PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
CS:GO

a hltv-n lesz fantasy Sao Paolora, viszont draftos rendszer, kellett ligát csinálnom.

szóval csináltam:  www.hltv.org/fantasy/6/league/16046/join?secret=976A941C557FFD4DC86116FBD0F5AF20

Draft csütörtökön 20:00
shawnka
im in boiiii

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
CS:GO

a hltv-n lesz fantasy Sao Paolora, viszont draftos rendszer, kellett ligát csinálnom.

szóval csináltam:  www.hltv.org/fantasy/6/league/16046/join?secret=976A941C557FFD4DC86116FBD0F5AF20

Draft csütörtökön 20:00

Szerkesztette: shawnka
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Valaki nyomja Red Dead online-on?

több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Ugye nem megyünk el szó nélkül amellett, ahogy a Fnatic feltámadt.

Mekkora meccs volt Ez a g2 ellen, aztapicsa
shawnka
Ez várható volt. Látszik rajtuk, hogy nagyon összekapták magukat a szezon kezdeti bealvás után...és ja tényleg nagy meccs volt. A végén az a base race eléggé epic volt. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Ugye nem megyünk el szó nélkül amellett, ahogy a Fnatic feltámadt.

Mekkora meccs volt Ez a g2 ellen, aztapicsa
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
amúgy én tökre élveztem a V4-et, elég király volt lepacsizni papitóékkal. meg alapvetően a vp-ért megőrülni a mouz elleni döntőben 😀
több mint 5 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
support
jó K/D
válassz egyet

több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Tito05
Uh, CS:GO-t se nagyon nézek, de a hazai CS:GO ,,gyöngyszemei" hozzám is eljutottak. Én azt bírtam nagyon mikor Deadfox savazás ment mikor kijutott valamelyik majorra első magyarként. Mutattak nekem CS:GOs ismerőseim screenshotokat, hogy mennyien támadták, miszerint ő is hozná ezt a teljesítményt, csak senki se akar ő rájuk felfigyelni, így itthon kell szívniuk, stb.
Ja, hogy Flash volt a főszervező a Budapest 5 balhénál? Így már mindent értek. Ahogy írtam alig szoktam nézni CS:GO versenyeket, nemhogy hazaikat. De az ő nevével már annyiszor találkoztam már, hogy engem kezdett kiégetni ezzel a ,,havonta szétcseszek egy magyar csapatot" mentalitásával. Nem tudom anno melyik csapatáról cikkeztek, hogy feloszlattak és emlékszem kommentekben a cikk alatt milyen hisztit leművelt mikor sokan jogosan kritizálták a stílusa miatt (még a cenzúrázott verziót leírva is örökös ID bant kapnék az oldalra, ha leírnám). Szerintem ő is erősen közrejátszik, hogy a hazai CS:GO ott tart ahol.
Tejesember
Ehhez annyit tudnék hozzátenni ,hogy én elég sokat játszottam együtt flash-sel és valóban rendkívül bomlasztó személyiség lett az utóbbi időben. De sokszor ő csak az arca volt a forgatásoknak(kvázi bevállalta, mert őt már elkönyvelték a "nagy forgatónak"), és valójában ő ellenzett elég sok forgatást.A BP5-ban pedig nem ő volt a főszervező hanem DEv egyik haverjáé konkrétan a kft és devet akarták kiforgatni mire dev válasza az volt, hogy oké, de akkor bukjátok a szerződést,pénzt mindent. Na ezért oszlott fel a BP5.
Foxot meg nem érti senki itthon, mert mindenki segghülye a high level cshez. Fox játszotta azokat a pozikat amiket más nem akart a HR-ben( mirage b például, húzzál onnan impactot és legyél star player, kb lehetetlen), akkora main support a gyerek mint kb taco a mibr-ben. Folyamatosan minden egyes pushnál ő az első aki bemegy, naná hogy szar a K/D-ja, de pozit és infót szerez vagy éppen gránátokat force-ol ki az enemyből, ami felbecsülhetetlen a mai modern csben.
Amúgy készülőben van egy új magyar project ami kb a magyar cs utolsó esélye lesz. Ha ezzel a lu-val sem jutunk ki legalább egy offline minorra akkor semmivel.

