Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Hát, az elsőből simán továbbment volna mindkét magyar, itt meg azért leizzadtam még Choi miatt...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Choinak meleg volt

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Fenébe..
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Amúgy ha nem esik el, akkor az olimpiai csúcshoz is nagyon közel lett volna...
Chargers LT
Konkrétan eddig harmadik legjobb idő az övé, mindkét másik futamgyőztesnél jobb volt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Vk versenyből van 40 egy évben. 4 év alatt 160. Olimpián meg van 5 szám ugyanerre az időre. Szerintem az a minimum, h a verseny súlyához mérten tiszteljük meg a sportolókat, h nem rulettezünk. Én vk versenyen se szeretem azt, amikor körülmények miatt Niels Hintermann-nok nyernek, de arra legyintek. Erre nehéz, még akkor is, ha az első kettő személye valóban papírforma.
dawyd728
Jó, de abból a 160-ból kb. 50 komolyan időjárás-befolyásolt. Szóval reálisan ebből az 5-ből is 1-2 az kellene legyen (nyilván nem előírás, de akkor vagyunk ugyanott), arról nem is beszélve, hogy a lejtőbe kódolva van ez (lehetett előre tudni). Szerintem belefér, főleg, hogy az eredmény nem lett irreális. Ha olyan körülmények lettek volna, hogy szlalomos nem tud bekerülni a 30-ba, sokkal rosszabb lett volna a helyzet, mert a legfőbb favoritok nem kaptak volna esélyt.
Rajna
Csak az a különbség, h ott nem tudod tologatni a verseny időpontját, mert a hétfő nem pálya verseny rendezés szempontjából. Kutya se nézné. Ezért mondom, h ott szemet tudok hunyni, mert sokkal inkább meg van kötve a kezük a rendezőknek. Itt miért nem lehetett szombaton lesiklást tartani? Most el lehetett volna tolni ezt a kombit. Amúgy arról sem vagyok meggyőződve, h itt további tolás ne lett volna még kivitelezhető.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Amúgy ha nem esik el, akkor az olimpiai csúcshoz is nagyon közel lett volna...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
12. hely körül végez, szép volt nagyon

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
A fene...de azért ez szép volt. Kiadta a maxot

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Na hát Boutin rajtolt olyat, mint Kecónak kellett volna

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Nem volt ez rossz, sajnos Boutin gáz volt.. de azért a gáncsolás szép volt a végén 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
A tökéletes kombi egy wengeni lesiklás után lenne 😊
gabokocka
Én sokat gondolkodtam azon, hogy úgy kéne egyszer tűzni egy ilyen versenyt, hogy egyben, egy pályán megy a lesiklás/műlesiklás.. és nem tartanak szünetet.

Persze nem sok helyen lehetne megtartani, és a két műfaj ugye más sít igényel, de így lenne igazán vicces/érdekes.
Igor
Aki fizikailag annyira egyben van egy lesiklás után, hogy végigmenjen egy szlalompályán, annak gratulálok 😊 kb. a mezőny 2/3-a kiesne 😀
Rajna
Lehet fordítva is, szlalommal kezdeni.. bár azt azért magasan nehezebb megoldani, hogy utána még normális lesiklás legyen.

Lehetne évi 1-2 ilyen is 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A tökéletes kombi egy wengeni lesiklás után lenne 😊
gabokocka
Én sokat gondolkodtam azon, hogy úgy kéne egyszer tűzni egy ilyen versenyt, hogy egyben, egy pályán megy a lesiklás/műlesiklás.. és nem tartanak szünetet.

Persze nem sok helyen lehetne megtartani, és a két műfaj ugye más sít igényel, de így lenne igazán vicces/érdekes.
Igor
Aki fizikailag annyira egyben van egy lesiklás után, hogy végigmenjen egy szlalompályán, annak gratulálok 😊 kb. a mezőny 2/3-a kiesne 😀

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
A tökéletes kombi egy wengeni lesiklás után lenne 😊
gabokocka
Én sokat gondolkodtam azon, hogy úgy kéne egyszer tűzni egy ilyen versenyt, hogy egyben, egy pályán megy a lesiklás/műlesiklás.. és nem tartanak szünetet.

