Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

PC és Konzol

27 feliratkozó

19 órája
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
Nekem csak most volt meg a Mafia the old country
Nálam toronymagasan ez a legrosszabb Mafia, nem is értem akik szidták a 3. részt
Nyilván ront az élményen, hogy nem volt elég erős a gépem, de a játékmenet, amit úgy szerettem a másik 3-ban az itt pont nem adatott meg. Lineáris szar az egész, alig kapsz szabadkezet. A térkép kezelhetetlen, isten bizony gyüjtögettem volna, de rohadtul nem volt hozzá kedvem, csakúgy...
NB2
A Heroes előtt ezzel játszottam talán fél éve utoljára, el is vette a kedvem az új játékok vásárlásától. Ha legalább a történet kárpótolna, de az is iszonyat béna


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
20 órája
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
Nekem csak most volt meg a Mafia the old country
Nálam toronymagasan ez a legrosszabb Mafia, nem is értem akik szidták a 3. részt
Nyilván ront az élményen, hogy nem volt elég erős a gépem, de a játékmenet, amit úgy szerettem a másik 3-ban az itt pont nem adatott meg. Lineáris szar az egész, alig kapsz szabadkezet. A térkép kezelhetetlen, isten bizony gyüjtögettem volna, de rohadtul nem volt hozzá kedvem, csakúgy...
1 napja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
**nofog

Asszem a.. húbaszki, már el is felejtettem a játék nevét, asszem kezdek demens lenni. Valami második világháborús volt, mindjárt rákeresek, aztán verem a fejem a falba.

Szerk: na igen, a Sudden Strike volt az

Szerkesztette: slowmotion
1 napja
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
IDDQD, IDKFA, Gabbagabbahey!
warr_b
Sose játszottam a doommal, de erre a két cheat code-ra így is máig emlékszek, nagyon durva
r.baggio
ikonikus kódok 😊
mondjuk nekem a dnkroz és a dnclip ami inkább megmaradt 😊
2 napja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
IDDQD, IDKFA, Gabbagabbahey!
warr_b
Sose játszottam a doommal, de erre a két cheat code-ra így is máig emlékszek, nagyon durva


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
amúgy az a vicces hogy bár szar vagyok benne, de nálam a default démon ölős boomer shooter az a Metal Hellsinger lett pár éve 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 napja
warr_b Washington Commanders 30 434 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És a mai nappal végleg lezárult a gyerekkorom: sikerült az, ami kis pöcsösként anno soha, cheat code és a nehézség visszavétele nélkül kijátszottam az összes kampányt 😀 (alap + a kettő kiegészítő)
r.baggio
huhhh én nagy cheater voltam régen, sok játékot csak úgy toltam végig
ebből 2 ikonikus az AOE első része, amit jó 15 évvel később csináltam meg pályák cheat nélkül
illetve az első és eredeti Mafia, egyszerűen a "vidéki" pályánál mindig lelőttek a shotgunnal és ott trainereztem tök sokáig, majd egyszer mondom ne szórakozzunk már és megcsináltam anélkül, sőt utána már végig is toltam az egészet

mondjuk cheateknél vicces, mikor komplett AOE küldiket toltam végig cheat kódokkal (laseres katonák meg hasonló faszságok), mert miért ne 😊
NB2
IDDQD, IDKFA, Gabbagabbahey!
warr_b
a doom-ot nem szerettem, valahogy egész játékos életemben utáltam szörnyek ellen hadakozni
mindig mondtam viccesen ismerősöknek, hogy én embereket szerettem ölni és nem szörnyeket 😊
NB2