Szerkesztette: Kenny

több mint 5 éve
Tejesember 256
Tito05
Na, azért a magyar politikát meg a magyar esportot nem lehet összehasonlítani. A magyar esport sok esetben még pénzéhesebb, mint bármelyik ország legkorruptabb politikusa. Emlékszem pár hónapja volt interjú pár magyar esport szervezet játékosával. Csóri riportcsaj kérdezi: - Milyen érzés nyerni fiúk? - Kevés a pénznyeremény! - Jó, de milyen érzés nyerni egy versenyt? - Lehetne több pénznyeremény a versenyeken! - Oké, de milyen érzések dúlnak bennetek, mikor megnyertek egy versenyt? - Jó érzés, de jobb lenne, ha több lenne a pénznyeremény és csak ebből már meg tudnánk élni.
Nem szószerint idéztem, de kb. ilyen volt az egész interjú.

Uh, CS:GO-t se nagyon nézek, de a hazai CS:GO ,,gyöngyszemei" hozzám is eljutottak. Én azt bírtam nagyon mikor Deadfox savazás ment mikor kijutott valamelyik majorra első magyarként. Mutattak nekem CS:GOs ismerőseim screenshotokat, hogy mennyien támadták, miszerint ő is hozná ezt a teljesítményt, csak senki se akar ő rájuk felfigyelni, így itthon kell szívniuk, stb.
Ja, hogy Flash volt a főszervező a Budapest 5 balhénál? Így már mindent értek. Ahogy írtam alig szoktam nézni CS:GO versenyeket, nemhogy hazaikat. De az ő nevével már annyiszor találkoztam már, hogy engem kezdett kiégetni ezzel a ,,havonta szétcseszek egy magyar csapatot" mentalitásával. Nem tudom anno melyik csapatáról cikkeztek, hogy feloszlattak és emlékszem kommentekben a cikk alatt milyen hisztit leművelt mikor sokan jogosan kritizálták a stílusa miatt (még a cenzúrázott verziót leírva is örökös ID bant kapnék az oldalra, ha leírnám). Szerintem ő is erősen közrejátszik, hogy a hazai CS:GO ott tart ahol.

A TheVRosok nem is kaptak semmit, ahhoz képest, hogy amit tavaly kaptak az RTL Klubos Fortnite verseny szervezői (abban nem vagyok már biztos, hogy RTL Klub volt, csak abban, hogy valamelyik hazai csatornába ment volna összefoglaló a versenyről). Ott azon hisztizett sok profi játékos (az a baj, hogy tényleg akkoriban nagynevek is), hogy őket nem érdeklik a hivatalos Epic szabályzat, miszerint nem szervezhetnek meghívásos versenyt, mert csak az hivatalos Epic versenyen lehet, akkor is változtassák meg a szabályzatot utólag és meghívásos legyen és ne jelentkezős, ő meg automatikusan kapjon meghívást. Nem, nem vicc, tényleg ezt akarták sokan.

A hazai V4et meg hagyjuk. Az egész lényegében pénzlenyúlás volt, semmi másra nem szolgált. Voltak kint ismerőseim, segítők között is, kb. egy falunap jobban meg van szervezve. Emlékszem kívácsiságból belenéztem a Clash Royale versenybe. Lement a második kör az adott párbajból, akkor jöttek rá a szervezők, hogy valami szabályokat nem állítottak be a játékba, így meg kellett ismételni az egészet. A Cseh játékos ki is volt akadva nem kicsitt.
A díjátadás az tényleg röhej volt, az a kevéske néző nagyon morgott az életműdíjaknál. Bírtam az indoklást, hogy azért ő kapta, mert ő szervezte meg a V4-et, ezzel mennyire hozzájárult a hazai esporthoz.

Azért én is valamennyire szét tudom választani a nagyobb versenyeket, meg a hazaikat, de a MNEB az utolsó szög volt már nálam a koporsóban. Előtte is ritkán néztem már (VBn konkrétan a PlayInt néztem csak rendesen, azt esküszöm jobban élveztem, mint utána a VBt).
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
MNEB-ből amúgy csak a HS-t meg a PUBG-t nézem. Előbbit Hulkeinstein fórumtárs miatt (aki amúgy vezeti az alapszakaszt jelenleg!), utóbbit meg a legjobb és legfontosabb magyar streamer, FéregTV miatt 😀
shawnka
belező most épp pubg-zik?
emlékszem a hisztijére hogy milyen toxic a community és ő soha többet semmit nem streamel
persze másnap egyből ment a HS aréna
Negritis
nem, most csak az Apex meg a Dota2 autochess pörög streamen

