NBA

33 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 165 — The Mathematician
😕


Report: Celtics' Ainge could step down this summer
 www.thescore.com/nba/news/2178161

Sajnálom, hogy csak egy bajnoki cím jött ki belőle...nem tudom ki jöhet, aki jobb is lehet...
dande
Shams Charania (@ShamsCharania)
Boston head coach Brad Stevens is planning to transition from his current role into becoming the new head of basketball ops. of the Celtics, sources tell @TheAthletic @Stadium.

Danny Ainge plans to resign from his role as Celtics President, sources said.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 540 — Így remélem megfelelek nektek.....
😕


Report: Celtics' Ainge could step down this summer
 www.thescore.com/nba/news/2178161

Sajnálom, hogy csak egy bajnoki cím jött ki belőle...nem tudom ki jöhet, aki jobb is lehet...
több mint 2 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 487
azok után hogy drummond felteszi a kezét, Ayton udanyúl hogy összekulcsolja az ujjakat és ez +1 lett sztem nincs miről beszélni

nem bánom hogy nem keltem fel a lakers meccsre
ez AD sérülésével sajnos ennyi volt
Negritis
Igy van, sajnos itt lefőtt a kv, egyébként sem voltunk a top-on, ezzel a sok sérüléssel pedig megpecsételődött a sorsunk!
Óriási szerencséje van a suns-nak, hogy a kórház csapattal játszanak, de 20-30 évente egyszer nekik is kijöhet a lépés! 😊
Stoki
Azért a Sunsnál sincs nagy vidámság, ha CP-nek most már tényleg szétbaszódott a válla. Ha nagyon akarja James behúzhatja a kövi meccset a LAL-nak és AD-t összerakják a 7-re (úgy hogy nincs CP) akkor azért még lehetnek izgalmak. Persze sok a ha és én szívesebben nézem a Sunst, mint Jamest sokadszorra, de nem kiabálnék még el semmit.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
Kibaszott csaló banda. Takarodjon az összes zebra a csába.
Az a falt amit befújtak Lillardra soha az életben nem falt. Innentől be kell fejezni a kosárlabdát, ha ennyi kontakt falt. Nincs értelme. Jump ball. B+ videózás után sem veszik észre. Hihetetlen.
😕
dawyd728
azok után hogy drummond felteszi a kezét, Ayton udanyúl hogy összekulcsolja az ujjakat és ez +1 lett sztem nincs miről beszélni

nem bánom hogy nem keltem fel a lakers meccsre
ez AD sérülésével sajnos ennyi volt
Negritis
Igy van, sajnos itt lefőtt a kv, egyébként sem voltunk a top-on, ezzel a sok sérüléssel pedig megpecsételődött a sorsunk!
Óriási szerencséje van a suns-nak, hogy a kórház csapattal játszanak, de 20-30 évente egyszer nekik is kijöhet a lépés! 😊
Stoki
A bubble-ben csapágyasra lettek hajtva Jamesék, mindenki végig szinte valamilyen nyűggel játszott (Schröder sztem nem 100%-osan jött vissza pl), az újakkal pedig nincs meg az összeszokottság. Ebben ennyi volt, a két húzóember tartós és hosszú távolléte sok ennek a csapatnak, nincs meg a chemistry.
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Dame elmebeteg, nem tudok jobbat mondani 🙂
All-time top valamennyi performance volt ez

