Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 390 — #NoStress
Fél Hétkor ment el a stáb a feneketlen tónál a régi Rolling Rock előtt, és mindegyik qrva részeg volt. 😉
Biztos komolyan veszik...
/lehet fél 8 volt/
ozibozi
Ellenben ha színjózanok, akkor...?
Sobri Jóska
Nem minősítettem, csak feltételeztem, csupán ténymegállapítottam, ott voltak.
/arra szédelegtek.hu/ 😊
ozibozi
És a hajuk milyen volt? Abból milyen minősítés asszociálható arra nézve, hogy mennyire veszik komolyan?

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Fél Hétkor ment el a stáb a feneketlen tónál a régi Rolling Rock előtt, és mindegyik qrva részeg volt. 😉
Biztos komolyan veszik...
/lehet fél 8 volt/
ozibozi
Ellenben ha színjózanok, akkor...?
Sobri Jóska
Nem minősítettem, csak feltételeztem, csupán ténymegállapítottam, ott voltak.
/arra szédelegtek.hu/ 😊

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 390 — #NoStress
Fél Hétkor ment el a stáb a feneketlen tónál a régi Rolling Rock előtt, és mindegyik qrva részeg volt. 😉
Biztos komolyan veszik...
/lehet fél 8 volt/
ozibozi
Ellenben ha színjózanok, akkor...?

több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Fél Hétkor ment el a stáb a feneketlen tónál a régi Rolling Rock előtt, és mindegyik qrva részeg volt. 😉
Biztos komolyan veszik...
/lehet fél 8 volt/

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 001 — The Mathematician
Puzsér a NER része lett.
Amadeus
nah mer?
Negritis
kis együtt sörözgetés Huth Gergővel és Szarvas Szilveszter, meg kampányarcoskodás a Fidelitasnál. Persze Puzsért megvetni a fideszessége miatt lehet már extrém puzsérizmus. Fasz se tudja.
Amadeus
Mire gondolsz? Én nem láttam semmi jelét a NER részévé válásnak.
Jughead
tippre ez:
 www.youtube.com/watch?v=74lZVlhKJUw

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 774
Puzsér a NER része lett.
Amadeus
nah mer?
Negritis
kis együtt sörözgetés Huth Gergővel és Szarvas Szilveszter, meg kampányarcoskodás a Fidelitasnál. Persze Puzsért megvetni a fideszessége miatt lehet már extrém puzsérizmus. Fasz se tudja.
Amadeus
Mire gondolsz? Én nem láttam semmi jelét a NER részévé válásnak.

Szerkesztette: Jughead
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
És hol jellene meg a balfasz ellenzék, az ATV-n vagy a klub rádión a saját párszázezres tábora előtt, vagy nyomulhatnak még a neten is, csak ott pont azokhoz jutnak el akik már idáig is megvoltak.
ozibozi
szórólapokon, plakátokon. minden nagyobb billegő várost tele kellett volna szórni ezekkel a Borkai-ügyről, mert nem csak helyi hatású a botrány. ehelyett csak Győrben történt szórólapozás eddig.
d3Y
Úgy tudom hogy Bp.-n a fidesz irodák környékét a momentumosok telefújták "Isten, haza, család - közpénz, kokó, kurvák" feliratokkal.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Juujjjj de kíváncsi leszek a rogán sztorikra😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 001 — The Mathematician
Puzsér a NER része lett.
Amadeus
nah mer?
Negritis
kis együtt sörözgetés Huth Gergővel és Szarvas Szilveszter, meg kampányarcoskodás a Fidelitasnál. Persze Puzsért megvetni a fideszessége miatt lehet már extrém puzsérizmus. Fasz se tudja.
Amadeus
nem volt már pár hasonló Pesti Srácokos beszélgetés?
Negritis
Facebookra posztolták ki a haverkodós részt, nem az adásban ment le. 😊
Amadeus
bárkivel képes haverkodni egy jó kis gyurcsány szidásért 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Puzsér a NER része lett.
Amadeus
nah mer?
Negritis
kis együtt sörözgetés Huth Gergővel és Szarvas Szilveszter, meg kampányarcoskodás a Fidelitasnál. Persze Puzsért megvetni a fideszessége miatt lehet már extrém puzsérizmus. Fasz se tudja.
Amadeus
nem volt már pár hasonló Pesti Srácokos beszélgetés?
Negritis
Facebookra posztolták ki a haverkodós részt, nem az adásban ment le. 😊
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Puzsér a NER része lett.
Amadeus
nah mer?
Negritis
kis együtt sörözgetés Huth Gergővel és Szarvas Szilveszter, meg kampányarcoskodás a Fidelitasnál. Persze Puzsért megvetni a fideszessége miatt lehet már extrém puzsérizmus. Fasz se tudja.
Amadeus
nem volt már pár hasonló Pesti Srácokos beszélgetés?
Negritis
Prosti Srácok. Szívesen

