Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Most akkor hajrá shortrack ladies, nagy dolog volna, ha valamelyikük bemenne a nyolcba.

Christie
Keszler
Boutin
Seidel

és

Choi
Qu
Valcepina
Jászapáti

a két futam, hát Petrának qrva nehéz lesz, de Kecó ha a rajtnál valahogy maga mögött tartaná Boutint, talán be lehetne húzni a Christie mögötti továbbjutó helyet.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Azért vk-ban több lenne a norvég/finn/stb.... és az hogy Harvey nem jutott be, mutatja a színvonalat. Teljesen korrekt futás volt, de azért a továbbjutástól elég messze volt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Igen, teljesen rendben volt, kis támogatással, sok havon töltött idővel talán elcsíphetné a vk mezőny végét....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Kónya jó volt, respect abszolút. Síben ott lenni remek...és jól is ment, nem sokkal maradt el, hogy tovább menjen.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Hmm, Harvey out, ez meglepő.. és a koreai se futott rosszat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Azt hittem, Klaebonak nagyobb fölénye lesz, lehet spórolt, de voltak szép futások, főleg az oroszoktól.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Azért mondtam pl. Fillt, mert ő idén mindkét versenyen dobogóra állt. Nyilván ez van ezt kő szeretni, de ha a nob fejesei szombaton megrendezik a lesiklást, ahogy a fis emberei kérték, ezt ma megint elhalaszthatták volna, és lehetett volna egy normális lesiklást rendezni, ahol nem 1mp hátrányt kap Hirscher. A vége valszeg ugyanez, vagy hasonló lett volna, de legalább a sanszot megadják a gyorsszámos versenyzőknek.
gabokocka
Nem fért már bele egy törlés😕
Tanulság: el kell kezdeni a síversenyeket korábban és talán akkor nagyobb a mozgástér
Sajnálom őket, de szabadtéri sportban ez mindig benne van😕
NB2
Ha lehet versenyt rendezni megnyitő előtt, akkor lehessen utána is, vagy nem tom, oldják meg...ha xy beszed valami gyógyszert, azt el tudják meszelni évekre, de ha tiszta versenyt kellene biztosítani és az egészséget/biztonságot szem előtt tartani, akkor inkább megrendezik, mert program, meg pénzek vannak
Chargers LT
De ha teszem azt, most 2 hétig nem lehet versenyeket rendezni, akkor mi van? Az elég röhejes lenne, hogy mondjuk a síelők itt lógnának lassan egy hónapja, mert mondjuk február 28-án lesz csak versenyzésre alkalmas pálya:9 Vagy akkor mondják azt, hogy ne hirdessünk győztest x,y számban? Ez se korrekt. Én olyat nem tudsz csinálni, hogy mindenkinek jó legyen...
NB2
Elvileg az előrejelzések szerint a hét második felében jobb idő lesz, de nem vagyok meteorológus.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Ha már IOC, az is érdekes, miért kellett a férfi félcső döntőt kb a női szlalom 1. futamának kezdésére időzíteni? Ugye mindkettőben kb az olimpia amerikai arcai indulnak. Csak egy félórát nem lehetett volna a kettő kezdése közé gyömöszölni? Aztán hajnal 4 és fél 6 között meg malmozhat a néző, hacsak nem néz páros rövid programot.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 413 — nabege2@yahoo.com
Azért mondtam pl. Fillt, mert ő idén mindkét versenyen dobogóra állt. Nyilván ez van ezt kő szeretni, de ha a nob fejesei szombaton megrendezik a lesiklást, ahogy a fis emberei kérték, ezt ma megint elhalaszthatták volna, és lehetett volna egy normális lesiklást rendezni, ahol nem 1mp hátrányt kap Hirscher. A vége valszeg ugyanez, vagy hasonló lett volna, de legalább a sanszot megadják a gyorsszámos versenyzőknek.
gabokocka
Nem fért már bele egy törlés😕
Tanulság: el kell kezdeni a síversenyeket korábban és talán akkor nagyobb a mozgástér
Sajnálom őket, de szabadtéri sportban ez mindig benne van😕
NB2
Ha lehet versenyt rendezni megnyitő előtt, akkor lehessen utána is, vagy nem tom, oldják meg...ha xy beszed valami gyógyszert, azt el tudják meszelni évekre, de ha tiszta versenyt kellene biztosítani és az egészséget/biztonságot szem előtt tartani, akkor inkább megrendezik, mert program, meg pénzek vannak
Chargers LT
De ha teszem azt, most 2 hétig nem lehet versenyeket rendezni, akkor mi van? Az elég röhejes lenne, hogy mondjuk a síelők itt lógnának lassan egy hónapja, mert mondjuk február 28-án lesz csak versenyzésre alkalmas pálya:9 Vagy akkor mondják azt, hogy ne hirdessünk győztest x,y számban? Ez se korrekt. Én olyat nem tudsz csinálni, hogy mindenkinek jó legyen...
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Azért mondtam pl. Fillt, mert ő idén mindkét versenyen dobogóra állt. Nyilván ez van ezt kő szeretni, de ha a nob fejesei szombaton megrendezik a lesiklást, ahogy a fis emberei kérték, ezt ma megint elhalaszthatták volna, és lehetett volna egy normális lesiklást rendezni, ahol nem 1mp hátrányt kap Hirscher. A vége valszeg ugyanez, vagy hasonló lett volna, de legalább a sanszot megadják a gyorsszámos versenyzőknek.
gabokocka
Nem fért már bele egy törlés😕
Tanulság: el kell kezdeni a síversenyeket korábban és talán akkor nagyobb a mozgástér
Sajnálom őket, de szabadtéri sportban ez mindig benne van😕
NB2
Ha lehet versenyt rendezni megnyitő előtt, akkor lehessen utána is, vagy nem tom, oldják meg...ha xy beszed valami gyógyszert, azt el tudják meszelni évekre, de ha tiszta versenyt kellene biztosítani és az egészséget/biztonságot szem előtt tartani, akkor inkább megrendezik, mert program, meg pénzek vannak

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Szabó Gábor (talán ő volt az) mit összesipákolt itt az Eurosporton.....sztem 5x is elég lett volna elmondania h milyen igazságtalan verseny volt de muszáj volt 35x elmondania....
dande
Sajnos igaza volt, négy évente rendezik meg, és Peter Fillnek ez volt (lett volna) az egyik lövése olimpiai bajnoknak lenni. És néhány ember egy irodában ülve, talán olyanok, akik életükben nem láttak havat, ezt egy tollvonással elvették tőle.
gabokocka
Lövése lehetett volna, de azért alapjáraton meglepő, amikor megveri azt a hármast, aki dobogón áll, főleg olimpián, ahol nem túl nehéz 30-ba kerülni. Nyilván nem alkalmas ez a lejtő, de ezt lehetett tudni, és voltak már ennél sokkal durvább versenyek is (Hirscher super-G győzelme Beaver Creekben pl.).
Rajna
Ok, de a sportban, pláne olimpián, meg úgy egyébként is ne az legyen a szempont, hogy a 3 dobogós reáélis végül is...Svindal, stb le sem jött, sokan buktak, szar volt az egész és irreális verseny. Persze kinti sport, de ez akkoar blőd megközelítés...a rendezés oka méginkább, egyszerűen fontosabb volt tartani a programot, meg a közvetítéseket....a snowboardosok ellen is azzal jöttek a szervezők, hogy "hivatalosan" nem tiltakoztak, csak félhivataosan mondta el kb mind, hogy ne... röhej

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
...
dawyd728
Megmondod ezt honnan, hogy ne kérdezzek már többet feleslegesen?
NB2
https://a1.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fespn%2Fespn_logos%2Fespn_red.png
Winter Olympics Schedule - ESPN
Check out this full schedule for Winter Olympics events

