Olimpia

25 feliratkozó

több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ez nem a franciák olimpiája, de még Grange jöhet egy jót.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Pont az a Kanada 3-as mente a legjobbat akitől nem is volt várható. De a 10-es kanyarban hibázott és máris hirtelen megugrott a hátrány. Pedig lehetett volna 4 v. 5-ik is.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A kanadaiak valamit nagyon "elvaxoltak".

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jó hogy egyszerre megy a négyes bob, a hoki és a szlalom. De ez legyen a legkevesebb.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Melbardis a picsába. Megint jó kezdés, utána egy kis hiba és már megint nem érte utol magát. Sok volt a liftezés.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Nincs a pályával nagy baj, csak kell hozzá tudás.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Spring nagyon gyengét jött.
A szlovák fiú öröme eddig tartott. De jöhet még előre.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Osztrákok megint egy jó kis váltót raktak összeEasyGhost
simán nyerhettek volna, hanem vétenek ennyi lövőhibát
igaz ezt mondjuk sok váltó elmondhatja😊
hála a zdf-nek nem láttam a végét, Canada éppen megelőzte a franciákat, Fourcade megint belesz..rt?NB2
Nem, Ő jött fel rájuk.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Közben elkezdődött a bob király része. Zubkov át is vette a vezetést, de szoros nagyon.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Zampa a kombinációban is jót ment. Most a második futam végén volt a legjobb. Ott kell majd rajta hozni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Zampa alsó hangon TOP 10 lesz... de én pontszerzőre tippelek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Ante ma is vicces kedvében volt xD

Szerk.: és bevágják, ahogy ott röhög a pálya mellett. Kész, ő a Nr.1 troll alpesi síben 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Ez nagyon troll második futam lesz 😀

Pont ezt a Matt-os dolgot akartam említeni amúgy.. amit SZG mond! 😊 (azért kíváncsi vagyok, más kommentátort osztottak volna be, akkor már menne a versenyzők alázása)

Na, szlovák érem? 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kane a tornán még nem lőtt gólt. Most egy meccsen két büntetőt is lőhetett és így is 0. Szomorú.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 402 — nabege2@yahoo.com
Osztrákok megint egy jó kis váltót raktak összeEasyGhost
simán nyerhettek volna, hanem vétenek ennyi lövőhibát
igaz ezt mondjuk sok váltó elmondhatja😊
hála a zdf-nek nem láttam a végét, Canada éppen megelőzte a franciákat, Fourcade megint belesz..rt?
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért ez nem semmi fonák volt. Ez nem volt Kings-es védés.
Szerk.: Hoppá még egy gól.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hubertus kiesett. A francba.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Bassza meg Svendsen mit művelt? Simán nyerhettek volna. Nagy hiba befutónak tenni.
Bjoerndalen a két váltón 4 lövészetből 0 hiba. Ő most tényleg mindent megtett. És nem a két Boe ment el a verseny.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
Egyébként nem értem mi a faszért nem Ole volt a befejező ember. A norvégok ott szopatják magukat ezen az olimpián ahol tudják...
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Osztrákok megint egy jó kis váltót raktak össze
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Svendsen= Reciprok Kalla

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
És valszeg büntetőkör nélkül meglett volna, mert Landertinger teljesen KO... áhhhhh.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 179 — Vikings fan
És ez a fasz nyerte a tömegrajtos aranyat, baszódjon éhen.
több mint 10 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
GG
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
SVENDSEN! TE NAGYKÉPŰ SZAR! OTT VAGY! 😀😀😀DD

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!