Olimpia

25 feliratkozó

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
A megnyitókon midig elábrándozom rajta, hogy magyar szemszögből is olyan fasza megnyitót lehetne rittyenteni, még filózni is szoktam rajta, ki gyújtaná meg a lángot 😊gabokocka
Egér? Esetleg Grosics, vagy majd egy négyszeres aranyérmes vízilabdázónk? 😉

Az a nagy kérdés az angoloknál ki lesz.. Redgrave vagy Bannister!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
A megnyitókon midig elábrándozom rajta, hogy magyar szemszögből is olyan fasza megnyitót lehetne rittyenteni, még filózni is szoktam rajta, ki gyújtaná meg a lángot 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 676 — no es importante
vak íjász, süket dobos, kezdem borzasztó szarul érezni magam 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Froome miért nem segít Wigginsnek harangot kongatni 😀 😀 ?
tüsi91
😊
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Froome miért nem segít Wigginsnek harangot kongatni 😀 😀 ?

Áhh skót himnusz 😀. Best.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
tüsi: most a briteknek fognak 😛 mindig van hazai pálya előnye.. spec nem hiszem, hogy minket olyan sok érintett volna amúgy.Igor
Nem hinném, hogy a briteket annyira tolnák, mint 4 éve Kínát. Persze minket olyan sok kínai nem érintett, csak én nagyon rühellem őket. Azért nézek soccert és futballt, mert ezekben a sportokban még sehol sincsenek.tüsi91
Sztem ez mítosz/túlzó..

Nekem speciel az rémlik, hogy taekwandoban leléptették a kínai hölgyet a brit ellenében a fejrúgás után, például.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 500
DHP és GTG a királyi tvben :mad: , egyértelmű, hogy marad az eurosportos közvetítés. 😊

Várom, hogy mit hoz ki Danny Boyle a megnyitóból. 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
DHP??? Fuck. Az Eurosporton nézem a megnyitót(Kár hogy ott nem SZG és Horvárth Mariann van - ők jó párost szoktak alkotni).
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
tüsi: most a briteknek fognak 😛 mindig van hazai pálya előnye.. spec nem hiszem, hogy minket olyan sok érintett volna amúgy.Igor
Nem hinném, hogy a briteket annyira tolnák, mint 4 éve Kínát. Persze minket olyan sok kínai nem érintett, csak én nagyon rühellem őket. Azért nézek soccert és futballt, mert ezekben a sportokban még sehol sincsenek.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Egész jó műsort összeraktak most előtte.. reméljük a közvetítés is élvezhető lesz.

tüsi: most a briteknek fognak 😛 mindig van hazai pálya előnye.. spec nem hiszem, hogy minket olyan sok érintett volna amúgy.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
4 éve brutál nehezen viseltem el, hogy minden egyes pontozásos sportágban a kínaiak akkora hazai pályát kaptak, hogy a pofám leszakadt volna ha egy magyar nyert volna akkora csalásokkal. Remélem itt azért korrekt dolgok lesznek.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Számomra már most pozitív az olimpiai közvetítés a Eurosporton. Mark Zwiebler az első számú német tollaslabdázó (ráadásul személyesen is ismerem) volt a stúdióvendég és fél órán át volot szó tollaslabdáról.
Na ezért (is) JÓ, HOGY VAN OLIMPIA!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Szerintem a pálya abszolút Cavendishre lett kitalálva és a britek amúgy is túl erősek, ahhoz h egy pillanatra is kétségessé váljon a győzelmük. Én ezt érzem az egész Olimpia legegyértelműbb versenyszámának 😕Black_Adder
Alapjáraton egy ilyen pályán Cavnek sansza nem lenne, ez keményebb valamivel, mint a Milánó-San Remo, ahol eddg egy kivétellel nagyon korán leszakadt. És mint említettem, rohadtul más egy olimpia az UCI versenyekhez képest, ötfős csapat legfeljebb, nincs rádió, nem tudod, mennyi a hátrány, mi történik elöl, stb. Ettől még ő az esélyes, de ez nem egy Tour-szakasz, ahol fáradt franciák szponzorszökését kell befognia a Sky-vonatnak, itt Cancellara, Luis Leon Sanchez meg Nibali lesz elöl. És csak a németek tudnak érdemben segíteni nekik. Nálam 50-50, hogy Cavendish vagy nem.
Rajna
Egy jó cikk erről. 😀

 www.guardian.co.uk/sport/blog/2012/jul/27/mark-cavendish-team-gb-london-2012

Hát nagyon várom emiatt is a holnapot. 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
ez a helyszínen készült, szedjétek le a hivatalos alkalmazást androidra/iphone-ipadre, aztán lehet nyammogni a többi országon is 😊jjncaa
Nem helyszíni képek ezek, tudom. 😊
több mint 12 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Azért Jakabos és Gangl Edina képét nem cseszték el legalább. 😊eaglesmcnabb
Én is ezt akartam mondani, plusz azért Detréről is elég nehéz szar képet csinálni, meg Kovács Sarolta is elég jó muflonnak néz ki

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szerintem a pálya abszolút Cavendishre lett kitalálva és a britek amúgy is túl erősek, ahhoz h egy pillanatra is kétségessé váljon a győzelmük. Én ezt érzem az egész Olimpia legegyértelműbb versenyszámának 😕Black_Adder
Alapjáraton egy ilyen pályán Cavnek sansza nem lenne, ez keményebb valamivel, mint a Milánó-San Remo, ahol eddg egy kivétellel nagyon korán leszakadt. És mint említettem, rohadtul más egy olimpia az UCI versenyekhez képest, ötfős csapat legfeljebb, nincs rádió, nem tudod, mennyi a hátrány, mi történik elöl, stb. Ettől még ő az esélyes, de ez nem egy Tour-szakasz, ahol fáradt franciák szponzorszökését kell befognia a Sky-vonatnak, itt Cancellara, Luis Leon Sanchez meg Nibali lesz elöl. És csak a németek tudnak érdemben segíteni nekik. Nálam 50-50, hogy Cavendish vagy nem.

több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
szerintem ezzel a többség így van 😊 az olimpiában pont az a legszebb, hogy rengeteg olyan sportot megnézel, ami az elmúlt és a következő négy évben sohajjncaa
pl. a vívás volt mindig is az egyik ilye kedvenc!
nem is látom igazán mi történik és kb. mindig azt a rohadt lámpát figyelem hogy gyulladjon már ki nekünk... 😊)
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Azért Jakabos és Gangl Edina képét nem cseszték el legalább. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
The first world record of London 2012 was set today by South Korean archer Im Dong-hyun, who is legally blind.vassadi
Ilyenkor hol van a WADA?Dzsokijuing
Ez most hogy jött ide?Schleck
Papírja van róla, hogy vak és világcsúccsal győz????

(Egyébként csak fáradt vagyok és poénban voltam.)Dzsokijuing
 sportgeza.hu/2012/london/cikkek/a_del-korai_ijasz_alig_lat/
Jah, ok. Azt hittem komolyan gondoltad. 😀

több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 676 — no es importante
szerintem ezzel a többség így van 😊 az olimpiában pont az a legszebb, hogy rengeteg olyan sportot megnézel, ami az elmúlt és a következő négy évben soha


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
The first world record of London 2012 was set today by South Korean archer Im Dong-hyun, who is legally blind.vassadi
Ilyenkor hol van a WADA?Dzsokijuing
Ez most hogy jött ide?Schleck
Papírja van róla, hogy vak és világcsúccsal győz????

(Egyébként csak fáradt vagyok és poénban voltam.)

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
yooker New York Giants 7 348 — Expect the Best !
úgy néz ki ezzel az olimpiával is úgy járok mint a többivel ! amikor messze van úgy érzem néhány sportot leszámítva nem igazán érdekel , de most hogy itt van megint kezdek rápörögni... 😊
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 676 — no es importante
Amúgy az íjászatot miért nem adja semmi?Schleck
nemhogy semmi nem adja, még a nézőket se engedték be...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
The first world record of London 2012 was set today by South Korean archer Im Dong-hyun, who is legally blind.vassadi
Ilyenkor hol van a WADA?Dzsokijuing
Ez most hogy jött ide?

több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
The first world record of London 2012 was set today by South Korean archer Im Dong-hyun, who is legally blind.vassadi
Ilyenkor hol van a WADA?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)