PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
az a baj h a böngészés esetében sem mind1 hogy mit szeretne nézni
és netes játékok esetében sem mind1 miről beszélünk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Kis segítséget szeretnék kérni:
Milyen laptopot ajánlanátok (max 150k) ami minden igényt kielégítene netes böngészésre, netes játékok használatára, filmnézésre. Nem nekem lenne, gondolom a 150k szinte már túl sok is ilyen kevés igény mellett, szóval ha kevesebből jönne ki, az sem lenne gond. Esetleg annyi, hogy lehetne minél nagyobb a kijelzője...
nagyon köszi előre is!!!

Szerkesztette: Habi


JT Daniels fan
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Edith Finch egy remek játék, mindenkinek ajánlom!

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
történelem újraélesztve:
 www.twitch.tv/starcraft

starcraft remastered shocase meccsek
Bisu - Jaedon - Flash and tsi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Mac-es kollegákat kérdem, eddig tudtam nézni online az m4sport.hu-t de most az Error loading media:File could not be played című műsort adja. Tűzfal, Security, ilyesmi?
petey
Nálam megy.
Autofrissítés van, nem nyúltam biztonsági beállításokhoz 2 éve.
Telón és iPaden is bejön.
Sobri Jóska
köszi, még nyüstölöm akkor

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Mac-es kollegákat kérdem, eddig tudtam nézni online az m4sport.hu-t de most az Error loading media:File could not be played című műsort adja. Tűzfal, Security, ilyesmi?
petey
Nálam megy.
Autofrissítés van, nem nyúltam biztonsági beállításokhoz 2 éve.
Telón és iPaden is bejön.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
nemtom itt van-e olyan elvetemült mint én (és még legalább 150-200an) hogy a legendary raidek miatt (főleg) megint fókuszál a pokemon go-ra
de hatalmas élmény még mindig

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Mac-es kollegákat kérdem, eddig tudtam nézni online az m4sport.hu-t de most az Error loading media:File could not be played című műsort adja. Tűzfal, Security, ilyesmi?

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
OFF: | Akit érdekel, az ncore-on megtalálja a FIFA 17-et. Működik, teljesen jó, én már kipróbáltam. |

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
próbáld ki a Dead Cells-t
 store.steampowered.com/app/588650/Dead_Cells/

vagy a hollow knight-t

 store.steampowered.com/app/367520/Hollow_Knight/

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
én inkább PVE beállítottságú játékos vagyok, lehet h aki pvp-zik annak ez jó
de nekem ez nagyon nem tetszik
Negritis
Jó én PvPzem, illetve jelenleg semmit sem csinálok, mert vég nélkül dolgozom, ha meg van pár szabad napom, akkor csavarok a ringre.
Szerintem ha lemegy a hőmérséklet 12 fok alá, újra előveszem a ds témát.

Iron keep sem tetszett? Smelter demon a kedvenc csatám volt. Dlcben van belőle egy hiperaggresszív kék.
TGA
drangelic hangulata tetszett

bossok közül a skeleton chariot tényleg egyedi és ötletes volt
a medusa is jó volt - a kis trükkel együtt
a smelter demon, mirror knight, dragonrider ... nem rosszak de
számomra a 3 bossai mind jobb élmény
és az 1re is elmondható ez
Negritis
Figyi, megkövetlek.
PVE alapon NG+6 újra nekiálltam offline. Tényleg fájdalmas. Nem a Bossok, mert a melle ütésem is halálos, hanem az egész. A kamerakezelés szar, és sablonosak a pályák.Azzal szórakoztattam magam, hogy a darkbladdel hogyan lehet szopatni. Mirrornak hagytam, hogy hívjon be invadere párszor, aztán kikapcsoltam.
Uncsi volt. De én már az egész DS szériát unom szóval nem számít a véleményem!
Sajnos a Salt and Sanctuaryt sokkal jobban élveztem!!!

Viszont felinstalltam a Railroad Tycoon 2-t és helyreállt a lelki békém 😊

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
én inkább PVE beállítottságú játékos vagyok, lehet h aki pvp-zik annak ez jó
de nekem ez nagyon nem tetszik
Negritis
Jó én PvPzem, illetve jelenleg semmit sem csinálok, mert vég nélkül dolgozom, ha meg van pár szabad napom, akkor csavarok a ringre.
Szerintem ha lemegy a hőmérséklet 12 fok alá, újra előveszem a ds témát.

