NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Örülök az ukránoknak, a cseheknek a 3. embernél ment el, Dombracheva örültet ment, kellett hozzá igaz 1-2 rossz lövés az előttelévőktől
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Megvan az ukránok aranyérme! Gyönyörű.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Ez igen, szép volt
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Kíváncsi leszek az ukránokra a dobogón, szegényeknek nem lehet könnyű...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Húhú na csak jól alakult ez a nap, két bronz meg egy győztes elődöntő szupi😀 Persze, hogy egy beszélgetés miatt lemaradtam az extra endről de a lényeg, hogy vhogy sikerült megverni a kínaikat pont a végén rontottak. A hokisoknál a döntőben meg mindegy ki jön nyerni kell és kész.dande
Svéd felmenőid vannak?EasyGhost
Nem, gyermekkoromban voltak Svédországban jó barátaink és akkor mellettük köteleztem el magam, és ez azóta tart kb 20 éve. Hasonlóan drukkolok NHL-ben a Montrealnak ott rokonaim éltek anno, amikor még nem is tudtam az a legeredményesebb klub 😛. Na ők se nyertek semmit azóta 😀 mégis kitartok mellettük. Amúgy volt ilyen topic, hogy ki-kit miért szeret ott leírtam minden ilyet de az már jó régen volt.
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Húhú na csak jól alakult ez a nap, két bronz meg egy győztes elődöntő szupi😀 Persze, hogy egy beszélgetés miatt lemaradtam az extra endről de a lényeg, hogy vhogy sikerült megverni a kínaikat pont a végén rontottak. A hokisoknál a döntőben meg mindegy ki jön nyerni kell és kész.dande
Svéd felmenőid vannak?
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
De szép lenne ha az ukránok nyernének.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Húhú na csak jól alakult ez a nap, két bronz meg egy győztes elődöntő szupi😀 Persze, hogy egy beszélgetés miatt lemaradtam az extra endről de a lényeg, hogy vhogy sikerült megverni a kínaikat pont a végén rontottak. A hokisoknál a döntőben meg mindegy ki jön nyerni kell és kész.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kanada közben szétveri a briteket.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Strand-Horn-tól szép az a 50 mp-es lövőidő. Phúj.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
norvégok miért nem a helyükön lőttek, pont nem voltam a szobában és nem láttam...
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Svédország - USA döntő még sosem volt olimpián. Talán most?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Teemu kurva szarul játszott, ez és az értékelhetetlen pp nem fért bele.

Legalább most az elődöntő volt csak, amit elbalfaszkodtak a srácok a köcsög svédek ellen, nem a döntő, ez is valami.

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Rengeteg helyzetet hagytak ki a finnek. Nem gondoltam volna a torna előtt, hogy a svédek döntőznek.
Sedin miatt most már nyerjenek. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szintelen-szagtalan skandináv rangadó voltNB2
A szürkeség arra felé trademarknak számít. 😀😀
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
szintelen-szagtalan skandináv rangadó volt
több mint 10 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 524 — Panthers fan
Westerlund mi a faszért nem hozta le a kapust, amikor 20 másodpercig bent volt a korong a svéd harmadban? Epic fail

Tepper takarodj!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A francért nem hozzák le Lehtonent.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szép volt a brit skip húzása. Csak sikerült.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jacobs szépen betette a saját kő mögé középre. Nehéz lesz kiszedni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Rengeteg kieső van szlalomban (nem mintha ebben a műfajban olyan ritka lenne). Anna beférhet a 40-be.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szép kezdés Kanadától.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Húúú, Kanada bepakolt középre rendesen az első endben.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
a műlesiklás megint csak stream-en a k...g mtv miatt...

a svéd gól óta a finnek nagyon összezuhantak, pedig addig simán jobbak voltak

Selanne is szépen dobta magát a kettős előny előtt amúgy😊
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Izgalmas lesz még ez a női szlalom. Én Maze v. Riesch győzelmét tippelem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.