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 001 — The Mathematician
Puzsér a NER része lett.
Amadeus
nah mer?
Negritis
kis együtt sörözgetés Huth Gergővel és Szarvas Szilveszter, meg kampányarcoskodás a Fidelitasnál. Persze Puzsért megvetni a fideszessége miatt lehet már extrém puzsérizmus. Fasz se tudja.
Amadeus
nem volt már pár hasonló Pesti Srácokos beszélgetés?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Puzsér a NER része lett.
Amadeus
nah mer?
Negritis
kis együtt sörözgetés Huth Gergővel és Szarvas Szilveszter, meg kampányarcoskodás a Fidelitasnál. Persze Puzsért megvetni a fideszessége miatt lehet már extrém puzsérizmus. Fasz se tudja.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 001 — The Mathematician
Puzsér a NER része lett.
Amadeus
nah mer?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Puzsér a NER része lett.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
És hol jellene meg a balfasz ellenzék, az ATV-n vagy a klub rádión a saját párszázezres tábora előtt, vagy nyomulhatnak még a neten is, csak ott pont azokhoz jutnak el akik már idáig is megvoltak.
ozibozi
szórólapokon, plakátokon. minden nagyobb billegő várost tele kellett volna szórni ezekkel a Borkai-ügyről, mert nem csak helyi hatású a botrány. ehelyett csak Győrben történt szórólapozás eddig.
d3Y
Ezt mégis hogy közlöd szórólapon? 😊
flzoli
pl. ahogy a Fidesz közölte Wittinghoff szexvideóját Budaörsön. de mehetne azzal a képpel is, amin két prostit ölelget Borkai a jachton. ehelyett ez ment ki:

 nyugatifeny.hu/wp-content/uploads/2019/10/borkai-szorolap.jpg
d3Y
Szerintem kontraproduktív is tud lenni ha erre ülnek rá. Nyilván ha lenne olyan háttérorszaguk mint a Fidesznek meglehet jól csinálni, de szerintem elég hangot adtak neki.
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark
És hol jellene meg a balfasz ellenzék, az ATV-n vagy a klub rádión a saját párszázezres tábora előtt, vagy nyomulhatnak még a neten is, csak ott pont azokhoz jutnak el akik már idáig is megvoltak.
ozibozi
szórólapokon, plakátokon. minden nagyobb billegő várost tele kellett volna szórni ezekkel a Borkai-ügyről, mert nem csak helyi hatású a botrány. ehelyett csak Győrben történt szórólapozás eddig.
d3Y
Ezt mégis hogy közlöd szórólapon? 😊
flzoli
pl. ahogy a Fidesz közölte Wittinghoff szexvideóját Budaörsön. de mehetne azzal a képpel is, amin két prostit ölelget Borkai a jachton. ehelyett ez ment ki:


