NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
| az ilyen tévedésekért sose kár 😛 |
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 164 — The Mathematician
Akkor play in csoda érkezhet. Az a baj, jelenleg mind a 3 csapatot erősebbnek érzem mint a Celticset. Hamar csapat nélkül maradhatok idén.
dande
pacersbe nem lesz levert
nincs warren, turner
brogdon-sabonis kérdőjeles
lamb-holiday valszeg off

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor play in csoda érkezhet. Az a baj, jelenleg mind a 3 csapatot erősebbnek érzem mint a Celticset. Hamar csapat nélkül maradhatok idén.
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79


Hát ez kurvanagy 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kösziii
Wyatt
<3
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
na a warriorsnak kb 75% esélye van, hogy megszerzi a Minny top 4-10 pickjét, júhé.
csebi
Ha 4.pickjük lesz az nagyon kemény az idei drafton.
Toca
Ja a Wiseman + idei top 5-ös pick csomaggal lehet akár egy újabb top nevet is behúzni a Curry-Klay-Draymond trió mellé.
Jughead
Csak pénz nincs
FLZOLI
Wiseman + top 5 pick + Loomey az 25 milla, innentől 31,5 millás játékost tudnak átvenni.

A másik lehetőség bedobni Wigginst is és átvenni nagyobb szerződéseket, vagy egy nagyot és több kicsit.

na a warriorsnak kb 75% esélye van, hogy megszerzi a Minny top 4-10 pickjét, júhé.
csebi
Ha 4.pickjük lesz az nagyon kemény az idei drafton.
Toca
Ja a Wiseman + idei top 5-ös pick csomaggal lehet akár egy újabb top nevet is behúzni a Curry-Klay-Draymond trió mellé.
Jughead
Mobley / Suggs / Green triobol aki leesik is óriási impact
Mondjuk Suggs és Green nem tudom hova férne a Duó melle, mondjuk tökéletesek lennének 6.embernek.
Toca
Curry 34, Klay és Green 32-32 lesz jövőre nincs értelme és nincs idejük rookie-t fejleszteniük, nekik azonnali segítség kell.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 664 — Vikings fan
na a warriorsnak kb 75% esélye van, hogy megszerzi a Minny top 4-10 pickjét, júhé.
csebi
Ha 4.pickjük lesz az nagyon kemény az idei drafton.
Toca
Ja a Wiseman + idei top 5-ös pick csomaggal lehet akár egy újabb top nevet is behúzni a Curry-Klay-Draymond trió mellé.
Jughead
Mobley / Suggs / Green triobol aki leesik is óriási impact
Mondjuk Suggs és Green nem tudom hova férne a Duó melle, mondjuk tökéletesek lennének 6.embernek.
több mint 2 éve
dawyd728 3 698
Egy sutyerák a szerző, de ez érdekes cikk Hámeszről

 index.hu/sport/2021/05/17/nem-mind-arany-ami-fenylik---lebron-james-sotet-oldala/
FLZOLI
Jó témafelvetés. Egy valamirevaló újságíró tartalmas cikket tudna a témából kihozni. Ez minden, csak nem újságírás.
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
na a warriorsnak kb 75% esélye van, hogy megszerzi a Minny top 4-10 pickjét, júhé.
csebi
Ha 4.pickjük lesz az nagyon kemény az idei drafton.
Toca
Ja a Wiseman + idei top 5-ös pick csomaggal lehet akár egy újabb top nevet is behúzni a Curry-Klay-Draymond trió mellé.
Jughead
Csak pénz nincs

több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
na a warriorsnak kb 75% esélye van, hogy megszerzi a Minny top 4-10 pickjét, júhé.
csebi
Ha 4.pickjük lesz az nagyon kemény az idei drafton.
Toca
Ja a Wiseman + idei top 5-ös pick csomaggal lehet akár egy újabb top nevet is behúzni a Curry-Klay-Draymond trió mellé.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 664 — Vikings fan
na a warriorsnak kb 75% esélye van, hogy megszerzi a Minny top 4-10 pickjét, júhé.
csebi
Ha 4.pickjük lesz az nagyon kemény az idei drafton.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
na a warriorsnak kb 75% esélye van, hogy megszerzi a Minny top 4-10 pickjét, júhé.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Egy sutyerák a szerző, de ez érdekes cikk Hámeszről

 index.hu/sport/2021/05/17/nem-mind-arany-ami-fenylik---lebron-james-sotet-oldala/
FLZOLI
Én nem ismerem a szerzőt, sem kifejezetten a munkásságát.

A cikkel egyébként ugyanaz a baj, mint amikor a mainstream média Löbron-imádó 99%-a kritika nélkül isteníti, ez most a másik véglet. Kicsit meglepő, hogy pont az indexben felemlegetik James politikai szerepvállalásainak a visszásságait is.

Vannak benne bőven jogos kritikák, én mondjuk Mike Brown helyett David Blatt megfúrását sokkal undorítóbbnak tartottam James részéről.
Kampman
amióta megvolt a garnitúraváltás a zindexen, azóta az egyik hülye helyett jött a másik, leginkább a sportrovatnál. Ch Gáll amúgy nem ír sokat, de az is tele van faszsággal, az ember néha sírva könyörgi vissza Joó Gabit.
slowmotion
Most @Wyatt-re gondolsz? 😛
tenorx
az attól függ, hogy híjják pógáriasan
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kösziii

több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egy sutyerák a szerző, de ez érdekes cikk Hámeszről

 index.hu/sport/2021/05/17/nem-mind-arany-ami-fenylik---lebron-james-sotet-oldala/
FLZOLI
Én nem ismerem a szerzőt, sem kifejezetten a munkásságát.

