PC és Konzol
27 feliratkozó
19 órája
Nekem csak most volt meg a Mafia the old countryA Heroes előtt ezzel játszottam talán fél éve utoljára, el is vette a kedvem az új játékok vásárlásától. Ha legalább a történet kárpótolna, de az is iszonyat béna
Nálam toronymagasan ez a legrosszabb Mafia, nem is értem akik szidták a 3. részt
Nyilván ront az élményen, hogy nem volt elég erős a gépem, de a játékmenet, amit úgy szerettem a másik 3-ban az itt pont nem adatott meg. Lineáris szar az egész, alig kapsz szabadkezet. A térkép kezelhetetlen, isten bizony gyüjtögettem volna, de rohadtul nem volt hozzá kedvem, csakúgy...
NB2

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
20 órája
Nekem csak most volt meg a Mafia the old countryNálam toronymagasan ez a legrosszabb Mafia, nem is értem akik szidták a 3. részt
Nyilván ront az élményen, hogy nem volt elég erős a gépem, de a játékmenet, amit úgy szerettem a másik 3-ban az itt pont nem adatott meg. Lineáris szar az egész, alig kapsz szabadkezet. A térkép kezelhetetlen, isten bizony gyüjtögettem volna, de rohadtul nem volt hozzá kedvem, csakúgy...
1 napja
**nofogAsszem a.. húbaszki, már el is felejtettem a játék nevét, asszem kezdek demens lenni. Valami második világháborús volt, mindjárt rákeresek, aztán verem a fejem a falba.
Szerk: na igen, a Sudden Strike volt az
Szerkesztette: slowmotion
1 napja
ikonikus kódok 😊IDDQD, IDKFA, Gabbagabbahey!Sose játszottam a doommal, de erre a két cheat code-ra így is máig emlékszek, nagyon durva
warr_b
r.baggio
mondjuk nekem a dnkroz és a dnclip ami inkább megmaradt 😊
2 napja
IDDQD, IDKFA, Gabbagabbahey!Sose játszottam a doommal, de erre a két cheat code-ra így is máig emlékszek, nagyon durva
warr_b

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 napja
amúgy az a vicces hogy bár szar vagyok benne, de nálam a default démon ölős boomer shooter az a Metal Hellsinger lett pár éve 😊
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 napja
a doom-ot nem szerettem, valahogy egész játékos életemben utáltam szörnyek ellen hadakozniIDDQD, IDKFA, Gabbagabbahey!És a mai nappal végleg lezárult a gyerekkorom: sikerült az, ami kis pöcsösként anno soha, cheat code és a nehézség visszavétele nélkül kijátszottam az összes kampányt 😀 (alap + a kettő kiegészítő)huhhh én nagy cheater voltam régen, sok játékot csak úgy toltam végig
r.baggio
ebből 2 ikonikus az AOE első része, amit jó 15 évvel később csináltam meg pályák cheat nélkül
illetve az első és eredeti Mafia, egyszerűen a "vidéki" pályánál mindig lelőttek a shotgunnal és ott trainereztem tök sokáig, majd egyszer mondom ne szórakozzunk már és megcsináltam anélkül, sőt utána már végig is toltam az egészet
mondjuk cheateknél vicces, mikor komplett AOE küldiket toltam végig cheat kódokkal (laseres katonák meg hasonló faszságok), mert miért ne 😊
NB2
warr_b
mindig mondtam viccesen ismerősöknek, hogy én embereket szerettem ölni és nem szörnyeket 😊
NB2