Iron keep sem tetszett? Smelter demon a kedvenc csatám volt. Dlcben van belőle egy hiperaggresszív kék.
TGA
drangelic hangulata tetszett

bossok közül a skeleton chariot tényleg egyedi és ötletes volt
a medusa is jó volt - a kis trükkel együtt
a smelter demon, mirror knight, dragonrider ... nem rosszak de
számomra a 3 bossai mind jobb élmény
és az 1re is elmondható ez

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
én inkább PVE beállítottságú játékos vagyok, lehet h aki pvp-zik annak ez jó
de nekem ez nagyon nem tetszik
Negritis
Jó én PvPzem, illetve jelenleg semmit sem csinálok, mert vég nélkül dolgozom, ha meg van pár szabad napom, akkor csavarok a ringre.
Szerintem ha lemegy a hőmérséklet 12 fok alá, újra előveszem a ds témát.

Iron keep sem tetszett? Smelter demon a kedvenc csatám volt. Dlcben van belőle egy hiperaggresszív kék.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
én inkább PVE beállítottságú játékos vagyok, lehet h aki pvp-zik annak ez jó
de nekem ez nagyon nem tetszik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
mert 1x végig akarom vinni, semmi más indokom nincs h miért nem hagytam rá
a játék nem nehéz számomra, hanem idegesítő

a 3at kifejezetten élveztem és ha megveszem a season passt tolom újra elölről
a DS1et is "düh"ből vittem, ki de ott 1-1 boss után volt egy "nah ez fasza volt" érzésem

itt nincs, bossok nagy részét leverem elsőre amit nem ott sok esetben van egy olyan mechanika ami olcsó szopatós trükk - royal ratnél a 4 kicsi toxic, dragon ridernél a perem ahonnan lelök ... - aminél meg kellett tanulni rendesen a bosst eddig az a rotten volt, de az sem igazi kihívás

Mirror amúgy ng-n nem idézett be senkit, szóval valszeg ng+tól kezdődik majd viszont addig "nem maradok"
Negritis
Kiegészítőig adj neki esélyt, még a nagyon az elején vagy.

Még egyszer, nem a bossok a nehezek, még, hanem a PvP pályák!
A dragon slayer az Ornstein, a dragon rider meg Smough. Azert vannak a játékban, hogy segítsenek aklimatizálódni +smough megtanít a pajzsos támadásokra,, ahogy a pursuer is. Mondjuk dragon rider megölt az fura, ő szokott leesni. Nem kaptál előtte pajzzsal!

Nem véletlen, hogy nincs bajod a rottennel, hiszen régi stílus.
Looking glass akkor nem idéz, ha nem vagy online, vagy nem vagy frakcióban, vagy óriási mázlid van.

Nem igaz, hogy nem vagy beindúlva attól, hogy van egy fasza guard break, és vannak olyan fegyverek, amelyekkel hegyes szögben lehet vágni(darksteel katana).
Pont azért szeretem kevésbé a 3. Részt, mert nem lehet akkorákat gyökérkedni, és trollkodni, mint a 2.ban.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
mert 1x végig akarom vinni, semmi más indokom nincs h miért nem hagytam rá
a játék nem nehéz számomra, hanem idegesítő

a 3at kifejezetten élveztem és ha megveszem a season passt tolom újra elölről
a DS1et is "düh"ből vittem, ki de ott 1-1 boss után volt egy "nah ez fasza volt" érzésem

itt nincs, bossok nagy részét leverem elsőre amit nem ott sok esetben van egy olyan mechanika ami olcsó szopatós trükk - royal ratnél a 4 kicsi toxic, dragon ridernél a perem ahonnan lelök ... - aminél meg kellett tanulni rendesen a bosst eddig az a rotten volt, de az sem igazi kihívás

Mirror amúgy ng-n nem idézett be senkit, szóval valszeg ng+tól kezdődik majd viszont addig "nem maradok"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
sif vs royal rat authority

hangulatos boss, remek háttérrel kellemes kihívás vs iegesítő újrahasznosítás direkt szopatással és 0 lore kb

a DaS2 sztem szimplán nem jó
az pedig h a mai napig van bázisa keveset ér mivel az 1nek is van nem is beszélve a Demon Soulsról
Negritis
De, ha szerinted nem jó, akkor miért nem hagyod abba?
DS3 megfelelő géppel már elérhető.

