Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Józsi, üzemem Robi haverodnak, hogy bassza meg az anyját. Szívesen átadnám neki személyesen is alkalom adtán.
Amadeus
Robi a király!

több mint 6 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Józsi, üzemem Robi haverodnak, hogy bassza meg az anyját. Szívesen átadnám neki személyesen is alkalom adtán.
több mint 6 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 946 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Tippjáték az első részeredményekig?
- Tarlós, Karácsony, Puzsér százalékai
- Bejut-e valamelyik önkormányzatba az MKKP kompenzációs listáról?
- Hány százalékot kapok én? 😀 (MKKP, Zugló, 1. EVK)

lehet még kérdéseket írni, de leginkább ezek érdekelnek engem 😀
Löfli
42 - 44 - 10
nem
4,1

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Kutya ugat pénz beszél Borkainénál is látom.
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
45 -46 -6
igen
4,6
😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 001 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?time_continue=71&v=NHKRXMiZelQ

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Tippjáték az első részeredményekig?
- Tarlós, Karácsony, Puzsér százalékai
- Bejut-e valamelyik önkormányzatba az MKKP kompenzációs listáról?
- Hány százalékot kapok én? 😀 (MKKP, Zugló, 1. EVK)

lehet még kérdéseket írni, de leginkább ezek érdekelnek engem 😀
Löfli
49-42-4
Nem
2,1 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 853 — Dr Kongó fan
Tippjáték az első részeredményekig?
- Tarlós, Karácsony, Puzsér százalékai
- Bejut-e valamelyik önkormányzatba az MKKP kompenzációs listáról?
- Hány százalékot kapok én? 😀 (MKKP, Zugló, 1. EVK)

lehet még kérdéseket írni, de leginkább ezek érdekelnek engem 😀
Löfli
46.7 - 46.8 - 5.7
Nem
2.59% (hajrá 😛)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 391 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Tippjáték az első részeredményekig?
- Tarlós, Karácsony, Puzsér százalékai
- Bejut-e valamelyik önkormányzatba az MKKP kompenzációs listáról?
- Hány százalékot kapok én? 😀 (MKKP, Zugló, 1. EVK)

lehet még kérdéseket írni, de leginkább ezek érdekelnek engem 😀
Löfli
51/41/6
Nem
3,81%
😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 309 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Tippjáték az első részeredményekig?
- Tarlós, Karácsony, Puzsér százalékai
- Bejut-e valamelyik önkormányzatba az MKKP kompenzációs listáról?
- Hány százalékot kapok én? 😀 (MKKP, Zugló, 1. EVK)

lehet még kérdéseket írni, de leginkább ezek érdekelnek engem 😀
Löfli
48-42-10
Nem
3%
Nomac
47-42-11,nem 4,23 szazalek 😛

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
Tippjáték az első részeredményekig?
- Tarlós, Karácsony, Puzsér százalékai
- Bejut-e valamelyik önkormányzatba az MKKP kompenzációs listáról?
- Hány százalékot kapok én? 😀 (MKKP, Zugló, 1. EVK)

lehet még kérdéseket írni, de leginkább ezek érdekelnek engem 😀
Löfli
48-42-10
Nem
3%

Szerkesztette: Nomac
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
Tippjáték az első részeredményekig?
- Tarlós, Karácsony, Puzsér százalékai
- Bejut-e valamelyik önkormányzatba az MKKP kompenzációs listáról?
- Hány százalékot kapok én? 😀 (MKKP, Zugló, 1. EVK)

lehet még kérdéseket írni, de leginkább ezek érdekelnek engem 😀
Löfli
Puzsér szavazatai miatt nem fog nyerni Karácsony én ezt érzem biztosnak 😀
Kenny
Lesz min lovagolni a következő öt évben 😀
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Tippjáték az első részeredményekig?
- Tarlós, Karácsony, Puzsér százalékai
- Bejut-e valamelyik önkormányzatba az MKKP kompenzációs listáról?
- Hány százalékot kapok én? 😀 (MKKP, Zugló, 1. EVK)

lehet még kérdéseket írni, de leginkább ezek érdekelnek engem 😀
Löfli
Puzsér szavazatai miatt nem fog nyerni Karácsony én ezt érzem biztosnak 😀

