NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt hívják kosárlabdának.


És ezt hívják VEZETŐedzőnek (Ayton sokkal jobb lett utána).


2 wins down, 2 to go!

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
azért az mekkora volt, ahogy számolt a phoenixi közönség giannis büntetőinél 😀
Sixo
Asszem tegnap láttam h a XLI. Super Bowlon Devin Hester kevesebb idő alatt szerzett touchdownt, mint amennyi idő alatt átlagosan Giannis rádob egy büntetőt 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 272
azért az mekkora volt, ahogy számolt a phoenixi közönség giannis büntetőinél 😀
Sixo
Még a Heat szurkolók kezdték el, azóta minden meccsen ez megy, ha a vonalon áll idegenben.
több mint 2 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
azért az mekkora volt, ahogy számolt a phoenixi közönség giannis büntetőinél 😀

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy megvan, még három kell. Aytonnak majdnem meglett a 20 pont/ 20 lepattanó. Paul meg megint átváltott God Modeba a 2. félidőben. Érdekelt félként el tudnék viselni még 3 kb ilyen stresszmentes W-t. Na jó, 2 lehet stresszes is belőle, ha végül összejön a Sunsnak a bajnoki cím.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Torrey Craig már bajnok, akármi lesz.


Nagy meccs lesz ez az NFL-ben is.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azta, még a Nash-Amar'e években sem jutottak el a döntőbe... utoljára még Barkley-Majerle csapat jutott volna el idáig?
slowmotion
Igen.

Amúgy Paul mit játszott te jó ég!
Levetette láncait.
Beverley meg egy suttyó paraszt, el is tiltanám az ilyet…
Toca
Beverley egy gyökér, ez tény, csak arról soha nem esik szó, hogy CP-nek, Bookernek is folyamatosan jár a szája, nem beszélve Paul LBJ elleni undorító szabálytalanságáról amikért egy ejnye-bejnye se járt...
Stoki
Igen, csak a trashtalk a játék része már elég régóta. Míg az hogy háttal aló ellenfelet loksz fel egy tapló parasztság.
Amúgy Paul faltja anno szintén nem volt szép ezt aláírom, de már meccsen megbeszélték Lebronnal.
Toca

Matthew99
Nyilván nem akar eltiltást 😀
Toca
Már vannak reportok, hogy kap.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy Suns-Hawks döntőt mennyire megnéznék. Emlékszem pár éve 2k-ztem és ezzel a 2 csapattal ütöttem a Low tier csoportokban 😊
Heisman
Én anno azért lettem nagy Suns fan, mert a kedvenc all time kosarasom Grant Hill ott újra kivirágzott Steve Nash mellett, akit szintén imádtam. Ha Suns - Hawks lenne a döntő, akkor Bookerék azzal az Atlantával kerülnének szembe, ahol a kisebbségi tulajt úgy hívják, hogy... Grant Hill.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Azta, még a Nash-Amar'e években sem jutottak el a döntőbe... utoljára még Barkley-Majerle csapat jutott volna el idáig?
slowmotion
Igen.

Amúgy Paul mit játszott te jó ég!
Levetette láncait.
Beverley meg egy suttyó paraszt, el is tiltanám az ilyet…
Toca
Beverley egy gyökér, ez tény, csak arról soha nem esik szó, hogy CP-nek, Bookernek is folyamatosan jár a szája, nem beszélve Paul LBJ elleni undorító szabálytalanságáról amikért egy ejnye-bejnye se járt...
Stoki
Igen, csak a trashtalk a játék része már elég régóta. Míg az hogy háttal aló ellenfelet loksz fel egy tapló parasztság.
Amúgy Paul faltja anno szintén nem volt szép ezt aláírom, de már meccsen megbeszélték Lebronnal.
Toca

Matthew99
Nyilván nem akar eltiltást 😀
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Egy Suns-Hawks döntőt mennyire megnéznék. Emlékszem pár éve 2k-ztem és ezzel a 2 csapattal ütöttem a Low tier csoportokban 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Azta, még a Nash-Amar'e években sem jutottak el a döntőbe... utoljára még Barkley-Majerle csapat jutott volna el idáig?
slowmotion
Igen.

Amúgy Paul mit játszott te jó ég!
Levetette láncait.
Beverley meg egy suttyó paraszt, el is tiltanám az ilyet…
Toca
Beverley egy gyökér, ez tény, csak arról soha nem esik szó, hogy CP-nek, Bookernek is folyamatosan jár a szája, nem beszélve Paul LBJ elleni undorító szabálytalanságáról amikért egy ejnye-bejnye se járt...
Stoki
Igen, csak a trashtalk a játék része már elég régóta. Míg az hogy háttal aló ellenfelet loksz fel egy tapló parasztság.
Amúgy Paul faltja anno szintén nem volt szép ezt aláírom, de már meccsen megbeszélték Lebronnal.
Toca


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Azta, még a Nash-Amar'e években sem jutottak el a döntőbe... utoljára még Barkley-Majerle csapat jutott volna el idáig?
slowmotion
Igen.

Amúgy Paul mit játszott te jó ég!
Levetette láncait.
Beverley meg egy suttyó paraszt, el is tiltanám az ilyet…
Toca
Beverley egy gyökér, ez tény, csak arról soha nem esik szó, hogy CP-nek, Bookernek is folyamatosan jár a szája, nem beszélve Paul LBJ elleni undorító szabálytalanságáról amikért egy ejnye-bejnye se járt...
Stoki
Igen, csak a trashtalk a játék része már elég régóta. Míg az hogy háttal aló ellenfelet loksz fel egy tapló parasztság.
Amúgy Paul faltja anno szintén nem volt szép ezt aláírom, de már meccsen megbeszélték Lebronnal.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 971
Amikor elkezdtem nezni nba-t akkor mindenki jordan es a bulls...
En nem kedvelem a meno csapatokat szoval mikor szembe jott a suns barkley-val akkor na mondom ok azok😀,igaz a szurkolas szo tulzo lenne szamomra.
Aztan vmelyik 2k es a brandon roy fele blazers bajnokka tettem, szoval azota inkabb ok😀
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 459 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Azta, még a Nash-Amar'e években sem jutottak el a döntőbe... utoljára még Barkley-Majerle csapat jutott volna el idáig?
slowmotion
Igen.

Amúgy Paul mit játszott te jó ég!
Levetette láncait.
Beverley meg egy suttyó paraszt, el is tiltanám az ilyet…
Toca
Beverley egy gyökér, ez tény, csak arról soha nem esik szó, hogy CP-nek, Bookernek is folyamatosan jár a szája, nem beszélve Paul LBJ elleni undorító szabálytalanságáról amikért egy ejnye-bejnye se járt...
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 459 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
azt szokták mondani, hogy több összetevője van annak, hogy valaki bajnok legyen, és ez így is van: AD, egy rokkant LBJ, Murray, Ibaka, Kawhi, Zubac, Giannis(?), Trae (?)...
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Azta, még a Nash-Amar'e években sem jutottak el a döntőbe... utoljára még Barkley-Majerle csapat jutott volna el idáig?
slowmotion
Igen.

Amúgy Paul mit játszott te jó ég!
Levetette láncait.
Beverley meg egy suttyó paraszt, el is tiltanám az ilyet…
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 916 — Cowboys fan
Azta, még a Nash-Amar'e években sem jutottak el a döntőbe... utoljára még Barkley-Majerle csapat jutott volna el idáig?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
From zero to Hero
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
CP3 with the fatality! NAGYDÖNTŐZIK A SUNS!!!!
iktriad
Kevés. Itt már nem szabad megállni.
Matthew99
Én is remélem.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
CP3 with the fatality! NAGYDÖNTŐZIK A SUNS!!!!
iktriad
Kevés. Itt már nem szabad megállni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
CP3 with the fatality! NAGYDÖNTŐZIK A SUNS!!!!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 813 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Komolytalan PO volt ez amúgy eddig is, de mostmár pláne.
Jughead
Lejcseszter is nyert bajnokságot, amikor az összes nagy betlizett.
availability is ability, fontos a formaidőzítés, azt kell megverni, aki szembe jön, és még sorolhatnám a közhelyeket.
slowmotion
persze csak mind1 hogy egy felülről jövő elbaszott döntés miatt van rottyon az egész liga és last man standing megy
vagy saját hibájukból szarok és fomrán kívüliek a csapatok

és tudom hogy csak iróniából dobtad be a közhelyeket


ettől függetlenül mind1 ki a bajnok ugyanúgy teljes értékű mint a 99es spurs a tavalyi lakers, a 94-95s rockets vagy bird, johnosn, ... bármelyik címe
Negritis
Minden bajnoki cím ugyanolyan jó 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Értem én de nem tudom megszokni: Adetokunbo meg Jáng???
 m.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nba-adetokunbo-megserult-a-hawks-young-nelkul-egyenlitett-2835651
Matthew99
Hiaba puffog mindenki, a szabalyok szerint a gorogoket (is) at kell irni, igy Janniszt is. Meg ha undorito is.

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Értem én de nem tudom megszokni: Adetokunbo meg Jáng???
 m.nemzetisport.hu/amerikai_sportok/nba-adetokunbo-megserult-a-hawks-young-nelkul-egyenlitett-2835651


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.