Olimpia

25 feliratkozó

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hatodikról az elsőre 50 méter alatt. Unreal.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Sun Yang a diszkoszvető 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na akkor hajrá Katinka!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Le Clos hagyhatná a 200 pillét, és mehetne 50-eket úszni... 23.39, úristen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Phelps, a 19-es olimpiai bajnok"

orákulum vagy, Jenci!
Löfli
Ha már Crazy szóba került, egykori munkatársa a Eurón, a paralimpiai bajnok Pásztory Dóra írt róla egy igen érdekes cikket
 wmn.hu/2016/08/08/pasztory-dori-knezy/
A készülés ezek szerint tényleg nem Jenő erőssége.
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Hehe, Ledecky túl büszke volt, de ez kevés lesz Sjöström (és Pellegrini?) ellen a döntőben.. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 758 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
"Phelps, a 19-es olimpiai bajnok"

orákulum vagy, Jenci!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 658 — The only discipline that lasts, is self discipline
A brazil csajt egyértelműen le kellett volna léptetni, kézzel húzta ki a mongol lábát. Vissza is nézték de nem merték leléptetni, féltek a lincseléstől vagy nem tudom de ez így nagyon gáz volt.
4dam
Vannak itt más necces dolgok is a hazaiakkal kapcsolatban
 www.reuters.com/article/us-sport-doping-brazil-olympics-idUSKCN10G0FZ
Jakehomer
Mondjuk ez úgy necces ahogy van. Oda irányba is meg vissza is. Mert mi az, hogy nem lehet a sportolókat tesztelni, a rendező ország bizottsága akadályozza? Másrészt meg, azért baszki ha kellenek a laborosok, akkor azokat miért nem lehet nemzetközi szinten összeszedni? Miért ott helyben képzik őket 1 éven keresztül, a helyi sportolókat mint kísérleti nyulakat használva? Mert oké, képezzék, de az már nem normális, ha sportolókat havonta átlag 12 mintavételre köteleznek. Versenyeken oké, ott akár naponta többet is lehet venni, mert helyben van, a verseny után a sportoló készül is rá, idő is van rá és gyorsan le is megy. De úgy, hogy bárhol vagy, bármikor elrángathatnak a nap 24 órájában, úgy azért nem húsz perc egy mintavétel, az egy sportoló felkészülését már komolyan zavarhatja. Minden harmadik napon elmegy pár óra mintaadásra, ezzel az edzéseit, életritmusát, alvási ciklusát, stb. is simán fel lehet kavarni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 753 — LIGHTS OUT!
Fuh ez a Kolumbia súlyemelő nagyon elérzékenyült.

több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 227 — Cowboys fan
A brazil csajt egyértelműen le kellett volna léptetni, kézzel húzta ki a mongol lábát. Vissza is nézték de nem merték leléptetni, féltek a lincseléstől vagy nem tudom de ez így nagyon gáz volt.
4dam
miért, négy éve Joó nem ugyanígy sérült meg?
csak akkor annyira nyomták az amerikai csajszit, hogy nem léptették le, mert ez kellett a hollywood story-hoz
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Na talán a rugby döntő jó lesz. A torna két magasan legjobbja csak játszik végre egy izgalmas ki-ki meccset.

EDIT: Na ez végre az utolsó meccs jó volt. Egyedül az zavar, h rohadt sokat számít, ha vki kap egy sárgát. 2 perc pihenő, plusz a következő játékmegszakítás során jöhet csak vissza. 2 célt vittek az ausztrálok egy hibából. Na mindegy, jó lesz ez. Remélem a férfiaknál sokkal több szoros meccs lesz.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 841
A brazil csajt egyértelműen le kellett volna léptetni, kézzel húzta ki a mongol lábát. Vissza is nézték de nem merték leléptetni, féltek a lincseléstől vagy nem tudom de ez így nagyon gáz volt.
4dam
Vannak itt más necces dolgok is a hazaiakkal kapcsolatban
 www.reuters.com/article/us-sport-doping-brazil-olympics-idUSKCN10G0FZ
Jakehomer
Mondjuk az amerikai kosárcsapattal kapcsolatban is mindig voltak pletykák, hogy őket nem lehet tesztelni, máskülönben az NBA nem is engedi őket az olimpiára
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 553 — Panthers fan
A brazil csajt egyértelműen le kellett volna léptetni, kézzel húzta ki a mongol lábát. Vissza is nézték de nem merték leléptetni, féltek a lincseléstől vagy nem tudom de ez így nagyon gáz volt.
4dam
Vannak itt más necces dolgok is a hazaiakkal kapcsolatban
 www.reuters.com/article/us-sport-doping-brazil-olympics-idUSKCN10G0FZ

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
4dam Philadelphia Eagles 155
A brazil csajt egyértelműen le kellett volna léptetni, kézzel húzta ki a mongol lábát. Vissza is nézték de nem merték leléptetni, féltek a lincseléstől vagy nem tudom de ez így nagyon gáz volt.