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
És akkor ma Borkai anyósa kiposztolja, hogy szavazz a fideszre😊

Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek...
NB2
kell még az a harmadik hacienda.

több mint 6 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 256 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Tippjáték az első részeredményekig?
- Tarlós, Karácsony, Puzsér százalékai
- Bejut-e valamelyik önkormányzatba az MKKP kompenzációs listáról?
- Hány százalékot kapok én? 😀 (MKKP, Zugló, 1. EVK)

lehet még kérdéseket írni, de leginkább ezek érdekelnek engem 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott
És akkor ma Borkai anyósa kiposztolja, hogy szavazz a fideszre😊

Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek...
NB2
A pénznek nincs szaga, ezt már az ókor óta tudjuk.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
És akkor ma Borkai anyósa kiposztolja, hogy szavazz a fideszre😊

Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek...
NB2
Neki is élni kell valamiből.
Gondolod, hogy Borkai felesége nem tudott a kurvázásokról?

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 051 — nabege2@yahoo.com
És akkor ma Borkai anyósa kiposztolja, hogy szavazz a fideszre😊

Nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 393 — #NoStress
És mi lett a vége?
ozibozi
A vége mindig ugyanaz.
De aki mondjuk 1940-ben született, az végtére is nem vesztett sokat, csak a teljes produktív felnőtt életét.
És van olyan rendszer, ami nem 42 év, hanem több. Igaz, olyan is van, ami meg kevesebb.
Orbáné még igen fiatal, 9 éves.
Én nem úgy látom, hogy a végén járna, igazából a következő két, két és fél évben fogja csak igazán lerakni a komolyabb alapokat, és csak utána kezd el dübörögni, és igazán rendszerszerűen funkcionálni.
Sobri Jóska
Milyen alapokat fog meg lerakni a kovetkezo ket, ket es fel evben?
Vrij6
Ami megkönnyíti a rendszer üzemeltetését.
Bár a ballibsik vijjognak, de az igazságszolgáltatáshoz, közigazgatáshoz a lehetőségekhez képest szinte hozzá se nyúltak az elmúlt 9 évben.
Sobri Jóska
Ebből a mondatodbol látszik h elkepesztoen alomvilagban élsz, picit sem a realitások talaján.
Megjegyzem h már csak jogszabályi szinten is teljesen átalakítottak mindent ( új PP, KP, Ket( már új néven) és teljesen centralizált politikai döntések szakmai ügyekben ...) emellett komoly nyomásgyakorlás a birokra, új jogszabály tervekkel, ráadásul kenyszernyugdijazast is megpróbálták, meg a kirúgott korábbi kozig vezetők végkielégítésének 98%os adója, és ez csak néhány dolog hirtelen.
csebi
Két-három év múlva kiderül, hogy ki élt álomvilágban. 😊
Ahonnan te nézed lehet úgy tűnik teljesen átalakítottak mindent, ha 22-ből nézel majd vissza, azt fogod látni, hogy 19-ben még sehol se voltunk.


És mi lett a vége?
ozibozi
A vége mindig ugyanaz.
De aki mondjuk 1940-ben született, az végtére is nem vesztett sokat, csak a teljes produktív felnőtt életét.
És van olyan rendszer, ami nem 42 év, hanem több. Igaz, olyan is van, ami meg kevesebb.
Orbáné még igen fiatal, 9 éves.
Én nem úgy látom, hogy a végén járna, igazából a következő két, két és fél évben fogja csak igazán lerakni a komolyabb alapokat, és csak utána kezd el dübörögni, és igazán rendszerszerűen funkcionálni.
Sobri Jóska
Milyen alapokat fog meg lerakni a kovetkezo ket, ket es fel evben?
Vrij6
Ami megkönnyíti a rendszer üzemeltetését.
Bár a ballibsik vijjognak, de az igazságszolgáltatáshoz, közigazgatáshoz a lehetőségekhez képest szinte hozzá se nyúltak az elmúlt 9 évben.
Valamint az oktatásban, egészségügyben is csak pici változások történtek, megint csak a lehetőségekhez mérten.
És a médiaviszonyok is igencsak sokszínűek még mindig.
Most a 22-esig semmi választás, se itthon, se EU-ban, az EU-s költségvetés nemsokára meg lesz, lehet tudni mivel kell/lehet gazdálkodni, beindulhat a rendszerstabilizálás.

