Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 949 — No es importante
még mindig a legnagyobb oldal 😀
http://www.learnsomethingeveryday.co.uk/



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
De szeretek ilyen szép hóesésre ébredni. :love:

Mikey
Itt is esik,imádom és nincs is annyira hideg 😊

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 715
De szeretek ilyen szép hóesésre ébredni. :love:

Egyébként nem is emlékszem még olyanra, hogy -8°C-ban esett volna itt a hó.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
milyen szakos vagy fetomy?Höri
büfé

amúgy komm. és médiatudomány. Sajna elektronikus médiumok szakiránnyal, pedig sajtót akartam, csak akkor pont nem lehetett azt, amikor nekem választani kellett. Mondjuk igazából kezdek megbékélni vele 😛
Egyébként nyáron végeznék is, csak nagyon tetszik a légkör, ezért még egy félévet sztem maradok 😂
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
milyen szakos vagy fetomy?

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bizonyára hozzájárult, hogy kb. én voltam az egyetlen a 4-ből, aki nem volt halál sötét a témához, de k.vára örülök, hogy 4-es lett a Közszolgálati és Kereskedelmi média vizsgám :love:
Amúgy szemezgetés az okosokból:
- egyik szerint a Megasztár az MTV-n megy, és amúgyis, ő nem néz tv-t, mert rossz nekik
- másik szerint az MTV kereskedelmi média (médium amúgy..), míg az RTL és a tv2 közszolgálati
- harmadik szerint a közszolgálati médiumok kötelessége az állam pártján állni, és főként reklámból élnek

Egyébként k.jó, hogy volt már úgy, hogy nem volt kábeltvnk, ezért szobaantenna kellett (koax+villa amúgy), és innen tudtam, hogy az m1,tv2,rtl hármas az, ami minden körülmények között jön.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
grafika 5-ös. Hell Yeah :cool:Black_Adder
Respect!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
12. nekifutásra átmentem Külkereskedelmi ismeretekből egy kettessel. 😀
Nem tudom hogy történt, annyira kész voltam hétfő reggel, amikor írtam, hogy nem is emlékszem már mi történt, de a faszt érdekli, írják be a gecibe, és megvan az összes tárgyam. Még a végén sikerülhet három év alatt elvégezni a két éves képzést, amit azért nem gondoltam volna magamról. 😀TheMileHighCity
Szerintem csak meglátták a nevedet a papíron... "bazz, már megint ő??" 😀
gratpc_x
Jó, lehet, mert ma a titkárnő is azt mondta, hogy én vagyok a tanszék réme. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
grafika 5-ös. Hell Yeah :cool:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
12. nekifutásra átmentem Külkereskedelmi ismeretekből egy kettessel. 😀
Nem tudom hogy történt, annyira kész voltam hétfő reggel, amikor írtam, hogy nem is emlékszem már mi történt, de a faszt érdekli, írják be a gecibe, és megvan az összes tárgyam. Még a végén sikerülhet három év alatt elvégezni a két éves képzést, amit azért nem gondoltam volna magamról. 😀TheMileHighCity
egészségedre JD 😛
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
12. nekifutásra átmentem Külkereskedelmi ismeretekből egy kettessel. 😀
Nem tudom hogy történt, annyira kész voltam hétfő reggel, amikor írtam, hogy nem is emlékszem már mi történt, de a faszt érdekli, írják be a gecibe, és megvan az összes tárgyam. Még a végén sikerülhet három év alatt elvégezni a két éves képzést, amit azért nem gondoltam volna magamról. 😀TheMileHighCity
Szerintem csak meglátták a nevedet a papíron... "bazz, már megint ő??" 😀
grat


több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
12. nekifutásra átmentem Külkereskedelmi ismeretekből egy kettessel. 😀
Nem tudom hogy történt, annyira kész voltam hétfő reggel, amikor írtam, hogy nem is emlékszem már mi történt, de a faszt érdekli, írják be a gecibe, és megvan az összes tárgyam. Még a végén sikerülhet három év alatt elvégezni a két éves képzést, amit azért nem gondoltam volna magamról. 😀TheMileHighCity
Nyiss egy bourbont! 😊




több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
12. nekifutásra átmentem Külkereskedelmi ismeretekből egy kettessel. 😀
Nem tudom hogy történt, annyira kész voltam hétfő reggel, amikor írtam, hogy nem is emlékszem már mi történt, de a faszt érdekli, írják be a gecibe, és megvan az összes tárgyam. Még a végén sikerülhet három év alatt elvégezni a két éves képzést, amit azért nem gondoltam volna magamról. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na csak meglett a BSZ aláírás 😊Szücsi
Mi történt? 😀
De gratula!tenorx
A pótpót sikerült.Szücsi
Jah fasza, azt hittem, hogy mindkettő hiányzik neked. Grat!
több mint 13 éve
Szücsi New York Giants 32
Na csak meglett a BSZ aláírás 😊Szücsi
Mi történt? 😀
De gratula!tenorx
A pótpót sikerült.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na csak meglett a BSZ aláírás 😊Szücsi
Mi történt? 😀
De gratula!
több mint 13 éve
Tomeee 753
már írtam ide, de JSanyo osztályában meg egy csávó két élő kacsát kapott egyszer 😀 😀konqueror
a legextrémebb kari ajándék mifelénk a lányvécében történő blowjob volt.Höri
Jó most már tényleg elég lesz, egyre inkább rájövök milyen trágya osztályokba jártam mindig is. 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Szücsi New York Giants 32
Na csak meglett a BSZ aláírás 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
már írtam ide, de JSanyo osztályában meg egy csávó két élő kacsát kapott egyszer 😀 😀konqueror
a legextrémebb kari ajándék mifelénk a lányvécében történő blowjob volt.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
már írtam ide, de JSanyo osztályában meg egy csávó két élő kacsát kapott egyszer 😀 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 463 — TODDHERREMANS79
Engem mindig a tanár húzott... Feszt én kaptam a legkevesebb ajándékot...
Egyszer meg tesóm húzott, még jó hogy anyám hajlandó volt befektetni rám.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nekünk 7.ben volt epik, a raj fiúk egymást húzták, és nyilván tudták ki mire vágyik leginkább. de az osztályfőnök előtt cinkes pillangókést ajándékozni a Csendes éj dallamára, így csak szünetben lehetett, órán meg ment a sablon bögre, csoki, tollkonqueror
Nálunk volt egy külföldi gyerek 9-10-ben aki nem igazán vágta az itteni szokásokat. És engem húzott.
Nem szarozott. Egy üveg bort adott 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
nálunk volt egy nem éppen ápoltságáról híres gyerek, aztán aki őt húzta szappant adott neki 😀Divat
egy másik osztályba jár egy ateista csávó, akit az egyik haverom húzott, és azt tervezi, hogy egy keresztet meg egy Bibliát ad neki 😛
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nálunk volt egy nem éppen ápoltságáról híres gyerek, aztán aki őt húzta szappant adott neki 😀

|
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nekünk 7.ben volt epik, a raj fiúk egymást húzták, és nyilván tudták ki mire vágyik leginkább. de az osztályfőnök előtt cinkes pillangókést ajándékozni a Csendes éj dallamára, így csak szünetben lehetett, órán meg ment a sablon bögre, csoki, toll