viszont kommentátor a PUBG versenyeken. nagyon vicces, hogy se Elison, se Pierce nem tud mit kezdeni a stílusával és nem tudják felvenni a beszólásait 😀
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
MNEB-ből amúgy csak a HS-t meg a PUBG-t nézem. Előbbit Hulkeinstein fórumtárs miatt (aki amúgy vezeti az alapszakaszt jelenleg!), utóbbit meg a legjobb és legfontosabb magyar streamer, FéregTV miatt 😀
shawnka
belező most épp pubg-zik?
emlékszem a hisztijére hogy milyen toxic a community és ő soha többet semmit nem streamel
persze másnap egyből ment a HS aréna

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
MNEB-ből amúgy csak a HS-t meg a PUBG-t nézem. Előbbit Hulkeinstein fórumtárs miatt (aki amúgy vezeti az alapszakaszt jelenleg!), utóbbit meg a legjobb és legfontosabb magyar streamer, FéregTV miatt 😀
több mint 5 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
SKT vs Griffinről semmi?
Év meccse volt eddig, és egyre nagyobb bizakodással tölt el a Faker-revenge/redemption arc-kal kapcsolatban..

A CS:GO mellett pedig Katowicében igazából a SC2 volt az igazán nagy durranás, tessék visszanézni a soo vs Serral negyeddöntőt (vagy ha egészet nem is, legalább Game 3, kb all-time legnagyobb meccsek közt van), aztán meg a hasonlóan izgalmas döntőt.

szerk: vak vagyok, látom ez utóbbi másoknak is feltűnt (bár ti a negyeddöntőt nem emeltétek ki...)
Más kérdés, hogy a héten Rogue meg olyan tükörsimán kicsapta GSL-ből, hogy csak nyekkent 😊
Igor
Na igen az a game 3 nálam all-time top ZvZ meccs. GSL-ben pedig a group D amennyire érdekesnek tűnt olyan tükörsima lett sajnos, ellenben az A csoportban Maru-t eléggé megszorongattak most, úgyhogy kíváncsi vagyok a folytatasra.

Lesz ez még így se!
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
én meg hétvégén Splatoon 2 versenyt néztem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
hála a MNEBnek, ami elég szépen megutáltatta velem az egészet - ,
Tejesember
erről mesélj kérlek, talán végre megértem ezt a lolozást 😊
r.baggio
ez engem is érdekelne
shawnka
Nem olvastátok a THR körüli balhét? Pedig óriási közfelháborodás volt belőle, sok más MNEBen részt vevő csapat is felszólalt miatta.
Ha nem akkor rövid összefoglaló: maga a Riot szólt, hogy a THR játékosai nem kevés összegű RPt trükköztek át a tourament accjukról (ilyen versenyen külön tourament szerveren játszanak külön accval) a rendes accjukra. Belegondolhattok, ha már a Riot vette észre és az szólt le a MNEB szervezőinek, hogy foglalkozni kellene ezzel az üggyel.
Foglalkoztak is, de az inkább vicc kategória. A büntetés annyi volt, hogy levontak tőlük 3 pontot (nem sokat jelentett, mert most is meg a büntetés érvényesítésekor is jelentősen vezették a tabellát), egy bocsánatkérő levelet kellett írniuk, meg büntetésbe kifizetni az ellopott RP mennyiség valós pénz értékét, így kb. 300 ezer forintot.
Ez soknak tűnhet elsőnek, de pár éve pont a THR vezetősége volt az, hogy büszkélkedtek vele, miszerint simán összenyertek 1 millió forint bevételt - kihangsúlyozom bevételt, nem összesen ennyit -, pedig akkor még alig volt idehaza bármilyen LoL verseny. PlayITen, Mondoconon volt, meg valami koreai kultúrális központ rendezett néha. Mindezt úgy, hogy ekkor még csak LoL csapatuk van, azóta viszont jó pár más esportban is van csapatuk, amik termelik nekik a bevételt. Emiatt ez olyan, mintha Ronaldot valamilyen szabálytalanságért 1000Ftra büntették volna.
Ahogy írtam fentebb néhány másik csapatnál ez kiverte a biztosítékot, levelet írtak, hogy azért vegyék már komolyabbra a büntetést, stb.
Na, itt jön a szánalom része az egész történetnek. Elkezdték mosdatni a THR-t. Próbálták megmagyarázni, hogy ez pont ideális büntetés volt, kikérik maguknak, stb, meg burkoltan beszóltak a többi csapatnak.
De még ezt a szánalmat is tudták tovább fokozni, ugyanis nemrég a CSDT - CutlerDragonShark Team - csapatát kizárták a MNEBről account sharing miatt. Ezzel nem is lenne gond, hisz jogos a büntetés. A probléma azzal van, hogy még egy ilyen esetet is arra használtak fel, hogy a THRt próbálják védeni, kimagyarázzák a nevetséges büntetést is, stb, és külön ecsetelték miért zárták ki a CSDT-t és miért nem a THR-t.
Kb. ez volt az a pont mikor azt mondtam köszönöm, de ebből már többet nem kérek, mert ez már tényleg a szánalom csúcsa.
Oké, hogy LEC és társai más, de a MNEB ennyire sikeresen megutáltatta velem az egész LoL esport nézést. 😀 Ott tartok, hogy idén már több CS:GO meccset néztem meg, mint LoL meccset, pedig évente max 10 meccset szoktam megnézni CS:GOból. 😀
Tejesember
magyar esport = magyar politika
mindkettő undorító, korrupt, ügyeskedő, uram-bátyám viszony és még napestig lehetne sorolni...