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 napja
a doom-ot nem szerettem, valahogy egész játékos életemben utáltam szörnyek ellen hadakozniIDDQD, IDKFA, Gabbagabbahey!És a mai nappal végleg lezárult a gyerekkorom: sikerült az, ami kis pöcsösként anno soha, cheat code és a nehézség visszavétele nélkül kijátszottam az összes kampányt 😀 (alap + a kettő kiegészítő)huhhh én nagy cheater voltam régen, sok játékot csak úgy toltam végig
r.baggio
ebből 2 ikonikus az AOE első része, amit jó 15 évvel később csináltam meg pályák cheat nélkül
illetve az első és eredeti Mafia, egyszerűen a "vidéki" pályánál mindig lelőttek a shotgunnal és ott trainereztem tök sokáig, majd egyszer mondom ne szórakozzunk már és megcsináltam anélkül, sőt utána már végig is toltam az egészet
mondjuk cheateknél vicces, mikor komplett AOE küldiket toltam végig cheat kódokkal (laseres katonák meg hasonló faszságok), mert miért ne 😊
NB2
warr_b
mindig mondtam viccesen ismerősöknek, hogy én embereket szerettem ölni és nem szörnyeket 😊
2 napja
IDDQD, IDKFA, Gabbagabbahey!És a mai nappal végleg lezárult a gyerekkorom: sikerült az, ami kis pöcsösként anno soha, cheat code és a nehézség visszavétele nélkül kijátszottam az összes kampányt 😀 (alap + a kettő kiegészítő)huhhh én nagy cheater voltam régen, sok játékot csak úgy toltam végig
r.baggio
ebből 2 ikonikus az AOE első része, amit jó 15 évvel később csináltam meg pályák cheat nélkül
illetve az első és eredeti Mafia, egyszerűen a "vidéki" pályánál mindig lelőttek a shotgunnal és ott trainereztem tök sokáig, majd egyszer mondom ne szórakozzunk már és megcsináltam anélkül, sőt utána már végig is toltam az egészet
mondjuk cheateknél vicces, mikor komplett AOE küldiket toltam végig cheat kódokkal (laseres katonák meg hasonló faszságok), mert miért ne 😊
NB2

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 napja
És a mai nappal végleg lezárult a gyerekkorom: sikerült az, ami kis pöcsösként anno soha, cheat code és a nehézség visszavétele nélkül kijátszottam az összes kampányt 😀 (alap + a kettő kiegészítő)huhhh én nagy cheater voltam régen, sok játékot csak úgy toltam végig
r.baggio
ebből 2 ikonikus az AOE első része, amit jó 15 évvel később csináltam meg pályák cheat nélkül
illetve az első és eredeti Mafia, egyszerűen a "vidéki" pályánál mindig lelőttek a shotgunnal és ott trainereztem tök sokáig, majd egyszer mondom ne szórakozzunk már és megcsináltam anélkül, sőt utána már végig is toltam az egészet
mondjuk cheateknél vicces, mikor komplett AOE küldiket toltam végig cheat kódokkal (laseres katonák meg hasonló faszságok), mert miért ne 😊
2 napja
Csak ha szerencséje van!Leszel még te is boomer,ne aggódj 😄Ez melyik boomer játék? 🤣 Sorry, de tényleg nem ismerem fel.Mehetne a make love topicba is:És a mai nappal végleg lezárult a gyerekkorom: sikerült az, ami kis pöcsösként anno soha, cheat code és a nehézség visszavétele nélkül kijátszottam az összes kampányt 😀 (alap + a kettő kiegészítő)
r.baggio
r.baggio
És igen, mehetne a make loveba, mert ott mostanában boomersâg dicsőítés ment😅😅
zacknorb
warr_b
2 napja
Leszel még te is boomer,ne aggódj 😄Ez melyik boomer játék? 🤣 Sorry, de tényleg nem ismerem fel.Mehetne a make love topicba is:És a mai nappal végleg lezárult a gyerekkorom: sikerült az, ami kis pöcsösként anno soha, cheat code és a nehézség visszavétele nélkül kijátszottam az összes kampányt 😀 (alap + a kettő kiegészítő)
r.baggio
r.baggio
És igen, mehetne a make loveba, mert ott mostanában boomersâg dicsőítés ment😅😅
zacknorb

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
2 napja
Heroes of Might and Magic III: The Restoration of ErathiaEz melyik boomer játék? 🤣 Sorry, de tényleg nem ismerem fel.Mehetne a make love topicba is:És a mai nappal végleg lezárult a gyerekkorom: sikerült az, ami kis pöcsösként anno soha, cheat code és a nehézség visszavétele nélkül kijátszottam az összes kampányt 😀 (alap + a kettő kiegészítő)
r.baggio
r.baggio
És igen, mehetne a make loveba, mert ott mostanában boomersâg dicsőítés ment😅😅
zacknorb
+
Armageddon's Blade
The Shadow of Death

