PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fasza lett az uj Spider Man. A tortenet egeszen zsenialis, a megvalositas is, talan az egyetlen, ami lehetett volna jobb, az az, hogy a boss fightokat teljes mertekig a jatekosra lehetett volna bizni, meg nekem tul rovid volt, meg ugy is, hogy elszorakozgattam a varosban minden szar kuldretessel es egyebbel. De osszessegeben nagyon jo lett. Viszont lattam az e3as avengers trailert... na attol kezdek tojni, hogy az tragya lesz.

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
ezzel jatszott vki rajtam kivul anno ?😊
 www.youtube.com/watch?v=kqD8MgHSlzY
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Ez a CyberPunk jóisten!

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
ma LEC kezdés, can't wait

el is jöttem dolgozni teljes FNC szettben 😀
shawnka
Fotót! 😀
Greengo

why would I lie to you
shawnka
Nemtudom tobb helyen likeolni!

több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
ma LEC kezdés, can't wait

el is jöttem dolgozni teljes FNC szettben 😀
shawnka
Fotót! 😀
Greengo

why would I lie to you
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
ma LEC kezdés, can't wait

el is jöttem dolgozni teljes FNC szettben 😀
shawnka
Fotót! 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
ma LEC kezdés, can't wait

el is jöttem dolgozni teljes FNC szettben 😀
shawnka
Hype is real! Engem is elkapott a hangulat, a csapatbelépőket már be is szereztem (új cucc, lényeg h kiválaszthatod kedvenc csapatodat és ha követed a meccseket ingame cuccokat kapsz, ami a szeretett alakulatoddal kapcsolatos, pl ikonok, wardskinek stb.)

Pro view-on is gondolkodok, h előfizessek. Akinek van vele tapasztalata, szívesen meghallgatom (szintén új lehetőség: Overwatch pass-hoz hasonló, preferált játékosok látószögén keresztül követheted az eseményeket, egyszerre akár 4 playát is és még ilyen finomságok.)
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
ma LEC kezdés, can't wait

el is jöttem dolgozni teljes FNC szettben 😀
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jatszik vki a Xera Survival nevu jatekkal? Most hallottam csak rola eloszor es egeszen igeretesnek tunik, de olvasnek rola szemelyes tapasztalatot is ha van vkinek

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Szval EU>NA! (még mindig 😀 ) Külön öröm,hogy az NA legjobb adc-je (a nagypofájú Doublelift) rendesen le lett alázva. 😀 A másik, hogy az évek óta lesajnált EU régió igenis ott van most a csúcson. (VB 2. hely MSI 1.hely)

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
SC2 WCS Spring elég lapos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
SKT 4.meccsen behúzhatta volna szerintem, aztán jött Teddy élete legelbaszottabb teleportjával 😀
több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
NA vs EU döntő

Ahogy arra mindenki számított 😀 😀 😀
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Szóljatok, ha magyarul is társalogtok 😉 😛 (no offense, csak annyira távol vagyok ettől az e-game világtól, kicsit koromnál fogva is, hogy mókás ezt így itt olvasgatni 😊)
dande
Korra fogni........ 😀
Amúgy meg nem kötelező.Át lehet görgetni azt a hsz-t/témát ami nem érdekel. (az ujjaid még csak nem reumásak 😀 )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szóljatok, ha magyarul is társalogtok 😉 😛 (no offense, csak annyira távol vagyok ettől az e-game világtól, kicsit koromnál fogva is, hogy mókás ezt így itt olvasgatni 😊)
több mint 4 éve
Mr.Breaker 1 870
Maga a tornának jót tett ez a TL győzelem, a döntőnek már annál kevésbé szerintem. Innentől nagyon könnyen benne van egy SKT tarolás, mert ha döntőbe jutnak nem igazán tudom róluk elképzelni, hogy félvárról vegyék a TL-t, mint tette most az IG. 😕

Viszont a TL-nek hatalmas gratula, főleg DL és Impact nőtt nagyot a szememben a tavaszi split és MSI alatt, míg előbbit egy túlértékelt játékosnak tartottam mindig is, inkább a gyenge NA adc-k miatt tűnt kiemelkedőnek a teljesítménye, semmi eredményt nem tudott felmutatni nemzetközi szinten, 8 éve nem jutott túl a csoportkörön, de most CoreJJ érkezésével sokszor viszi hátán a csapatot, MSI alatt is legtöbbször ő volt a carry. Impact-et pedig ahányan leírták, úgy éli már sokadvirágzását, sok elemző végleg kezdte temetni, hogy itt a vége a karrierjének, ehhez a dmg TOP metához nem fog tudni alkalmazkodni és mégis megmutatta, ha nem is TOP tier játékos már, de ott tud lenni az élvonalban.
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
IG-TL 1-3. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Nagyon szurkolok a TL-G2 döntőnek 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
közbe ha valaki nem akar switchet venni:
 twitter.com/steam_games/status/1129056710499266560