ott a CS "pro szcéna": a Top MNEB-es CS GO csapatok tele vannak lebukott csalókkal, csak ugye a megbocsájtás jegyében mégis engedik őket versenyezni, azt még nekik áll feljebb ha vki előhozakodik a múlttal.
Vagy ott volt a Budapest 5 projekt... év elején bejelentették, hogy megalakul az első profi (azaz fizetett) magyar CS-s csapat és 1 éves szerződést alá is írtak mindenkivel. Már akkor sok volt a szkeptikus hang, de ők állították h már 3 hónapja együtt játszanak és így képzelik el a jövőt. 1 hónap után lelépett az edzőjük és ki akarták rakni DEv-et (túlkoros toxic játékos), mert h nem tesz meg mindent és nem fejlődik elég gyorsan. A gond ott volt, h DEv intézte el a támogatást a csaján keresztül, így az egész csapatot kirakta a szervezet 😀 itt is Flash volt a főszervező, aki havonta váltogatja a csapatait, h épp visszavonul, hol épp nem...

TheVR-osok 1-1,5 éve rendeztek egy ilyen PUBG versenyt a saját közösségüknek, de már megjelentek a mindentudó kötekedők, h miért ők szervezik, nem is értenek hozzá és így tovább... Nem véletlen, h azóta inkább hanyagolják ezt a vonalat.
Ha PUBG, akkor nem mehetünk el szó nélkül Getroitz esete mellett. Lebukott, hogy csalt (segédprogramokat használt), de nem hogy bevállalta volna, h igen hibázott, hanem még elkezdett hazudozni össze-vissza, hogy azt az accountját eladta és csak ő is áldozat, persze semmivel nem tudta ténylegesen alátámasztani...

Kedvencem mégis a tavalyi V4 volt. Hirdettek esport életműdíjat és egy csomó nagyöreg a jelöltek között volt, pl Kodiak, élő magyar CS legenda... Nah, és ki kapta a díjat? a V4 főszervezője 😀 😀 😀

Az a baj, h az egész közösség ilyen, LOL-os csoportokban inkább le se írom már a véleményemet, főleg nem esport téma kapcsán, mert azonnal megjelennek azok az egyének akiket csak az e-pénisz méregetés éltet és belé kötnek az emberbe, h nem is értek a játékhoz, meg ő már high-elo meg diamond szint és a többi. Sose mondanak ellenérvet, h esetleg mit látok rosszul, hanem h silver-gold kutya maradjak kussban... A legszebb, h legtöbb ilyen kb 15 éves lehet, szal lassan már van +10 év a javamra, de kommunikációs képességük a béka segge alatt...

Én ezért választottam ketté a dolgokat. LEC, LCS, CS MAJOR, OWL stb jöhet, de ilyen MNEB-féle rendezvényeket nem vagyok hajlandó nézni.
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
SKT vs Griffinről semmi?
Év meccse volt eddig, és egyre nagyobb bizakodással tölt el a Faker-revenge/redemption arc-kal kapcsolatban..

