Olimpia

25 feliratkozó

több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
Felsoroltál 5 pontot.. ebből az ötödik üti az elsőt/negyediket, mondjuk.. de nem ez a lényeg,
Ezekkel az okokkal szerintem a legtöbb ember tisztában van.. és engem nem ezek zavarnak.

Engem az zavar, és igenis zavar, ha valaki nem végzi jól a munkáját.... pedig nem lenne nagy erőfeszítés jól végezni. Persze ez motiváció/egyéni nézőpont kérdése, állami szféra, stb-stb...

Azért aludni tudok - de ha valami sz@r, és meglehetne jól csinálni.. akkor igenis arról írogatok/töprengek/dühöngök/elmélkedek/sírok, hogy vajon lehetne jobban megcsinálni és miért nem úgy csinálják...nem pedig azon, hogy megmagyarázzam miért is van az sz@r módon megcsinálva, de ez igazából nem baj.Igor
De magyarázd már el, hogy ugyan mi érdeke fűződött volna bárkinek is ahhoz, hogy jobban megcsinálja?
És ne megfoghatatlan ideákkal, hanem racionális tényekkel.
Olyan, mintha azon dühöngenél, hogy egy havi fix fizetésért dolgozó szakács mondjuk, miért nem szakad meg a melóban, és miért elégszik meg azzal, hogy megfőzi unottan a rendelést, és nem ad bele apait-anyait.Sobri Jóska
Azért csak legyenek elvárásaink, főleg egy olyan szakmában ami elméletileg több millió embert szolgál ki. Nyugodtan el lehet küldeni a picsába bárkit, ha nem végzi megfelelően a munkáját. Senkinek nem tartanak pisztolyt a fejéhez, amennyiben elvállalja a munkát csinálja rendesen. Ha kevés a pénz, sok a meló vagy faszok a kollégák meg nem kell csinálni. Szerintem épp a köztévében kellene a színvonal, mivel az a mi pénzünkből gazdálkodik. Nem nagy elvárás, hogyha a műsorvezető, kommentátor, szakértő tudja miről beszél és talán jobb lenne nem ugyanazt a 15-20 "szakembert" nyomni mindenhol. Ja, hogy akkor nem keresné agyon magát mindegyik?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
Felsoroltál 5 pontot.. ebből az ötödik üti az elsőt/negyediket, mondjuk.. de nem ez a lényeg,
Ezekkel az okokkal szerintem a legtöbb ember tisztában van.. és engem nem ezek zavarnak.

Engem az zavar, és igenis zavar, ha valaki nem végzi jól a munkáját.... pedig nem lenne nagy erőfeszítés jól végezni. Persze ez motiváció/egyéni nézőpont kérdése, állami szféra, stb-stb...

Azért aludni tudok - de ha valami sz@r, és meglehetne jól csinálni.. akkor igenis arról írogatok/töprengek/dühöngök/elmélkedek/sírok, hogy vajon lehetne jobban megcsinálni és miért nem úgy csinálják...nem pedig azon, hogy megmagyarázzam miért is van az sz@r módon megcsinálva, de ez igazából nem baj.Igor
De magyarázd már el, hogy ugyan mi érdeke fűződött volna bárkinek is ahhoz, hogy jobban megcsinálja?
És ne megfoghatatlan ideákkal, hanem racionális tényekkel.
Olyan, mintha azon dühöngenél, hogy egy havi fix fizetésért dolgozó szakács mondjuk, miért nem szakad meg a melóban, és miért elégszik meg azzal, hogy megfőzi unottan a rendelést, és nem ad bele apait-anyait.

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Felsoroltál 5 pontot.. ebből az ötödik üti az elsőt/negyediket, mondjuk.. de nem ez a lényeg,
Ezekkel az okokkal szerintem a legtöbb ember tisztában van.. és engem nem ezek zavarnak.

Engem az zavar, és igenis zavar, ha valaki nem végzi jól a munkáját.... pedig nem lenne nagy erőfeszítés jól végezni. Persze ez motiváció/egyéni nézőpont kérdése, állami szféra, stb-stb...