több mint 2 éve
dawyd728 3 698
Kibaszott csaló banda. Takarodjon az összes zebra a csába.
Az a falt amit befújtak Lillardra soha az életben nem falt. Innentől be kell fejezni a kosárlabdát, ha ennyi kontakt falt. Nincs értelme. Jump ball. B+ videózás után sem veszik észre. Hihetetlen.
😕
dawyd728
Azért Nurk kiszórása is nevetséges volt és szerintem az kicsit nagyobb hatással bírt a meccsre. Rettentő szarok voltak a bírók, ide is - oda is. De alapból a Portlandnek ezt rég le kellett volna zárnia ha Melo&CJ&Powell nem hagy ki ennyit. Kurva jó ez a párharc (idén is), de szerintem innen már behúzza a Denver.
kisvanek4
Nem azért mondom, Nurkic jelentléte döntő fontosságú. Kb rajta áll vagy bukik az egész párharc. Azt elfogadom, h 6 faltja nem mind volt az. Ettől még egy végtelenül buta játékos, aki a 6.-at úgy üti be, ami no brainer. Simán eljátszhatott volna 5 falttal, általában 6.-nak nagyon egyértelműnek kell lennie.
Míg Dame elleni falt végén döntő helyzetben visszajátszás után is tartották maguk a fals döntéshez. Ez a nyilvánvaló csalás kategóriája. Persze lehet Nurk elleni 1-1 falt is az volt, de nem nyilvánvalók. Ott tudsz arra gondolni, h talán nem jól látták, tévedtek, véletlen volt Nekem csak ennyi a problémám.
több mint 2 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Kibaszott csaló banda. Takarodjon az összes zebra a csába.
Az a falt amit befújtak Lillardra soha az életben nem falt. Innentől be kell fejezni a kosárlabdát, ha ennyi kontakt falt. Nincs értelme. Jump ball. B+ videózás után sem veszik észre. Hihetetlen.
😕
dawyd728
Azért Nurk kiszórása is nevetséges volt és szerintem az kicsit nagyobb hatással bírt a meccsre. Rettentő szarok voltak a bírók, ide is - oda is. De alapból a Portlandnek ezt rég le kellett volna zárnia ha Melo&CJ&Powell nem hagy ki ennyit. Kurva jó ez a párharc (idén is), de szerintem innen már behúzza a Denver.
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 413 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Kibaszott csaló banda. Takarodjon az összes zebra a csába.
Az a falt amit befújtak Lillardra soha az életben nem falt. Innentől be kell fejezni a kosárlabdát, ha ennyi kontakt falt. Nincs értelme. Jump ball. B+ videózás után sem veszik észre. Hihetetlen.
😕
dawyd728
azok után hogy drummond felteszi a kezét, Ayton udanyúl hogy összekulcsolja az ujjakat és ez +1 lett sztem nincs miről beszélni

nem bánom hogy nem keltem fel a lakers meccsre
ez AD sérülésével sajnos ennyi volt
Negritis
Igy van, sajnos itt lefőtt a kv, egyébként sem voltunk a top-on, ezzel a sok sérüléssel pedig megpecsételődött a sorsunk!
Óriási szerencséje van a suns-nak, hogy a kórház csapattal játszanak, de 20-30 évente egyszer nekik is kijöhet a lépés! 😊
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 165 — The Mathematician
Kibaszott csaló banda. Takarodjon az összes zebra a csába.
Az a falt amit befújtak Lillardra soha az életben nem falt. Innentől be kell fejezni a kosárlabdát, ha ennyi kontakt falt. Nincs értelme. Jump ball. B+ videózás után sem veszik észre. Hihetetlen.
😕
dawyd728
azok után hogy drummond felteszi a kezét, Ayton udanyúl hogy összekulcsolja az ujjakat és ez +1 lett sztem nincs miről beszélni

nem bánom hogy nem keltem fel a lakers meccsre
ez AD sérülésével sajnos ennyi volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dawyd728 3 698
Instant classic!
Lillard élete meccsét játszotta. 98,4 TS%
Aki teheti nézze vissza. Elképesztő.
7. meccs lesz ezután az nem kérdés. Remélem addigra kicsit feltöltődik Jokic. Folyamatosan azt érzem nyélen játszik és minden dobása rövid.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 2 éve
dawyd728 3 698
Kibaszott csaló banda. Takarodjon az összes zebra a csába.
Az a falt amit befújtak Lillardra soha az életben nem falt. Innentől be kell fejezni a kosárlabdát, ha ennyi kontakt falt. Nincs értelme. Jump ball. B+ videózás után sem veszik észre. Hihetetlen.
😕
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
És Embiid is megsérült.
3. sztár az első körben. Remelem vissza tudnak majd jönni, eleg izgalmas playoff lehetne ha mindenki egészséges.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Davis úgy tűnik nem lesz az 5. meccsen.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
 www.instagram.com/p/CPXdkYGKzuD/?utm_medium=copy_link

Alapból bírom Bazskát, de azon pont ő akad ki hogy valaki kopaszozik mert ő is kopasz, de amúgy meg simán lehet pinaszőrhajúzni Trae-t. Értem. Előbbi bullying, utóbbi vicc. Hát igen attól függ ki az elkövető nem igaz 😀
Heisman
Az egyik videóban elmondja, hogy neki nem a kopaszozással van igazából baja, hanem azzal, hogy a Knicks szervezett keretek között kvázi hagyta, hogy ezt a lapocskát osztogassák. Azt mondta, hogy el tudná fogadni, ha egy ilyen kórus a közönségből spontán indul, de az már szerinte nem megengedhető, hogy írásos formában körbeadják.
Willie Parker
És mondjuk ez teljesen jogos.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Irving meg a bostoni közönség között is megy vmi harakiri? Ha jól gondolom valami rasszista téma/vád lehet (nem olvastam utána mélyebben) ami a bostoni játékosok színét is elnézve minimum érdekes. Inkább csak Irvingnek szólhat ez a "szeretet"

