NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 413 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
amióta bejött a végjátékban LBJ, és AD azóta szoros a meccs... 😊
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 161 — The Mathematician
Hoppá HOF beiktatás a sport tvn. 23. 30tól most iktatják Kobeot.
dande
jah elvileg MJ és Vanessa is lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá HOF beiktatás a sport tvn. 23. 30tól most iktatják Kobeot.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De imádom ezt a csávót
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 939
remelem a blazers nem szarakodja el a biztos playoff helyet.
több mint 2 éve
dawyd728 3 698
Én azt látom, h kevés a keret egészséges játékosállománya egy bajnoki címhez. Innentől kb az lehet a cél, h minél messzebbre jussanak, nem az, h Lakerst az első körben lehet könnyebben elkapni. Mert abban egy első körös bukta bőven benne van, az meg senkinek nem kell, mikor még felfelé ívelő a csapat potenciálja.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 161 — The Mathematician
Hát ezt elhamarkodtam 😀😀😀 A Clippers HOU-OKC sorsolásában azt hittem már nincs bukó, de tesznek érte. Az lenne a gyönyörű, ha így is első körben esnének ki, ha megválasztják az ágat. Utóbbi a Thunder ellen el is dől, mert a Nuggets nem valószínű hogy nyer idegenben a Portland ellen. Szóval visszavehetik a 3. helyet hamar.

Hozzáteszem, a Dallas is nagyon furi dolgokat csinált ma a 7 (!!) emberes full rotált Toronto ellen.
Cruyffista
Szerintem ez direkt bukó volt, így kerüljük a Lakerst.
tenorx
ahhoz a következőt is bukni kell, mer ha a nuggets letérdel a blazersnek akkor a második körben LA rangadó
Negritis
Nem lennék meglepve 😀
tenorx
amúgy én azt is látom hogy a nuggets inkább az első körben megy neki a lakersnek amíg még nincsenek játékban jamesék

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát ezt elhamarkodtam 😀😀😀 A Clippers HOU-OKC sorsolásában azt hittem már nincs bukó, de tesznek érte. Az lenne a gyönyörű, ha így is első körben esnének ki, ha megválasztják az ágat. Utóbbi a Thunder ellen el is dől, mert a Nuggets nem valószínű hogy nyer idegenben a Portland ellen. Szóval visszavehetik a 3. helyet hamar.

Hozzáteszem, a Dallas is nagyon furi dolgokat csinált ma a 7 (!!) emberes full rotált Toronto ellen.
Cruyffista
Szerintem ez direkt bukó volt, így kerüljük a Lakerst.
tenorx
ahhoz a következőt is bukni kell, mer ha a nuggets letérdel a blazersnek akkor a második körben LA rangadó
Negritis
Nem lennék meglepve 😀
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 161 — The Mathematician
Hát ezt elhamarkodtam 😀😀😀 A Clippers HOU-OKC sorsolásában azt hittem már nincs bukó, de tesznek érte. Az lenne a gyönyörű, ha így is első körben esnének ki, ha megválasztják az ágat. Utóbbi a Thunder ellen el is dől, mert a Nuggets nem valószínű hogy nyer idegenben a Portland ellen. Szóval visszavehetik a 3. helyet hamar.

Hozzáteszem, a Dallas is nagyon furi dolgokat csinált ma a 7 (!!) emberes full rotált Toronto ellen.
Cruyffista
Szerintem ez direkt bukó volt, így kerüljük a Lakerst.
tenorx
ahhoz a következőt is bukni kell, mer ha a nuggets letérdel a blazersnek akkor a második körben LA rangadó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát ezt elhamarkodtam 😀😀😀 A Clippers HOU-OKC sorsolásában azt hittem már nincs bukó, de tesznek érte. Az lenne a gyönyörű, ha így is első körben esnének ki, ha megválasztják az ágat. Utóbbi a Thunder ellen el is dől, mert a Nuggets nem valószínű hogy nyer idegenben a Portland ellen. Szóval visszavehetik a 3. helyet hamar.

Hozzáteszem, a Dallas is nagyon furi dolgokat csinált ma a 7 (!!) emberes full rotált Toronto ellen.
Cruyffista
Szerintem ez direkt bukó volt, így kerüljük a Lakerst.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindeközben Phoenixben. Ahogy mindenki várta a szezon előtt. 😊
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Hát ezt elhamarkodtam 😀😀😀 A Clippers HOU-OKC sorsolásában azt hittem már nincs bukó, de tesznek érte. Az lenne a gyönyörű, ha így is első körben esnének ki, ha megválasztják az ágat. Utóbbi a Thunder ellen el is dől, mert a Nuggets nem valószínű hogy nyer idegenben a Portland ellen. Szóval visszavehetik a 3. helyet hamar.

Hozzáteszem, a Dallas is nagyon furi dolgokat csinált ma a 7 (!!) emberes full rotált Toronto ellen.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 161 — The Mathematician
Nem lennék olyan biztos abban a Lakers winben. Amilyen sérülés szériában vannak, Curry meg épp elkapta a flowt. Lehet meglepetés.
dande
nem bánnám ha nem lenne playin mer morant meg curry is bármikor megbolondulhat
pop ellen meg nem fogadunk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem lennék olyan biztos abban a Lakers winben. Amilyen sérülés szériában vannak, Curry meg épp elkapta a flowt. Lehet meglepetés.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Azért a Denver dörzsölheti a tenyerét / vakarhatja a fejét (Murray sérülése miatt), mert ez a Dallas-Utah ág eléggé best possible kategória. A Lakers azért valószínűleg legyőzi a GSW-t, tehát ők a Suns-Clippers-Balzers ágra mennek. Ha így lesz, akkor lehet Utah helyett GSW jön majd a Denver-Dallas továbbjutónak, abszolút nem tartom elképzelhetetlennek hogy 4 meccsen legyűrik a Utah-t (de ha verik a Lakerst és a Sunsszal játszanak, az is döcögős)...