Azért aludni tudok - de ha valami sz@r, és meglehetne jól csinálni.. akkor igenis arról írogatok/töprengek/dühöngök/elmélkedek/sírok, hogy vajon lehetne jobban megcsinálni és miért nem úgy csinálják...nem pedig azon, hogy megmagyarázzam miért is van az sz@r módon megcsinálva, de ez igazából nem baj.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress

Persze egy színházi fórumon is háborognak, hogy miért pont ezt a rendezést adták amaz helyett, és miért onnan közvetítettek, nem amonnan, de valójában ez rajtuk kívül igencsak kevés embert érdekel.
Sobri Jóska
Ahamm.. és ha azt mondják nagy dérrel-dúrral beharangozva, hogy leadják az egész Wagner-napokat, és közvetítenek belőle 25 órát - csak aztán mondjuk a Tannhausert 3 óra késéssel adják le felvételről, a Valkürok Lovaglása alatt hirtelen reklámot adnak/elkapcsolnak a híradóra.. és a Götterdammerungból meg csak egy 10 perces összefoglalót vágnak be, hangalámondással... akkor lehet hogy utána jogosan háborog az a 37 ember, aki meg azt szerette volna élvezni.

A közvetítés minősége miatt (mert az olyan volt, amilyen) teljesen jogosan háborgunk.
Az pedig hogy valami rétegsport, még nem lehet ok arra hogy igénytelenül legyen leadva.
Attól függően, hogy ezt is kiemelted a négyes pontban... annyival több/nehezebb nem lett volna a dolog, akár az összefoglalókat is jobban leadni, vagy kicsit racionalizálni a közvetítést itt-ott.
(illetve amit írtál az 5-ös pontban... épp amiatt tehették volna meg, hogy értelmesen/jobban leadják)

Mert nézhetünk streamet/más alternatívát (és sokan ezt is csináltuk.. a találékony ember megoldja, ha muszáj) - de azért jobban esett volna, ha a királyi tévén is lehet nézni, mondjuk Szabó Gábor kommentálásában.

És mivel engem ez érdekelt, emiatt "sírok" - pláne hogy ez az adott téma topicja... egy rétegoldalon, egy másik rétegsportot kedvelő emberek kicsi köre itt erről elmélkedik.

Szóval ha téged nem érdekel (mint jelezted), nem muszáj bejönni csak azért, hogy trollkodj már megint....Igor
Ha jobb háborogni, mint megérteni az okokat, én ugyan senkit sem akadályozok meg a háborgásában, csak adtam valós támpontokat az elmélkedéshez.
És szépen, pontokba szedett magyarázatot.
Akit érdekel akceptálja, akit nem, az trollozik és háborog.

több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan

Persze egy színházi fórumon is háborognak, hogy miért pont ezt a rendezést adták amaz helyett, és miért onnan közvetítettek, nem amonnan, de valójában ez rajtuk kívül igencsak kevés embert érdekel.
Sobri Jóska
Ahamm.. és ha azt mondják nagy dérrel-dúrral beharangozva, hogy leadják az egész Wagner-napokat, és közvetítenek belőle 25 órát - csak aztán mondjuk a Tannhausert 3 óra késéssel adják le felvételről, a Valkürok Lovaglása alatt hirtelen reklámot adnak/elkapcsolnak a híradóra.. és a Götterdammerungból meg csak egy 10 perces összefoglalót vágnak be, hangalámondással... akkor lehet hogy utána jogosan háborog az a 37 ember, aki meg azt szerette volna élvezni.

A közvetítés minősége miatt (mert az olyan volt, amilyen) teljesen jogosan háborgunk.
Az pedig hogy valami rétegsport, még nem lehet ok arra hogy igénytelenül legyen leadva.
Attól függően, hogy ezt is kiemelted a négyes pontban... annyival több/nehezebb nem lett volna a dolog, akár az összefoglalókat is jobban leadni, vagy kicsit racionalizálni a közvetítést itt-ott.
(illetve amit írtál az 5-ös pontban... épp amiatt tehették volna meg, hogy értelmesen/jobban leadják)

Mert nézhetünk streamet/más alternatívát (és sokan ezt is csináltuk.. a találékony ember megoldja, ha muszáj) - de azért jobban esett volna, ha a királyi tévén is lehet nézni, mondjuk Szabó Gábor kommentálásában.

És mivel engem ez érdekelt, emiatt "sírok" - pláne hogy ez az adott téma topicja... egy rétegoldalon, egy másik rétegsportot kedvelő emberek kicsi köre itt erről elmélkedik.

Szóval ha téged nem érdekel (mint jelezted), nem muszáj bejönni csak azért, hogy trollkodj már megint....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
de akkor miert is az mtv vette meg a jogokat?(lehet vmirol lemaradtam ez ugyben )

a spanyolok teli nemzt..nem.
megis adtak olimpiat egy b kategorias sportcsatornan.most meg ismetlik.
megjegyzem nem par percet adtak.

ez a kormany jelentette ki h a nagy edemenyeket a kozteven kell adni h mindenki lathassa?ZoliMP
És volt nagy eredmény?
Aranyeső, világcsúcsok?
Egy rétegsporttal foglalkozó oldal fórumán illene belátni, hogy a téli olimpia kb. a kutyát nem érdekli.
Persze egy színházi fórumon is háborognak, hogy miért pont ezt a rendezést adták amaz helyett, és miért onnan közvetítettek, nem amonnan, de valójában ez rajtuk kívül igencsak kevés embert érdekel.
Valószínűleg azért az MTVA vette meg a közvetítési jogokat, mert egy kereskedelmi tévét se érdekeltek, hiszen se stábjuk, se büdzséjük, se semminemű érdekük nem fűződik egy ilyen nagyon keveseket érdeklő esemény közvetítéséhez.



Tehát mivel tudjuk, hogy egy rakat szar az állami tévé törődjünk bele és ne háborogjunk ha ilyen szinten szétgányolnak egy olimpiát?peach
Azt csinálsz amit akarsz.
Én elmondtam azt, ami van.Sobri Jóska
Ami szerinted van 😊gabokocka
Nem, nem szerintem.
Nem véleményt írtam.
Mind az 5 pont tényállítás.
Összefoglalom a kedvedért:
- a téli olimpia nagyon keveseket érdekel itthon. Pár sportbuzit leszámítva szinte senkit.
- a téli olimpiai közvetítéseknek az MTVA-nál alacsony a prioritásuk.
- ráadásul a magyarok teljes homályok téli olimpián, nulla éremeséllyel.
- az MTVA munkatársai szakmailag alulképzettek, ráadásul érdektelenek.
- az MTVA bevétele állami támogatás, egyik csatornája sem profitorientált, ergo a műsorok összeállításánál nem az eladhatóság/nézhetőség a szempont.
Meglepne ha bármelyiket is meg tudnád cáfolni.
De hajrá.

több mint 10 éve
YoungZeeZee 8 402
de akkor miert is az mtv vette meg a jogokat?(lehet vmirol lemaradtam ez ugyben )

a spanyolok teli nemzt..nem.
megis adtak olimpiat egy b kategorias sportcsatornan.most meg ismetlik.
megjegyzem nem par percet adtak.

ez a kormany jelentette ki h a nagy edemenyeket a kozteven kell adni h mindenki lathassa?
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Tehát mivel tudjuk, hogy egy rakat szar az állami tévé törődjünk bele és ne háborogjunk ha ilyen szinten szétgányolnak egy olimpiát?peach
Azt csinálsz amit akarsz.
Én elmondtam azt, ami van.Sobri Jóska
Ami szerinted van 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
Tehát mivel tudjuk, hogy egy rakat szar az állami tévé törődjünk bele és ne háborogjunk ha ilyen szinten szétgányolnak egy olimpiát?peach
Azt csinálsz amit akarsz.
Én elmondtam azt, ami van.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
 www.gyongyostv.hu/cikkoldal.php?view=8399
4 év múlva 30-ban akar lenni. arra befizetek 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 magyarnarancs.hu/c_kozep/hianyzott-hianyozni-fog-88902Sugar611
Még egy ok, amiért nagyon csípem Szabó Gábort!
több mint 10 éve
Sugar611 Atlanta Falcons 1 064
 magyarnarancs.hu/c_kozep/hianyzott-hianyozni-fog-88902
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Tehát mivel tudjuk, hogy egy rakat szar az állami tévé törődjünk bele és ne háborogjunk ha ilyen szinten szétgányolnak egy olimpiát?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 018 — #NoStress
A közvetítések margójára:

1. Kevesebb, mint 2 hónap múlva választások. Ehhez képest egy alig nézett sportesemény prioritása elenyésző az MTVA szerint/számára.
2. Ha mondjuk az ESPN pont a téli olimpiát balfaszkodja el, akkor lehet csodálkozni. Az MTVA mit nem balfaszkodik el? Az állami köztévében nem a szakmai hozzáértés az elsődleges kritérium. Ez megállapítható bármelyik műsoruk tüzetesebb megszemlélése után.
3. Valójában, aki ezekre a csatornákra kapcsol (M1, M2, Dunatévék), azt kurvára nem érdekli a téli olimpia. Megnézi a híradóját, meg az 1-2 megszokott műsorát, 'oszt jónapot.
4. Szakmailag tökéletes tálalásban is a nézők elenyésző részét érdekli csak a téli olimpia, egyrészt az érdemi magyar részvétel hiánya, másrészt az egyébként tök ismeretlen sportok miatt. ("Se nem foci, se nem vizilabda, de még csak nem is forma1" )
5. Az MTVA csatornái nem kereskedelmi tévék. Mivel fix büdzsével dolgoznak, számukra mondhatni érdektelen mutatószám a nézettség. Senki nem keres se többet, se kevesebbet ennek függvényében. Így viszont a szakmai elkötelezettség kéne hogy a hajtóerő legyen a nívós műsorok elkészítéséhez. A szakmai elkötelezettség, a szakmához kissé se konyító emberektől. Irreális elvárás, lássuk be.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Mi meg kicsit nagyobb nyári sportnemzet vagyunk mint ők, gondolom mégis ugyanìgy fogják adni riót mint most szocsit... az mtv meg.....semmi jóra nem számìtok.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
az egész közvetítés mizériához annyit mondanék, hogy hétvégén kinn voltam Bécsben barátoknál. na ott nem az, hogy csak az állami tévé adta, hanem még a svájci adón is azt lehetett fogni... szóval ennyit erről, ha akarta volna az MTV, akkor szórhatta volna határon túl is, nevetséges ez a takarózás mással dolog... ja és az osztrák állami tévén nem volt gond, hogy éppen nem adták a tiroli nemzetiségi műsort 2hétig...csebi
Azert az osztrakok enyhen nagyobb teli sportnemzet mint mi, gondolom ott kcsiit tobben kovettek a kozvetiteseket emiatt.
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
az egész közvetítés mizériához annyit mondanék, hogy hétvégén kinn voltam Bécsben barátoknál. na ott nem az, hogy csak az állami tévé adta, hanem még a svájci adón is azt lehetett fogni... szóval ennyit erről, ha akarta volna az MTV, akkor szórhatta volna határon túl is, nevetséges ez a takarózás mással dolog... ja és az osztrák állami tévén nem volt gond, hogy éppen nem adták a tiroli nemzetiségi műsort 2hétig...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Végül az oroszok csak behúzták az éremtáblázatot. De a norvégokban benne maradt egy pár érem (biatlon, sífutás; ki gondolta volna), így akár holtverseny is lehetett volna az élen, de az északiak így is nagyon jól teljesítettek. A hollandok történetük legjobb téli olimpiai szereplésüket tudhatják maguk mögött (24 érem, ebből 8 arany). Hasonlóan jók (persze ezt a teljesítményt meg sem közelíti) utoljára Nagano-ban voltak (11 érem, 5 arany).

Jó volt az utolsó nap is, de sajnos a hoki döntő elég egyoldalúra sikeredett. De nyert Kanada és ez a lényeg!

Csak az bántott (mint sokan másokat is), hogy a tv-én keresztül igazából követhetetlen volt. Persze ott vannak a stream-ek, de azok azért nem olyan jó minőségű képek (max. ha előfizetsz valahová, de nekem erre nincs pénzem sajnos). Egyszerre kellett néznem sokszor két stream adót + a tv-ét. Érdekes volt. De ha persze az ember nem akar lemaradni semmiről (olyan mindenevő és sportőrült mint én) akkor így is, úgy is ilyen lépésekre vetemedik.

Most már a nyári olimpiát várjuk, ami már nincs is olyan messze.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Price most már irány a Stanley 😀dande
muhaha. főcsoportdöntő sem lesz meg 😊slowmotion
Amilyen balfékek vagyunk könnyen lehet 😛
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
na, a philadelphiai tulajnak lett igaza, tényleg nem szabadott volna otthon hagyni Giroux-t.
oh wait...
több mint 10 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 084 — Deion Sanders for president!
Minden kijött a kanadaiaknak. Jobb játékosok, jobb edző és ma csapatként is jobbak voltak. Az eddig mindig küzdő svédeken meg látszott feladták 2-0 után. Fasza kis olimpia volt.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 208 — Cowboys fan
Price most már irány a Stanley 😀dande
muhaha. főcsoportdöntő sem lesz meg 😊
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 403 — nabege2@yahoo.com
az elődöntőn is volt NFL-es hasonlatom, most is lesz, olyan volt mint az SB, az egyik csapat nagyon domináltNB2
Tehát a Pats nyerte volna a bronzmeccset az NFL-ben 😊Shilkor
jól mondod, kötsögök nem rendezték meg, pedig tuti megnyertük volna😊
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
az elődöntőn is volt NFL-es hasonlatom, most is lesz, olyan volt mint az SB, az egyik csapat nagyon domináltNB2
Tehát a Pats nyerte volna a bronzmeccset az NFL-ben 😊
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 24 403 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/teli_olimpia/szocsi-2014-bckstrom-pozitiv-doppingteszt-miatt-hagyta-ki-a-dontot-2317675