PC és Konzol

27 feliratkozó

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igen. Van, de keves. En is a kozepen tartok kb, de eddig ketszer kellett kiszallnom az animusbol, korulbelul harom es het perc erejeig, nem nagyon kellett kint gyujtogetnem semmit. Es egyebkent a jelen szal, ahogy latom, nincs is kidolgozva, tojtak ra. De nekem tetszik, a Black Flagbe is utaltam, hogy ezzel kellett szarakodni, plusz az idegesito feladatokat.

Ami kicsit zavar, hogy a fo targeteket is annyira siman nyirom ki, sokkal megvagyok kb. ot perc alatt. Papiron korbe vannak veve katonakkal, de igazabol megsem, mert lopakodnom sem kell, konkretan atsetalok kozottuk, es kinyirom a celpontot, van kuldetes, aminek a kiiktatassal vege, szoval be sem tamadnak utana, ki sem kell menekulnom.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
kérdés: az originsben van "jelen" szál?
Negritis
van de állítolag nagyon kevés.
én még csak az elején tartok, fő szállhoz szinte hozzá se kezdtem.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 198 — The Mathematician
kérdés: az originsben van "jelen" szál?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én nem szeretem annyira az AC-kat (nincs is olyan amit kijátszottam volna, pedig sokszor soknak nekifutottam), de ez csodálatos.
Annyira jó a világa, az egész képi megjelenítés, a küldetések, és tényleg mintha egy valós és élő Egyiptomban lennél. Az ókor minden csodálatos kulturális változatosságával és kettősségével.
Nagyon klassz játék. Ezek a gyűjtögetős RPG-k pedig a fél éltemet elvették régen is, most pedig nincs rájuk időm sajnos, de én az a fajta játékos vagyok aki az utolsó darab fos arany pezóért képes 5 percig túrni egy táborban.... 😀 Skyrimben is minden pontom kb az erőre volt tolva, hogy több szart tudjak magammal hordani. 😀
Hanni
Nekem pedig a sok gyűjtögetéstől durran el az agyam 😊 Mikor a "kalózosban" is 192 Animus emléket és 300 csillió kincsesládát kellett összeszedni, baromira sok volt. De ugyanez igaz a francia és londoni küldetésekre. A kevesebb néha több... Szerencsére rég letettem már amúgy arról, hogy bármelyik AC játékot 100%-ra vigyem végig, mert a játékélmény rovására megy. A témaválasztás jó, még egy Kínát várok, aztán talán még lehet majd egy 2. vh-s Párizst is tolni, de hogy utána még mi lesz?😊
NB2
állítolag Bayekkel lesz egy görög, és egy római a közeljövőben.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 992 — nabege2@yahoo.com
Én nem szeretem annyira az AC-kat (nincs is olyan amit kijátszottam volna, pedig sokszor soknak nekifutottam), de ez csodálatos.
Annyira jó a világa, az egész képi megjelenítés, a küldetések, és tényleg mintha egy valós és élő Egyiptomban lennél. Az ókor minden csodálatos kulturális változatosságával és kettősségével.
Nagyon klassz játék. Ezek a gyűjtögetős RPG-k pedig a fél éltemet elvették régen is, most pedig nincs rájuk időm sajnos, de én az a fajta játékos vagyok aki az utolsó darab fos arany pezóért képes 5 percig túrni egy táborban.... 😀 Skyrimben is minden pontom kb az erőre volt tolva, hogy több szart tudjak magammal hordani. 😀
Hanni
Nekem pedig a sok gyűjtögetéstől durran el az agyam 😊 Mikor a "kalózosban" is 192 Animus emléket és 300 csillió kincsesládát kellett összeszedni, baromira sok volt. De ugyanez igaz a francia és londoni küldetésekre. A kevesebb néha több... Szerencsére rég letettem már amúgy arról, hogy bármelyik AC játékot 100%-ra vigyem végig, mert a játékélmény rovására megy. A témaválasztás jó, még egy Kínát várok, aztán talán még lehet majd egy 2. vh-s Párizst is tolni, de hogy utána még mi lesz?😊
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 940
 index.hu/index2/#bloghu/jateknaplo/2017/11/06/ingyen_watch_dogs
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Skyrimben is minden pontom kb az erőre volt tolva, hogy több szart tudjak magammal hordani. 😀
Hanni
Lydia, bazz, Lydia!