Persze nem sok helyen lehetne megtartani, és a két műfaj ugye más sít igényel, de így lenne igazán vicces/érdekes.
Igor
Alpe(sí)atlon? 😊

több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Vk versenyből van 40 egy évben. 4 év alatt 160. Olimpián meg van 5 szám ugyanerre az időre. Szerintem az a minimum, h a verseny súlyához mérten tiszteljük meg a sportolókat, h nem rulettezünk. Én vk versenyen se szeretem azt, amikor körülmények miatt Niels Hintermann-nok nyernek, de arra legyintek. Erre nehéz, még akkor is, ha az első kettő személye valóban papírforma.
dawyd728
Jó, de abból a 160-ból kb. 50 komolyan időjárás-befolyásolt. Szóval reálisan ebből az 5-ből is 1-2 az kellene legyen (nyilván nem előírás, de akkor vagyunk ugyanott), arról nem is beszélve, hogy a lejtőbe kódolva van ez (lehetett előre tudni). Szerintem belefér, főleg, hogy az eredmény nem lett irreális. Ha olyan körülmények lettek volna, hogy szlalomos nem tud bekerülni a 30-ba, sokkal rosszabb lett volna a helyzet, mert a legfőbb favoritok nem kaptak volna esélyt.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
A tökéletes kombi egy wengeni lesiklás után lenne 😊
gabokocka
Én sokat gondolkodtam azon, hogy úgy kéne egyszer tűzni egy ilyen versenyt, hogy egyben, egy pályán megy a lesiklás/műlesiklás.. és nem tartanak szünetet.

Persze nem sok helyen lehetne megtartani, és a két műfaj ugye más sít igényel, de így lenne igazán vicces/érdekes.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Igen, teljesen rendben volt, kis támogatással, sok havon töltött idővel talán elcsíphetné a vk mezőny végét....
gabokocka
Hát nem tudom, ez még mindig nem Tagschererék szintje, és még az is messze volt a VK-tól, és ők anno sokkal kevesebb támogatást kaptak. Szerintem kb ennyi a max. Szabó Milán is nagy ambíciókkal indult 4 éve, aztán kb. abba is hagyta a versenyzést.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Még azért egy hiba, bukás is szóbajöhet ...sose tudni 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
A tökéletes kombi egy wengeni lesiklás után lenne 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Muffat-Jeandet szerintem nem top3. Attól mert idén egy irreális wengeni körülmények között bemákolt egy győzelmet még nem lesz top3 esélyes. Elmúlt 10 vk kombinációból 3x volt dobogón. Ebből a wengeni irreálist én kihúznám, mert ugye Trikhichev sem top5 kombis, aki akkor mögötte volt második. Éremesélyes volt, ez nem kérdés, de Fill, Innerhofer, Kriechmayr, Jansrud, de akár Paris is azok voltak. Pinturault volt a fő favorit, és Hirscher a kihívó. Ebből a szempontból nem lehet panaszkodni, mert kb bármilyen körülmények is lettek volna, aranyesélyük nem volt a lesiklóknak. Csak ugye 7. lett a legjobb..
dawyd728
Jó, lehet variálni, hogy Muffat-Jeandet mondjuk 5. vagy 6. ember volt, de a lényegen nem változtat. Nálam 3. számú esélyes volt, mert a 30-ba kerülés itt nem probléma (nem úgy a VK-ban), és tud olyan szlalomot, mint Pinturault. Lényeg a lényeg, hogy az idióta körülmények ellenére az érmek jó helyre kerültek. Ennél többet nem lehetett várni ettől a pályától, amiről tudtuk, hogy fura ívű és szeles. Kb. minden 3. Vk-verseny ennyire vagy ennél jobban időjárásfüggő, kár úgy tenni, mintha valami olyan történt volna, ami soha és ez durván torzított. Mondjuk amikor Vincent Jay nyert aranyat, mert a favoritokra lehullott a hó, az volt extrém időjárás, itt egyszerűen volt egy szlalomosoknak kedvező verseny, ennyi, nem ritka ez, ráadásul a lesiklók kb. soha nem nyernek kombit (dobogó meglehet, de a jó lesiklást eltaláló szlalomosok nyerik általában).
Rajna
Vk versenyből van 40 egy évben. 4 év alatt 160. Olimpián meg van 5 szám ugyanerre az időre. Szerintem az a minimum, h a verseny súlyához mérten tiszteljük meg a sportolókat, h nem rulettezünk. Én vk versenyen se szeretem azt, amikor körülmények miatt Niels Hintermann-nok nyernek, de arra legyintek. Erre nehéz, még akkor is, ha az első kettő személye valóban papírforma.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Persze, de Andinak egy fokkal jobb esélye van a kettes pálya miatt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Most akkor hajrá shortrack ladies, nagy dolog volna, ha valamelyikük bemenne a nyolcba.

