PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Days Gone valaki? Mennyire nyilt vilagu jatek, mennyire lehet elszoszmotolni benne csak ugy? Van, ahol 20 ora jatekidot olvasok, mashol meg 40-45-ot. Annyira azert nem mindegy. 8D
Stez
én elengedtem azt hogy idő alapján ítéljek meg egy játékot
amit hallottam róla h geci unalmas, de ha szereted a motors mókát és az szórakoztat akkor jó lesz
Negritis
Nem ido alapjan itelem meg, de alapbol meg sem veszek jatekot akkor, ha tul rovid, 35-40 ora alatti jatekidovel ritkan ruhazok be valamire, egyszeruen en ezert szeretem, ha van egy oriasi, felfedezesre varo vilag is az alapsztori mellett, mert igy ha megunom az egyiket, kikacsintok a masikra, aztan elszorakozom igy.

Kivancsi lennek, mit takar, hogy unalmas, Red Dead II-nel is ment a hiszti, hogy unalmas a lovaglas, en birtam, mivel barmerre csaszkaltam, mindig akadt valami tortenes vagy felfedezesre varo terulet, meg ha nem is feltetlenul nagy.

Ugyhogy en magat ezt a vilagjaros, felfedezos mokat birom alapvetoen. Az Assasins Creed Odysseyt is tervezem, hogy folytatom, a sztori mar reg megvan, de akkora a vilag meg annyi a hely, hogy azert ott meg jo par dolgot ki lehetne maxolni. Meg hat ott folyton akadnak frissitesek meg, meg uj ellenfelek, DLC-k, stb.

De en azt is rohadtul imadom, fuggetlenul attol, hogy azert eleg monoton jatek, nem tul valtozatosak a varak, ellenseges teruletek es egyebek.

több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
SKT trollkodik egyelőre, ez a Sona-Taric egy Draven ellen, és lv 1-es ingyen kill adni neki... vicc. Most már ez a rekord is megvan Faker-nek 😕
De az IG teljesen más szint... sajnos benne volt a pakliban.

A G2-t szerintem még mindig túlértékelik, Perkz továbbra se tud ADC-t játszani, csak mindenféle mage-t/cheese-t, a FW ellen is mákoltak egy nagyot... szerintem kb az SKT-vel egy szint/kicsivel alattuk - nem lennék meglepve, ha kieséses szakaszban kikapnának a koreai gárdától az elődöntőben (felteszem az IG a TL-t választja, bár kb mindegy...)

A TL pedig sokkal jobb mint vártam 😛 CoreJJ sokat segített rajtuk, de nyilván csapatszinten még így is kevesek azért a másik három nagy gárdához képest...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
2019 LoL MSI:
-IG brutális egyelőre, szétdominálják a mezőnyt és mindenki parádézik tőlük... TheShy Akali játéka, JackeyLove Dravenje, Ning Camilleje... és még az egyik legnagyobb sztár Rookie-t nem is említettem... félelmetes eddig
-G2 biztató, de IG ellen ők is beleszaladtak a pofonba, de az a game több mint 1 órás csúszás után indult + az európai gárda részéről elég disrespect választások voltak (nem is értem, h gondolták a vayne top-ot egy akali ellen), bennük még látom a potenciált, h a kínaiakat megszorongassák
-SKT hatalmas csalódás, ha eddig nem lett volna egyértelmű Korea egyeduralkodása végérvényesen megszűnt.... természetesen, nem írom még le őket, de max döntőt nézek ki belőlük ezen a versenyen
-TL meg TL, hozza a szokványos NA formát 😀
Tito05
Nem gyenge ahogy 16 perc alatt bedarálta az IG az SKT-t. 😊 Mondjuk ez a Sona+Taric bot lane szerintem értelmezhetetlen profi szinten. Draven meg úgy gusztustalan ahogy van...nem véletlenül tiltom mindig .😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
Days Gone valaki? Mennyire nyilt vilagu jatek, mennyire lehet elszoszmotolni benne csak ugy? Van, ahol 20 ora jatekidot olvasok, mashol meg 40-45-ot. Annyira azert nem mindegy. 8D
Stez
én elengedtem azt hogy idő alapján ítéljek meg egy játékot
amit hallottam róla h geci unalmas, de ha szereted a motors mókát és az szórakoztat akkor jó lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Days Gone valaki? Mennyire nyilt vilagu jatek, mennyire lehet elszoszmotolni benne csak ugy? Van, ahol 20 ora jatekidot olvasok, mashol meg 40-45-ot. Annyira azert nem mindegy. 8D