Nehogymá én cipeljem azt a sok Dwemer Strutot, tudod mikor....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Én nem szeretem annyira az AC-kat (nincs is olyan amit kijátszottam volna, pedig sokszor soknak nekifutottam), de ez csodálatos.
Annyira jó a világa, az egész képi megjelenítés, a küldetések, és tényleg mintha egy valós és élő Egyiptomban lennél. Az ókor minden csodálatos kulturális változatosságával és kettősségével.
Nagyon klassz játék. Ezek a gyűjtögetős RPG-k pedig a fél éltemet elvették régen is, most pedig nincs rájuk időm sajnos, de én az a fajta játékos vagyok aki az utolsó darab fos arany pezóért képes 5 percig túrni egy táborban.... 😀 Skyrimben is minden pontom kb az erőre volt tolva, hogy több szart tudjak magammal hordani. 😀
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Új Assasins Creedről vélemények?
Stez
egészen fantasztikus (bár én nagy AC fan vagyok)
braxa88
Egyébként igen, nekem is nagyon tetszik, csak kíváncsi voltam mások véleményére. Bár teszem hozzá, hogy pár szokásos AC-elemen kívül abszolút az a tapasztalatom, mintha egy különálló RPG-vel játszanék. A harcrendszer ugye teljesen más, ez nekem mondjuk jobban tetszik, mint a régi, ott annyira egyszerű volt a szokásos 2-3 mozdulattal kinyírni 86 ezer embert és egy sereget, hogy már unalmas volt. Ebből a tekintetből mondjuk ez az origins sem nehéz szerintem, sokáig például gond nélkül öltem a seregeket, 4-5-6 katona jön rám egyszerre, és csak röhögve levágtam mindet, viszont azért a játék közepénél kezdtem jönni azok a részek amiknél tényleg nehéz volt, nem elég csak kiállni és legyakni mindenkit, hanem azért rendesen kell védekezni, elmozdulni, olykor meg menekültem is, hogy regenerálódjon az életem. Most normál fokozaton tolom, de igazából pár rész/tábor kivételével azért nem érzem, hogy elképesztően meg kellene izzadnom a haladásért.

Furcsa, de én egyáltalán nem lopakodok, nem érzem, hogy ebben a részben ezen olyan hangsúly lenne, mint az előzőekben. Sokkal szórakoztatóbb is egyébként, ha harcolok. Alig-alig éreztem szükségességét, hogy úgy közelítsek meg valami helyet, hogy lopakodjak, ne pedig leöljem a fél világot.

Ha nem tudnám, hogy ez egy AC-játék, nem biztos, hogy feltűnne, de szerintem ez a váltás most jót tett a sorozatnak kifejezetten. Ja, és a játékvilág valami egészen elképesztő.

Horizon Zero Dawnt is végigvittem, az is fantasztikus volt (igazából minden szempontból pozitív a véleményem, bár a 2/3-adánál azért már egy kicsit kezdett unalmassá válni, hogy ugyanazokat a robotokat gyakom, de a története például remek), de az AC esetében azért nagyobbat csodálkoztam a világon. Elképesztő.

Mondjuk JJ-hez csatlakozva nálam is a Witcher III az, ami az elmúlt években annyira elragadott, hogy a szavakat sem találtam, előtte a Skyrim volt ilyen. Nagyon megszerettem ezeket az RPG-ket, amikkel 100-140 órát el lehet szórakozni, és azért változatosak ellenfeleket tekintve, sokféle ember, szörny van benne.

Szerkesztette: Stez

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
xbox one tápegységet keresek, valakinek van tippje?
baggio
erre senki semmit? még a microsoftnál is rákérdeztem, tényleg nem lehet az egész országban kapni?
baggio
hardverapro

Ott minden van jó árban. Ez is.
dugo93
még szerencse, hogy rögtön nem sikerült vennem, mert mint realizáltam, xbox one s-hez már nem is kell az a tégla, hanem csak a sima kábel (hiába USA-ban vásárolt), abból viszont tényleg van ezer helyen...

közben úton már a playseat és a logitech kormány sebváltóval 😊 egyelőre a project cars 2-t gondolom ehhez való legalkalmasabb játéknak, de ha másnak van jobb tippje, ne tartsa magában

ja és muszáj még egyszer beírnom, hogy mennyire fantasztikus, kihagyhatatlan élmény a Witcher3 (+ a DLC-k)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 198 — The Mathematician
én megnézném amazon.de vagy amazon.co.uk-n is van hogy olcsóbb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
xbox one tápegységet keresek, valakinek van tippje?
baggio
erre senki semmit? még a microsoftnál is rákérdeztem, tényleg nem lehet az egész országban kapni?
baggio
hardverapro

Ott minden van jó árban. Ez is.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Új Assasins Creedről vélemények?
Stez
egészen fantasztikus (bár én nagy AC fan vagyok)

