Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
catattack 3 520
Alap betonozás, száraz vörös, cimborák! 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
56%tól 3as! És nekem is 57.5% 😀 😀
De egyébként én is rohadt boldog vagyok, mert ha a következő ZH is 3as, akkor kapok megajánlott jegyet, amivel kihúzhatok egy vizsgát.tenorx
lol, enyém is 57.5% lett 😀 😀Szücsi
na ez innentől gyanús 😛konqueror
Bebizonyítottuk, hogy jól tippelnek a bowl.hus elsőéves mérnök infósok 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
De nem 60%-tól van meg a kettes? 😀
Legalábbis nálunk a ketteshez 60% kell. 😀 😂Vrijbloed
56%tól 3as! És nekem is 57.5% 😀 😀
De egyébként én is rohadt boldog vagyok, mert ha a következő ZH is 3as, akkor kapok megajánlott jegyet, amivel kihúzhatok egy vizsgát.tenorx
lol, enyém is 57.5% lett 😀 😀Szücsi
na ez innentől gyanús 😛
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Navégre. Ez kellett volna, hogy az első lépés legyen: http://index.hu/belfold/2010/10/22/zar_ala_vettek_a_mal-vezer_vagyonat/
több mint 13 éve
Szücsi New York Giants 32
Hoppááá, mikmak zh-57,5%. 😀F.Schleck
De nem 60%-tól van meg a kettes? 😀
Legalábbis nálunk a ketteshez 60% kell. 😀 😂Vrijbloed
56%tól 3as! És nekem is 57.5% 😀 😀
De egyébként én is rohadt boldog vagyok, mert ha a következő ZH is 3as, akkor kapok megajánlott jegyet, amivel kihúzhatok egy vizsgát.tenorx
lol, enyém is 57.5% lett 😀 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
De nem 60%-tól van meg a kettes? 😀
Legalábbis nálunk a ketteshez 60% kell. 😀 😂Vrijbloed
Én BME info-s vagyok, a hasonló szakok közül, amikor én felvételiztem, ide volt a legnehezebb bekerülni, majdnem mindenből 40%-tól van kettes, mégis átlag kb 2/3-os bukás arány van tárgyanként, szóval nálunk meg lehet h a színvonal erősebb egy kicsikét 😛
Mikmakra meg lehet megajánlott 3mast kapni, mert felénk mindenki kocka, utálja a gazdhumán tárgyakat, és ezt hálisten a gazshumánosok is belátják /*gondolom a többi mérnök képzésnél is hasonló hozzáállás tapasztalható*/, fizikából meg Orosznál 3× voltam vizsgázni, egyiken se ment át senki, de összesen se sokkal több, mint 10%... Az ösztöndíj alsó határa (50%+1 kap) pedig 2,2 körül szokott lenni... És Nem az a magyarázat, h itt mindenki hülyévé válik
Ja és szgGrafikára kb 30éves arcokkal járok, szóval vannak különbségek egyetemek és karok között, én örülnék, ha 60% kéne, de a hallgatók 2/3ád átengednék, nem meghúznák...Black_Adder
Black_Adder te hanyadéves vagy?
Amúgy a fizika dönti el, hogy kiből lesz mérnök, a számítógépes grafika, meg hogy mikor 😛tenorx
4., de maradok még 1-et annyira megtetszett 😀