A CS:GO mellett pedig Katowicében igazából a SC2 volt az igazán nagy durranás, tessék visszanézni a soo vs Serral negyeddöntőt (vagy ha egészet nem is, legalább Game 3, kb all-time legnagyobb meccsek közt van), aztán meg a hasonlóan izgalmas döntőt.

szerk: vak vagyok, látom ez utóbbi másoknak is feltűnt (bár ti a negyeddöntőt nem emeltétek ki...)
Más kérdés, hogy a héten Rogue meg olyan tükörsimán kicsapta GSL-ből, hogy csak nyekkent 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Tejesember 256
hála a MNEBnek, ami elég szépen megutáltatta velem az egészet - ,
Tejesember
erről mesélj kérlek, talán végre megértem ezt a lolozást 😊
r.baggio
ez engem is érdekelne
shawnka
Nem olvastátok a THR körüli balhét? Pedig óriási közfelháborodás volt belőle, sok más MNEBen részt vevő csapat is felszólalt miatta.
Ha nem akkor rövid összefoglaló: maga a Riot szólt, hogy a THR játékosai nem kevés összegű RPt trükköztek át a tourament accjukról (ilyen versenyen külön tourament szerveren játszanak külön accval) a rendes accjukra. Belegondolhattok, ha már a Riot vette észre és az szólt le a MNEB szervezőinek, hogy foglalkozni kellene ezzel az üggyel.
Foglalkoztak is, de az inkább vicc kategória. A büntetés annyi volt, hogy levontak tőlük 3 pontot (nem sokat jelentett, mert most is meg a büntetés érvényesítésekor is jelentősen vezették a tabellát), egy bocsánatkérő levelet kellett írniuk, meg büntetésbe kifizetni az ellopott RP mennyiség valós pénz értékét, így kb. 300 ezer forintot.
Ez soknak tűnhet elsőnek, de pár éve pont a THR vezetősége volt az, hogy büszkélkedtek vele, miszerint simán összenyertek 1 millió forint bevételt - kihangsúlyozom bevételt, nem összesen ennyit -, pedig akkor még alig volt idehaza bármilyen LoL verseny. PlayITen, Mondoconon volt, meg valami koreai kultúrális központ rendezett néha. Mindezt úgy, hogy ekkor még csak LoL csapatuk van, azóta viszont jó pár más esportban is van csapatuk, amik termelik nekik a bevételt. Emiatt ez olyan, mintha Ronaldot valamilyen szabálytalanságért 1000Ftra büntették volna.
Ahogy írtam fentebb néhány másik csapatnál ez kiverte a biztosítékot, levelet írtak, hogy azért vegyék már komolyabbra a büntetést, stb.
Na, itt jön a szánalom része az egész történetnek. Elkezdték mosdatni a THR-t. Próbálták megmagyarázni, hogy ez pont ideális büntetés volt, kikérik maguknak, stb, meg burkoltan beszóltak a többi csapatnak.
De még ezt a szánalmat is tudták tovább fokozni, ugyanis nemrég a CSDT - CutlerDragonShark Team - csapatát kizárták a MNEBről account sharing miatt. Ezzel nem is lenne gond, hisz jogos a büntetés. A probléma azzal van, hogy még egy ilyen esetet is arra használtak fel, hogy a THRt próbálják védeni, kimagyarázzák a nevetséges büntetést is, stb, és külön ecsetelték miért zárták ki a CSDT-t és miért nem a THR-t.
Kb. ez volt az a pont mikor azt mondtam köszönöm, de ebből már többet nem kérek, mert ez már tényleg a szánalom csúcsa.
Oké, hogy LEC és társai más, de a MNEB ennyire sikeresen megutáltatta velem az egész LoL esport nézést. 😀 Ott tartok, hogy idén már több CS:GO meccset néztem meg, mint LoL meccset, pedig évente max 10 meccset szoktam megnézni CS:GOból. 😀
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
hála a MNEBnek, ami elég szépen megutáltatta velem az egészet - ,
Tejesember
erről mesélj kérlek, talán végre megértem ezt a lolozást 😊
r.baggio
ez engem is érdekelne
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
hála a MNEBnek, ami elég szépen megutáltatta velem az egészet - ,
Tejesember
erről mesélj kérlek, talán végre megértem ezt a lolozást 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Tejesember 256
Nem nagyon nézek már LoL versenyt - hála a MNEBnek, ami elég szépen megutáltatta velem az egészet - , de remélem idén megtörik már végre a Csacsi átok és, ha pofozózsáknak is, de kijutt végre a VBre.
OWLben meg kíváncsi leszek a Playoffra, hogy kik kaparintják meg az utolsó playofft érő helyek egyikét.
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Tavaszi split végéhez közeledve... nehéz megmondani, melyik "szupercsapat" a nagyobb csalódás számomra... NA-ból a 100 thieves vagy EU-ból a Misfits 😛
Tito05
Viszont pozitív meglepetés EU-ban az Origen teljesítménye. Rég elvoltak temetve erre ebben a splitben elég szépen feljöttek.NA-ben nincs pozitív meglepetés Az első2(3) után hatalmas a lemaradás. Amúgy az egész NA úgy lefelé megy .(EU>NA)...és ha már NA. Ma jön éjféltől az első helyet eldönthető csúcsrangadó C9 vs TL.
Greengo
Közben Csacsiék (Splyce) a tegnapi G2 elleni alázással és a mai magabiztos SK elleni győzelemmel bebiztosították a rájátszást és mennek a második helyért. Ez is meglepetés. Kíváncsi leszek ez mire lesz elég mert elég felemás képet mutattak a tavaszi splitben.
Greengo
NA párti voltam évekig az EU vs NA vitában (nem minőségre gondolok, csak egyszerűen jobban lekötött), viszont idén totál az ellentétje. Nagyon jót tett a LEC-nek ez az újjászerveződés, h a csapatoknak biztos helyük van a ligában. Erős a mezőny és azért tehetségekben is bővelkedik a régió...
NA viszont katasztrófa, ahogy mondod, van 3 "erős" csapat utána kb semmi (TL aratni fog otthon, de nemzetközileg megint nagy bukta lesz). Ebben a szezonban kb csak C9 meccsek miatt nézek LCS-t (tegnapi rangadó meg vicc kategória, tipikus C9, playcalling kb silver szinten volt).
Gyakorlatilag minden alakulatnak van világsztár játékosa és mégis clown fiesta az egész (megérne egy misét, h mi történik itt a játékosokkal, mintha mindenki visszafejlődne).

