PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
sztem tolható lesz majdnem minden single-ben is
csak nyilván jóval nehezebb lesz

de mondom én max 1 hét múlva tudok nyilatkozni róla
Negritis
Azt megkoszonom. 8)
Stez
amúgy twitchen ugye már lehet nézni mi van, és jönnek is a vélemények folyamatosan
Negritis
Mai Happy Hour-ban thevr-osok elég hosszan kifejtetették véleményüket a játékkal és bővebben a játékiparral kapcsolatban... 3:10-től van a téma | Röviden: egyelőre nem éri megvenni, content hiány, tele buggal, unalmas játékmenet... félkész game jelenleg |



| Bár elég más az ízlésem, mint a srácoknak (pl én oda vagyok a mobákért, ow-ért, nekik finoman szólva sem kedvenceik), de itt egyet kell értenem velük. Ez az Anthem elég gagyi elsőre... |

Szerkesztette: Tito05
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
VÉGRE!!!!!!!!!!!!!

mindenkinek ajánlom a Dead Cells-t

 steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/955230575084195907/33680C1FD80337D67516DC027B50AEC6A103AB66/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Meglepetésekből nem volt hiány eredményeket illetően OWLben.
Tejesember
Szerintem csak a Fuel gyozelme volt meglepetes. A tobbi papir.

több mint 5 éve
Tejesember 256
Meglepetésekből nem volt hiány eredményeket illetően OWLben.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
sztem tolható lesz majdnem minden single-ben is
csak nyilván jóval nehezebb lesz

de mondom én max 1 hét múlva tudok nyilatkozni róla
Negritis
Azt megkoszonom. 8)
Stez
amúgy twitchen ugye már lehet nézni mi van, és jönnek is a vélemények folyamatosan

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
sztem tolható lesz majdnem minden single-ben is
csak nyilván jóval nehezebb lesz

de mondom én max 1 hét múlva tudok nyilatkozni róla
Negritis
Azt megkoszonom. 8)

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
sztem tolható lesz majdnem minden single-ben is
csak nyilván jóval nehezebb lesz

de mondom én max 1 hét múlva tudok nyilatkozni róla

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Abban segitsen nekem valaki hozzaerto, illetve a temaban ismeros, hogy ez a nehany nap mulva megjeleno Anthem ez mennyire lesz szerepjatek, illetve mennyire „egyjatekos”?

En nem szoktam multizni, single playerben jatszom csak, de nem nagyon talaltam onfokat arrol? Ezen a teren milyen lesz a jatek, meg mennyire lesz nagy a vilag, mennyire nyilt, mennyi lehet majd a jatekido? Mennyire realis az ilyen egyjatekosoknak beszerezniuk? Azt olvastam, hogy igy is lehet majd nyomni, kuldetesek es hasonlo dolgok a vilagban, sok lesz a tartalom, de nem talaltam erre kitero irast, hogy ezt az egeszet igy mennyire lesz jo valojaban single-ben jatszani.
Stez
division, warframe, destiny
ezekhez lehet hasonlítani elvileg
Negritis
En ezekrol sem tudom, mi fan teremnek. xD
Stez
én is 22.e után tudok rendes választ adni majd
ha PC-s vagy érdemes lehet venni 1 hónap prem origin access-t asszem azzal van valamennyi Anthem játékidő is
amiket felsoroltam általában nem kifejezetten solo gamek, de van valamennyi solo sztori is
aztán ha vmi dungeon-raid van akkor meg össze kell állni másokkal
ez lehet random vagy fix társaság

ha érdekel a game és a közösségi része is, akkor a társaság akikkel tolom elvileg jelen lesz ott is
de vannak olyan alap hívságok mint jelentkezési lap meg mittomén
viszont discordon fent vagyunk és jó móka szokott lenni
Negritis
Nem, en PS4-en szoktam jatszani, es teljesen a single playeres okossagokat muvelem, nem szeretem a multit, egyaltalan nem elvezem. Imadom a nyilt vilagu szerepjatekokat, amikben el lehet veszni mar onmagaban a vilag felfedezeseben is, de nekem fontos, hogy elegendo jatekidot adjon, ne lehessen vegigtolni 15-20 ora alatt az egesz jatekot (nyilvan nem 0-24-be valo koculasra gondoltam), de azert ne az legyen, hogy 4-5 nap alatt teljesen kinyomom az egeszet.

