PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
NBA 2K18: Nekem nagy csalódás, gyakorlatilag nem sokat fejlődött, impróztak egyet a kinézeten, meg egy nagyon kicsit finomítottak a mozgás analizáláson. Ugyanazok a zsákolós mozdulatok, leegyszerűsítették a Karriermódot, se egy draft videó se semmi egyből kiválasztod milyen csapatba akarsz menni és már mehet is a menet. Coin rendszer van még mindig, ugye x összegért tudod magadat fejleszteni(wtf), kb a játék 75%a onlinera alapul szoval semmit se tudsz csinálni kb ha nem eredeti. Kommentárhangok ugyanazok, szerintem a grafika sem változott. Egyszóval én nagyon csalódtam..Na most jöjjön a Project Cars 2 😀
Coolearie
Hány forintért vetted?
Sobri Jóska
Semennyiért, az egyik kedves jóbarátom a hétvégére megosztotta velem a steam fiókját. 😀
Coolearie
Annyit megért, nem? 😊
Sobri Jóska
Meg. Persze el lehet vele bohóckodni, meg aki tényleg magy fanatikus az megfogja szokni de én ezt a részt valahogy inkább kihagyom. Nálam az eddigi legjobb szerintem a 2k16.

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
NBA 2K18: Nekem nagy csalódás, gyakorlatilag nem sokat fejlődött, impróztak egyet a kinézeten, meg egy nagyon kicsit finomítottak a mozgás analizáláson. Ugyanazok a zsákolós mozdulatok, leegyszerűsítették a Karriermódot, se egy draft videó se semmi egyből kiválasztod milyen csapatba akarsz menni és már mehet is a menet. Coin rendszer van még mindig, ugye x összegért tudod magadat fejleszteni(wtf), kb a játék 75%a onlinera alapul szoval semmit se tudsz csinálni kb ha nem eredeti. Kommentárhangok ugyanazok, szerintem a grafika sem változott. Egyszóval én nagyon csalódtam..Na most jöjjön a Project Cars 2 😀
Coolearie
Hány forintért vetted?
Sobri Jóska
Semennyiért, az egyik kedves jóbarátom a hétvégére megosztotta velem a steam fiókját. 😀
Coolearie
Annyit megért, nem? 😊

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
NBA 2K18: Nekem nagy csalódás, gyakorlatilag nem sokat fejlődött, impróztak egyet a kinézeten, meg egy nagyon kicsit finomítottak a mozgás analizáláson. Ugyanazok a zsákolós mozdulatok, leegyszerűsítették a Karriermódot, se egy draft videó se semmi egyből kiválasztod milyen csapatba akarsz menni és már mehet is a menet. Coin rendszer van még mindig, ugye x összegért tudod magadat fejleszteni(wtf), kb a játék 75%a onlinera alapul szoval semmit se tudsz csinálni kb ha nem eredeti. Kommentárhangok ugyanazok, szerintem a grafika sem változott. Egyszóval én nagyon csalódtam..Na most jöjjön a Project Cars 2 😀
Coolearie
Hány forintért vetted?
Sobri Jóska
Semennyiért, az egyik kedves jóbarátom a hétvégére megosztotta velem a steam fiókját. 😀

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 346 — #NoStress
NBA 2K18: Nekem nagy csalódás, gyakorlatilag nem sokat fejlődött, impróztak egyet a kinézeten, meg egy nagyon kicsit finomítottak a mozgás analizáláson. Ugyanazok a zsákolós mozdulatok, leegyszerűsítették a Karriermódot, se egy draft videó se semmi egyből kiválasztod milyen csapatba akarsz menni és már mehet is a menet. Coin rendszer van még mindig, ugye x összegért tudod magadat fejleszteni(wtf), kb a játék 75%a onlinera alapul szoval semmit se tudsz csinálni kb ha nem eredeti. Kommentárhangok ugyanazok, szerintem a grafika sem változott. Egyszóval én nagyon csalódtam..Na most jöjjön a Project Cars 2 😀
Coolearie
Hány forintért vetted?

több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
szoval semmit se tudsz csinálni kb ha nem eredeti.
Coolearie
Nagyon helyes, ezt minden játékba beletenném 😀

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
NBA 2K18: Nekem nagy csalódás, gyakorlatilag nem sokat fejlődött, impróztak egyet a kinézeten, meg egy nagyon kicsit finomítottak a mozgás analizáláson. Ugyanazok a zsákolós mozdulatok, leegyszerűsítették a Karriermódot, se egy draft videó se semmi egyből kiválasztod milyen csapatba akarsz menni és már mehet is a menet. Coin rendszer van még mindig, ugye x összegért tudod magadat fejleszteni(wtf), kb a játék 75%a onlinera alapul szoval semmit se tudsz csinálni kb ha nem eredeti. Kommentárhangok ugyanazok, szerintem a grafika sem változott. Egyszóval én nagyon csalódtam..Na most jöjjön a Project Cars 2 😀

több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
autós játékokban gyakorlott gamerektől kérdezem
az új F1-es játékot tervezem megvenni, kontrollerrel mennyire irányíthatóak az autós játékok?

Mert ha ajánlott kormányt is venni mellé, akkor inkább más irányban keresgélek, mert nem ér annyit az egész.
Előre is köszi a válaszokért!
eaglesmcnabb
Koránt sem olyan szimulátor az F1, hogy kormány kelljen hozzá(amúgy is, én pl. imádom a ps kontrollerjét, én mindig azzal tolok autós/motoros játékot egyaránt). Persze ez valamelyest ízlés kérdése is, de ez a codemasters féle F1es vízió szerintem bőven élvezhető kormány nélkül 😊 .