Christie
Keszler
Boutin
Seidel

és

Choi
Qu
Valcepina
Jászapáti

a két futam, hát Petrának qrva nehéz lesz, de Kecó ha a rajtnál valahogy maga mögött tartaná Boutint, talán be lehetne húzni a Christie mögötti továbbjutó helyet.
gabokocka
Sztem mindkettőnek nagyon nagy bravúr kell, mert a Choi-Christie duó mellett a Qu-Boutin kettős is egy klasszissal jobb sztem náluk.
Rajna
Talán arra gondolt gabo hogy Valcepina >>> Seidel.

Szerintem Boutin amúgy erősebb falat mint Qu... de ha harmadikok lennének a futamban, már az nagy eredmény lenne, itt most sajnos semmi keresnivalónk nem lesz ma.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Most akkor hajrá shortrack ladies, nagy dolog volna, ha valamelyikük bemenne a nyolcba.

Christie
Keszler
Boutin
Seidel

és

Choi
Qu
Valcepina
Jászapáti

a két futam, hát Petrának qrva nehéz lesz, de Kecó ha a rajtnál valahogy maga mögött tartaná Boutint, talán be lehetne húzni a Christie mögötti továbbjutó helyet.
gabokocka
Sztem mindkettőnek nagyon nagy bravúr kell, mert a Choi-Christie duó mellett a Qu-Boutin kettős is egy klasszissal jobb sztem náluk.

több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Muffat-Jeandet szerintem nem top3. Attól mert idén egy irreális wengeni körülmények között bemákolt egy győzelmet még nem lesz top3 esélyes. Elmúlt 10 vk kombinációból 3x volt dobogón. Ebből a wengeni irreálist én kihúznám, mert ugye Trikhichev sem top5 kombis, aki akkor mögötte volt második. Éremesélyes volt, ez nem kérdés, de Fill, Innerhofer, Kriechmayr, Jansrud, de akár Paris is azok voltak. Pinturault volt a fő favorit, és Hirscher a kihívó. Ebből a szempontból nem lehet panaszkodni, mert kb bármilyen körülmények is lettek volna, aranyesélyük nem volt a lesiklóknak. Csak ugye 7. lett a legjobb..
dawyd728
Jó, lehet variálni, hogy Muffat-Jeandet mondjuk 5. vagy 6. ember volt, de a lényegen nem változtat. Nálam 3. számú esélyes volt, mert a 30-ba kerülés itt nem probléma (nem úgy a VK-ban), és tud olyan szlalomot, mint Pinturault. Lényeg a lényeg, hogy az idióta körülmények ellenére az érmek jó helyre kerültek. Ennél többet nem lehetett várni ettől a pályától, amiről tudtuk, hogy fura ívű és szeles. Kb. minden 3. Vk-verseny ennyire vagy ennél jobban időjárásfüggő, kár úgy tenni, mintha valami olyan történt volna, ami soha és ez durván torzított. Mondjuk amikor Vincent Jay nyert aranyat, mert a favoritokra lehullott a hó, az volt extrém időjárás, itt egyszerűen volt egy szlalomosoknak kedvező verseny, ennyi, nem ritka ez, ráadásul a lesiklók kb. soha nem nyernek kombit (dobogó meglehet, de a jó lesiklást eltaláló szlalomosok nyerik általában).

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Azért vk-ban több lenne a norvég/finn/stb.... és az hogy Harvey nem jutott be, mutatja a színvonalat. Teljesen korrekt futás volt, de azért a továbbjutástól elég messze volt.
Igor
Persze, nem is továbbjutásról beszélek, hanem arról, hogy jobb felkészüléssel (gondolom nem évi 365 napot van havon), talán nem lógna ki nagyon lefelé egy vk viadalról.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Hmm, Harvey out, ez meglepő.. és a koreai se futott rosszat.
Igor
Most már tudjuk, nem azért volt gyenge 30km-en, mert a sprintre készült. 50km-en se várok sokat tőle.