Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De azért a Vick sig jó lesz kezdetnek.. 😀fetomy
Kell? 😀...(egyébként csak vicceltem, vágás hogy nem nekem szólt)Rataccess
áá, nekem túl világos, a témája miatt mondtam 😀 (meglátjuk, még beletartozhatsz te is 😀)
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
De azért a Vick sig jó lesz kezdetnek.. 😀fetomy
Kell? 😀
.
.
.
(egyébként csak vicceltem, vágás hogy nem nekem szólt)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Imádom a havat, végre ma volt időm lemenni este a lányommal a hóesésbe kicsit dobálni, nagy arccal azt hittem kidobom a sapka alól, ehhez képest vagy ötször talált pofán meg nyakon, végre itt a tél, sejetem!!! 😀Bad31
Hát úgy látom Tatabányáról a legjobb arcok regeltek ide 😉fetomy
szép is a szerelem 😛Joci
én inkább csendben sírnék a helyedben, ifjú rozsomák 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát úgy látom Tatabányáról a legjobb arcok regeltek ide 😉fetomy
Köszi szépen 😛 😀Rataccess
Tőled mondjuk még erre nem kaptam bizonyítékot 😛 😀 De azért a Vick sig jó lesz kezdetnek.. 😀
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Hát úgy látom Tatabányáról a legjobb arcok regeltek ide 😉fetomy
Köszi szépen 😛 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Imádom a havat, végre ma volt időm lemenni este a lányommal a hóesésbe kicsit dobálni, nagy arccal azt hittem kidobom a sapka alól, ehhez képest vagy ötször talált pofán meg nyakon, végre itt a tél, sejetem!!! 😀Bad31
Hát úgy látom Tatabányáról a legjobb arcok regeltek ide 😉fetomy
szép is a szerelem 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Imádom a havat, végre ma volt időm lemenni este a lányommal a hóesésbe kicsit dobálni, nagy arccal azt hittem kidobom a sapka alól, ehhez képest vagy ötször talált pofán meg nyakon, végre itt a tél, sejetem!!! 😀Bad31
Hát úgy látom Tatabányáról a legjobb arcok regeltek ide 😉
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Imádom a havat, végre ma volt időm lemenni este a lányommal a hóesésbe kicsit dobálni, nagy arccal azt hittem kidobom a sapka alól, ehhez képest vagy ötször talált pofán meg nyakon, végre itt a tél, sejetem!!! 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Na ehhez hozzászólok, én meg az elmúlt 2-3 évben mindig kopaszközeli voltam (teljesen azért sosem), most elkezdtem növeszteni a hajam, és élvezem. 😀Tomeee
Én 1 hónapja vágattam le 6 év után hosszú hajam...De ez állítólag faszább 😀Asbee
Világ életemben rövid hajam volt,de azért sose voltam kopasz közeli,ilyen 5-6 centis volt a legkisebb.Aztán tegnap délután teljesen váratlanul rám tört az ötlet hogy kipróbálom milyen lehet és már izzítottam is a gépet.Ami nem tetszik hogy hogyha azt akarom hogy fényes legyen a búrám gyakorlatilag minden másnap borotválhatom,ezt meg sem idővel sem borotvával sem borotva habbal nem bírom(ezzel kapcsolatban egyébként jöhetnek a tanácsok ha vannak itt esetleg hasonló frizurával rendelkezőek 😀 ).De egyébként nagyon tetszik.Cowboykarcsi
Soha többé nem lesz vele gondod, és mindig szép fényes marad:

http://lezeresszortelenites.com/ipl-helyett?gclid=CLXg6Y-UzKUCFYgh3wodXScLmA

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tarkopasz és nullás sem voltam soha.
viszont egyszer 1 évig növeztettem. Annyi hatása volt hogy elöl belelógott a szemembe, hátul meg kb normális méretű volt. asszem olyan 15 lehettem kb
Most oda jutottam hogy hátul normális méretű a hajam, elől pedig nem nő...
Viszont volt párszor hidrogénszőke, meg egyszer vörös.
Fodrásznál szerintem 5 éve nem voltam. 7 vagy 9 millis gép azt csá. soha nem értettem hogy egy férfi hogy képes rendszeresen fodrászhoz járni. Még borotválkozni is max 2hetente 1x. Igaz addigra már eléggé Jake Plummeres lesz a fejem 😊
Asszem nyáron gondolkoztam a mohawk-on, de azért rájöttem hogy kicsit öreg vagyok ahhoz hogy hülyének nézzenek 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azért én addig nem fogom növeszteni, csak olyat akarok amit lehet formálni. 😀 Most egyelőre az is extázisközeli élményt okoz hogy reggel felkelés után egy picit furán áll néha 😀Tomeee
Nem 6 évig nőtt... 😀 😀 Közben látogattam a fodrászt, főleg hogy rokon és ingyenes. És 300 méterre dolgozik... 😂Asbee
Én viszont legalább 6 évesből csaptam le elég sokat 😛
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért én addig nem fogom növeszteni, csak olyat akarok amit lehet formálni. 😀 Most egyelőre az is extázisközeli élményt okoz hogy reggel felkelés után egy picit furán áll néha 😀Tomeee
Nem 6 évig nőtt... 😀 😀 Közben látogattam a fodrászt, főleg hogy rokon és ingyenes. És 300 méterre dolgozik... 😂