built for this shit

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
És hol jellene meg a balfasz ellenzék, az ATV-n vagy a klub rádión a saját párszázezres tábora előtt, vagy nyomulhatnak még a neten is, csak ott pont azokhoz jutnak el akik már idáig is megvoltak.
ozibozi
szórólapokon, plakátokon. minden nagyobb billegő várost tele kellett volna szórni ezekkel a Borkai-ügyről, mert nem csak helyi hatású a botrány. ehelyett csak Győrben történt szórólapozás eddig.
d3Y
Ezt mégis hogy közlöd szórólapon? 😊

több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark
És hol jellene meg a balfasz ellenzék, az ATV-n vagy a klub rádión a saját párszázezres tábora előtt, vagy nyomulhatnak még a neten is, csak ott pont azokhoz jutnak el akik már idáig is megvoltak.
ozibozi
szórólapokon, plakátokon. minden nagyobb billegő várost tele kellett volna szórni ezekkel a Borkai-ügyről, mert nem csak helyi hatású a botrány. ehelyett csak Győrben történt szórólapozás eddig.

built for this shit

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Elvileg ma valami highpriority sajtót tart Borkai.
Megadja a lányok telefonszámát?
Coolearie
Szerintem azt az országon belül egész sokan megszerezték a napokban 😀
kristóf17
De most már csak VIP escortot vállalnak, hogy ilyen híresek lettek 😊
Burkus
Ja nálunk is csak azt vállal Szopós Marcsa. Kivétel ha meghívod a Szivacsban két VBK-ra. Akkor tripla anált is.

több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Elvileg ma valami highpriority sajtót tart Borkai.
Megadja a lányok telefonszámát?
Coolearie
Szerintem azt az országon belül egész sokan megszerezték a napokban 😀
kristóf17
De most már csak VIP escortot vállalnak, hogy ilyen híresek lettek 😊
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
És hol jellene meg a balfasz ellenzék, az ATV-n vagy a klub rádión a saját párszázezres tábora előtt, vagy nyomulhatnak még a neten is, csak ott pont azokhoz jutnak el akik már idáig is megvoltak.
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Elvileg ma valami highpriority sajtót tart Borkai.
Megadja a lányok telefonszámát?
Coolearie
"Frissítés: Egy órával a sajtótájékoztató meghirdetése után indoklás nélkül a sajtónak jelezték, hogy elmarad a polgármester rendkívüli sajtótájékoztatója, és Borkai kiad majd egy közleményt, bár információnk szerint már az is kérdéses, hogy lesz-e bármilyen bejelentés. "
lol. Szép.
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 877 — Sworn to the Dark
" péntek este válságtanácskozást tart a központi Fidesz-stáb, mert az utolsó méréseik szerint a Borkai-botrány elbizonytalanította a Fidesz szavazótáborát, ennek pedig komoly hatása lehet a választási részvételre. "

„Az utolsó mérések azt mutatják, a Borkai-ügy magával ránthat több erős jelöltet, köztük Tarlóst is” - mondta a Magyar Hangnak egy fideszes forrás.

Jan
ránthatna, ha a balfasz ellenzék meg tudná lovagolni, hogy azzal megfelelő politikai tőkét kovácsoljon, de sikeresen elszalasztják ezt a lehetőséget is.

built for this shit

több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 698 — Steelers fan
" péntek este válságtanácskozást tart a központi Fidesz-stáb, mert az utolsó méréseik szerint a Borkai-botrány elbizonytalanította a Fidesz szavazótáborát, ennek pedig komoly hatása lehet a választási részvételre. "

„Az utolsó mérések azt mutatják, a Borkai-ügy magával ránthat több erős jelöltet, köztük Tarlóst is” - mondta a Magyar Hangnak egy fideszes forrás.


Akkor a győri jobbikosok eltüntetése nem bosszú volt, meg nem szimpla erődemonstráció, hanem az aminek elsőre látszott. Látták hogy csak úgy nyerhetnek, ha nincs másik jelölt, és rátenyereltek a pánikgombra.

A 2010-es fülkeforradalomtól eljutottunk oda, hogy 2019-ben fizikailag el kell tüntetni az ellenjelöltet a győzelemhez.

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.