Sokan válságot vízionálnak.
Na, ami igazán rá tudna segíteni egy igazán erős Orbán-rendszerre, az egy válság.
És nem, nem fog örökké tartani, de 20-30-40 évig eltarthat. Fiatal még Viktor, és látszólag élvezi amit csinál. Miért hagyná abba?
Sobri Jóska
Ne már, Jóska, szinte hozzá se nyúltak? Ennyire nem lehetsz szemellenzős fidesz-fan 😁

Alkotmány meggyalázása, alkotmánybírók, köztársasági elnök, bíróságok kézivezérlése, MT, salátatörvények, visszamenőleges hatályú jogalkotás csak így fejből...
Mi lett volna, ha hozzányúlnak? 🤣

Persze ha ironikusan írtad, akkor tárgytalan a hozzászólásom 😉
warr_b
Ez nem fanság kérdése.
Egyszerűn nem a lehetőségben gondolkozol, hanem elhiszed a ballibsi média túlzásait.
Ha szerinted eddig kézivezérelték a bíróságokat, nézd majd meg, hogy az eljövendő alkotmánymódosítások után ez a mostani kb. semminek fog tűnni.
Nincs fantáziátok...
Sobri Jóska
Olyan vagy mint az ellenzék. Bedobsz egy hangzatos nagyzoló túlzást, amit simán megtudnak cáfolni. Aztán már hiába jössz, az amúgy érdekesebb és realistább gondolatoddal, mivel ezt egy kiforgatott kontextusba rakod már annyira nem nyerő.
Toca
Nem baj.
Nem nyerni járok ide. 😊
Sobri Jóska
Akkor tényleg megáll az ellenzékes hasonlat 🤣😃😂
warr_b
Annyiban nem, hogy úgy is írhattam volna: nem ide járok nyerni.
De ha őket is szórakoztatja amit csinálnak, akkor megáll.

több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 391 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És mi lett a vége?
ozibozi
A vége mindig ugyanaz.
De aki mondjuk 1940-ben született, az végtére is nem vesztett sokat, csak a teljes produktív felnőtt életét.
És van olyan rendszer, ami nem 42 év, hanem több. Igaz, olyan is van, ami meg kevesebb.
Orbáné még igen fiatal, 9 éves.
Én nem úgy látom, hogy a végén járna, igazából a következő két, két és fél évben fogja csak igazán lerakni a komolyabb alapokat, és csak utána kezd el dübörögni, és igazán rendszerszerűen funkcionálni.
Sobri Jóska
Milyen alapokat fog meg lerakni a kovetkezo ket, ket es fel evben?
Vrij6
Ami megkönnyíti a rendszer üzemeltetését.
Bár a ballibsik vijjognak, de az igazságszolgáltatáshoz, közigazgatáshoz a lehetőségekhez képest szinte hozzá se nyúltak az elmúlt 9 évben.
Sobri Jóska
Ebből a mondatodbol látszik h elkepesztoen alomvilagban élsz, picit sem a realitások talaján.
Megjegyzem h már csak jogszabályi szinten is teljesen átalakítottak mindent ( új PP, KP, Ket( már új néven) és teljesen centralizált politikai döntések szakmai ügyekben ...) emellett komoly nyomásgyakorlás a birokra, új jogszabály tervekkel, ráadásul kenyszernyugdijazast is megpróbálták, meg a kirúgott korábbi kozig vezetők végkielégítésének 98%os adója, és ez csak néhány dolog hirtelen.
csebi
Két-három év múlva kiderül, hogy ki élt álomvilágban. 😊
Ahonnan te nézed lehet úgy tűnik teljesen átalakítottak mindent, ha 22-ből nézel majd vissza, azt fogod látni, hogy 19-ben még sehol se voltunk.


És mi lett a vége?
ozibozi
A vége mindig ugyanaz.
De aki mondjuk 1940-ben született, az végtére is nem vesztett sokat, csak a teljes produktív felnőtt életét.
És van olyan rendszer, ami nem 42 év, hanem több. Igaz, olyan is van, ami meg kevesebb.
Orbáné még igen fiatal, 9 éves.
Én nem úgy látom, hogy a végén járna, igazából a következő két, két és fél évben fogja csak igazán lerakni a komolyabb alapokat, és csak utána kezd el dübörögni, és igazán rendszerszerűen funkcionálni.
Sobri Jóska
Milyen alapokat fog meg lerakni a kovetkezo ket, ket es fel evben?
Vrij6
Ami megkönnyíti a rendszer üzemeltetését.
Bár a ballibsik vijjognak, de az igazságszolgáltatáshoz, közigazgatáshoz a lehetőségekhez képest szinte hozzá se nyúltak az elmúlt 9 évben.
Valamint az oktatásban, egészségügyben is csak pici változások történtek, megint csak a lehetőségekhez mérten.
És a médiaviszonyok is igencsak sokszínűek még mindig.
Most a 22-esig semmi választás, se itthon, se EU-ban, az EU-s költségvetés nemsokára meg lesz, lehet tudni mivel kell/lehet gazdálkodni, beindulhat a rendszerstabilizálás.

Sokan válságot vízionálnak.
Na, ami igazán rá tudna segíteni egy igazán erős Orbán-rendszerre, az egy válság.
És nem, nem fog örökké tartani, de 20-30-40 évig eltarthat. Fiatal még Viktor, és látszólag élvezi amit csinál. Miért hagyná abba?
Sobri Jóska
Ne már, Jóska, szinte hozzá se nyúltak? Ennyire nem lehetsz szemellenzős fidesz-fan 😁

Alkotmány meggyalázása, alkotmánybírók, köztársasági elnök, bíróságok kézivezérlése, MT, salátatörvények, visszamenőleges hatályú jogalkotás csak így fejből...
Mi lett volna, ha hozzányúlnak? 🤣

Persze ha ironikusan írtad, akkor tárgytalan a hozzászólásom 😉
warr_b
Ez nem fanság kérdése.
Egyszerűn nem a lehetőségben gondolkozol, hanem elhiszed a ballibsi média túlzásait.
Ha szerinted eddig kézivezérelték a bíróságokat, nézd majd meg, hogy az eljövendő alkotmánymódosítások után ez a mostani kb. semminek fog tűnni.
Nincs fantáziátok...
Sobri Jóska
Olyan vagy mint az ellenzék. Bedobsz egy hangzatos nagyzoló túlzást, amit simán megtudnak cáfolni. Aztán már hiába jössz, az amúgy érdekesebb és realistább gondolatoddal, mivel ezt egy kiforgatott kontextusba rakod már annyira nem nyerő.
Toca
Nem baj.
Nem nyerni járok ide. 😊
Sobri Jóska
Akkor tényleg megáll az ellenzékes hasonlat 🤣😃😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 393 — #NoStress
És mi lett a vége?
ozibozi
A vége mindig ugyanaz.
De aki mondjuk 1940-ben született, az végtére is nem vesztett sokat, csak a teljes produktív felnőtt életét.
És van olyan rendszer, ami nem 42 év, hanem több. Igaz, olyan is van, ami meg kevesebb.
Orbáné még igen fiatal, 9 éves.
Én nem úgy látom, hogy a végén járna, igazából a következő két, két és fél évben fogja csak igazán lerakni a komolyabb alapokat, és csak utána kezd el dübörögni, és igazán rendszerszerűen funkcionálni.
Sobri Jóska
Milyen alapokat fog meg lerakni a kovetkezo ket, ket es fel evben?
Vrij6
Ami megkönnyíti a rendszer üzemeltetését.
Bár a ballibsik vijjognak, de az igazságszolgáltatáshoz, közigazgatáshoz a lehetőségekhez képest szinte hozzá se nyúltak az elmúlt 9 évben.
Sobri Jóska
Ebből a mondatodbol látszik h elkepesztoen alomvilagban élsz, picit sem a realitások talaján.
Megjegyzem h már csak jogszabályi szinten is teljesen átalakítottak mindent ( új PP, KP, Ket( már új néven) és teljesen centralizált politikai döntések szakmai ügyekben ...) emellett komoly nyomásgyakorlás a birokra, új jogszabály tervekkel, ráadásul kenyszernyugdijazast is megpróbálták, meg a kirúgott korábbi kozig vezetők végkielégítésének 98%os adója, és ez csak néhány dolog hirtelen.
csebi
Két-három év múlva kiderül, hogy ki élt álomvilágban. 😊
Ahonnan te nézed lehet úgy tűnik teljesen átalakítottak mindent, ha 22-ből nézel majd vissza, azt fogod látni, hogy 19-ben még sehol se voltunk.


És mi lett a vége?
ozibozi
A vége mindig ugyanaz.
De aki mondjuk 1940-ben született, az végtére is nem vesztett sokat, csak a teljes produktív felnőtt életét.
És van olyan rendszer, ami nem 42 év, hanem több. Igaz, olyan is van, ami meg kevesebb.
Orbáné még igen fiatal, 9 éves.
Én nem úgy látom, hogy a végén járna, igazából a következő két, két és fél évben fogja csak igazán lerakni a komolyabb alapokat, és csak utána kezd el dübörögni, és igazán rendszerszerűen funkcionálni.
Sobri Jóska
Milyen alapokat fog meg lerakni a kovetkezo ket, ket es fel evben?
Vrij6
Ami megkönnyíti a rendszer üzemeltetését.
Bár a ballibsik vijjognak, de az igazságszolgáltatáshoz, közigazgatáshoz a lehetőségekhez képest szinte hozzá se nyúltak az elmúlt 9 évben.
Valamint az oktatásban, egészségügyben is csak pici változások történtek, megint csak a lehetőségekhez mérten.
És a médiaviszonyok is igencsak sokszínűek még mindig.
Most a 22-esig semmi választás, se itthon, se EU-ban, az EU-s költségvetés nemsokára meg lesz, lehet tudni mivel kell/lehet gazdálkodni, beindulhat a rendszerstabilizálás.

Sokan válságot vízionálnak.
Na, ami igazán rá tudna segíteni egy igazán erős Orbán-rendszerre, az egy válság.
És nem, nem fog örökké tartani, de 20-30-40 évig eltarthat. Fiatal még Viktor, és látszólag élvezi amit csinál. Miért hagyná abba?
Sobri Jóska
Ne már, Jóska, szinte hozzá se nyúltak? Ennyire nem lehetsz szemellenzős fidesz-fan 😁

Alkotmány meggyalázása, alkotmánybírók, köztársasági elnök, bíróságok kézivezérlése, MT, salátatörvények, visszamenőleges hatályú jogalkotás csak így fejből...
Mi lett volna, ha hozzányúlnak? 🤣

Persze ha ironikusan írtad, akkor tárgytalan a hozzászólásom 😉
warr_b
Ez nem fanság kérdése.
Egyszerűn nem a lehetőségben gondolkozol, hanem elhiszed a ballibsi média túlzásait.
Ha szerinted eddig kézivezérelték a bíróságokat, nézd majd meg, hogy az eljövendő alkotmánymódosítások után ez a mostani kb. semminek fog tűnni.
Nincs fantáziátok...
Sobri Jóska
Olyan vagy mint az ellenzék. Bedobsz egy hangzatos nagyzoló túlzást, amit simán megtudnak cáfolni. Aztán már hiába jössz, az amúgy érdekesebb és realistább gondolatoddal, mivel ezt egy kiforgatott kontextusba rakod már annyira nem nyerő.
Toca
Nem baj.
Nem nyerni járok ide. 😊