több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
2019 LoL MSI:
-IG brutális egyelőre, szétdominálják a mezőnyt és mindenki parádézik tőlük... TheShy Akali játéka, JackeyLove Dravenje, Ning Camilleje... és még az egyik legnagyobb sztár Rookie-t nem is említettem... félelmetes eddig
-G2 biztató, de IG ellen ők is beleszaladtak a pofonba, de az a game több mint 1 órás csúszás után indult + az európai gárda részéről elég disrespect választások voltak (nem is értem, h gondolták a vayne top-ot egy akali ellen), bennük még látom a potenciált, h a kínaiakat megszorongassák
-SKT hatalmas csalódás, ha eddig nem lett volna egyértelmű Korea egyeduralkodása végérvényesen megszűnt.... természetesen, nem írom még le őket, de max döntőt nézek ki belőlük ezen a versenyen
-TL meg TL, hozza a szokványos NA formát 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
zseniális lett a Mordhau
kb chivalry 2.0, de elég sokat fejlődött

ez meg a tutorialban priceless
 www.youtube.com/watch?v=lxIdmTJralo

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
fnatic nyeri a splitet, érzitek ti is?
shawnka
Simán.😀
Amit most leműveltek a Vitalytivel az vmi kegyetlen volt. Persze a Vit. hősválasztásai is elég érdekesek voltak.A reworkölt Kayle meg vmi iszonyat OP. Nem is értem, hogy engedhették elhozni.

szerk: Ja és, hogy is volt ez a Hylissang gyenge supp dolog? 😀 😉
Greengo
Szerintem továbbra se érzi hol kell helyezkedni teamfightoknál, ez ma elég jól kijött.
Report Hyli, Bwipo and Nemesis... szegény Reki/Broxax.

Sajnos a LCK-döntő se volt igazán jó, bár nekem tetszett 😊
Aki valóban színvonalas LoL-t szeretne nézze, az nézze vissza a LPL-elődöntőt (FPX vs JDG) - huh, na az nagyon durva volt.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
1 év és remélem lesz vmi sale 😀

 twitter.com/nikogeyer/status/1116768946051399680

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
300 forintért 3 havi GP

 www.microsoft.com/hu-hu/p/xbox-game-pass/CFQ7TTC0K6L8/0005?rtc=1&wa=wsignin1.0&activetab=pivot:overviewtab
több mint 5 éve
Tejesember 256
Kérdezd a sok EU/NA fanboyt shawnkával kezdve.. de idén SKT/Faker redemption arc lesz. 😛
(Clid tanuljon meg egy-két más championt Lee Sin-en kívül, és lassan ott tartunk h Faker a leggyengébb láncszem..)

De én LCK középcsapatot (értsd Hawnha, vagy JAG 😛) vs Fnatic-et mondtam... 😉
Igor
Azok a Nyugathoz képest továbbra is erősebb koreai csapat. Ezen fölösleges vitatkozni, Korea meg a többi ázsiai csapat mindig is előrébb lesz az utánpótlásuk miatt, ami behozhatatlan előny nekik.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Vitality ellen meccs alapján, rly?

Annyira szarul és ostobán játszott VIT... de egy LPL/LCK középcsapat elverné őket, sőt szerintem G2 is lesimázza őket. Majd MSI-on meglátjuk hol is áll a nyugat, mert szerintem idén baromi nagy a gap a TOP 2-3 LCK, meg TOP 3-4-5 LPL csapathoz képest...
Igor
Egy erősebb koreai csapat kiket nem verne el az EU csapatok közül? Meg úgy alapból a nyugati csapatok közül?
Tejesember
Kérdezd a sok EU/NA fanboyt shawnkával kezdve.. de idén SKT/Faker redemption arc lesz. 😛
(Clid tanuljon meg egy-két más championt Lee Sin-en kívül, és lassan ott tartunk h Faker a leggyengébb láncszem..)

De én LCK középcsapatot (értsd Hawnha, vagy JAG 😛) vs Fnatic-et mondtam... 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Tejesember 256
Vitality ellen meccs alapján, rly?

