Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Én már a tavalyi vb-n sem értettem, minek kell olyan számokban indulni, ahol tök utolsó hely elkerülése a max. Most is 58 versenyző után Samsal és Kékesi Marci a legutolsók. Oké, mindkettő szlalomos, és még lesz 1-2 afrikai is, így nem lesznek utolsók itt sem (egy ír miatt nem utolsó kettők), de miért nem a technikai számokban indítjuk csak őket, ahol simán benne van a top 40-50 mindkettőnek és abszolút középmezőny.
dawyd728
Dalibor 32. lett egy egész jó szlalom után és Marci sem lett utolsó a leérkezettek közül.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 855 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nézem az NS-en a programot és azt írja r.pályás gyorskori 500 döntő. Elődöntő és döntő van, nem?
Illetve azt lehet tudni, hogy mikor indulnak a mieink?
Köszi!
NB2
Elég félreérthetően vannak leírva dolgok. A lényeg a r.kori program 11.00kor kezdődik az selejtezőkkel.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 413 — nabege2@yahoo.com
Nézem az NS-en a programot és azt írja r.pályás gyorskori 500 döntő. Elődöntő és döntő van, nem?
Illetve azt lehet tudni, hogy mikor indulnak a mieink?
Köszi!
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Én már a tavalyi vb-n sem értettem, minek kell olyan számokban indulni, ahol tök utolsó hely elkerülése a max. Most is 58 versenyző után Samsal és Kékesi Marci a legutolsók. Oké, mindkettő szlalomos, és még lesz 1-2 afrikai is, így nem lesznek utolsók itt sem (egy ír miatt nem utolsó kettők), de miért nem a technikai számokban indítjuk csak őket, ahol simán benne van a top 40-50 mindkettőnek és abszolút középmezőny.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Azért Chloe Kim is mérföldekkel a mezőny előtt volt. Már már azt lehetett hinni, egy fiú beszabadult a lányok közé, de látva a férfi selejtező első pár menetét, ő is egy másik sportot űz. 😊
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 709 — LIGHTS OUT!
Zampa-ra lennék még kíváncsi, de sztem Janka után elmegyek aludni, és majd sífutásra jövök csak, mert erre a szlalomra teljesen felesleges felkelni, hacsak nem lesz kiesés, sima Hirscher, Pinturault lesz az első 2 helyen.. a harmadik lesz talán érdekes.

Így hogy Innerhofer bejön elé, Hirscher épp 10-en kívül lesz.. de azért az hogy ő 11., az vicces.. elég nagy mákja volt ma.
Igor
Még fekvés előtt biztos, ami biztos egy jinx azért befigyelt. 😀
dawyd728
Hát ha miatta nem nyer Hirscher egy aranyat sem az olimpián , kövi szezonra megyek bóltimór topicba trollkodni !!!

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 709 — LIGHTS OUT!
Ez a fekete humor, hogy helikopterezett , de szó szerint ,mert azzal vitték kórházba, kicsit erősre sikeredett.

több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Zampa-ra lennék még kíváncsi, de sztem Janka után elmegyek aludni, és majd sífutásra jövök csak, mert erre a szlalomra teljesen felesleges felkelni, hacsak nem lesz kiesés, sima Hirscher, Pinturault lesz az első 2 helyen.. a harmadik lesz talán érdekes.

Így hogy Innerhofer bejön elé, Hirscher épp 10-en kívül lesz.. de azért az hogy ő 11., az vicces.. elég nagy mákja volt ma.
Igor
Még fekvés előtt biztos, ami biztos egy jinx azért befigyelt. 😀
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Zampa-ra lennék még kíváncsi, de sztem Janka után elmegyek aludni, és majd sífutásra jövök csak, mert erre a szlalomra teljesen felesleges felkelni, hacsak nem lesz kiesés, sima Hirscher, Pinturault lesz az első 2 helyen.. a harmadik lesz talán érdekes.

Így hogy Innerhofer bejön elé, Hirscher épp 10-en kívül lesz.. de azért az hogy ő 11., az vicces.. elég nagy mákja volt ma.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Összességében ugyanúgy szlalomos nyer, mintha rendes lesikló pálya lenne, csak így öt szlalomos lesz ott az első ötben, nem kettő-három.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Hirschernek és a többi szlalomosok között is gyengébb lesiklónak nagyon nehéz lesz így 30-ba kerülni
dawyd728
Na, ebben nem nagyon lesz igazad.. mintha én tippeltem volna 😀
Igor
Jó, ezt normál pályára gondoltam. 😀
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Minden napra jut egy értékelhetetlen versenyszám. Ahogy tegnap is mondtam, max annak lehet örülni ilyenkor, ha végül nem outsider győztes lesz. Még az se vigasztal, h nálam van Hirscher.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Hirschernek és a többi szlalomosok között is gyengébb lesiklónak nagyon nehéz lesz így 30-ba kerülni
dawyd728
Na, ebben nem nagyon lesz igazad.. mintha én tippeltem volna 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Fritz Strobl most elmorzsolt egy könnyet valahol... ez komoly landolás volt.

Majdhogynem síugrás 😀

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Ez így fos, rendeznek még egy szlalomot.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Oké visszavonom, itt elég nagy baj van....

szerk: a szél picit jobb, de ezt a pályát nagyon szűkre tűzték, majdhogynem óriásműlesiklás lett, nemhogy lesiklás/Super-G...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 709 — LIGHTS OUT!
Jó eddig a verseny, ha végig mész fix top10.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Lol tornádó a sípályán xD
Sixo
Lehet abban is síelni, az nem gond.. 😊 inkább a bukás miatt állunk.

Hmm... na úgy tűnik, a szél miatt is. No comment.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 709 — LIGHTS OUT!
Lol tornádó a sípályán xD

több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 709 — LIGHTS OUT!
És nem halasztották el a lesiklást ,még vannak csodák.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Arról tud valaki valamit ,hogy Yuskov miért nincs ott ? Nézegetem az 1500as rajtlistáját és kb a legnagyobb esélyes nincs ott. Vágom , hogy az oroszokat kitiltották az olimpiáról ,de azért orosz olimpia atléta címen sokan itt vannak , ő pont nem.
Sixo
Gondolom volt korábbi problémája.. csak azokat engedték, akiknek semmilyen doppingügye nem volt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
 en.wikipedia.org/wiki/Snowboarding_at_the_2018_Winter_Olympics_–_Women%27s_halfpipe

Hát, ha a kvali alapján Kim nem húzza be, akkor nem tudom mit mondok... jó lenne zárkózni a mai nap egy picit.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 709 — LIGHTS OUT!
Arról tud valaki valamit ,hogy Yuskov miért nincs ott ? Nézegetem az 1500as rajtlistáját és kb a legnagyobb esélyes nincs ott. Vágom , hogy az oroszokat kitiltották az olimpiáról ,de azért orosz olimpia atléta címen sokan itt vannak , ő pont nem.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kristoffersen miért nem indul slalomban???
eaglesmcnabb
Miért ne indulna? De nincs is még rajtlista, gondolom a kombira gondolsz, ott sosem indul.
Rajna
ja most látom hogy benéztem, köszi!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kristoffersen miért nem indul slalomban???
eaglesmcnabb
Miért ne indulna? De nincs is még rajtlista, gondolom a kombira gondolsz, ott sosem indul.