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
2 napja
A 4 az sokkal inkább rajzolt grafika a 2t követi, ez a 3 😊Heros 3(vagy 4)Ez melyik boomer játék? 🤣 Sorry, de tényleg nem ismerem fel.Mehetne a make love topicba is:És a mai nappal végleg lezárult a gyerekkorom: sikerült az, ami kis pöcsösként anno soha, cheat code és a nehézség visszavétele nélkül kijátszottam az összes kampányt 😀 (alap + a kettő kiegészítő)
r.baggio
r.baggio
És igen, mehetne a make loveba, mert ott mostanában boomersâg dicsőítés ment😅😅
zacknorb
dande2
Btw a 4hez sztem nem jött, 2 kieg
edit: tévedtem:
Az alapjátékhoz két kiegészítő jelent meg; 2002-ben a Heroes of Might and Magic IV: The Gathering Storm, egy évvel később pedig a Heroes of Might and Magic IV: Winds of War.
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 napja
Heros 3(vagy 4)Ez melyik boomer játék? 🤣 Sorry, de tényleg nem ismerem fel.Mehetne a make love topicba is:És a mai nappal végleg lezárult a gyerekkorom: sikerült az, ami kis pöcsösként anno soha, cheat code és a nehézség visszavétele nélkül kijátszottam az összes kampányt 😀 (alap + a kettő kiegészítő)
r.baggio
r.baggio
És igen, mehetne a make loveba, mert ott mostanában boomersâg dicsőítés ment😅😅
zacknorb
2 napja
Ez melyik boomer játék? 🤣 Sorry, de tényleg nem ismerem fel.Mehetne a make love topicba is:És a mai nappal végleg lezárult a gyerekkorom: sikerült az, ami kis pöcsösként anno soha, cheat code és a nehézség visszavétele nélkül kijátszottam az összes kampányt 😀 (alap + a kettő kiegészítő)
r.baggio
r.baggio
És igen, mehetne a make loveba, mert ott mostanában boomersâg dicsőítés ment😅😅
2 napja
Mehetne a make love topicba is:És a mai nappal végleg lezárult a gyerekkorom: sikerült az, ami kis pöcsösként anno soha, cheat code és a nehézség visszavétele nélkül kijátszottam az összes kampányt 😀 (alap + a kettő kiegészítő)
r.baggio
Szerkesztette: r.baggio

