Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 830 — Amerikai sportok rajongója
Közben az auszik a szerbeket is lenyomták kosárban, mondjuk nem lepődtem már meg.
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Annát kiejtő francia most éppen a világranglista vezetőt ejtheti ki. Hihetetlen.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 499 — !SuPeR6BoWL!
japánt átdobták mint a szart a palánkon...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
Holnapi esti program lesz Katkának nagyon kemény. Elvileg nem lesz fél órája a 200 pille elődöntő és a 200 vegyes döntője között. Plusz a sorrend sem neki kedvez. Bízzunk benne van akkora fölénye vegyesen, h egy kb 2:06-os pillére rá tud majd tenni egy 2:06-os vegyest is.
dawyd728
nemtudom láttad-e már versenyezni, de ő alapból ehhez van szokva, hogy végez az egyik helyen, és megy a következőre. Bírni fogja ő szerintem
kapitnono
200 pillén nagyon régóta nem volt eredménye. Lilu szerintem jobb idővel is kvalifikált, de erre nem tenném a fejem. Mindenesetre nagy felzúdulás volt, h Zsú és Katka között döntenie kellett a szövetségnek és Jakabos nem indulhat legerősebb számában. Félő, h a döntőhöz nem lesz majd elég egy 90%-os úszás Katkától. Plusz a 2.06.12 azt teljesen frissen úszta tavaly a vb-n, a 400-at meg a végén. Ezért csalóka, h világcsúcsot úszott 400-on, nem is akár milyet. Én tartok tőle, h az idei még jobb formával is csak 2:05-ös időre lenne képes hasonlóan az esemény elején. Most a 200 vegyes neki a 4. száma lesz. Ma és holnap is 3-3 úszása van. Ezek közül az utolsó lesz a 2vegyes. Én ezért mondom, h remélem tud majd egy 2:06-ot idén is, mert azzal a brit szerintem verhető.
dawyd728
Én is így érzem, nem lesz ez a program sétagalopp most sem. Ráadásul 400-al ellentétben - ahol 4mp-en belül nincs ellenfele - 200 vegyesen azért lehet hogy lesz 2.07 eleji úszó, annál jobbat úszni meg azért csak valamennyire pihenten lehet. És azért hiába edzett rá évek óta, a program második felére tavaly is befáradt. A világ kupákon se volt képes - nem is lehet rá - minden számban a legjobbjához közel úszni. Egy számban igen, max 2-ben, ha 2 rövid számról volt szó, aztán a többit már "lefürödte", 5-8mp-ekkel gyengébb időkkel, mint a legjobbja. Amivel még mindig gyakran érmes volt, de az világkupa, ez meg olimpia, itt ilyen nincs. Tavaly a pilléje ment rá a túl kemény napra, és lehet, hogy a 200 gyors is jobb lett volna, ha csak azt kell úsznia. Amúgy Phelps ebben volt a fénykorában kva jó. Sose terhelte 1%-al se jobban magát, mint amennyire muszáj. Századra annyit fürdött mindig csak, amennyi a következő körig kellett. Katinka meg odarak egy 2.07 feles olimpiai rekordot az első körben, amikor 2:11-el is simán 16-ban lett volna.... Ilyen időket nem lehet 7 napon keresztül naponta 2-szer se nagyon produkálni, nemhogy akkor amikor a délelőtti mellé este többet is kell úszni.

De mindegy, az arany már megvan, még annak drukkolok, hogy 1 jöjjön össze (talán 200 vegyesen azért még így is a legnagyobb a sansz, legfeljebb aznap este dob egy úszást), a többi csak hab a tortán.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
"hogy érzed, megpróbáltál mindent?" komolyan ez, mi kérdés? 😀
Löfli
szánalmas,..

több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 758 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
"hogy érzed, megpróbáltál mindent?" komolyan ez, mi kérdés? 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Na eddig 0/5 a japán aranyak judoban. Azért ez nem mindennapi.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
legyünk őszinték rohadt igazságtalan ez a rendszer
vívóknál valaki kiesik a 8 között, max 5. lehet, itt meg egy intéssel simán lehetsz bronzérmes (tudom van még egy bronz meccs)
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 499 — !SuPeR6BoWL!
Intésekkel leszarom de megvan előre a bronzért

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
egy buzi yuko-val kikapni...
NB2
bezzeg most 😀 😀 😀
több mint 8 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 530 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ennyi!! végre

több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ezaz

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ungvári nagyon kemény, és be sem áll védekezni

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 499 — !SuPeR6BoWL!
gyerünk Miki!!!!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ez az igazi politikai üzenet, és üzenjünk Putyinnak : D király volt.
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Kis híján itt volt a második olasz lövészet arany.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
ez így durva volt a meccs vége😊
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 499 — !SuPeR6BoWL!
Hedvignek tele volt a gatya?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 620 — a new hope (again)
egy buzi yuko-val kikapni...
NB2
Pláne, hogy a taiwani szart se csinált egész meccsen, ha háromszor intik meg azon se lepődhetett volna meg...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
egy buzi yuko-val kikapni...
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Most meg ebben az elődöntőben 7-5 ellen játszanak, két brit sárga lap miatt. Hihetetlen. Erre tényleg nincsenek szavak. Szoros meccset eddig nem sikerült elkapnom, pedig ez már a 6. Vááá
dawyd728
Viszont ami számomra meglepő, hogy van köztük 1-2 egész finom csaj : D
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 552 — Panthers fan
Most meg ebben az elődöntőben 7-5 ellen játszanak, két brit sárga lap miatt. Hihetetlen. Erre tényleg nincsenek szavak. Szoros meccset eddig nem sikerült elkapnom, pedig ez már a 6. Vááá
dawyd728
Majd amikor nem nézed 😊

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Most meg ebben az elődöntőben 7-5 ellen játszanak, két brit sárga lap miatt. Hihetetlen. Erre tényleg nincsenek szavak. Szoros meccset eddig nem sikerült elkapnom, pedig ez már a 6. Vááá
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Na ha ez a brit-kiwi meccs nem lesz jó, akkor földet rájuk és a hetes rugbyre.
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Holnapi esti program lesz Katkának nagyon kemény. Elvileg nem lesz fél órája a 200 pille elődöntő és a 200 vegyes döntője között. Plusz a sorrend sem neki kedvez. Bízzunk benne van akkora fölénye vegyesen, h egy kb 2:06-os pillére rá tud majd tenni egy 2:06-os vegyest is.
dawyd728
nemtudom láttad-e már versenyezni, de ő alapból ehhez van szokva, hogy végez az egyik helyen, és megy a következőre. Bírni fogja ő szerintem
kapitnono
200 pillén nagyon régóta nem volt eredménye. Lilu szerintem jobb idővel is kvalifikált, de erre nem tenném a fejem. Mindenesetre nagy felzúdulás volt, h Zsú és Katka között döntenie kellett a szövetségnek és Jakabos nem indulhat legerősebb számában. Félő, h a döntőhöz nem lesz majd elég egy 90%-os úszás Katkától. Plusz a 2.06.12 azt teljesen frissen úszta tavaly a vb-n, a 400-at meg a végén. Ezért csalóka, h világcsúcsot úszott 400-on, nem is akár milyet. Én tartok tőle, h az idei még jobb formával is csak 2:05-ös időre lenne képes hasonlóan az esemény elején. Most a 200 vegyes neki a 4. száma lesz. Ma és holnap is 3-3 úszása van. Ezek közül az utolsó lesz a 2vegyes. Én ezért mondom, h remélem tud majd egy 2:06-ot idén is, mert azzal a brit szerintem verhető.