Sajna a pályán sok esélyünk nincs...
dande
Alapból utálják, mert a bostoni 2 évében sokszor finoman szólva is beleszart az egészbe, most meg királykodik egy divíziórivális szupercsapatának harmadhegedűseként.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
 www.instagram.com/p/CPXdkYGKzuD/?utm_medium=copy_link

Alapból bírom Bazskát, de azon pont ő akad ki hogy valaki kopaszozik mert ő is kopasz, de amúgy meg simán lehet pinaszőrhajúzni Trae-t. Értem. Előbbi bullying, utóbbi vicc. Hát igen attól függ ki az elkövető nem igaz 😀
Heisman
Az egyik videóban elmondja, hogy neki nem a kopaszozással van igazából baja, hanem azzal, hogy a Knicks szervezett keretek között kvázi hagyta, hogy ezt a lapocskát osztogassák. Azt mondta, hogy el tudná fogadni, ha egy ilyen kórus a közönségből spontán indul, de az már szerinte nem megengedhető, hogy írásos formában körbeadják.
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 932 — Big Penix Energy
Irving meg a bostoni közönség között is megy vmi harakiri? Ha jól gondolom valami rasszista téma/vád lehet (nem olvastam utána mélyebben) ami a bostoni játékosok színét is elnézve minimum érdekes. Inkább csak Irvingnek szólhat ez a "szeretet"

Sajna a pályán sok esélyünk nincs...
dande
Irving megtaposta/direkt rálépett (ki hogy akarja nevezni) a Celtics logóra, amire egy bedühödött szurkoló megdobta egy palackkal

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 540 — Így remélem megfelelek nektek.....
Irving meg a bostoni közönség között is megy vmi harakiri? Ha jól gondolom valami rasszista téma/vád lehet (nem olvastam utána mélyebben) ami a bostoni játékosok színét is elnézve minimum érdekes. Inkább csak Irvingnek szólhat ez a "szeretet"

Sajna a pályán sok esélyünk nincs...

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 703 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/191744714_496530178223501_4699370671856287593_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=Y9UTJanH3P4Q7kNvgFvEeM_&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfCw-9Vpa5F47oujRfmIwOmBH5hrDcxae6RUpqxt0CYDaQ&oe=66391321
Bazska / Tőrös Balázs on Instagram: "Nem tudom, hogy ez mennyire hivatalos Knicks-kezdeményezés, de ez így központosított bullying, és mint ilyen, vállalhatatlan. Ráadásul a bullyingnak is a legalpáribb formája. Én 19 évesen kezdtem kopaszodni, és szénné basztattak vele a haverjaim. Nem fun. És nem tehetsz róla. A szurkolónak az a dolga, hogy néha paraszt legyen. De ne azért, mert a PR-osztály kitalálja. De hátha nem igaz, hogy az egész Garden megkapta. Az biztos, hogy volt, amikor ettől zengett a csarnok."
1,243 likes, 26 comments - bazska on May 26, 2021: "Nem tudom, hogy ez mennyire hivatalos Knicks-kezdeményezés, de ez így központosított bullying, és mint ilyen, vállalhatatlan. Ráa...".


Alapból bírom Bazskát, de azon pont ő akad ki hogy valaki kopaszozik mert ő is kopasz, de amúgy meg simán lehet pinaszőrhajúzni Trae-t. Értem. Előbbi bullying, utóbbi vicc. Hát igen attól függ ki az elkövető nem igaz 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Egy atlantai csapat ismét komoly előnyre tett szert.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ez meg szörnyű, Mark Eaton, a Jazz legendája, 2 alkalommal volt DPoY, elhunyt biciklibalesetben 😕
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2021%2F0529%2Fr860490_1296x729_16-9.jpg
Jazz great Mark Eaton, 64, dies after bike crash
Mark Eaton, a two-time NBA Defensive Player of the Year who played all 11 seasons with the Utah Jazz and had his number retired by the franchise, has died at the age of 64.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Forbesnak az imént elengedtek egy olyan lépéshibát, ami kézilabdapályán is necces lenne.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Bizony legalább nem söpörnek ki. Sztem Brown sérülésére fogva lehet, hogy megmenekül Stevens ha itt sikerül tisztességesen helyt állni.
dande
és ainge-t mi menti meg? 😀
Negritis
Az ő helye szerintem ezerszer biztosabb.
De Stevensé sincs veszélyben, mondjon bármit a bulvármédia.

Szerkesztette: Kampman
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 165 — The Mathematician
Bizony legalább nem söpörnek ki. Sztem Brown sérülésére fogva lehet, hogy megmenekül Stevens ha itt sikerül tisztességesen helyt állni.
dande
és ainge-t mi menti meg? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 540 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bizony legalább nem söpörnek ki. Sztem Brown sérülésére fogva lehet, hogy megmenekül Stevens ha itt sikerül tisztességesen helyt állni.

Szerkesztette: dande2