Ezt az Anthemet mar tavaly ota neztem, hogy mennyire szep, meg nagyon mondogattak, hogy oriasi nyilt vilag lesz, rengeteg tartalommal, de az elmult napokban olvasottak utan inkabb az az erzesem, hogy ez single modban azert nem lesz olyan felelmetesen hosszu, inkabb a multira epul, ha meg ez igy van, akkor nem hiszem, hogy beruhaznek ra.

Ezert a kivancsisagom. Nem vagyok nagy gamer, sot... valoszinuleg ezert nem is ismerem azokat, amiket az iment soroltal. De igy sajnos osszehasonlitasi alapom sem/lesz.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Abban segitsen nekem valaki hozzaerto, illetve a temaban ismeros, hogy ez a nehany nap mulva megjeleno Anthem ez mennyire lesz szerepjatek, illetve mennyire „egyjatekos”?

En nem szoktam multizni, single playerben jatszom csak, de nem nagyon talaltam onfokat arrol? Ezen a teren milyen lesz a jatek, meg mennyire lesz nagy a vilag, mennyire nyilt, mennyi lehet majd a jatekido? Mennyire realis az ilyen egyjatekosoknak beszerezniuk? Azt olvastam, hogy igy is lehet majd nyomni, kuldetesek es hasonlo dolgok a vilagban, sok lesz a tartalom, de nem talaltam erre kitero irast, hogy ezt az egeszet igy mennyire lesz jo valojaban single-ben jatszani.
Stez
division, warframe, destiny
ezekhez lehet hasonlítani elvileg
Negritis
En ezekrol sem tudom, mi fan teremnek. xD
Stez
én is 22.e után tudok rendes választ adni majd
ha PC-s vagy érdemes lehet venni 1 hónap prem origin access-t asszem azzal van valamennyi Anthem játékidő is
amiket felsoroltam általában nem kifejezetten solo gamek, de van valamennyi solo sztori is
aztán ha vmi dungeon-raid van akkor meg össze kell állni másokkal
ez lehet random vagy fix társaság

ha érdekel a game és a közösségi része is, akkor a társaság akikkel tolom elvileg jelen lesz ott is
de vannak olyan alap hívságok mint jelentkezési lap meg mittomén
viszont discordon fent vagyunk és jó móka szokott lenni

itt van jópár videó :
 www.youtube.com/user/ArekkzG/videos

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Abban segitsen nekem valaki hozzaerto, illetve a temaban ismeros, hogy ez a nehany nap mulva megjeleno Anthem ez mennyire lesz szerepjatek, illetve mennyire „egyjatekos”?

En nem szoktam multizni, single playerben jatszom csak, de nem nagyon talaltam onfokat arrol? Ezen a teren milyen lesz a jatek, meg mennyire lesz nagy a vilag, mennyire nyilt, mennyi lehet majd a jatekido? Mennyire realis az ilyen egyjatekosoknak beszerezniuk? Azt olvastam, hogy igy is lehet majd nyomni, kuldetesek es hasonlo dolgok a vilagban, sok lesz a tartalom, de nem talaltam erre kitero irast, hogy ezt az egeszet igy mennyire lesz jo valojaban single-ben jatszani.
Stez
division, warframe, destiny
ezekhez lehet hasonlítani elvileg
Negritis
En ezekrol sem tudom, mi fan teremnek. xD

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Abban segitsen nekem valaki hozzaerto, illetve a temaban ismeros, hogy ez a nehany nap mulva megjeleno Anthem ez mennyire lesz szerepjatek, illetve mennyire „egyjatekos”?

En nem szoktam multizni, single playerben jatszom csak, de nem nagyon talaltam onfokat arrol? Ezen a teren milyen lesz a jatek, meg mennyire lesz nagy a vilag, mennyire nyilt, mennyi lehet majd a jatekido? Mennyire realis az ilyen egyjatekosoknak beszerezniuk? Azt olvastam, hogy igy is lehet majd nyomni, kuldetesek es hasonlo dolgok a vilagban, sok lesz a tartalom, de nem talaltam erre kitero irast, hogy ezt az egeszet igy mennyire lesz jo valojaban single-ben jatszani.
Stez
division, warframe, destiny
ezekhez lehet hasonlítani elvileg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Abban segitsen nekem valaki hozzaerto, illetve a temaban ismeros, hogy ez a nehany nap mulva megjeleno Anthem ez mennyire lesz szerepjatek, illetve mennyire „egyjatekos”?

