NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Elbaxta neki az érmet, hihetetlen....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Svendsen elkúrta 😕
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Szlovének csak nem akarnak leszakadni. Ha hibáznak előttük, talán megcsíphetnek egy bronzt.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Buzi Svendsen nem a rendes norvég mezbe fut, aztán 5 percig nem nézem és beszartam hogy hol vannak a norvégok 😀
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Huhh, azért az uccsó köre elég gyöngyusz volt Ole bá'-nak... vagy csak Peiffer együtt vacsorázott Sachenbacherral..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Így elrontani a kanadai részről. :/EasyGhost
többi úgyis kap 3-4 percet, szóval teljesen lényegtelen.

miértnem a nagyobbik fourcade volt a kezdő ember nem értem...eaglesmcnabb
hát a második emberük ugyanannyit ment mint az első, szóval nagy kár volt azért a hibáért, plusz máshogy versenyzel ám te is, ha ott vagy az elejénNB2
tényleg elég jól tartják magukat. bár még az utolsó elcseszheti 😀
Franciáknak innen csoda kéne a dobogóhoz :..8

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Az öreg büntet. 😀
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Így elrontani a kanadai részről. :/EasyGhost
többi úgyis kap 3-4 percet, szóval teljesen lényegtelen.

miértnem a nagyobbik fourcade volt a kezdő ember nem értem...eaglesmcnabb
hát a második emberük ugyanannyit ment mint az első, szóval nagy kár volt azért a hibáért, plusz máshogy versenyzel ám te is, ha ott vagy az elején
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
innentől kezdve megy a küzdés az ezüstért?😕
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Így elrontani a kanadai részről. :/EasyGhost
többi úgyis kap 3-4 percet, szóval teljesen lényegtelen.

miértnem a nagyobbik fourcade volt a kezdő ember nem értem...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Így elrontani a kanadai részről. :/
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
aki tökös megrakja, hogy nem a hollandok nyerik a csapatversenyt gyorskoriban😊NB2
Nem volt rossz a lengyelek ideje, 3:00:60-at mentek.. a japánok voltak nudlik.

Sztem is hollandok nyerik, de kb.2.5 sec lesz max a lengyelek hátránya szerintem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
aki tökös megrakja, hogy nem a hollandok nyerik a csapatversenyt gyorskoriban😊
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
martin állítólag betegen indul, esélytelen ez így. Remélem azért a 2 boe elkúrja svendsennek a partyt

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
WTF, sikerült élőben odakapcsolni egy sporteseményre???Igor
Éppen😊 de a biatlont a már nem fogják élőben adni, mert hát a pártkatona műsorát adni kell...
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
WTF, sikerült élőben odakapcsolni egy sporteseményre???

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 178 — Vikings fan
Nagyon sok energiát fordítanak az amerikaiak olyan értelmetlen sportokra, mint az amerikai futball. Rengeteg tehetséget, sporttehetséget elvesztegetnek egy olyan ágban, ahol az a fő cél, hogy kinyírják egymást, vagy sérüléseket okozzanak. Az Egyesült Államok nagyon szűklátókörű, és szar sportokban vesztegeti el a tehetséges sportolóit

- mondta Jillert Anema, a hollandok edzője az amerikai CNBC-nek. (sportgéza)

Sok volt a fű, nem?berger90
Azért gyönyörű, hogy mond egy kritikát és használ benne, egy olyan szót, amivel a kritikáját 1 az 1-ben le lehet fedni 😀
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Nekem van egy MTVA-s ismerősöm. igaz rádiós sportriporter, de sztem ő is tud dolgokat, majd rákérdezek mi frász volt ez amit az Olimpia alatt műveltek.dande
Kérdezd meg légyszi, hogy ha tv-ben nem is, de neten miért nem prezentálták az olimpiát!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Wild és An termelték a hazai csapat aranyainak felét kb 😊 jól csinálták az oroszok az igazolást.

Nem lehet rossz Vic Wildnak lenni most, dupla arany, otthon meg Zavarina várja...Igor
A legjobb, hogy mostantól őt Vajldnak kell írni magyarul elvileg. 😀

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 888
Nagyon sok energiát fordítanak az amerikaiak olyan értelmetlen sportokra, mint az amerikai futball. Rengeteg tehetséget, sporttehetséget elvesztegetnek egy olyan ágban, ahol az a fő cél, hogy kinyírják egymást, vagy sérüléseket okozzanak. Az Egyesült Államok nagyon szűklátókörű, és szar sportokban vesztegeti el a tehetséges sportolóit

- mondta Jillert Anema, a hollandok edzője az amerikai CNBC-nek. (sportgéza)

Sok volt a fű, nem?

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Wild és An termelték a hazai csapat aranyainak felét kb 😊 jól csinálták az oroszok az igazolást.

Nem lehet rossz Vic Wildnak lenni most, dupla arany, otthon meg Zavarina várja...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Két francia és egy spanyol a TOP 10-ben :o

Hát, elég unalmas volt (bár kb. ez volt várható) - azért a férfiaknál jobb lesz, többen együtt maradnak majd. Remélem Legkov nyer és nem Cologna, tőleg én várok holnap is egy nagyon állat mászást, mint amilyet a mútlkor mutatott.. de Vylegzhanin is jó lehet.Igor
nagyon remélem hogy nem cologna nyeri meg azt is...
ruszkik, meg a svédek simán csaphatják. Northug érem utópia lenne kb, de remélem valahogy összejön neki. Bár nem tudom hogy, mert a dombot nem fogja bírni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Kalla kapott 5 percet, 34. lett, respekt hogy végigment, nem tudom mi pöcs baja volt... 😕

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Két francia és egy spanyol a TOP 10-ben :o

Hát, elég unalmas volt (bár kb. ez volt várható) - azért a férfiaknál jobb lesz, többen együtt maradnak majd. Remélem Legkov nyer és nem Cologna, tőleg én várok holnap is egy nagyon állat mászást, mint amilyet a mútlkor mutatott.. de Vylegzhanin is jó lehet.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Björgen már fölfele kikerülte Johaugot....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.