A cikkel egyébként ugyanaz a baj, mint amikor a mainstream média Löbron-imádó 99%-a kritika nélkül isteníti, ez most a másik véglet. Kicsit meglepő, hogy pont az indexben felemlegetik James politikai szerepvállalásainak a visszásságait is.

Vannak benne bőven jogos kritikák, én mondjuk Mike Brown helyett David Blatt megfúrását sokkal undorítóbbnak tartottam James részéről.
Kampman
amióta megvolt a garnitúraváltás a zindexen, azóta az egyik hülye helyett jött a másik, leginkább a sportrovatnál. Ch Gáll amúgy nem ír sokat, de az is tele van faszsággal, az ember néha sírva könyörgi vissza Joó Gabit.
slowmotion
Most @Wyatt-re gondolsz? 😛
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Egy sutyerák a szerző, de ez érdekes cikk Hámeszről

 index.hu/sport/2021/05/17/nem-mind-arany-ami-fenylik---lebron-james-sotet-oldala/
FLZOLI
Én nem ismerem a szerzőt, sem kifejezetten a munkásságát.

A cikkel egyébként ugyanaz a baj, mint amikor a mainstream média Löbron-imádó 99%-a kritika nélkül isteníti, ez most a másik véglet. Kicsit meglepő, hogy pont az indexben felemlegetik James politikai szerepvállalásainak a visszásságait is.

Vannak benne bőven jogos kritikák, én mondjuk Mike Brown helyett David Blatt megfúrását sokkal undorítóbbnak tartottam James részéről.
Kampman
amióta megvolt a garnitúraváltás a zindexen, azóta az egyik hülye helyett jött a másik, leginkább a sportrovatnál. Ch Gáll amúgy nem ír sokat, de az is tele van faszsággal, az ember néha sírva könyörgi vissza Joó Gabit.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Egy sutyerák a szerző, de ez érdekes cikk Hámeszről

 index.hu/sport/2021/05/17/nem-mind-arany-ami-fenylik---lebron-james-sotet-oldala/
FLZOLI
Én nem ismerem a szerzőt, sem kifejezetten a munkásságát.

A cikkel egyébként ugyanaz a baj, mint amikor a mainstream média Löbron-imádó 99%-a kritika nélkül isteníti, ez most a másik véglet. Kicsit meglepő, hogy pont az indexben felemlegetik James politikai szerepvállalásainak a visszásságait is.

Vannak benne bőven jogos kritikák, én mondjuk Mike Brown helyett David Blatt megfúrását sokkal undorítóbbnak tartottam James részéről.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 164 — The Mathematician
jordan felszopása mellett a "vádak" elég szánalmasak ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
Egy sutyerák a szerző, de ez érdekes cikk Hámeszről

 index.hu/sport/2021/05/17/nem-mind-arany-ami-fenylik---lebron-james-sotet-oldala/
FLZOLI
Igazából írhatott volna arról is, hogy a világot a gyíkemberek irányítják és a Föld lapos. Ugyanennyire lenne megalapozott mint az ebben a cikkben szereplő állítások. Eszem megáll, hogy ez megjelenhet egy lapban. 😀
Jughead
El kell küldeni twitteren James-nek az elemzést, meglátjuk, hogy mit szólna hozzá, ha tudja értelmezni vagy lefordíttatja. 😊
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
Egy sutyerák a szerző, de ez érdekes cikk Hámeszről

 index.hu/sport/2021/05/17/nem-mind-arany-ami-fenylik---lebron-james-sotet-oldala/
FLZOLI
Igazából írhatott volna arról is, hogy a világot a gyíkemberek irányítják és a Föld lapos. Ugyanennyire lenne megalapozott mint az ebben a cikkben szereplő állítások. Eszem megáll, hogy ez megjelenhet egy lapban. 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy sutyerák a szerző, de ez érdekes cikk Hámeszről

 index.hu/sport/2021/05/17/nem-mind-arany-ami-fenylik---lebron-james-sotet-oldala/
FLZOLI
Még ha igaz is csak azt nem értettem elolvasva, mi szükség volt erre az írásra, mi volt az apropója... Azon kívül, hogy muszáj volt vmit írnia és nem volt témája...
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egy sutyerák a szerző, de ez érdekes cikk Hámeszről

 index.hu/sport/2021/05/17/nem-mind-arany-ami-fenylik---lebron-james-sotet-oldala/

több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem gondoltam volna, hogy sikerülni fog, de sikerült kikapni az OKCtöl, így Lakers csak főcsoport döntőben lehet.
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Hát, nem örölük a Portlandnek. Az a helyzet, hogy szinte mindig kellemes PO ellenfelek, de szerintem most a legjobbak az utóbbi években. Az elmúlt 10 meccsük nagyon impresszív szemre, számokra is. Mindenki felépült náluk. Egyébként vicc az egész, mert egymás ellenikben üti a Portland a Dallast... jó nagy hülyeség ez a tiebreaker.

A szezon első meccsétől Lakers-Nets döntőt várok, de mostanában elbizonytalanodtam a Lakers kapcsán. A gond csak az, hogy nem látom ki veri meg őket. Ha lenne Murray, a Nuggetset mondanám, de a többi csapatban nem érzem, hogy hozzá tudnak szagolni ahhoz a szinthez, amit a buborékben hoztak. Lebron meg Lebron, kevesebb nem hiszem hogy elég lesz. Aztán kitudja...

Hosszú idő után először érzem erősebbnek a keleti elitet a nyugatinál. Persze overall nyugat erősebb. De a top3 keleten imo. A 4-5. Knicks-Hawks már vicces persze.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 939
Na a blazers playoff.
Yeah