3 dolog, ami az egyetemen tart:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hoppááá, mikmak zh-57,5%. 😀F.Schleck
De nem 60%-tól van meg a kettes? 😀
Legalábbis nálunk a ketteshez 60% kell. 😀 😂Vrijbloed
Én BME info-s vagyok, a hasonló szakok közül, amikor én felvételiztem, ide volt a legnehezebb bekerülni, majdnem mindenből 40%-tól van kettes, mégis átlag kb 2/3-os bukás arány van tárgyanként, szóval nálunk meg lehet h a színvonal erősebb egy kicsikét 😛
Mikmakra meg lehet megajánlott 3mast kapni, mert felénk mindenki kocka, utálja a gazdhumán tárgyakat, és ezt hálisten a gazshumánosok is belátják /*gondolom a többi mérnök képzésnél is hasonló hozzáállás tapasztalható*/, fizikából meg Orosznál 3× voltam vizsgázni, egyiken se ment át senki, de összesen se sokkal több, mint 10%... Az ösztöndíj alsó határa (50%+1 kap) pedig 2,2 körül szokott lenni... És Nem az a magyarázat, h itt mindenki hülyévé válik
Ja és szgGrafikára kb 30éves arcokkal járok, szóval vannak különbségek egyetemek és karok között, én örülnék, ha 60% kéne, de a hallgatók 2/3ád átengednék, nem meghúznák...Black_Adder
Black_Adder te hanyadéves vagy?
Amúgy a fizika dönti el, hogy kiből lesz mérnök, a számítógépes grafika, meg hogy mikor 😛
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Hoppááá, mikmak zh-57,5%. 😀F.Schleck
De nem 60%-tól van meg a kettes? 😀
Legalábbis nálunk a ketteshez 60% kell. 😀 😂Vrijbloed
Én BME info-s vagyok, a hasonló szakok közül, amikor én felvételiztem, ide volt a legnehezebb bekerülni, majdnem mindenből 40%-tól van kettes, mégis átlag kb 2/3-os bukás arány van tárgyanként, szóval nálunk meg lehet h a színvonal erősebb egy kicsikét 😛
Mikmakra meg lehet megajánlott 3mast kapni, mert felénk mindenki kocka, utálja a gazdhumán tárgyakat, és ezt hálisten a gazshumánosok is belátják /*gondolom a többi mérnök képzésnél is hasonló hozzáállás tapasztalható*/, fizikából meg Orosznál 3× voltam vizsgázni, egyiken se ment át senki, de összesen se sokkal több, mint 10%... Az ösztöndíj alsó határa (50%+1 kap) pedig 2,2 körül szokott lenni... És Nem az a magyarázat, h itt mindenki hülyévé válik
Ja és szgGrafikára kb 30éves arcokkal járok, szóval vannak különbségek egyetemek és karok között, én örülnék, ha 60% kéne, de a hallgatók 2/3ád átengednék, nem meghúznák...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De nem 60%-tól van meg a kettes? 😀
Legalábbis nálunk a ketteshez 60% kell. 😀 😂Vrijbloed
56%tól 3as! És nekem is 57.5% 😀 😀
De egyébként én is rohadt boldog vagyok, mert ha a következő ZH is 3as, akkor kapok megajánlott jegyet, amivel kihúzhatok egy vizsgát.tenorx
3-as megajánlott??? de jó nektek, nálunk csak 5-öst ajánlottak meg.Divat
Mivel mikmakot van aki már ötödször veszi fel, ezért igen, itt van 3-as, 4-es és 5ös megajánlott is (ilyen ember nincs)
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Hoppááá, mikmak zh-57,5%. 😀F.Schleck
De nem 60%-tól van meg a kettes? 😀
Legalábbis nálunk a ketteshez 60% kell. 😀 😂Vrijbloed
56%tól 3as! És nekem is 57.5% 😀 😀
De egyébként én is rohadt boldog vagyok, mert ha a következő ZH is 3as, akkor kapok megajánlott jegyet, amivel kihúzhatok egy vizsgát.tenorx
3-as megajánlott??? de jó nektek, nálunk csak 5-öst ajánlottak meg.

|
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hoppááá, mikmak zh-57,5%. 😀F.Schleck
De nem 60%-tól van meg a kettes? 😀
Legalábbis nálunk a ketteshez 60% kell. 😀 😂Vrijbloed
56%tól 3as! És nekem is 57.5% 😀 😀
De egyébként én is rohadt boldog vagyok, mert ha a következő ZH is 3as, akkor kapok megajánlott jegyet, amivel kihúzhatok egy vizsgát.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hoppááá, mikmak zh-57,5%. 😀F.Schleck
De nem 60%-tól van meg a kettes? 😀
Legalábbis nálunk a ketteshez 60% kell. 😀 😂
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hoppááá, mikmak zh-57,5%. 😀

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tegnap voltunk ultrahangon. Kisfiam fog születni! 😊catattack
Hehe
Jó érzés mi? 😀
Mi ma voltunk reggel.

több mint 13 éve
catattack 3 520
Tegnap voltunk ultrahangon. Kisfiam fog születni! 😊
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 444 — Invisible man
Elkezdődött az idei versenyszezon 😊 2 W-el nyitottam 😛szaba
Csak így tovább...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Elkezdődött az idei versenyszezon 😊 2 W-el nyitottam 😛
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 312
No more Hicks & Gillett!!!

Szavakkal leírhatatlan amekkora örömöt érzek amiatt, hogy a két jenki **** eltakarodik az anyjába.
Nincs többé 300 millió fontos adósságállomány sem, ez valami hihetetlen.

Erre a napra vártam majd' három éve. :cool:
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó nap :cool:
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
csajjal végre tuti minden :cool: kivi vok meddig fog ez így maradni 😊

szerk.: gondoltam hogy lesz aki nyom egy mínuszt 😊 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Tomeee 753
Az új sapkámban még jobban imádom magam mint eddig 😊

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 696 — TODDHERREMANS79
az EZ Basic-The moog-Tesco Disco kombó megint odavert kissé 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Partiumi kirándulás, remek sörök, Ciuc, Ursus (plusz barnában is), Silva, nem sorolom tovább. 😀 😊 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy jó foci délelőtt aztán egy finom bográcsos pacalpörkölt majd egy fasza desszert és mindezt a barátaimmal.
Remek nap. 😊

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
közel öt éves Madden-es pályafutásom legnagyobb meccse :cool: MNF,'boys-eagles 28-25

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen