Olimpia

25 feliratkozó

több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Amúgy több okból is, de már igazánt meg... az időjárás a jó édes... Most nézem a kombináció indulóit, és rengeteg köztük a lesikló. Még Svindal is nevezve van, pedig ezer éve nem indult kombiban. Szerintem a programváltozás miatt sok nemzet a 3-4. számú kombisa helyett a lesiklóit indítja el. Gondolom a DH előtt akarnak még +1 edzést a legjobbjaiknak. Hirschernek és a többi szlalomosok között is gyengébb lesiklónak nagyon nehéz lesz így 30-ba kerülni, h szlalomban ne lehasznált pályán kelljen jönnie. Az se segít rajta, ha pár lesikló el sem indul majd a műlesiklásban.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 858 — Így remélem megfelelek nektek.....
Philly SB, magyar téli olimpiai arany...maga lenne a sportmenyország 😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 340 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kristoffersen miért nem indul slalomban???

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 255 — Lájkold a zsűrit!
Szerencse, hogy nem igor jósolt 😊
peach
Ő is iktriadi sikerességgel szokott jósolni? 😛
Kampman
iktriad jóslási sikeressége erősen korrelál Igor fogadási sikerességével 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 818
Szerencse, hogy nem igor jósolt 😊
peach
Ő is iktriadi sikerességgel szokott jósolni? 😛
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Egyszerűen nincs időm, de most leírom ide is:

Liu Shaolin Sándor olimpiai bajnok lesz. Nem amiatt amit láttam 1500-on, hanem én láttam és hallottam a mixed zónában. Ez a srác totálisan egyben van fejben és fizikálisan. Ha fogadnom kéne, én aranyra tennék. Ma is kint voltam az edzésükön, lejött a jégről és afelől érdeklődött hogy vagyok, meg hogy milyen sporton voltam... 😊 Imádom a srácot. Nem a flegma, hanem a pozitívan laza típus. Nem nyomja agyon a tét, ugyanolyan, mint bármikor. És aki ehhez hozzáteszi az 1500-ös versenyzését, az a csúcskategória. Én nagyon sok versenyét láttam élőben és sokszor beszéltem vele utána. Sose volt ennyire egyben, mint most.
Soldados
Ha bejön, amikor itthon vagy rommá itatlak 😉

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Szerencse, hogy nem igor jósolt 😊
peach
Pedig Wu-ra még nem fogadtam.

Egyébként 500-as gyorskorcsolyára jósolni.... erre még Darth Iktriad mester sem lenne képes.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Szerencse, hogy nem igor jósolt 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 858 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy legyen Soldi!!! 😊
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyszerűen nincs időm, de most leírom ide is:

Liu Shaolin Sándor olimpiai bajnok lesz. Nem amiatt amit láttam 1500-on, hanem én láttam és hallottam a mixed zónában. Ez a srác totálisan egyben van fejben és fizikálisan. Ha fogadnom kéne, én aranyra tennék. Ma is kint voltam az edzésükön, lejött a jégről és afelől érdeklődött hogy vagyok, meg hogy milyen sporton voltam... 😊 Imádom a srácot. Nem a flegma, hanem a pozitívan laza típus. Nem nyomja agyon a tét, ugyanolyan, mint bármikor. És aki ehhez hozzáteszi az 1500-ös versenyzését, az a csúcskategória. Én nagyon sok versenyét láttam élőben és sokszor beszéltem vele utána. Sose volt ennyire egyben, mint most.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 414 — nabege2@yahoo.com
Nekem eddig szerencsém volt, a gyerek olyan fél órával a kezdés előtt nyöszörgött mindkét nap, elolvastam, hogy sztornó, és aludtam vissza 😊 De azért most is beállítom az órát.
gabokocka
Az a baj, hogy mire kiderül már alszik az ember😊
több mint 6 éve
dawyd728 3 829
Csináltam egy összesítő táblázatot. Ugye volt érdeklődés "külsős" részről is az állás követésére, plusz a duplázások miatt is gondok vannak az oldal által vezetett összesítésben, így gondoltam hasznos lehet.

 drive.google.com/file/d/12UDQOKA90IsvC9LFwVBDAsrcH44ow0a1

Azért mindenki ellenőrizze a sajátját. 😊
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Nekem eddig szerencsém volt, a gyerek olyan fél órával a kezdés előtt nyöszörgött mindkét nap, elolvastam, hogy sztornó, és aludtam vissza 😊 De azért most is beállítom az órát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 24 414 — nabege2@yahoo.com
Amúgy is izgi nap lesz, újra shortrack, nagypályás koriban is érdekeltek leszünk, az alpesi sí kombinációjában nem hiszek, de az is jó verseny lehetne, ha megrendeznék.
gabokocka
Baromira nem szeretném ha holnap is feleslegesen kelnék korábban emiatt😊 (pedig nem hajnali 3-ról beszélek😊 )
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ezt az utolsó követ akár én is elengedhettem volna az orosz svájcon... mekkora choker a pali
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
Igen, Rajna ma tarolt, holnap remélem jönni fognak a dolgok
- női sífutó sprintben itt van Stina és Falla, a két top favorit
- a svájciak döntőznek vegyes páros curlingben.
Jó volna legalább 16, de inkább 20 pontot szerezni.

Amúgy is izgi nap lesz, újra shortrack, nagypályás koriban is érdekeltek leszünk, az alpesi sí kombinációjában nem hiszek, de az is jó verseny lehetne, ha megrendeznék.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 340 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Lundby legalább megvan, így ma 1 arany, egy ezüst, remélem, lassan beírják majd a tegnapi Sundby-t is, és akkor 22 ponttal már nem annyira borzasztó a helyzet.
somoskovig
sundbyt nem fogják már, gondolom abból is kettő van mint Pedersenből (az ő bronzát se írták be) majd manuálisan hozzá lesz adva a végén ahogy Igor mondta

most nézem, Rajnának 6 aranya van már, nekem összesen nem lesz annyi :d

szerk.: ez a Brzygalova nem gyenge nő, elnéztem volna a döntőben a svájciak helyett, de ekkora bakit, 4-0 helyett 0-1 az utolsó körben

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 257 — 49ers GM
Lundby legalább megvan, így ma 1 arany, egy ezüst, remélem, lassan beírják majd a tegnapi Sundby-t is, és akkor 22 ponttal már nem annyira borzasztó a helyzet.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Lundby meg még eggyel lejjebb vite... de nekik azért erősebb szembeszelük volt, Althausnak -9.0, Lundbynek meg -11.0

Szóval volt egy kis mázlijuk is, gondolom akkor ezért mentek lejjebb.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 728 — no es importante
nem értek hozzá, de ez nem tűnt valami fair dolognak
mondjuk Takanashi személyében megvan az új kedvenc téli sportolóm 😊 ha tol el Kasai-hoz hasonló karriert, akkor pár évig még követhetem pályafutását 8)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 209 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
És Lundby rárakott még egy lapáttal

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
Aztaku...Althaust nem zavarta, hogy lejjebbről kell menni

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 340 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ó bazdmeg, takanashi, megint 4 év...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 209 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Althaus azért milyet ugrott kettővel lejjebb

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Mér viszik lejjebb a beülőt kettővel?

Ez akkora marhaság...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)