Fly Eagles Fly!
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Szerintem se volt egy tragédia a mai nap.

dawyd728
azért nekem egy picit az, mert ahogy indult és ami lett belőle...
Sidi: az előélete miatt reménykedtünk egy éremben, azért ne mondd, hogy annyira irreális elvárás
Vívás: 8-5 után úgy szétesett Márton vívása, hogy ihaj, pedig ott sem lett volna nagy dolog ha továbbmegy
Karakas: a brazil ellen kiábrándító volt, de azért nem lett volna nehéz összehozni a vigaszágon a bronzot
Ungvári: egy tök primko "akcióval" kapott ki, de neki is lett volna lehetősége bronzot szerezni, de egy verhető belgát nem tudott leverni
Vizilabda: mi gyengültünk, ausszik erősödtek, de akkor is ütni kellett volna őket, főleg, hogy a görög-szerb x lett
úszás: itt majd éjjel derülnek ki a dolgok😊
NB2
Te tragédiáról beszélsz. Én inkább egy lehelettel gyengébb szereplésről.
Szerintem akkor lett volna rossz/tragikus nap, ha Sidi nem döntőzik, ha kikapunk Ausztráliától, ha Ungvári és Karakas mondjuk max 1-1 meccset nyer csak, vagy ha úszóink közül nem 4/6, hanem 2/6-al jutnak tovább. Anna esetében bevallom én is érmet vártam, de tényleg 21 éves rengeteg van még előtte. Teher is rajta volt, nem csak én tippeltem éremre az olimpia előtt, ennek azért nehéz ilyen fiatalon megfelelni.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
viszont szegény dzsúdósokat sajnálom, mert a testük 40 éves korukra olyan lesz mint egy 80 éves öregembernek... nincs egy épp ízületük, minden tagjuk fájni fog, a fülükre rossz ránézni, nagyon gyilkos sport...
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Női kard házidöntőn milyen kis nyugis a közönség. ;P
dawyd728
Nagyon drukkoltam ennek a Jegorian nevű csajnak, dilettánsként úgy tűnt, elég erős bírói ellenszélben vív, de bevitte az utolsó két tust egyértelműen 😊
Jakehomer
Szép volt a győztes tus után az a pár perc. 😊
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 553 — Panthers fan
Női kard házidöntőn milyen kis nyugis a közönség. ;P
dawyd728
Nagyon drukkoltam ennek a Jegorian nevű csajnak, dilettánsként úgy tűnt, elég erős bírói ellenszélben vív, de bevitte az utolsó két tust egyértelműen 😊

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Női kard házidöntőn milyen kis nyugis a közönség. ;P
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Szerintem se volt egy tragédia a mai nap.

dawyd728
azért nekem egy picit az, mert ahogy indult és ami lett belőle...
Sidi: az előélete miatt reménykedtünk egy éremben, azért ne mondd, hogy annyira irreális elvárás
Vívás: 8-5 után úgy szétesett Márton vívása, hogy ihaj, pedig ott sem lett volna nagy dolog ha továbbmegy
Karakas: a brazil ellen kiábrándító volt, de azért nem lett volna nehéz összehozni a vigaszágon a bronzot
Ungvári: egy tök primko "akcióval" kapott ki, de neki is lett volna lehetősége bronzot szerezni, de egy verhető belgát nem tudott leverni
Vizilabda: mi gyengültünk, ausszik erősödtek, de akkor is ütni kellett volna őket, főleg, hogy a görög-szerb x lett
úszás: itt majd éjjel derülnek ki a dolgok😊
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 593
Judoban kitől várhatunk esetleg érmet?
ThundersNFL
Tóth Krisztián, Joó Abigél, Bor Barna

esélyesek ebben a sorrendben, de Tóthot és Abigélt is hátrányosan érintették az új szabályváltozások

choose life
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Judoban kitől várhatunk esetleg érmet?
ThundersNFL
Én Abigélt ismerem személyesen és nagyon szurkolok neki. Tóth Krisztián szerintem, aki igazán esélyes még éremre. Aztán ki tudja? AtomAnti se úgy ment ki Barcelonába, h aranyat nyerhet.
dawyd728
Nem ő sérült meg 4 éve?
ThundersNFL
de
volt is linkelve a bronz meccse, a "féllábas"
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 499 — !SuPeR6BoWL!
Judoban kitől várhatunk esetleg érmet?
ThundersNFL
Én Abigélt ismerem személyesen és nagyon szurkolok neki. Tóth Krisztián szerintem, aki igazán esélyes még éremre. Aztán ki tudja? AtomAnti se úgy ment ki Barcelonába, h aranyat nyerhet.
dawyd728
Nem ő sérült meg 4 éve?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
dawyd728 3 829
Judoban kitől várhatunk esetleg érmet?
ThundersNFL
Én Abigélt ismerem személyesen és nagyon szurkolok neki. Tóth Krisztián szerintem, aki igazán esélyes még éremre. Aztán ki tudja? AtomAnti se úgy ment ki Barcelonába, h aranyat nyerhet.
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Judoban kitől várhatunk esetleg érmet?
ThundersNFL
Abigél <3