Annyira szarul és ostobán játszott VIT... de egy LPL/LCK középcsapat elverné őket, sőt szerintem G2 is lesimázza őket. Majd MSI-on meglátjuk hol is áll a nyugat, mert szerintem idén baromi nagy a gap a TOP 2-3 LCK, meg TOP 3-4-5 LPL csapathoz képest...
Igor
Egy erősebb koreai csapat kiket nem verne el az EU csapatok közül? Meg úgy alapból a nyugati csapatok közül?
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Vitality ellen meccs alapján, rly?

Annyira szarul és ostobán játszott VIT... de egy LPL/LCK középcsapat elverné őket, sőt szerintem G2 is lesimázza őket. Majd MSI-on meglátjuk hol is áll a nyugat, mert szerintem idén baromi nagy a gap a TOP 2-3 LCK, meg TOP 3-4-5 LPL csapathoz képest...
Igor
Nem csak a Vitality meccs alapján.(a Vitality amúgy is nagyon lefelé volt az elmúlt heteket látva) Úgy az elmúlt hetek teljesítményét látva azért az látszik, hogy nagyon egyben van a Fnatic és nagyon jönnek felfelé. A G2 elég felemás képet mutat a split végén igaz ettől még ez lehet a legkomolyabb ellenfele a Fnaticnak a rájátszásban. Én a Splycenak szurkolok(Csacsi miatt), de már az is szép lesz tőlük ha a top 4-ben tudnak végezni.
Nekem valahogy az MSI nem mérvadó. Évről évre azt látni, hogy az ott mutatott teljesítmény nem hat ki a VB-re. Addig még sok változó jöhet be a játékba. Borulhat a meta is(volt már rá példa), de abban egyet értünk, hogy újra az LCK van most a topon (mint többnyire mindig).


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Vitality ellen meccs alapján, rly?

Annyira szarul és ostobán játszott VIT... de egy LPL/LCK középcsapat elverné őket, sőt szerintem G2 is lesimázza őket. Majd MSI-on meglátjuk hol is áll a nyugat, mert szerintem idén baromi nagy a gap a TOP 2-3 LCK, meg TOP 3-4-5 LPL csapathoz képest...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
fnatic nyeri a splitet, érzitek ti is?
shawnka
Simán.😀
Amit most leműveltek a Vitalytivel az vmi kegyetlen volt. Persze a Vit. hősválasztásai is elég érdekesek voltak.A reworkölt Kayle meg vmi iszonyat OP. Nem is értem, hogy engedhették elhozni.

szerk: Ja és, hogy is volt ez a Hylissang gyenge supp dolog? 😀 😉

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
fnatic nyeri a splitet, érzitek ti is?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
epic bevásárlásnak vannak érdekes hatásai:
 twitter.com/bethesda/status/1110225138979651584

 twitter.com/ChrisAvellone/status/1108864176212996096

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
CS:GO

a hltv-n lesz fantasy Sao Paolora, viszont draftos rendszer, kellett ligát csinálnom.

szóval csináltam:  www.hltv.org/fantasy/6/league/16046/join?secret=976A941C557FFD4DC86116FBD0F5AF20

Draft csütörtökön 20:00
shawnka
ezt amúgy jól elfelejtettem, de legalább az autodraft jól sikerült 😀

Cold-devve-nitro-elige-young stew

baszó lesz
shawnka
Életem legrövidebb draftja volt... nehéz volt úgy draftolni hogy a többit ne rontsam el 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
CS:GO

a hltv-n lesz fantasy Sao Paolora, viszont draftos rendszer, kellett ligát csinálnom.

szóval csináltam:  www.hltv.org/fantasy/6/league/16046/join?secret=976A941C557FFD4DC86116FBD0F5AF20

Draft csütörtökön 20:00
shawnka
ezt amúgy jól elfelejtettem, de legalább az autodraft jól sikerült 😀

Cold-devve-nitro-elige-young stew

baszó lesz
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=SYvWfDxhm_s&feature=youtu.be

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
 www.pcgamer.com/google-announces-stadia-a-streaming-service-to-make-games-available-for-everyone/
Negritis
na erre felállt elképesztő módon
shawnka
ez a baj h a networking rész még mindig fasorban sincs ahhoz hogy ez működjön rendesen


btw nekem ez durrantott be valamit 😀
 www.pcgamer.com/castlevania-and-contra-anniversary-collections-are-coming-to-steam/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
 www.pcgamer.com/google-announces-stadia-a-streaming-service-to-make-games-available-for-everyone/
Negritis
na erre felállt elképesztő módon
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
 www.pcgamer.com/google-announces-stadia-a-streaming-service-to-make-games-available-for-everyone/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!