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
életemben először vagyok kopasz és nagyon adja :cool:Cowboykarcsi
Na ehhez hozzászólok, én meg az elmúlt 2-3 évben mindig kopaszközeli voltam (teljesen azért sosem), most elkezdtem növeszteni a hajam, és élvezem. 😀Tomeee
Én 1 hónapja vágattam le 6 év után hosszú hajam...De ez állítólag faszább 😀Asbee
Világ életemben rövid hajam volt,de azért sose voltam kopasz közeli,ilyen 5-6 centis volt a legkisebb.Aztán tegnap délután teljesen váratlanul rám tört az ötlet hogy kipróbálom milyen lehet és már izzítottam is a gépet.Ami nem tetszik hogy hogyha azt akarom hogy fényes legyen a búrám gyakorlatilag minden másnap borotválhatom,ezt meg sem idővel sem borotvával sem borotva habbal nem bírom(ezzel kapcsolatban egyébként jöhetnek a tanácsok ha vannak itt esetleg hasonló frizurával rendelkezőek 😀 ).De egyébként nagyon tetszik.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Tomeee 753
életemben először vagyok kopasz és nagyon adja :cool:Cowboykarcsi
Na ehhez hozzászólok, én meg az elmúlt 2-3 évben mindig kopaszközeli voltam (teljesen azért sosem), most elkezdtem növeszteni a hajam, és élvezem. 😀Tomeee
Én 1 hónapja vágattam le 6 év után hosszú hajam...De ez állítólag faszább 😀Asbee
Azért én addig nem fogom növeszteni, csak olyat akarok amit lehet formálni. 😀 Most egyelőre az is extázisközeli élményt okoz hogy reggel felkelés után egy picit furán áll néha 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én 19el buktam meg, majd hétfőn megcsinálom rendesen remélhetőleg.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sikerült a BSZ zh 😀Szücsi
Ki tartja neked a gyakot? Nekem Szőllősi, és egy ideje már hiteget minket. Felrakhatná már. 😊

Persze gratulálok hozzá!F.Schleck
Köszi
Nekem is ő. Már frissítette a honlapján a pdfeket a 2. zh eredményekkel, mindkét kurzusának.Szücsi
Köszi, tényleg. Csak már annyiszor néztem a honlapot, hogy valahogy nem frissítette nálam. 😀 Egyébként 33 pontom lett, csodás-mesés. 😊 😊

tenorx: Francba, azt hittem, hogy már elfelejtetted.

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
életemben először vagyok kopasz és nagyon adja :cool:Cowboykarcsi
Na ehhez hozzászólok, én meg az elmúlt 2-3 évben mindig kopaszközeli voltam (teljesen azért sosem), most elkezdtem növeszteni a hajam, és élvezem. 😀Tomeee
Én 1 hónapja vágattam le 6 év után hosszú hajam...De ez állítólag faszább 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szücsi New York Giants 32
Sikerült a BSZ zh 😀Szücsi
Ki tartja neked a gyakot? Nekem Szőllősi, és egy ideje már hiteget minket. Felrakhatná már. 😊

Persze gratulálok hozzá!F.Schleck
Köszi
Nekem is ő. Már frissítette a honlapján a pdfeket a 2. zh eredményekkel, mindkét kurzusának.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sikerült a BSZ zh 😀Szücsi
Ki tartja neked a gyakot? Nekem Szőllősi, és egy ideje már hiteget minket. Felrakhatná már. 😊

Persze gratulálok hozzá!F.Schleck
Én viszont megbuktam, szóval várom a Steelers avatarod 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sikerült a BSZ zh 😀Szücsi
Ki tartja neked a gyakot? Nekem Szőllősi, és egy ideje már hiteget minket. Felrakhatná már. 😊

Persze gratulálok hozzá!

több mint 13 éve
Tomeee 753
életemben először vagyok kopasz és nagyon adja :cool:Cowboykarcsi
Na ehhez hozzászólok, én meg az elmúlt 2-3 évben mindig kopaszközeli voltam (teljesen azért sosem), most elkezdtem növeszteni a hajam, és élvezem. 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Szücsi New York Giants 32
Sikerült a BSZ zh 😀
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
életemben először vagyok kopasz és nagyon adja :cool:

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kész a szakdoga...Már csak át kell nézni majd még egyszer :cool:Asbee
Grat!
Nekem meg sztem jó lett az utolsó kisZH is progból, lehet, hogy megvan a megajánlott 5ös 😀
(Viszont BSZ ZHn megbuktam 😕 )
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kész a szakdoga...Már csak át kell nézni majd még egyszer :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER