NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bizony legalább nem söpörnek ki. Sztem Brown sérülésére fogva lehet, hogy megmenekül Stevens ha itt sikerül tisztességesen helyt állni.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Tatum akasztott egy ötvenest, így szépített a Celtics, pedig a túloldalt Harden és Durant is jó meccset zárt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 036 — Lucas Scott
Wolves kisebbségi tulajdonosa szerint semmilyen biztosíték nincs a szerződésben ami alapján ne lehetne el költöztetni a franchiset...
csebi
olvastam hogy van vmi balhé most a tulajok között, de nem másztam bele
Negritis
plusz vmi per is elindult, mert állítólag mielőtt Taylor eladta volna a részét állítólag A-Rodéknak ajánlatot kellett volna tenniük a kisebbségi tulaj számára is. én sem olvastam ebbe bele jobban, de amiatt nyilatkozhat a kisebbségi tulaj a Taylor-ARod megállapodásról, mert pert indított innentől nem köti semmi. lesz még itt cirkusz.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
Wolves kisebbségi tulajdonosa szerint semmilyen biztosíték nincs a szerződésben ami alapján ne lehetne el költöztetni a franchiset...
csebi
olvastam hogy van vmi balhé most a tulajok között, de nem másztam bele

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 036 — Lucas Scott
Wolves kisebbségi tulajdonosa szerint semmilyen biztosíték nincs a szerződésben ami alapján ne lehetne el költöztetni a franchiset...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kurvára sajnálom a Sunst :/
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
lehet hogy a nuggets low-key megnyeri a kukázást Riverssel?
csak a Lakers meccs után néztem bele, addigra már nem volt Nurkic
fontos győzelem volt ez a Nuggetsnek

a Lakers eléggé magabiztosan hozta a meccset, remélem KCP sérülése nem komoly
Booker flagrantja a végén sztem max 1es volt
Crowder viszont kipofázta a 2. tekót

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
a Zombor shuffle


choose life
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Életem döntése volt elkezdeni szurkolni a Clippersnek.
tenorx
Hát amúgy se lehet könnyű nekik szurkolni az utóbbi 2 évben (a Kawhi, George, Morris, Beverley, Trezz, Rondo 6-os 2 év alatt komoly teljesítmény, ehhez képest a Nets és a Lakers teljesen szerethető karakterekből áll), de eredmények nélkül pláne.

Első körös exit után mondjuk Kawhi nem tudom miért maradna (ott lesz pl. egy Heat, vagy épp az ellenfél, akik tárt karokkal várnák), onnantól meg az egész franchise óriási bajban lesz, hiszen az idei után legközelebb 2027-ben lesz saját pickjük.
Jughead
Miért? Én bírom ezek közül Kawhi, George, Beverley, Rondo 4-est, csak Trezzt nem bírom, de ő el is húzott a Lakersbe, meg Morrist, akit sajnálom, hogy meghosszabbítottunk, de nem nagyon volt más opció.
Sőt, igazából ami megtetszett bennük az pont a "We ain't no bitches" Clippers volt még Tobias Harrissel.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
Volt erre próbálkozás, Irving, Hayward, de ilyen vagy olyan okok miatt nem jött be. Tatum meg Brown illetve Smart pedig nem tudja stabilan kinőni magát. Brown ugye idénre végképp kiesett. Nem nagyon látom én se merre tovább, reméljük Bostonban igen 😊
dande
sztem Irving borzalmas próbálkozás volt amiről előre lehetett sejteni hogy az lesz ( Walker ugyanaz pepitában amúgy más okok miatt)
és a magasember posztot meg nem tudja megoldani Horford óta és amikkel próbálkozik az alapján nem is akarja

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy tűnik a Brooklyni hidat már nem fog sikerülni elfoglalni.....😕
dande
Kezd ez a 2013 óta tartó projekt megfenekleni.
Mert oké, hogy Ainge felhalmozott brutális mennyiségű draftpicket, meg volt is folyamatos fejlődés kb. 2018-ig, de mostanra ennek a csapatnak már contendernek kellene lennie, 1-2 ligaelit szupersztár vezérrel, vagy a draftpickekből, vagy ha azok nem válnak be, akkor a piacról igazolva.

Évek óta ott tart a Celtics, hogy hát fiatal csapat, akár még a bajnoki címre is esélyesek lehetnek, de azért elférne még egy-két ligaelit játékos.
Kampman
Volt erre próbálkozás, Irving, Hayward, de ilyen vagy olyan okok miatt nem jött be. Tatum meg Brown illetve Smart pedig nem tudja stabilan kinőni magát. Brown ugye idénre végképp kiesett. Nem nagyon látom én se merre tovább, reméljük Bostonban igen 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
Úgy tűnik a Brooklyni hidat már nem fog sikerülni elfoglalni.....😕
dande
Kezd ez a 2013 óta tartó projekt megfenekleni.
Mert oké, hogy Ainge felhalmozott brutális mennyiségű draftpicket, meg volt is folyamatos fejlődés kb. 2018-ig, de mostanra ennek a csapatnak már contendernek kellene lennie, 1-2 ligaelit szupersztár vezérrel, vagy a draftpickekből, vagy ha azok nem válnak be, akkor a piacról igazolva.

Évek óta ott tart a Celtics, hogy hát fiatal csapat, akár még a bajnoki címre is esélyesek lehetnek, de azért elférne még egy-két ligaelit játékos.
Kampman
ezt mondom jó ideje hogy a Thomas fémjelezte PO futás óta ainge 1 seggel akar 2 lovat megülni ( fiatalok, de sikeresség is sőt a 3. meg az hogy olcsó is legyen) ami esélytelen és be is sülnek folyamatosan

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Úgy tűnik a Brooklyni hidat már nem fog sikerülni elfoglalni.....😕
dande
Kezd ez a 2013 óta tartó projekt megfenekleni.
Mert oké, hogy Ainge felhalmozott brutális mennyiségű draftpicket, meg volt is folyamatos fejlődés kb. 2018-ig, de mostanra ennek a csapatnak már contendernek kellene lennie, 1-2 ligaelit szupersztár vezérrel, vagy a draftpickekből, vagy ha azok nem válnak be, akkor a piacról igazolva.

Évek óta ott tart a Celtics, hogy hát fiatal csapat, akár még a bajnoki címre is esélyesek lehetnek, de azért elférne még egy-két ligaelit játékos.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy tűnik a Brooklyni hidat már nem fog sikerülni elfoglalni.....😕
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
Életem döntése volt elkezdeni szurkolni a Clippersnek.
tenorx
Hát amúgy se lehet könnyű nekik szurkolni az utóbbi 2 évben (a Kawhi, George, Morris, Beverley, Trezz, Rondo 6-os 2 év alatt komoly teljesítmény, ehhez képest a Nets és a Lakers teljesen szerethető karakterekből áll), de eredmények nélkül pláne.

Első körös exit után mondjuk Kawhi nem tudom miért maradna (ott lesz pl. egy Heat, vagy épp az ellenfél, akik tárt karokkal várnák), onnantól meg az egész franchise óriási bajban lesz, hiszen az idei után legközelebb 2027-ben lesz saját pickjük.
Jughead
ha a thunder szarabb marad náluk akkor lesz még ott előtte is, bár azt nem biztos hogy el tudom képzelni középtávon se

 www.prosportstransactions.com/basketball/DraftTrades/Future/Clippers.htm
Negritis
Igaz, akkor legyen úgy 2027-ben lesznek legközelebb a saját pickjük urai. 😊
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
Életem döntése volt elkezdeni szurkolni a Clippersnek.
tenorx
Hát amúgy se lehet könnyű nekik szurkolni az utóbbi 2 évben (a Kawhi, George, Morris, Beverley, Trezz, Rondo 6-os 2 év alatt komoly teljesítmény, ehhez képest a Nets és a Lakers teljesen szerethető karakterekből áll), de eredmények nélkül pláne.

Első körös exit után mondjuk Kawhi nem tudom miért maradna (ott lesz pl. egy Heat, vagy épp az ellenfél, akik tárt karokkal várnák), onnantól meg az egész franchise óriási bajban lesz, hiszen az idei után legközelebb 2027-ben lesz saját pickjük.
Jughead
ha a thunder szarabb marad náluk akkor lesz még ott előtte is, bár azt nem biztos hogy el tudom képzelni középtávon se

 www.prosportstransactions.com/basketball/DraftTrades/Future/Clippers.htm

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 185
Életem döntése volt elkezdeni szurkolni a Clippersnek.
tenorx
Hát amúgy se lehet könnyű nekik szurkolni az utóbbi 2 évben (a Kawhi, George, Morris, Beverley, Trezz, Rondo 6-os 2 év alatt komoly teljesítmény, ehhez képest a Nets és a Lakers teljesen szerethető karakterekből áll), de eredmények nélkül pláne.

Első körös exit után mondjuk Kawhi nem tudom miért maradna (ott lesz pl. egy Heat, vagy épp az ellenfél, akik tárt karokkal várnák), onnantól meg az egész franchise óriási bajban lesz, hiszen az idei után legközelebb 2027-ben lesz saját pickjük.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
második meccsen végre felébredt AD, és a Suns elbaszta sztem a Saric-Ayton egyszerre játszatását mer így Drummond is kevésbé volt hátrány

csak a végét láttam de durva hogy 0-2 a LAC-DAL
Negritis
CP3-vel mi van? Törés, zúzódás vagy mi van a karjával? Nélküle azért jóval karcsúbb ez a Suns...

Doncic meg.... Egy Bird-Magic klón az ember, elképesztő hogy árazza meg Leonard-ot is akár, remélem innen már továbbjutnak.
FLZOLI
meccs előtt az volt a hír hogy minden rendben edzésen nem volt gond
 arizonasports.com/story/2664701/phoenix-suns-chris-paul-sore-after-shoulder-injury-vs-lakers-in-game-1/

de valamiért keveset játszott és ott se nézett ki túl jól, a passzai nem ültek dobni nem nagyon akart
Payne amúgy jól játszott

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
második meccsen végre felébredt AD, és a Suns elbaszta sztem a Saric-Ayton egyszerre játszatását mer így Drummond is kevésbé volt hátrány

csak a végét láttam de durva hogy 0-2 a LAC-DAL
Negritis
CP3-vel mi van? Törés, zúzódás vagy mi van a karjával? Nélküle azért jóval karcsúbb ez a Suns...

Doncic meg.... Egy Bird-Magic klón az ember, elképesztő hogy árazza meg Leonard-ot is akár, remélem innen már továbbjutnak.

több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Életem döntése volt elkezdeni szurkolni a Clippersnek.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
második meccsen végre felébredt AD, és a Suns elbaszta sztem a Saric-Ayton egyszerre játszatását mer így Drummond is kevésbé volt hátrány

csak a végét láttam de durva hogy 0-2 a LAC-DAL
Negritis
Szerencséjük NBATV-s meccsen hozták össze. Így is ciki. Amúgy meg előrelátóak és sikerült elkerülni a 3-1-et.
dawyd728
csapatok akik tovább mentek úgy hogy pályaelőny ellenére 0-2

 www.landofbasketball.com/yearbyyear/1968_1969_playoffs_series.htm#lakers_warriors
 www.landofbasketball.com/playoffs_series/1993_suns_vs_lakers.htm
 www.landofbasketball.com/playoffs_series/1994_rockets_vs_suns.htm
 www.landofbasketball.com/playoffs_series/2005_mavericks_vs_rockets.htm
 www.landofbasketball.com/playoffs_series/2017_celtics_vs_bulls.htm

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dawyd728 3 698
második meccsen végre felébredt AD, és a Suns elbaszta sztem a Saric-Ayton egyszerre játszatását mer így Drummond is kevésbé volt hátrány

csak a végét láttam de durva hogy 0-2 a LAC-DAL
Negritis
Szerencséjük NBATV-s meccsen hozták össze. Így is ciki. Amúgy meg előrelátóak és sikerült elkerülni a 3-1-et.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 167 — The Mathematician
második meccsen végre felébredt AD, és a Suns elbaszta sztem a Saric-Ayton egyszerre játszatását mer így Drummond is kevésbé volt hátrány

csak a végét láttam de durva hogy 0-2 a LAC-DAL

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dawyd728 3 698
@dawyd mi a velemeny az elso meccsrol? Jokic 1 assistja elegge ertelmezhetetlen ugy is hogy sokat adott ki triplara amit kihagytak a tobbiek. Campazzo nagyon megizzasztja Lillardot meg kicsit azt ereztem hogy Jokic tul akarja dobni a Portlandet. En Blazers szurkolokent orultem nagyon a meccsnek mert ebben a Portlandben sztem tud tobb lenni meg boven, most igazabol annyi tortent hogy Ant&Melo hozott extrat es bedobtak az ures harmasokat. Ami engem meglepett az hogy mennyi assist volt Portlandnel, emiatt lett ennyi ures tripla
kisvanek4
Eddig egyéb elfoglaltság miatt nem tudtam követni a PO-t. Szóval kb annyi van meg az első két meccsről, ami egy 10 perces összefoglalóba belefér. Plusz 1-2 Nuggets kötődésű podcast. Péntek hajnalit nézem mindenképpen.

Amúgy nagyon nem jó, h védekezésben Lillard és/vagy McCollum bújtatható. Nem tudjuk fárasztani a másik oldalon.
Illetve rossz opcióink vannak egyébként is Harris elcserélése óta védekezésben. Vagy játszatni kell Shaq Harrisont és együtt élni a támadásbeli súlyos hiányosságaival, vagy bízni, h túl tudunk dobni benneteket. Egyik sem komfortos. Campazzo, Morris, Howard, de még Rivers sem jelent kihívást Damenek. Mondom párharctól független véleményem. Egyedül Campazzo az, akit a már mással lefárasztott Lillardra ráküldheted és sikeres lehet. Az ő csíp rug harap floppol, összességében inkább mentálisan fárasztó védekezésével lehetne keresni, de nem elsőszámú védőnők kell neki lennie. Hallottam Gordon lett az egyik fő opció, hát nem tudom. 7 meccses párharcban a végére nagyon szét lesz így forgácsolva.
Szóval Lillardtól összességében nem számítok visszaesésre.
Nálunk a támadás onnan indul, h akkor játszik a csapat az identitásának megfelelően, ha Jokic osztogathat. A második meccs sem volt az igazi. Viszont az már hasonlított, de sok asszisztja elmegy, mert nincs kivel olajozottan játszani a pick'n'rollt. Amikor Murray és Jokic csinálja a védelemnek a sebeket, úgy segítenek be rájuk, úgy lesz üres dobóhelyzet másoknak. Mivel ez a fegyver elveszett Murray kiesésével így a guardjaink különböző limitáltságai miatt, labdakezelés, külső dobás, gyors első lépés, védekezési hiányosságok miatti rész feladatokra alkalmasság. Szóval egy po védekezés, és egy elég jó 1-1-es védekezési opció Nurkic személyében mutatja nem is kell hozzá liga szinten csapatvédekezésben különösebben jónak se lenni és ki lehet venni a Jokic ball ellenszerét. Verjen meg egyedül. Jokicnak scorerként kell funkciónálnia. Amiben idén rengeteget javult, de ez energiaégetéssel jár sokkal jobban, mint amikor kreátor lehet. Ezt pedig a meccsek és a párharc végén szépen le lehet majd aratni.
Én Portertől többet várnék, de ahogy hallom a PO intenzitás, keménység egyelőre nem ízlik neki annyira. Sok a kiesik a kezéből labda lepattanózás közben és hasonló felesleges ladbavesztés szárad a lelkén.
Mondom 1 meccset se láttam. Ez inkább különböző podcastekből és boxscoreból levont következtetések.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Úgy áll -12-vel a Portland a szünetben hogy az utolsó 22 pontot a csapatban Dame dobta, hibátlanul. Bevert 6 triplát és 4 büntetőt.
Csak hát a többiek…