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 847 — No es importante
 twitter.com/RockstarGames/status/911228595644837888


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
autós játékokban gyakorlott gamerektől kérdezem
az új F1-es játékot tervezem megvenni, kontrollerrel mennyire irányíthatóak az autós játékok?

Mert ha ajánlott kormányt is venni mellé, akkor inkább más irányban keresgélek, mert nem ér annyit az egész.
Előre is köszi a válaszokért!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Horizon zero dawn <3

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
NBA 2K18 Prelude Store-ban és a Live-on is elérhető már, ingyen
Habi
én megvárom milyen a swtich verzió

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
NBA 2K18 Prelude Store-ban és a Live-on is elérhető már, ingyen


JT Daniels fan
több mint 6 éve
rantotthus Seattle Seahawks 261
én most el hmainstreamkedek az ARK - PUBG duóval míg nem jön a monster hunter stories
Negritis
régen kötött le játék annyira mint a PUBG😀
Kenny
Rohadt mód rá lehet függeni.
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Volt némi PS3 élményem Demon's Souls Pure Black way kapcsán, és fáj ma már egy kicsit ez a konzol.
- Röhejesen alacsony a letöltési sebesség (D's S) 8GB - 2,5!!!! óra alatt jött le a storeból
- Mocskos sokat tölt;
- Akad a grafika
- Félelmetesen szar a kontroller - az XBox-éhoz képest -darabosabb az egész, és szerintem nem jó helyen van a bal oldali kar.
Utóbbihoz annyit, hogy a Demon's Soul Bossok kacagtatóak, de Pure Black W Tendencyn azért tud olyan Black Phantomokat dobni, amelyek keresztbe lenyelik a bossokat, de nem azért, mert nagyon jól harcolnak, hanem mert one hit killeket nyomnak. Nem tudom hány alkalommal haltam meg azért, mert balra mozgásnál véletlenül fegyvert váltottam.

Figyi srácok
- PS4 kontroller is ennyire ergya??!
- Store letöltés küzd hasonló gondokkal?
GT7, Bloodborne azért nem akkora motiváció, hogy vegyek PS4-et

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 287 — Omar's Coming Yo!
én most el hmainstreamkedek az ARK - PUBG duóval míg nem jön a monster hunter stories
Negritis
régen kötött le játék annyira mint a PUBG😀

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
én most el hmainstreamkedek az ARK - PUBG duóval míg nem jön a monster hunter stories

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Akit érdekel, kijött a Divinity Original Sin II. Első pályát végigvittem, és szerintem remek.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Most már tudom miért olyan kegyetlen jók a ska studiós játékok.



😊 😊 😊

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Sziasztok. Gondolkodok kormányvásárláson a PS4-hez. Mivel semmi infóm nincs velük kapcsolatban, tudnátok segíteni, tippet adni milyen márkát, melyik kormányt érdemes megvenni?
Köszönöm.

szerk1.: utánanézegetve mik vannak: Thrustmaster T300 RS..Logitech G29....vagy?
bogec7
G29-et mindenki ismeri, világszintűen veszik ezt, nekem G25-öm volt, imádtam, de eladtam. Most egérrel játszom az autós játékokat ha játszom..😀

több mint 6 éve
bogjosi New England Patriots 1 173
a kormány esetében sztem elég fontos hogy milyen játékokat szeretnél tolni vele
Negritis
F1, WRC elsősorban ..továbbá esetleg Gran Tourismo/Project Cars

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
a kormány esetében sztem elég fontos hogy milyen játékokat szeretnél tolni vele

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
bogjosi New England Patriots 1 173
Sziasztok. Gondolkodok kormányvásárláson a PS4-hez. Mivel semmi infóm nincs velük kapcsolatban, tudnátok segíteni, tippet adni milyen márkát, melyik kormányt érdemes megvenni?
Köszönöm.

szerk1.: utánanézegetve mik vannak: Thrustmaster T300 RS..Logitech G29....vagy?

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
https://www.youtube.com/img/desktop/yt_1200.png
YouTube
Auf YouTube findest du die angesagtesten Videos und Tracks. Außerdem kannst du eigene Inhalte hochladen und mit Freunden oder gleich der ganzen Welt teilen.


Szerintem az egik legviccesebb Souls videó. 😊 😊 😊

Zolesz all time 6. azon a ranglistán, amelyen a én helyezésem 2-vel kezdődik, melyet 3 számjegy követ. 😊

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
az a baj h a böngészés esetében sem mind1 hogy mit szeretne nézni
és netes játékok esetében sem mind1 miről beszélünk
Negritis
tényleg nincsenek nagy igények, hírek, ncore, youtube, meg hasonlók. Keresztapámnak lesz egyébként, nem gta-val nyomatják, inkább ezek a kaszinós gépek, minden szar ingyenjáték, kártyás játékok..
Habi
Szia Habi!

Szinte bármilyen korszerű I3-as laptop tudja, amit szeretnél.
Ha ki akarod maxolni az összeget alap Dell, Asus, Lenovo.
Nem lesz ezekkel baj.
Samsungba is bele lehet nyúlni.
Nekem az USAban Applem volt, itt most Dellem van, hibátlan, tankörben Lenovokat használnak a diákok, úgyszint hibátlan, nekem az egérpad nem esik kézre. de ennyi.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
az a baj h a böngészés esetében sem mind1 hogy mit szeretne nézni
és netes játékok esetében sem mind1 miről beszélünk
Negritis
tényleg nincsenek nagy igények, hírek, ncore, youtube, meg hasonlók. Keresztapámnak lesz egyébként, nem gta-val nyomatják, inkább ezek a kaszinós gépek, minden szar ingyenjáték, kártyás játékok..


JT Daniels fan