En nem szoktam multizni, single playerben jatszom csak, de nem nagyon talaltam onfokat arrol? Ezen a teren milyen lesz a jatek, meg mennyire lesz nagy a vilag, mennyire nyilt, mennyi lehet majd a jatekido? Mennyire realis az ilyen egyjatekosoknak beszerezniuk? Azt olvastam, hogy igy is lehet majd nyomni, kuldetesek es hasonlo dolgok a vilagban, sok lesz a tartalom, de nem talaltam erre kitero irast, hogy ezt az egeszet igy mennyire lesz jo valojaban single-ben jatszani.

több mint 5 éve
Tejesember 256
OW: Első napról lemaradtam, de ma már 1-2 összecsapást igyekszek elkapni. Phily győzelme volt talán az egyetlen váratlan eredmény... btw same old Dragons... kéne fogadni, h mikor törik már meg a nyeretlenségi szériájuk 😀
Tito05
Chengou Hunters Guangzhu Charge meccset néztem (most ért véget), elég kemény oda-vissza adok-kapok meccs. Tényleg olyan meccs volt az, hogy az utolsó pillanatig nem tudta az ember ki fog nyerni. Azt szerintem érdemes lesz majd visszanézni, aki nem látta.
Shanghai meg lehet tényleg ott fogja folytatni, ahol abbahagyták tavaly, lehet mégse segített semmit se a teljes csapat lecserélése.
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 040 — Jó ötletnek tűnt!
LOL: Fnatic kezdi összeszedni magát, persze h épp Csacsiék ellen nyomnak egy sima game-t...
Ám nagyon unalmas, h az összes régióban lefutottnak látszik a verseny: Griffin (Chovy, már-már Tarzani magasságokban, Vipert csapaton belül nálam már megelőzte), G2, Team Liquid.... egyedül Kínában érzem úgy beleköphetnek az IG levesébe, lehet idén inkább azt kellene néznem a többi helyet/mellett.

CS: Faze up! GuardiaN-nek már kijárna egy győzelem ennyi bukott döntő után, nagyon szurkolok neki (Astralist nem utálom, de igazán tapsikolnék egy 0-3-nak a kövi szakaszban, csakhogy érdemi verseny legyen). A nagyok eddig mit csináltak, számomra rejtély... G2, Fnatic, NiP, de még a C9-t is ide mondanám... mind terített betli... Tyloo és a Vici is jól néz ki, bakker pár év és itt is Ázsia dominálni fog 😛

OW: Első napról lemaradtam, de ma már 1-2 összecsapást igyekszek elkapni. Phily győzelme volt talán az egyetlen váratlan eredmény... btw same old Dragons... kéne fogadni, h mikor törik már meg a nyeretlenségi szériájuk 😀

Annyi minden van most, alig bírom követni. Még hogy az NFL offseasonben, nincs mit csinálni 😀
Tito05
Én is igy vagyok, megy a CS major, r6 invitational, owl és gsl szezon is. Hát kinek van ideje mindent követni 😀

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
LOL: Fnatic kezdi összeszedni magát, persze h épp Csacsiék ellen nyomnak egy sima game-t...
Ám nagyon unalmas, h az összes régióban lefutottnak látszik a verseny: Griffin (Chovy, már-már Tarzani magasságokban, Vipert csapaton belül nálam már megelőzte), G2, Team Liquid.... egyedül Kínában érzem úgy beleköphetnek az IG levesébe, lehet idén inkább azt kellene néznem a többi helyet/mellett.

CS: Faze up! GuardiaN-nek már kijárna egy győzelem ennyi bukott döntő után, nagyon szurkolok neki (Astralist nem utálom, de igazán tapsikolnék egy 0-3-nak a kövi szakaszban, csakhogy érdemi verseny legyen). A nagyok eddig mit csináltak, számomra rejtély... G2, Fnatic, NiP, de még a C9-t is ide mondanám... mind terített betli... Tyloo és a Vici is jól néz ki, bakker pár év és itt is Ázsia dominálni fog 😛

OW: Első napról lemaradtam, de ma már 1-2 összecsapást igyekszek elkapni. Phily győzelme volt talán az egyetlen váratlan eredmény... btw same old Dragons... kéne fogadni, h mikor törik már meg a nyeretlenségi szériájuk 😀

Annyi minden van most, alig bírom követni. Még hogy az NFL offseasonben, nincs mit csinálni 😀
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
CS:GO Katowice major pick'em valaki?
JSanyo
FAZE UP FAZE UP FAZE UP

de úgyis az Astralis nyeri
shawnka
Fazek remelem elkapja az astralist, ha nem akkor megint egy unalmas fos major lesz.
Amugymeg. Mibr for lyfe!
Kenny
make VP great again.. oh wait (első kör pick'em elég sokaknak rip 😀)
JSanyo
kinai cs erős cs 😀
Kenny
azért azt nem gondoltam volna, hogy a fnatic 1 nap után máris a kiesés ellen fog játszani. ráadásul bigdickstacyék ellen 😥
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
CS:GO Katowice major pick'em valaki?
JSanyo
FAZE UP FAZE UP FAZE UP

de úgyis az Astralis nyeri
shawnka
Fazek remelem elkapja az astralist, ha nem akkor megint egy unalmas fos major lesz.
Amugymeg. Mibr for lyfe!
Kenny
make VP great again.. oh wait (első kör pick'em elég sokaknak rip 😀)
JSanyo
kinai cs erős cs 😀

több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Xbox most 99 ruppó akcióban FiFa2019 + G.War + még valami játékkal.
Ez ha jól gondolom, akkor elég jó ár a Konzolvilágnál.
Chargers LT
one x ? vagy s?
Negritis
S, egy terrás
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
CS:GO Katowice major pick'em valaki?
JSanyo
FAZE UP FAZE UP FAZE UP

de úgyis az Astralis nyeri
shawnka
Fazek remelem elkapja az astralist, ha nem akkor megint egy unalmas fos major lesz.
Amugymeg. Mibr for lyfe!
Kenny
make VP great again.. oh wait (első kör pick'em elég sokaknak rip 😀)

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Xbox most 99 ruppó akcióban FiFa2019 + G.War + még valami játékkal.
Ez ha jól gondolom, akkor elég jó ár a Konzolvilágnál.
Chargers LT
one x ? vagy s?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
Valaki játszik az Apex Legendsel?

Haverom rávett, hogy próbáljuk ki hárman, viszont 2 napi játék után sem voltunk benne sikeresek (nekem összesen volt 3 killem a 2 nap alatt).

Simán lehet, hogy én (mi) vagyunk ennyire bénák, viszont a játék tetszene és ha valaki tud pár tippet adni, akkor nem kaszálnám el elég hamar.
ervinator
Sose szerettem BReket, (Fortba pl kifejezetten utáltam, hogy akire rálöttem az utána 2 sec alatt felépítette maga köré Sauron tornyát) de ez az Apex most engem is nagyon elkapott, marhára tetszik a gunplay, TTK is tökjó, ha hátba támadnak akkor is van időd magadhoz térni, az Overwatch szerű herok tök hangulatosak, csomó kioldható cucc, nem úgy fut, mint a PUBG stb. stb. úgy hogy remélem EA nem bassza el. 😀 Tippem viszont nincs, mert még én magam se igen tudom melyik fegyókat is szeretem 😀 (a shotgun pisztolyt tuti nem) Kariba egyenlőre Lifeline a fő.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
Xbox most 99 ruppó akcióban FiFa2019 + G.War + még valami játékkal.
Ez ha jól gondolom, akkor elég jó ár a Konzolvilágnál.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 130 — Tyrone Creek
Valaki játszik az Apex Legendsel?

Haverom rávett, hogy próbáljuk ki hárman, viszont 2 napi játék után sem voltunk benne sikeresek (nekem összesen volt 3 killem a 2 nap alatt).

Simán lehet, hogy én (mi) vagyunk ennyire bénák, viszont a játék tetszene és ha valaki tud pár tippet adni, akkor nem kaszálnám el elég hamar.
ervinator
Engem jobban elkapott mint barmelyik BR eddig. Zsenialis darab
Kenny
szerintem is kibaszott jó!

még olyan tetyát is el tudtam kapatni vele, aki zsigerből rühelli a fiszemfaszom rojálokat.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 286 — Omar's Coming Yo!
Valaki játszik az Apex Legendsel?

Haverom rávett, hogy próbáljuk ki hárman, viszont 2 napi játék után sem voltunk benne sikeresek (nekem összesen volt 3 killem a 2 nap alatt).

Simán lehet, hogy én (mi) vagyunk ennyire bénák, viszont a játék tetszene és ha valaki tud pár tippet adni, akkor nem kaszálnám el elég hamar.
ervinator
Engem jobban elkapott mint barmelyik BR eddig. Zsenialis darab