Minneapolisból szerintem nem fogják elvinni a csapatot. Az államok északi részeit (North Dakota, Montana, Wyoming, Idaho, South Dakota, Nebraska) a major sportokban jellemzően Denver és Minny fedi le szurkolói bázisokban. Egyszerűen hiába hiánycikk Seattle-ben a kosárlabda, nem éri meg átcuccolni, mert Minny jobb lehetőségeket kínál.
Cruyffista
Most olvastam h 13. Média piac az NBAben Minny szóval messze nem annyira rossz hely h el vigyek onnan

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Azért a Denver dörzsölheti a tenyerét / vakarhatja a fejét (Murray sérülése miatt), mert ez a Dallas-Utah ág eléggé best possible kategória. A Lakers azért valószínűleg legyőzi a GSW-t, tehát ők a Suns-Clippers-Balzers ágra mennek. Ha így lesz, akkor lehet Utah helyett GSW jön majd a Denver-Dallas továbbjutónak, abszolút nem tartom elképzelhetetlennek hogy 4 meccsen legyűrik a Utah-t (de ha verik a Lakerst és a Sunsszal játszanak, az is döcögős)...

Minneapolisból szerintem nem fogják elvinni a csapatot. Az államok északi részeit (North Dakota, Montana, Wyoming, Idaho, South Dakota, Nebraska) a major sportokban jellemzően Denver és Minny fedi le szurkolói bázisokban. Egyszerűen hiába hiánycikk Seattle-ben a kosárlabda, nem éri meg átcuccolni, mert Minny jobb lehetőségeket kínál.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Wolves eladva..
Kíváncsi vagyok Rodriguezék viszik Seattlebe a csapatot, vagy sem.
dawyd728
Elvileg Taylor marad többségi 2023ig, plusz már egy hónapja aláírtak egy szerződést amiben az új tulajok vállaltak h marad a wolves plusz az NBA új csapatot akar Seattle-ben nem meglévőt odavinni, szóval kicsi az esély

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
dawyd728 3 698
Ilyen kibaszott anti clutch csapatot.

Booker, hogy b...dj meg.

Megúszták, pedig mindent megtettek, hogy elrontsák.
zinedine5
A Suns egyébként idén a Nets-szel együtt a legjobb clutch csapat.
Jughead
Hát ez ma nehezen látszott.
Kihagyott büntetők. Kétszer indulás 5 mp-vel a vége előtt. A sztárjátékos kb. 15 ponttal zár. A D megint botrány, 75 %-kal dob az ellenfél a negyedikben. És a végén egy véleményes fault.
zinedine5
+Saric zsinórban 3 kihagyott büntetője.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Ilyen kibaszott anti clutch csapatot.

Booker, hogy b...dj meg.

Megúszták, pedig mindent megtettek, hogy elrontsák.
zinedine5
A Suns egyébként idén a Nets-szel együtt a legjobb clutch csapat.
Jughead
Hát ez ma nehezen látszott.
Kihagyott büntetők. Kétszer indulás 5 mp-vel a vége előtt. A sztárjátékos kb. 15 ponttal zár. A D megint botrány, 75 %-kal dob az ellenfél a negyedikben. És a végén egy véleményes fault.
zinedine5
Mindig eleg hogy clutchabb legyél az ellenfélnel 😀
De igen összefoglalóból megnézve jó kis benazas volt.
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Ilyen kibaszott anti clutch csapatot.

Booker, hogy b...dj meg.

Megúszták, pedig mindent megtettek, hogy elrontsák.
zinedine5
A Suns egyébként idén a Nets-szel együtt a legjobb clutch csapat.
Jughead
Hát ez ma nehezen látszott.
Kihagyott büntetők. Kétszer indulás 5 mp-vel a vége előtt. A sztárjátékos kb. 15 ponttal zár. A D megint botrány, 75 %-kal dob az ellenfél a negyedikben. És a végén egy véleményes fault.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
Ilyen kibaszott anti clutch csapatot.

Booker, hogy b...dj meg.

Megúszták, pedig mindent megtettek, hogy elrontsák.
zinedine5
A Suns egyébként idén a Nets-szel együtt a legjobb clutch csapat.
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Ilyen kibaszott anti clutch csapatot.

Booker, hogy b...dj meg.

Megúszták, pedig mindent megtettek, hogy elrontsák.
zinedine5
Hogy lehet anti-clutch csapat ami nyer ? 😊
Toca
Hát, ha láttad az utolsó öt percet, akkor úgy. Kurva nagy szerencséjük volt
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
Ilyen kibaszott anti clutch csapatot.

Booker, hogy b...dj meg.

Megúszták, pedig mindent megtettek, hogy elrontsák.
zinedine5
Hogy lehet anti-clutch csapat ami nyer ? 😊
több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Ilyen kibaszott anti clutch csapatot.

Booker, hogy b...dj meg.

Megúszták, pedig mindent megtettek, hogy elrontsák.

Szerkesztette: zinedine5
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 161 — The Mathematician
Wolves eladva..
Kíváncsi vagyok Rodriguezék viszik Seattlebe a csapatot, vagy sem.
dawyd728
én arra vagyok kiváncsi mikor mennek fel 32 csapatra

itt a hír amúgy ha vki nem akarja keresni
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0803%2Fr239355_1296x729_16-9.jpg
Timberwolves reach deal to sell to A-Rod group
Timberwolves owner Glen Taylor has agreed to sell the team to former baseball star Alex Rodriguez and e-commerce mogul Marc Lore, with sources telling ESPN the price tag is $1.5 billion.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!