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
3 napja
én épp a 210€-s POE2 support tieren gondolkozok mert elég sokat tolom már most és ha évente 2 szezont letolok már bőven megériEz engem sem izgat. Ennek ellenere en korrektnek velem a 32K-t.A 32K amugy abszolut barati ar egy GTA 6-ert. Szaros codok, nba-k, fifak mennek 27-29K kozott, amik minden evben ugyanazt adjak a kezedbe, kb nulla fejlodessel es valtoztatassal."GTA 6's Ultimate Edition locks off an exclusive mission and multiple Vice City shops, but how will that work? #IGNSummerOfGaming"
Es verik is sokan a falba a fejuket szerintem, hogy a Rockstar ennyire baratira arazta az alap verziot, mert igy a tobbiek sem igazan tudnak belenyulni az araikba. Pedig ugye ez volt a terv, hogy majd a Rockstarra mutogatva mindenki mas is elkezd arat emelni.
Stez
mondjuk ez nem túl pozitív
bár nekem whatevs engem nem mozgat
Negritis, a vajda
Stez
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 napja
Ez engem sem izgat. Ennek ellenere en korrektnek velem a 32K-t.A 32K amugy abszolut barati ar egy GTA 6-ert. Szaros codok, nba-k, fifak mennek 27-29K kozott, amik minden evben ugyanazt adjak a kezedbe, kb nulla fejlodessel es valtoztatassal."GTA 6's Ultimate Edition locks off an exclusive mission and multiple Vice City shops, but how will that work? #IGNSummerOfGaming"
Es verik is sokan a falba a fejuket szerintem, hogy a Rockstar ennyire baratira arazta az alap verziot, mert igy a tobbiek sem igazan tudnak belenyulni az araikba. Pedig ugye ez volt a terv, hogy majd a Rockstarra mutogatva mindenki mas is elkezd arat emelni.
Stez
mondjuk ez nem túl pozitív
bár nekem whatevs engem nem mozgat
Negritis, a vajda
3 napja
A 32K amugy abszolut barati ar egy GTA 6-ert. Szaros codok, nba-k, fifak mennek 27-29K kozott, amik minden evben ugyanazt adjak a kezedbe, kb nulla fejlodessel es valtoztatassal."GTA 6's Ultimate Edition locks off an exclusive mission and multiple Vice City shops, but how will that work? #IGNSummerOfGaming"
Es verik is sokan a falba a fejuket szerintem, hogy a Rockstar ennyire baratira arazta az alap verziot, mert igy a tobbiek sem igazan tudnak belenyulni az araikba. Pedig ugye ez volt a terv, hogy majd a Rockstarra mutogatva mindenki mas is elkezd arat emelni.
Stez
mondjuk ez nem túl pozitív
bár nekem whatevs engem nem mozgat
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
3 napja
A 32K amugy abszolut barati ar egy GTA 6-ert. Szaros codok, nba-k, fifak mennek 27-29K kozott, amik minden evben ugyanazt adjak a kezedbe, kb nulla fejlodessel es valtoztatassal.Es verik is sokan a falba a fejuket szerintem, hogy a Rockstar ennyire baratira arazta az alap verziot, mert igy a tobbiek sem igazan tudnak belenyulni az araikba. Pedig ugye ez volt a terv, hogy majd a Rockstarra mutogatva mindenki mas is elkezd arat emelni.
3 napja
www.reddit.com/r/hungary/comments/1uf2vou/megint_valami_amiben_majdnem_vil%C3%A1gels%C5%91k_vagyunk/

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
8 napja
semmi nem lesz elfelejtve, minden fel lesz jegyezveÉn annyira leálltam a konzolozással (kb fél éve kapcsoltam be utoljára), hogy ha csak ezért vennél ps5-öt, akkor azt tanácsolnám, várd meg, míg kitolom a gta6-ot és kombóban eladom neked a kettőt együtt 😊
Jön a GTA6 előrendelés, a kurva életbe, sose voltam GTAs, de most konkrétan ruházhatok majd be PS5-re meg GTAra.
zacknorb
r.baggio
8 napja
Én annyira leálltam a konzolozással (kb fél éve kapcsoltam be utoljára), hogy ha csak ezért vennél ps5-öt, akkor azt tanácsolnám, várd meg, míg kitolom a gta6-ot és kombóban eladom neked a kettőt együtt 😊
Jön a GTA6 előrendelés, a kurva életbe, sose voltam GTAs, de most konkrétan ruházhatok majd be PS5-re meg GTAra.
zacknorb

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
9 napja
Fuh amugy nekem volt sima PS5-om, mondjuk meg a regi, alap nagy, de amugy egy kicsit felnek a sima PS5-tulajok helyeben, hogy az alapgep elbirja-e majd a GTA-t. Sanda gyanum szerint eleg sok hutesi problema lesz, meg kiegett processzorok, kikapcsol a gep, etc. (a sima PS5-nel rengeteg helyen olvastam, hogy visszatero gond, hogy meg folyamatosan takaritva is egy halom jatek van, amit hosszu idon at nem bir el a jatek, es egyszeruen kikapcsol a gep, tobbek kozott nalam is volt ez problema. Most prom van, ennel lekopogom, minden oke. De azert felnek, na. Ha igan, amit a grafikarol meg a gepigenyrol irnak, azert lehetnek bajok egyes gepeknel. 😀
Jön a GTA6 előrendelés, a kurva életbe, sose voltam GTAs, de most konkrétan ruházhatok majd be PS5-re meg GTAra.
zacknorb