Demon Soulsnak azért van még mindig bázisa:
- mert sokan itt kezdik;
- mert még mindig van secret;
- mert még mindig folyamatos lebegteti a Namco bandai az utolsó birodalmat;.
- mert a Bossok helyét gyakorlatilag átvették a Diety playerek.Ezek nem jönnek sem a DS 2-be, sem a 3-ba PvP-zni.

DS-ben szintén sokan kezdenek, és sokan ott vannak otthon, pont, mert utálják a Scholart (aki amúgy egy hihetetlenül fing ellenfél), és utálják a Ringed cityt.. De azért a DS1 közösség már közel sem jelentős.

DS2 közösség PvP-zik: sok olyan pálya van, ami eleve erre épül. Looking glass knight eleve invadet hív.
Még az olyan ős játékosok, mint Tremily vissza-vissza jönnek, mert itt vannak olyan agyament fegyverek, amelyek miatt más a PvP.

RRA- szar, de ezt írtam is. Utána már csak 1 újrahasznosított ellenfél lesz!

Ajánlom a Prepare to cry sorozatot.

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
sif vs royal rat authority

hangulatos boss, remek háttérrel kellemes kihívás vs iegesítő újrahasznosítás direkt szopatással és 0 lore kb

a DaS2 sztem szimplán nem jó
az pedig h a mai napig van bázisa keveset ér mivel az 1nek is van nem is beszélve a Demon Soulsról

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
n
humble havival beszeretem a DaS II SotfS-t
hát ez valami hihetetlenül lustán elkészített játék
arccal a pénznek
a map design szánalmas az 1hez képest, csomó helyen odabaszunk 15-20 idegesítő ellenfelet amit simán ki tudsz hívni egyesével de legalább idegesíteni fog
a harc rendszer is messze a leggyengébb de cserébe legalább szar
Negritis
PREPARE TO CRY!

Fume awaits:
Én annyira megértelek, mai napig fáj a Dark Souls 2 Scholar of the first sin, de sajnos azt kell mondjam, hogy ez a legnagyobb démon, és ha nem ejted el, mindig ott lesz a lelked mélyén.

Igen ez a klasszik reakció az 1. rész után, mintha csak magamat hallanám, de majd változik.
Ma már nem értek veled egyet, belőlem a DS 2 faragott játékost, és dühöngő pszichopatát. Én a sötétség szerzetese vagyok, sosem dícsérem a napot! 😊
Elég jó viszonyt ápolok hardcore bolondokkal, rengetegszer haltam meg általuk, és rengetegszer tanítottak valamit.
Szerintük ez a játék tanít meg a legtöbbet. Lassan belátom, igazuk van. Nem véletlen a hatalmas kultusz körülötte... ma is.
Abban igazad van, hogy újra kell tanulni a harcot, főleg a parryt, ami a legfontosabb eleme a játéknak. A felemelt pajzzsal körbe járok stílus a 2. résznél nem hatékony, nem véletlenül fájt nekem is az 5 vízköpő az elején, vagy a 3 Ruin Sentinel. Amúgy a megoldás 5, illetve 3 jól elhelyezett parry.

A véleményem:
Az 1. rész más, mint a 2. rész, és nagyon direkt. A 2. Sokkal inkább utazás a történetben, és a kihívásokban, mint az 1. Az a helyzet, hogy a 2. Végén amikor bezsákoltam az ivory kinget is (dlc). NG5 ön kihívtam Artoriast, és Gwynnt. Érdekes volt.
Ami az 1. rész bmeg faktorát illeti, Capra Demont nehezen feledem, ahol a teljes kamerakezelést át kellett hangolni, hogy tudjam merre van az előre. De azt hiszem most hogy mind a 4 souls játék zsákban a legszarabb harc dizájn evör a Bedofkéosz! Ocsmány volt.

A 2. rész pályadesignnél látni kell, hogy nagyobb, és talán nyitottabb a 2. rész, aminek a fele kb. kihagyható, de akkor nem érted meg a játék történetét, AZ 1. RÉSZÉT sem!!! Ebben van a legtöbb lore, és csodaszép a lírája.

Abban igazad van, hogy rengeteg az elején a kölcsön karakter., pl. Dragonslayer, Dragonrider, Royal Rat Authority..., de ez elmúlik, és nem véletlen, ezek az áttanulást segítik. Azért vannak, mert más a kihivás.
Undorítóak a pályák... És sokkal undorítóbbak lesznek.
A játék nagy filozófusai, pl. Ray Dhimiri mester (parrygép) szerint az egész alapjáték trainer, ami felkészít a DLC borzalmaira, mert az igazi kihívás, és a lore jelentős része ott érhető el.

A Pursuer, pl egy un. timing trainer, ami időről időre meglátogat, mindig más időzítésekkel.

Ez a PVP dark souls, nem véletlen, hogy mai napig mennyire aktív a közösség.Ha online játszol, akkor a Harangtorony őrei már beidézgetnek játékosokat ellened, és még sok ilyen lesz!

Nem tudlak bíztatni, fog még fájni:
Royal Rat Authority, gyakorlatilag újradizájnolt sittes Sif, csak némileg nagyobb hitboxxal, sweep window-val, és 5 dúrván toxikus társsal.
És ugyan az alapjáték Bossai közt kevés húzós van, valahogy mégis rengeteg a nem fair küzdelem.
De legalább a kiegészítőben figyelnek a széria talán legundorítóbb, legagresszívabb Bossai. Artorias harc nekem ikonikus volt, de nála csak jobb harcosok jönnek szembe! King Alant, már nem etalon.

Ajánlom a Dex buildet.
Én pl alig hordok páncélt, a fegyverzetem offhandben Parry dagger, Jobbkéz/Kétkéz Darkblade Katana/Richards rapier/ Espada Ropera
....néha blacksmith hammer..
A legexpertebb fegyver Santier spear.

Burnt Ivory King awaits!

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
humble havival beszeretem a DaS II SotfS-t
hát ez valami hihetetlenül lustán elkészített játék
arccal a pénznek
a map design szánalmas az 1hez képest, csomó helyen odabaszunk 15-20 idegesítő ellenfelet amit simán ki tudsz hívni egyesével de legalább idegesíteni fog
a harc rendszer is messze a leggyengébb de cserébe legalább szar

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Isle of Man TT lesz PC-re, XO, PS4-re, November környékére...Wao, kíváncsian várom, mi fog kisülni belőle.

több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Most, hogy van értelmes gépem, belekezdtem a witcher 3- ba, és csodálatos érzés.
Végre nem egy sivár világ, vannak igazi párbeszédek, most hogy értem, a történet nem a világ önmagába visszaroskadasának horror eposza, és a szörnyeket is megszoktam, a nehézsége pihentető.
Imádom!

Mondjuk unokaöcsém szerint túl sokat mozgok csata közben, és túlgondolom az ellenfeleket. Erre mutattam neki speedrunt, de nem értette, hogy ez mire jó, annyit mondtam neki, hogy ez a pc jatékok világában a posz-traumás stressz! 😊

10000 ways to die!

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 074 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Kihozzák PS4re a CODMW-t remastered verzióba. Szerintem jobb lett volna a Word at War, az original CoD-ot leszámítva, a legjobb rész.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
én most ezt rendeltem be:

 twitter.com/NintendoUK/status/879710627794755585

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 103 — The Mathematician
final fantasyik is ilyen 50% körül vannak
Negritis
Egyrészt ez nem valami nagy kedvezmény, másrészt azt olvastam, hogy borzalmasak a Pc portok.... én gondolkodtam egy PS1-n is még, a VI és X közöttieket érdemes lenne végigjátszani, de egyelőre elég tanácstalan vagyok.

Illetve ennél nagyobb leárazást vártam 😛
Igor
a borzalmastól sztem messze vannak a portok
mondjuk assszem az első 6 portja az kb a mobil port amúgy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!