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 napja
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
És a mai nappal végleg lezárult a gyerekkorom: sikerült az, ami kis pöcsösként anno soha, cheat code és a nehézség visszavétele nélkül kijátszottam az összes kampányt 😀 (alap + a kettő kiegészítő)
r.baggio
huhhh én nagy cheater voltam régen, sok játékot csak úgy toltam végig
ebből 2 ikonikus az AOE első része, amit jó 15 évvel később csináltam meg pályák cheat nélkül
illetve az első és eredeti Mafia, egyszerűen a "vidéki" pályánál mindig lelőttek a shotgunnal és ott trainereztem tök sokáig, majd egyszer mondom ne szórakozzunk már és megcsináltam anélkül, sőt utána már végig is toltam az egészet

mondjuk cheateknél vicces, mikor komplett AOE küldiket toltam végig cheat kódokkal (laseres katonák meg hasonló faszságok), mert miért ne 😊
NB2
IDDQD, IDKFA, Gabbagabbahey!
warr_b
a doom-ot nem szerettem, valahogy egész játékos életemben utáltam szörnyek ellen hadakozni
mindig mondtam viccesen ismerősöknek, hogy én embereket szerettem ölni és nem szörnyeket 😊
2 napja
warr_b Washington Commanders 30 434 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És a mai nappal végleg lezárult a gyerekkorom: sikerült az, ami kis pöcsösként anno soha, cheat code és a nehézség visszavétele nélkül kijátszottam az összes kampányt 😀 (alap + a kettő kiegészítő)
r.baggio
huhhh én nagy cheater voltam régen, sok játékot csak úgy toltam végig
ebből 2 ikonikus az AOE első része, amit jó 15 évvel később csináltam meg pályák cheat nélkül
illetve az első és eredeti Mafia, egyszerűen a "vidéki" pályánál mindig lelőttek a shotgunnal és ott trainereztem tök sokáig, majd egyszer mondom ne szórakozzunk már és megcsináltam anélkül, sőt utána már végig is toltam az egészet

mondjuk cheateknél vicces, mikor komplett AOE küldiket toltam végig cheat kódokkal (laseres katonák meg hasonló faszságok), mert miért ne 😊
NB2
IDDQD, IDKFA, Gabbagabbahey!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 napja
NB2 New England Patriots 29 078 — nabege2@yahoo.com
És a mai nappal végleg lezárult a gyerekkorom: sikerült az, ami kis pöcsösként anno soha, cheat code és a nehézség visszavétele nélkül kijátszottam az összes kampányt 😀 (alap + a kettő kiegészítő)
r.baggio
huhhh én nagy cheater voltam régen, sok játékot csak úgy toltam végig
ebből 2 ikonikus az AOE első része, amit jó 15 évvel később csináltam meg pályák cheat nélkül
illetve az első és eredeti Mafia, egyszerűen a "vidéki" pályánál mindig lelőttek a shotgunnal és ott trainereztem tök sokáig, majd egyszer mondom ne szórakozzunk már és megcsináltam anélkül, sőt utána már végig is toltam az egészet

mondjuk cheateknél vicces, mikor komplett AOE küldiket toltam végig cheat kódokkal (laseres katonák meg hasonló faszságok), mert miért ne 😊
2 napja
kijo New Orleans Saints 581
Mehetne a make love topicba is:


r.baggio
És a mai nappal végleg lezárult a gyerekkorom: sikerült az, ami kis pöcsösként anno soha, cheat code és a nehézség visszavétele nélkül kijátszottam az összes kampányt 😀 (alap + a kettő kiegészítő)
r.baggio
Ez melyik boomer játék? 🤣 Sorry, de tényleg nem ismerem fel.

És igen, mehetne a make loveba, mert ott mostanában boomersâg dicsőítés ment😅😅
zacknorb
Leszel még te is boomer,ne aggódj 😄
warr_b
Csak ha szerencséje van!
2 napja
warr_b Washington Commanders 30 434 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mehetne a make love topicba is:


r.baggio
És a mai nappal végleg lezárult a gyerekkorom: sikerült az, ami kis pöcsösként anno soha, cheat code és a nehézség visszavétele nélkül kijátszottam az összes kampányt 😀 (alap + a kettő kiegészítő)
r.baggio
Ez melyik boomer játék? 🤣 Sorry, de tényleg nem ismerem fel.

És igen, mehetne a make loveba, mert ott mostanában boomersâg dicsőítés ment😅😅
zacknorb
Leszel még te is boomer,ne aggódj 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 napja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
Mehetne a make love topicba is:


r.baggio
És a mai nappal végleg lezárult a gyerekkorom: sikerült az, ami kis pöcsösként anno soha, cheat code és a nehézség visszavétele nélkül kijátszottam az összes kampányt 😀 (alap + a kettő kiegészítő)
r.baggio
Ez melyik boomer játék? 🤣 Sorry, de tényleg nem ismerem fel.

És igen, mehetne a make loveba, mert ott mostanában boomersâg dicsőítés ment😅😅
zacknorb
Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia
+
Armageddon's Blade
The Shadow of Death


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
Mehetne a make love topicba is:


r.baggio
És a mai nappal végleg lezárult a gyerekkorom: sikerült az, ami kis pöcsösként anno soha, cheat code és a nehézség visszavétele nélkül kijátszottam az összes kampányt 😀 (alap + a kettő kiegészítő)
r.baggio
Ez melyik boomer játék? 🤣 Sorry, de tényleg nem ismerem fel.

És igen, mehetne a make loveba, mert ott mostanában boomersâg dicsőítés ment😅😅
zacknorb
Heros 3(vagy 4)
dande2
A 4 az sokkal inkább rajzolt grafika a 2t követi, ez a 3 😊

Btw a 4hez sztem nem jött, 2 kieg

edit: tévedtem:
Az alapjátékhoz két kiegészítő jelent meg; 2002-ben a Heroes of Might and Magic IV: The Gathering Storm, egy évvel később pedig a Heroes of Might and Magic IV: Winds of War.

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 napja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 327 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mehetne a make love topicba is:


r.baggio
És a mai nappal végleg lezárult a gyerekkorom: sikerült az, ami kis pöcsösként anno soha, cheat code és a nehézség visszavétele nélkül kijátszottam az összes kampányt 😀 (alap + a kettő kiegészítő)
r.baggio
Ez melyik boomer játék? 🤣 Sorry, de tényleg nem ismerem fel.

És igen, mehetne a make loveba, mert ott mostanában boomersâg dicsőítés ment😅😅
zacknorb
Heros 3(vagy 4)
2 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 695 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Mehetne a make love topicba is:


r.baggio
És a mai nappal végleg lezárult a gyerekkorom: sikerült az, ami kis pöcsösként anno soha, cheat code és a nehézség visszavétele nélkül kijátszottam az összes kampányt 😀 (alap + a kettő kiegészítő)
r.baggio
Ez melyik boomer játék? 🤣 Sorry, de tényleg nem ismerem fel.

És igen, mehetne a make loveba, mert ott mostanában boomersâg dicsőítés ment😅😅
2 napja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
Mehetne a make love topicba is:


r.baggio
És a mai nappal végleg lezárult a gyerekkorom: sikerült az, ami kis pöcsösként anno soha, cheat code és a nehézség visszavétele nélkül kijátszottam az összes kampányt 😀 (alap + a kettő kiegészítő)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
3 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
A 32K amugy abszolut barati ar egy GTA 6-ert. Szaros codok, nba-k, fifak mennek 27-29K kozott, amik minden evben ugyanazt adjak a kezedbe, kb nulla fejlodessel es valtoztatassal.

Es verik is sokan a falba a fejuket szerintem, hogy a Rockstar ennyire baratira arazta az alap verziot, mert igy a tobbiek sem igazan tudnak belenyulni az araikba. Pedig ugye ez volt a terv, hogy majd a Rockstarra mutogatva mindenki mas is elkezd arat emelni.
Stez
"GTA 6's Ultimate Edition locks off an exclusive mission and multiple Vice City shops, but how will that work? #IGNSummerOfGaming"

mondjuk ez nem túl pozitív
bár nekem whatevs engem nem mozgat
Negritis, a vajda
Ez engem sem izgat. Ennek ellenere en korrektnek velem a 32K-t.
Stez
én épp a 210€-s POE2 support tieren gondolkozok mert elég sokat tolom már most és ha évente 2 szezont letolok már bőven megéri

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 napja
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
A 32K amugy abszolut barati ar egy GTA 6-ert. Szaros codok, nba-k, fifak mennek 27-29K kozott, amik minden evben ugyanazt adjak a kezedbe, kb nulla fejlodessel es valtoztatassal.

Es verik is sokan a falba a fejuket szerintem, hogy a Rockstar ennyire baratira arazta az alap verziot, mert igy a tobbiek sem igazan tudnak belenyulni az araikba. Pedig ugye ez volt a terv, hogy majd a Rockstarra mutogatva mindenki mas is elkezd arat emelni.
Stez
"GTA 6's Ultimate Edition locks off an exclusive mission and multiple Vice City shops, but how will that work? #IGNSummerOfGaming"

mondjuk ez nem túl pozitív
bár nekem whatevs engem nem mozgat
Negritis, a vajda
Ez engem sem izgat. Ennek ellenere en korrektnek velem a 32K-t.

3 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 039 — The Mathematician
A 32K amugy abszolut barati ar egy GTA 6-ert. Szaros codok, nba-k, fifak mennek 27-29K kozott, amik minden evben ugyanazt adjak a kezedbe, kb nulla fejlodessel es valtoztatassal.

Es verik is sokan a falba a fejuket szerintem, hogy a Rockstar ennyire baratira arazta az alap verziot, mert igy a tobbiek sem igazan tudnak belenyulni az araikba. Pedig ugye ez volt a terv, hogy majd a Rockstarra mutogatva mindenki mas is elkezd arat emelni.
Stez
"GTA 6's Ultimate Edition locks off an exclusive mission and multiple Vice City shops, but how will that work? #IGNSummerOfGaming"

mondjuk ez nem túl pozitív
bár nekem whatevs engem nem mozgat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
3 napja
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
A 32K amugy abszolut barati ar egy GTA 6-ert. Szaros codok, nba-k, fifak mennek 27-29K kozott, amik minden evben ugyanazt adjak a kezedbe, kb nulla fejlodessel es valtoztatassal.

Es verik is sokan a falba a fejuket szerintem, hogy a Rockstar ennyire baratira arazta az alap verziot, mert igy a tobbiek sem igazan tudnak belenyulni az araikba. Pedig ugye ez volt a terv, hogy majd a Rockstarra mutogatva mindenki mas is elkezd arat emelni.

3 napja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
 www.reddit.com/r/hungary/comments/1uf2vou/megint_valami_amiben_majdnem_vil%C3%A1gels%C5%91k_vagyunk/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
8 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 695 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya

Jön a GTA6 előrendelés, a kurva életbe, sose voltam GTAs, de most konkrétan ruházhatok majd be PS5-re meg GTAra.
zacknorb
Én annyira leálltam a konzolozással (kb fél éve kapcsoltam be utoljára), hogy ha csak ezért vennél ps5-öt, akkor azt tanácsolnám, várd meg, míg kitolom a gta6-ot és kombóban eladom neked a kettőt együtt 😊
r.baggio
semmi nem lesz elfelejtve, minden fel lesz jegyezve
8 napja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante

Jön a GTA6 előrendelés, a kurva életbe, sose voltam GTAs, de most konkrétan ruházhatok majd be PS5-re meg GTAra.
zacknorb
Én annyira leálltam a konzolozással (kb fél éve kapcsoltam be utoljára), hogy ha csak ezért vennél ps5-öt, akkor azt tanácsolnám, várd meg, míg kitolom a gta6-ot és kombóban eladom neked a kettőt együtt 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
9 napja
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.

Jön a GTA6 előrendelés, a kurva életbe, sose voltam GTAs, de most konkrétan ruházhatok majd be PS5-re meg GTAra.
zacknorb
Fuh amugy nekem volt sima PS5-om, mondjuk meg a regi, alap nagy, de amugy egy kicsit felnek a sima PS5-tulajok helyeben, hogy az alapgep elbirja-e majd a GTA-t. Sanda gyanum szerint eleg sok hutesi problema lesz, meg kiegett processzorok, kikapcsol a gep, etc. (a sima PS5-nel rengeteg helyen olvastam, hogy visszatero gond, hogy meg folyamatosan takaritva is egy halom jatek van, amit hosszu idon at nem bir el a jatek, es egyszeruen kikapcsol a gep, tobbek kozott nalam is volt ez problema. Most prom van, ennel lekopogom, minden oke. De azert felnek, na. Ha igan, amit a grafikarol meg a gepigenyrol irnak, azert lehetnek bajok egyes gepeknel. 😀