indok hogy de 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
faszom, nem tudok dönteni az Elgato HD60s és az Avermedia GC513 között
meg persze ott van az új razer ripsaw hd

valakinek tapasztalat valamelyikkel?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A csoportkörök végére kicsit változott a csapatok megítélése, de erősorrend nálam maradt ugyanaz.
-IG továbbra is toronymagas favorit
-Sokan megköveznek ezért, de nekem még mindig a G2 a második a listámon. Utolsó 2 nap nem jött ki nekik, de ezt több mindenre fogom. Tipikus pökhendi mentalitás már a szervezet ismérve, simán kinézem belőlük h kicsit bele is sz@rtak már az utolsó meccsekbe. Mikyx nem egészséges, már hónap óta gondja van a csuklójával, az is benne volt a pakliban, h az MSI-t kihagyja, ez szinte biztos kihat a teljesítményükre. Meg eleve a játékstílusuk rettentően innovatív, high risk high reward, és ebben benne van a zakó is.
-SKT végre nevéhez méltóan játszik, de 2 másik rivális ellen eddig 1-3...
-TL vezetőit nem értem... csapatépítésben mintha csak az LCS érdekelné őket, persze hivatalosan nemzetközi szinten akarnak aratni, de totál magas padló, alacsony plafon esetét érzek + jó néhány játékos már túl van a zeniten, illetve ez statikus játékstílus a keletiek ellen egyszerűen nem működik

elődöntőkhöz:
IG-TL - nem látom azt a szcenáriót, melyben a TL 1 meccsnél többet elhozna, már 2 menet is Pats Falcons elleni feltámadása szintű lenne

SKT-G2 - Fogalmam sincs itt mi lesz, de komolyan. 3-2 ugyanúgy benne van a pakliban, mint 3-0 mindkét gárdának. Nem az SKT miatt, ők rendre hozzák a magabiztos teljesítmény kulcs szituációkban, hanem az európai ellenfele miatt. Ha jó napot fognak ki Caps-ék, sztem a peak-jük magasabban van, mint a jelenlegi koreai bajnoknak. Legyen a G2, szeretem Fakert, de jó lenne egy nyugati döntős.

Jósolt döntő:
IG-G2 - Amennyire hektikus eddig Caps és Perkz, nem tartom reálisnak, h 2 egymást követő nap is hoznák a maxot, szóval Kína megint behúzza a bánatomra. 😕
Tito05
Nálam kicsit más

IG: favoritok, de nem toronymagasak... Rookie valahogy nem az igazi, Shy nagyon durva kockázatokat vállal, és messze nincs olyan formában mint tavalyi VB-n (még?), Ning volt aki vitte a hátan a csapatot, illetve vicces leírni, de Jackeylove volt a legkonzisztensebb emberük... de amikor Ning szar meccset hoz, akkor nagyon necces a dolog, ráadásul a FW és PVB ellen is elszórakoztak majdnem egy meccset... szóval nem tudom.

Nyilván továbbra is legfőbb favorit, de mondjuk egy SKT-IG döntőnél azt mondom csak 70/30 nálam (G2 ellen simán nyernek, a G2 csak IG light, sokkal gyengébb ADC-vel...)

G2: nem értem a hype-ot. Oké, 2-0 az SKT ellen (de erre kitérek később), viszont a többi meccsben nem nagyon láttam sok pozitívumot... Caps-nek nagyon durva kilengései vannak, vagy 7/0 vagy 0/7... és nem látom ki lesz rajta kívül a carry, se Wunder, se Perkz nincs top formában, utóbbi szerintem kifejezetten gyenge... kb az 5. legjobb botlaner... na mindegy.

Ettől független ez egy nagyon jó csapat amúgy, és szerintem jobb mint a tavalyi Fnatic, ha kicsit konzisztensebb Caps-szel és Perkz-szel tudnának jönni... tükörsimán fogják a summer splitet is nyerni, és reálisan nézve TOP 5-7 csapat a világon (a két koreait tenném elé, LPL-t meg nehéz belőni hogy 2,3,4, etc hány csapatot), de bárki ellen jók egy-egy meccsre. BO 5-ra? Majd meglátjuk...

SKT: én őket látom bőven a 2. legjobb csapatnak továbbra is... 😛 a G2 meccsek nyilván szarul néznek ki, de szerintem szombatig kielemezik (a második eléggé cheese szagú volt a Pyke toppal, de könnyen védhető -> nem szabad TK-t engedni a G2-nak + ha nem Azirral menne végre Faker egy early-game focused, hiperaggró G2 ellen, that would be nice...), viszont ezen kívül tükörsimán hoztak minden kötelezőt, és láthatóan felfelé ível a forma.. ami megint csak egy tipikus SKT hagyomány.

A csoportmeccsek során néha sebezhetők, de amikor jön a kieséses szakasz és számít, akkor szintet lépnek... én a G2 szurkolók helyében erősen aggódnék.

TL: hagyjuk inkább... Impact meglepően jó volt, Jensen got clapped as usual, DL végre kijutott a groupból, well done. Péntek este mehetnek haza.


Elődöntő
IG 99% h 3-0, esetleg trollkodnak egyet 2-0 után, akkor lehet 3-1
SKT-G2, nálam 60-40 a koreaiaknak

Döntő
ha IG-SKT - 70/30, realista leszek 3-1 Kínának... s inkább majd a VB-n hozzátok a csúcsformát srácok. 😊
ha IG-G2 döntő, akkor 90/10 szerintem... a G2 ugyanazt a stílust játssza mind IG, de egy jó napot kifogó Caps/szar napot kifogó Ning kell minimum hogy legyen esélyük, és még akkor se garantált a dolog.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 175 — The Mathematician
Mit tudtok, ez a Warcraft 3 reforged mikor érkezik már végre? 😊
kristóf17
nemtom de várós

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
-SKT hatalmas csalódás, ha eddig nem lett volna egyértelmű Korea egyeduralkodása végérvényesen megszűnt.... természetesen, nem írom még le őket, de max döntőt nézek ki belőlük ezen a versenyen
Tito05
My Azir is good
My Ryze is greater
you guessed it Rookie
I. AM. FAKER.

Kezd érdekes lenni.. 😊
Igor
A csoportkörök végére kicsit változott a csapatok megítélése, de erősorrend nálam maradt ugyanaz.
-IG továbbra is toronymagas favorit
-Sokan megköveznek ezért, de nekem még mindig a G2 a második a listámon. Utolsó 2 nap nem jött ki nekik, de ezt több mindenre fogom. Tipikus pökhendi mentalitás már a szervezet ismérve, simán kinézem belőlük h kicsit bele is sz@rtak már az utolsó meccsekbe. Mikyx nem egészséges, már hónap óta gondja van a csuklójával, az is benne volt a pakliban, h az MSI-t kihagyja, ez szinte biztos kihat a teljesítményükre. Meg eleve a játékstílusuk rettentően innovatív, high risk high reward, és ebben benne van a zakó is.
-SKT végre nevéhez méltóan játszik, de 2 másik rivális ellen eddig 1-3...
-TL vezetőit nem értem... csapatépítésben mintha csak az LCS érdekelné őket, persze hivatalosan nemzetközi szinten akarnak aratni, de totál magas padló, alacsony plafon esetét érzek + jó néhány játékos már túl van a zeniten, illetve ez statikus játékstílus a keletiek ellen egyszerűen nem működik

elődöntőkhöz:
IG-TL - nem látom azt a szcenáriót, melyben a TL 1 meccsnél többet elhozna, már 2 menet is Pats Falcons elleni feltámadása szintű lenne

SKT-G2 - Fogalmam sincs itt mi lesz, de komolyan. 3-2 ugyanúgy benne van a pakliban, mint 3-0 mindkét gárdának. Nem az SKT miatt, ők rendre hozzák a magabiztos teljesítmény kulcs szituációkban, hanem az európai ellenfele miatt. Ha jó napot fognak ki Caps-ék, sztem a peak-jük magasabban van, mint a jelenlegi koreai bajnoknak. Legyen a G2, szeretem Fakert, de jó lenne egy nyugati döntős.

Jósolt döntő:
IG-G2 - Amennyire hektikus eddig Caps és Perkz, nem tartom reálisnak, h 2 egymást követő nap is hoznák a maxot, szóval Kína megint behúzza a bánatomra. 😕

Szerkesztette: Tito05
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
Mit tudtok, ez a Warcraft 3 reforged mikor érkezik már végre? 😊
több mint 4 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
-SKT hatalmas csalódás, ha eddig nem lett volna egyértelmű Korea egyeduralkodása végérvényesen megszűnt.... természetesen, nem írom még le őket, de max döntőt nézek ki belőlük ezen a versenyen
Tito05
My Azir is good
My Ryze is greater
you guessed it Rookie
I. AM. FAKER.

Kezd érdekes lenni.. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)