Csacsiéknak én is örülök, eddig kritikán aluli teljesítménye volt a tavaszi splitben, de a hétvégén megmutatta hogy nemcsak intelni tud. A szervezetben meg kellemesen csalódtam, Xerxe-ről tudtam, h jó, de jelenleg a liga legjobb junglere, Humanoid is felnőtt a feladathoz és botlane-nel kapcsolatban meg hatalmasat tévedtem... Kobbe a legalulértékeltebb játékos a LEC-ben. Nem emlékszek tőle rossz meccsre, legstabilabb pont a csapatban. Ahogy redditen is írták, ha jobban nyomatná az önpromót, akkor a legjobb adc címért is versenyben lenne...
Rájátszással kapcsolatban tippelni nem merek. Splyce, OG egyre jobbak, ahogy összeszoktak a srácok. Fnatic is feléledt a téli álmából, G2-Vitality meccs meg hatalmas volt 😀 rég vártam ennyire egy playoffot

Szerkesztette: Tito05
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Közben Csacsiék (Splyce) a tegnapi G2 elleni alázással és a mai magabiztos SK elleni győzelemmel bebiztosították a rájátszást és mennek a második helyért. Ez is meglepetés. Kíváncsi leszek ez mire lesz elég mert elég felemás képet mutattak a tavaszi splitben.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Tavaszi split végéhez közeledve... nehéz megmondani, melyik "szupercsapat" a nagyobb csalódás számomra... NA-ból a 100 thieves vagy EU-ból a Misfits 😛
Tito05
Viszont pozitív meglepetés EU-ban az Origen teljesítménye. Rég elvoltak temetve erre ebben a splitben elég szépen feljöttek.NA-ben nincs pozitív meglepetés Az első2(3) után hatalmas a lemaradás. Amúgy az egész NA úgy lefelé megy .(EU>NA)...és ha már NA. Ma jön éjféltől az első helyet eldönthető csúcsrangadó C9 vs TL.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Tavaszi split végéhez közeledve... nehéz megmondani, melyik "szupercsapat" a nagyobb csalódás számomra... NA-ból a 100 thieves vagy EU-ból a Misfits 😛
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
 www.youtube.com/watch?v=J0_RiyzsElg
Negritis
végül csak elérte a ligma 😕