+
 www.olympic.org/pyeongchang-2018/results/en/short-track-speed-skating/daily-schedule-date=2018-02-17.htm
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Szabó Gábor (talán ő volt az) mit összesipákolt itt az Eurosporton.....sztem 5x is elég lett volna elmondania h milyen igazságtalan verseny volt de muszáj volt 35x elmondania....
dande
Ja, ráadásul azért van ilyen, és a végén a három legjobb kombinációs síelő állt fel a dobogóra. Más kérdés, hogy utánuk fura volt a sorrend, de ennnél papírformább (ha tetszik, igazságosabb) dobogó nem lesz egyik versenyszámban sem.
Rajna
Muffat-Jeandet szerintem nem top3. Attól mert idén egy irreális wengeni körülmények között bemákolt egy győzelmet még nem lesz top3 esélyes. Elmúlt 10 vk kombinációból 3x volt dobogón. Ebből a wengeni irreálist én kihúznám, mert ugye Trikhichev sem top5 kombis, aki akkor mögötte volt második. Éremesélyes volt, ez nem kérdés, de Fill, Innerhofer, Kriechmayr, Jansrud, de akár Paris is azok voltak. Pinturault volt a fő favorit, és Hirscher a kihívó. Ebből a szempontból nem lehet panaszkodni, mert kb bármilyen körülmények is lettek volna, aranyesélyük nem volt a lesiklóknak. Csak ugye 7. lett a legjobb..
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 413 — nabege2@yahoo.com
Azért mondtam pl. Fillt, mert ő idén mindkét versenyen dobogóra állt. Nyilván ez van ezt kő szeretni, de ha a nob fejesei szombaton megrendezik a lesiklást, ahogy a fis emberei kérték, ezt ma megint elhalaszthatták volna, és lehetett volna egy normális lesiklást rendezni, ahol nem 1mp hátrányt kap Hirscher. A vége valszeg ugyanez, vagy hasonló lett volna, de legalább a sanszot megadják a gyorsszámos versenyzőknek.
gabokocka
Nem fért már bele egy törlés😕
Tanulság: el kell kezdeni a síversenyeket korábban és talán akkor nagyobb a mozgástér
Sajnálom őket, de szabadtéri sportban ez mindig benne van😕
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Na hajrá Stina baby, jöhet a második arany 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Azért mondtam pl. Fillt, mert ő idén mindkét versenyen dobogóra állt. Nyilván ez van ezt kő szeretni, de ha a nob fejesei szombaton megrendezik a lesiklást, ahogy a fis emberei kérték, ezt ma megint elhalaszthatták volna, és lehetett volna egy normális lesiklást rendezni, ahol nem 1mp hátrányt kap Hirscher. A vége valszeg ugyanez, vagy hasonló lett volna, de legalább a sanszot megadják a gyorsszámos versenyzőknek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Én már a tavalyi vb-n sem értettem, minek kell olyan számokban indulni, ahol tök utolsó hely elkerülése a max. Most is 58 versenyző után Samsal és Kékesi Marci a legutolsók. Oké, mindkettő szlalomos, és még lesz 1-2 afrikai is, így nem lesznek utolsók itt sem (egy ír miatt nem utolsó kettők), de miért nem a technikai számokban indítjuk csak őket, ahol simán benne van a top 40-50 mindkettőnek és abszolút középmezőny.
dawyd728
Dalibor 32. lett egy egész jó szlalom után és Marci sem lett utolsó a leérkezettek közül.
gabokocka
A helyezést letojom. FIS pontszámok alapján mérlegelek. Dalibor 85 körül, míg Marci 120 körül ért el. 50 alatt tud mindkettő a technikai számokban. Úgy könnyű "jó eredményt" elérni, ha a fél mezőny célba sem ér. Marci konkrétan egy embert előzött meg. Goldberg kb kiesett, csak visszagyalogolt. Ez nálam a tök felesleges. Persze el lehet adni, h 40-be került mindkét magyar és ez milyen jó, de én inkább a 60-ba kerülést díjazom szlalomban, ahol célban is képesek lennének megelőzni 30-40 embert, mintsem ezt.
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szabó Gábor (talán ő volt az) mit összesipákolt itt az Eurosporton.....sztem 5x is elég lett volna elmondania h milyen igazságtalan verseny volt de muszáj volt 35x elmondania....
dande
Sajnos igaza volt, négy évente rendezik meg, és Peter Fillnek ez volt (lett volna) az egyik lövése olimpiai bajnoknak lenni. És néhány ember egy irodában ülve, talán olyanok, akik életükben nem láttak havat, ezt egy tollvonással elvették tőle.
gabokocka
Lövése lehetett volna, de azért alapjáraton meglepő, amikor megveri azt a hármast, aki dobogón áll, főleg olimpián, ahol nem túl nehéz 30-ba kerülni. Nyilván nem alkalmas ez a lejtő, de ezt lehetett tudni, és voltak már ennél sokkal durvább versenyek is (Hirscher super-G győzelme Beaver Creekben pl.).

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 413 — nabege2@yahoo.com
...
dawyd728
Megmondod ezt honnan, hogy ne kérdezzek már többet feleslegesen?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 855 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ok, de ezt elsőre is megértettem 😛
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Szabó Gábor (talán ő volt az) mit összesipákolt itt az Eurosporton.....sztem 5x is elég lett volna elmondania h milyen igazságtalan verseny volt de muszáj volt 35x elmondania....
dande
Sajnos igaza volt, négy évente rendezik meg, és Peter Fillnek ez volt (lett volna) az egyik lövése olimpiai bajnoknak lenni. És néhány ember egy irodában ülve, talán olyanok, akik életükben nem láttak havat, ezt egy tollvonással elvették tőle.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szabó Gábor (talán ő volt az) mit összesipákolt itt az Eurosporton.....sztem 5x is elég lett volna elmondania h milyen igazságtalan verseny volt de muszáj volt 35x elmondania....
dande
Ja, ráadásul azért van ilyen, és a végén a három legjobb kombinációs síelő állt fel a dobogóra. Más kérdés, hogy utánuk fura volt a sorrend, de ennnél papírformább (ha tetszik, igazságosabb) dobogó nem lesz egyik versenyszámban sem.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 855 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szabó Gábor (talán ő volt az) mit összesipákolt itt az Eurosporton.....sztem 5x is elég lett volna elmondania h milyen igazságtalan verseny volt de muszáj volt 35x elmondania....
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Nézem az NS-en a programot és azt írja r.pályás gyorskori 500 döntő. Elődöntő és döntő van, nem?
Illetve azt lehet tudni, hogy mikor indulnak a mieink?
Köszi!
NB2
500 női negyeddöntő
11:03 Keszler Andrea
11:09 Jászapáti Petra
elődöntők 12:11 és 12.14
b döntő 13:07
a döntő 13:11

1000 ffi nyolcaddöntő
11:26 Liu Shaoang
11:54 Liu Shaolin Sándor

ffi váltó 12:32 és 12:43
Itt még nem láttam melyikben vagyunk.