratulálok 😊
több mint 13 éve
catattack 3 520
Ha minden jól megy, akkor kedden kiderül, hogy kisfiam, vagy kislányom fog születni! 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
szalagavató.. afterparty... másnaposság (L)(Y)Double B
szalagavató ilyenkor? 😀
több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
szalagavató.. afterparty... másnaposság (L)(Y)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
elfogyasztottam imént rövid életem legfinomabb csokoládéját 😊 gondolva rátok, nem voltam rest rákeresni a neten: http://www.stuhmer.hu/hu/termek.php?&start=6&start=12&id=458 itt a jobb szélső a képen, vajkaramellával töltött

69 Ft 😛 , de elfogyasztása után úgy éreztem a világ egy jobb hely lett általa. komolyan fontolóra vettem a 40db/karton ajánlatotkonqueror
Hol vetted?Tomeee
http://holmivan.valami.info/elelmiszer-bolt-terkepen/spar,203konqueror
Ez valóban az egyik a legjobb a világon, mióta nincs rendes Szerencsi csoki 😕
több mint 13 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Voltam a sörfesztiválon Stuttgartban. (Ugyanolyan, mint az Oktoberfest, csak egy várossal arrébb.) Amikor beléptem a sátorba, és láttam hogy az ott lévők a padon állva táncolnak, és torkuk szakadtából üvöltve énekelnek délután 2-kor, úgy gondoltam, ezek hülyék. Aztán 2 korsó sör után... Sose gondoltam volna, hogy ennyi sört meg lehet inni ilyen rövid idő alatt, de ott valahogy csúszott. 😊 És Tübingen is nagyon-nagyon tetszett.

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 13 éve
catattack 3 520
Piatúra a kollégákkal Kecskeméten. 😊
Borul a város!!! 😀
több mint 13 éve
Tomeee 753
Zsír, reméltem hogy nem otthonról hoztad. A 69 Ft-ra felkaptam a fejem, majd megkóstolom 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
elfogyasztottam imént rövid életem legfinomabb csokoládéját 😊 gondolva rátok, nem voltam rest rákeresni a neten: http://www.stuhmer.hu/hu/termek.php?&start=6&start=12&id=458 itt a jobb szélső a képen, vajkaramellával töltött

69 Ft 😛 , de elfogyasztása után úgy éreztem a világ egy jobb hely lett általa. komolyan fontolóra vettem a 40db/karton ajánlatotkonqueror
Hol vetted?Tomeee
http://holmivan.valami.info/elelmiszer-bolt-terkepen/spar,203