NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Wiggins egész évben tök jó, már egy átlag-átlag feletti kezdő szintet hozza, úgy, hogy néha van benne extra is.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
A GSW jelenleg max Curry miatt érdekes. A Memphisnek és a fiataljaink szerintem jobbat tehet egy éles PO párharc mint pár hero ball win egy jövőre teljesen más GSW-nek
FLZOLI
Azért ez nekem enyhe túlzás. Ott van még Green, Wiggins, Kerr féle csapatkosárlabda, elit védekezés ilyen keretből is. Nem hazabeszélve, de szerintem sokkal jobb párharcot tudnánk nyomni a Jazz ellen mint a Memphis. Curryt meg bármikor látni playoffban, hogy egyedül megverhet bárkit alapból jobb élmény.😊
zavi27
nem véletlen lett 5-6. a GSW védekezése
ezért is röhögtem és kerestem streamet mikor német isti közölte hogy itt most nem a védekezési párharc lesz várható hanem a látványos támadásé 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
A GSW jelenleg max Curry miatt érdekes. A Memphisnek és a fiataljaink szerintem jobbat tehet egy éles PO párharc mint pár hero ball win egy jövőre teljesen más GSW-nek
FLZOLI
Azért ez nekem enyhe túlzás. Ott van még Green, Wiggins, Kerr féle csapatkosárlabda, elit védekezés ilyen keretből is. Nem hazabeszélve, de szerintem sokkal jobb párharcot tudnánk nyomni a Jazz ellen mint a Memphis. Curryt meg bármikor látni playoffban, hogy egyedül megverhet bárkit alapból jobb élmény.😊
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
A GSW jelenleg max Curry miatt érdekes. A Memphisnek és a fiataljaink szerintem jobbat tehet egy éles PO párharc mint pár hero ball win egy jövőre teljesen más GSW-nek
FLZOLI
GSWnek is fontos, például elválik a szar a víztől, hogy ki az aki használható ebből a csapatból jövőre például.
Mondjuk ebből a 8 emberes GSW rotációból, 2-3 embernek keret közelébe se kell lenni.
Ja és ha nincs Dreymond Green aki tegnap / ma szerintem rögtön -2 ember volt támadásban amennyire fos labdaeladásai voltak.

Pedig Shroeder -20-as +/- mellett nem kellett volna nyernie a GSWnek.

Hát végül lehet eljutottam odáig, hogy jobb ha a Memphis megy tovább.
Mondjuk szerintem Curry lenyomná a Utaht ha egy kicsivel is több segítséget kapna.

Wiggins egyébként meglehetősen hasznos volt!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A GSW jelenleg max Curry miatt érdekes. A Memphisnek és a fiataljaink szerintem jobbat tehet egy éles PO párharc mint pár hero ball win egy jövőre teljesen más GSW-nek

több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Áá, de kár ezért a Lakers meccsért, fogható lett volna! Playoff szintű, komoly csata volt. Na, mindegy, verni kell megint a Memphist.
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 939
Bakker...pont az utolso playt lattam.tv bekapcs. Latom steph curry setal fel. 100-103. 2pm hatra..😁
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
Én sima Lakers W-t vártam a Warriors gyengeségei miatt (+ otthon sokkal jobbak), de az a helyzet, hogy ezt elég vastagon a GSW bukta el, és ők az erősebb csapat a mai alapján. Kíváncsi leszek mit hoz majd a Suns és a Utah ellenük (ha a Memphis nem makkolja be). Ott faszán meg lesz mérve mindkét oldal.
Cruyffista
tekintve hogy milyen szarul dobott a lakers és így is nyert nem értek egyet
Negritis
Azt bővén kompenzálták a Warriors sloppy eladott labdái, és a támadófault turnoverek a végén. Rengeteg könnyű pontot buktak a rossz utolsó passzokkal és a fújásokkal. Az utolsó negyedben bár visszajött a Lakers, simán nyerhetett volna a Warriors ha kicsit figyelmesebbek, ellenben a LAL alig tudott minőségi dobóhelyzetet kidolgozni.
Cruyffista
nézd már vissza hogy schröder meg davis milyen üres dobásokat hagyott ki
megvoltak azok a helyzetek csak balfaszok voltak

a gswnél meg emberről is beverték a triplákat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Én sima Lakers W-t vártam a Warriors gyengeségei miatt (+ otthon sokkal jobbak), de az a helyzet, hogy ezt elég vastagon a GSW bukta el, és ők az erősebb csapat a mai alapján. Kíváncsi leszek mit hoz majd a Suns és a Utah ellenük (ha a Memphis nem makkolja be). Ott faszán meg lesz mérve mindkét oldal.
Cruyffista
tekintve hogy milyen szarul dobott a lakers és így is nyert nem értek egyet
Negritis
Azt bővén kompenzálták a Warriors sloppy eladott labdái, és a támadófault turnoverek a végén. Rengeteg könnyű pontot buktak a rossz utolsó passzokkal és a fújásokkal. Az utolsó negyedben bár visszajött a Lakers, simán nyerhetett volna a Warriors ha kicsit figyelmesebbek, ellenben a LAL alig tudott minőségi dobóhelyzetet kidolgozni.
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
1 szupersztár vs 2 szupersztár, nincs az az univerzum ahol a GSW lenne az erősebb csapat hosszabb távon.

Ettől még 1 meccsen simán uthettek volna a Lakerst. Jó párharc lesz a Suns ellen.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
Én sima Lakers W-t vártam a Warriors gyengeségei miatt (+ otthon sokkal jobbak), de az a helyzet, hogy ezt elég vastagon a GSW bukta el, és ők az erősebb csapat a mai alapján. Kíváncsi leszek mit hoz majd a Suns és a Utah ellenük (ha a Memphis nem makkolja be). Ott faszán meg lesz mérve mindkét oldal.
Cruyffista
tekintve hogy milyen szarul dobott a lakers és így is nyert nem értek egyet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Én sima Lakers W-t vártam a Warriors gyengeségei miatt (+ otthon sokkal jobbak), de az a helyzet, hogy ezt elég vastagon a GSW bukta el, és ők az erősebb csapat a mai alapján. Kíváncsi leszek mit hoz majd a Suns és a Utah ellenük (ha a Memphis nem makkolja be). Ott faszán meg lesz mérve mindkét oldal.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ah bazdmeg, jobban kellett volna büntetnie az első félidőben a Golden Statenek.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
Hát ez eddig annyira nem szép a Lakerstől.
tenorx
borzalmas támadás, jó védekezés de van ami ellen nincs mit tenni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát ez eddig annyira nem szép a Lakerstől.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
No tán már lehet beszélni róla 😛 Szóval ez igen meglepő volt, de tetszett. Igazából itt látszott, hogy ez valóban fejben dőlhet el, mert a képességek és a játék meg lenne hozzá, hogy előrébb jusson a csapat. Persze az ellenfél se mindegy, és elképzelhető, hogy a következő körben hamar beárazódik a Celtics, de végre biztató volt ezt látni.

Szóval még nem ért számomra véget az idény hajrá 😀
több mint 2 éve
YoungZeeZee 7 939
amirol beszeltetek lebron cikk...
kicsit osszevisza ugralt az idoben , picit elvesztem benne, de ez a kedvencem:


"„the best days was in the real view”, vagyis a legszebb napjai már csak a visszapillantó tükörben láthatók, amit helyesen így kellett volna írni: „the best days were in the rear view”."

nem tudok statisztikat, de konkretan a fekete kozosseg eleg nagy fele igy mondja es sztem nem csak azert mert tanulatlanok, ez kb olyasmi lehet, mint az egymas n szavazasa.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
Ezt a Hornets-t valami hihetetlenül felkészületlenül érte a play-in, meg úgy a postseason. Normál esetben egy kategóriát képviselő Pacers tartalékosan játszva törli fel velünk a padlót. A charlotte-i kezdő átlagosan -30-al zárt. Én nem tudom most mit csinálnék Hornets szurkolók helyében, de ennél még a telejes szezon végigtankolása sem lehet rosszabb. Hitvány egy produkció volt. Évek kellenek, mire egy ilyet elfelejt valakinek az ember.
dawyd728
nyilván nagy lebőgés volt ez ma, de sztem összességében a hornets drukkerek nem szomorúak
legalábbis mire jön a draft már nem lesznek azok
bár kérdés hogy mi a fasz lesz haywarddal aki megint hazavágta magát persze

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
Újabb no-hitter. Idén a Cleveland és a Seattle kapott kettő ilyet.
[[image]]
Matthew99
Tudtam, hogy szar a Cavs, dehogy ennyire? 😀
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Újabb no-hitter. Idén a Cleveland és a Seattle kapott kettő ilyet.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
dawyd728 3 698
Ezt a Hornets-t valami hihetetlenül felkészületlenül érte a play-in, meg úgy a postseason. Normál esetben egy kategóriát képviselő Pacers tartalékosan játszva törli fel velünk a padlót. A charlotte-i kezdő átlagosan -30-al zárt. Én nem tudom most mit csinálnék Hornets szurkolók helyében, de ennél még a telejes szezon végigtankolása sem lehet rosszabb. Hitvány egy produkció volt. Évek kellenek, mire egy ilyet elfelejt valakinek az ember.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
| az ilyen tévedésekért sose kár 😛 |
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
Akkor play in csoda érkezhet. Az a baj, jelenleg mind a 3 csapatot erősebbnek érzem mint a Celticset. Hamar csapat nélkül maradhatok idén.
dande
pacersbe nem lesz levert
nincs warren, turner
brogdon-sabonis kérdőjeles
lamb-holiday valszeg off

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor play in csoda érkezhet. Az a baj, jelenleg mind a 3 csapatot erősebbnek érzem mint a Celticset. Hamar csapat nélkül maradhatok idén.