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 198 — The Mathematician
mikor lesz már kedd?!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
xbox one tápegységet keresek, valakinek van tippje?
baggio
erre senki semmit? még a microsoftnál is rákérdeztem, tényleg nem lehet az egész országban kapni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
a probléma inkább AMDnél az hogy a videókártyákra elég fosul optimalizálnak mostanában - prociknál is olvastam már problémát steamen, redditen de azt fogadjuk szódával -
Negritis
A probléma sztem a hűtés. 😉
Greengo
Igen, ez volt, de ezzel a zen szériával elvileg nagyon jól kiküszöbölték ezt a túlfűtöttségi problémát. Ha minden igaz kevesebbet fogyaszt, mint az intel azonos teljesítményen. Ráadásul a gyári hűtő, amit kapsz hozzá is jobb, mint az intel esetében. Ezeket az infókat gyűjtöttem be. Jelen esetben ezért merném bevállalni gyári hűtővel a ryzen 1500x-et.
több mint 6 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
a probléma inkább AMDnél az hogy a videókártyákra elég fosul optimalizálnak mostanában - prociknál is olvastam már problémát steamen, redditen de azt fogadjuk szódával -
Negritis
A probléma sztem a hűtés. 😉


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 198 — The Mathematician
a probléma inkább AMDnél az hogy a videókártyákra elég fosul optimalizálnak mostanában - prociknál is olvastam már problémát steamen, redditen de azt fogadjuk szódával -

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
A Ryzen alap hűtőjéről elég jókat hallottam, hangja elvileg nem sok, alap órajelre teljesen oké. Amúgy a proci 65W-ot eszik alapon, szóval nem egy kazán 😊
OC-hoz nem tudom, mennyire jó a gyári hűtő, annak azért nem árt utána olvasgatni picit.

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Még annyi, visszatérve a géphez, hogy többen mondták, több helyen olvastam, hogy ne AMD, hanem Intel legyen a proci. Csábító ez a Ryzen, főleg, hogy új széria, és elvileg ezzel már nincsenek olyan gondok, mint a régebbiekkel de ha mégsem ezt szeretném, melyik I5-ös darab tudná hozni a hasonló szintet, ami árban is ott van, ahol az alább látott? (50k kb.)
kristóf17
Kb az i5 7500. Az i5 pár százalékkal gyorsabb, de pár ezerrel drágább is. Az i5 7400 már a Ryzen alatt van teljesítményben.
Viszont az i5 7500 nem húzható, míg a Ryzen igen. És már borul is az előbbi 😊
Bálesz
Okés. Meg igazából remélem jól hallottam, hogy ez az új ryzen széria kiküszöbölte a túl nagy hőtermelést, ami miatt plusz hűtő kellett, illetve/vagy csökkent az élettartam. Valamint az alap hűtő, ami jár jobb, mint az intelek esetében. Szóval ezért is hajlok most az amd-re, míg előtte nem akartam volna csak intelt.
több mint 6 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 654 — Illegális gyakorló
Még annyi, visszatérve a géphez, hogy többen mondták, több helyen olvastam, hogy ne AMD, hanem Intel legyen a proci. Csábító ez a Ryzen, főleg, hogy új széria, és elvileg ezzel már nincsenek olyan gondok, mint a régebbiekkel de ha mégsem ezt szeretném, melyik I5-ös darab tudná hozni a hasonló szintet, ami árban is ott van, ahol az alább látott? (50k kb.)
kristóf17
Kb az i5 7500. Az i5 pár százalékkal gyorsabb, de pár ezerrel drágább is. Az i5 7400 már a Ryzen alatt van teljesítményben.
Viszont az i5 7500 nem húzható, míg a Ryzen igen. És már borul is az előbbi 😊

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Új Assasins Creedről vélemények?

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Még annyi, visszatérve a géphez, hogy többen mondták, több helyen olvastam, hogy ne AMD, hanem Intel legyen a proci. Csábító ez a Ryzen, főleg, hogy új széria, és elvileg ezzel már nincsenek olyan gondok, mint a régebbiekkel de ha mégsem ezt szeretném, melyik I5-ös darab tudná hozni a hasonló szintet, ami árban is ott van, ahol az alább látott? (50k kb.)

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
xbox one tápegységet keresek, valakinek van tippje?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
(közelítsetek rá böngészőben, akkor elvileg látszik faszán)
Na ezt sikerült kiötleni egy hozzáértő ismerősömmel végül ha érdekel bárkit is a sztori Tápon lehet spórolni, illetve ha nem kell valakinek 1 TB, akkor a merevlemezzel. SSD-t és egy másik 8 GB-os memóriát majd évek múlva simán lehet hozzá venni. Annak, amit a képen láttok annak 185k a vége összeszereléssel. Azért ebben szerintem lenne/lesz kraft jó pár évig ha sikerül megvalósítani.
kristóf17
OFF: Remélem sok mínuszod nincs a RuMiNy-ban 😥 .
Duff
Nagyot mentem hó végén, hogy rendbe szedjem a dolgokat 😀