több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
És mi lett a vége?
ozibozi
A vége mindig ugyanaz.
De aki mondjuk 1940-ben született, az végtére is nem vesztett sokat, csak a teljes produktív felnőtt életét.
És van olyan rendszer, ami nem 42 év, hanem több. Igaz, olyan is van, ami meg kevesebb.
Orbáné még igen fiatal, 9 éves.
Én nem úgy látom, hogy a végén járna, igazából a következő két, két és fél évben fogja csak igazán lerakni a komolyabb alapokat, és csak utána kezd el dübörögni, és igazán rendszerszerűen funkcionálni.
Sobri Jóska
Milyen alapokat fog meg lerakni a kovetkezo ket, ket es fel evben?
Vrij6
Ami megkönnyíti a rendszer üzemeltetését.
Bár a ballibsik vijjognak, de az igazságszolgáltatáshoz, közigazgatáshoz a lehetőségekhez képest szinte hozzá se nyúltak az elmúlt 9 évben.
Sobri Jóska
Ebből a mondatodbol látszik h elkepesztoen alomvilagban élsz, picit sem a realitások talaján.
Megjegyzem h már csak jogszabályi szinten is teljesen átalakítottak mindent ( új PP, KP, Ket( már új néven) és teljesen centralizált politikai döntések szakmai ügyekben ...) emellett komoly nyomásgyakorlás a birokra, új jogszabály tervekkel, ráadásul kenyszernyugdijazast is megpróbálták, meg a kirúgott korábbi kozig vezetők végkielégítésének 98%os adója, és ez csak néhány dolog hirtelen.
csebi
Két-három év múlva kiderül, hogy ki élt álomvilágban. 😊
Ahonnan te nézed lehet úgy tűnik teljesen átalakítottak mindent, ha 22-ből nézel majd vissza, azt fogod látni, hogy 19-ben még sehol se voltunk.


És mi lett a vége?
ozibozi
A vége mindig ugyanaz.
De aki mondjuk 1940-ben született, az végtére is nem vesztett sokat, csak a teljes produktív felnőtt életét.
És van olyan rendszer, ami nem 42 év, hanem több. Igaz, olyan is van, ami meg kevesebb.
Orbáné még igen fiatal, 9 éves.
Én nem úgy látom, hogy a végén járna, igazából a következő két, két és fél évben fogja csak igazán lerakni a komolyabb alapokat, és csak utána kezd el dübörögni, és igazán rendszerszerűen funkcionálni.
Sobri Jóska
Milyen alapokat fog meg lerakni a kovetkezo ket, ket es fel evben?
Vrij6
Ami megkönnyíti a rendszer üzemeltetését.
Bár a ballibsik vijjognak, de az igazságszolgáltatáshoz, közigazgatáshoz a lehetőségekhez képest szinte hozzá se nyúltak az elmúlt 9 évben.
Valamint az oktatásban, egészségügyben is csak pici változások történtek, megint csak a lehetőségekhez mérten.
És a médiaviszonyok is igencsak sokszínűek még mindig.
Most a 22-esig semmi választás, se itthon, se EU-ban, az EU-s költségvetés nemsokára meg lesz, lehet tudni mivel kell/lehet gazdálkodni, beindulhat a rendszerstabilizálás.

Sokan válságot vízionálnak.
Na, ami igazán rá tudna segíteni egy igazán erős Orbán-rendszerre, az egy válság.
És nem, nem fog örökké tartani, de 20-30-40 évig eltarthat. Fiatal még Viktor, és látszólag élvezi amit csinál. Miért hagyná abba?
Sobri Jóska
Ne már, Jóska, szinte hozzá se nyúltak? Ennyire nem lehetsz szemellenzős fidesz-fan 😁

Alkotmány meggyalázása, alkotmánybírók, köztársasági elnök, bíróságok kézivezérlése, MT, salátatörvények, visszamenőleges hatályú jogalkotás csak így fejből...
Mi lett volna, ha hozzányúlnak? 🤣

Persze ha ironikusan írtad, akkor tárgytalan a hozzászólásom 😉
warr_b
Ez nem fanság kérdése.
Egyszerűn nem a lehetőségben gondolkozol, hanem elhiszed a ballibsi média túlzásait.
Ha szerinted eddig kézivezérelték a bíróságokat, nézd majd meg, hogy az eljövendő alkotmánymódosítások után ez a mostani kb. semminek fog tűnni.
Nincs fantáziátok...
Sobri Jóska
Olyan vagy mint az ellenzék. Bedobsz egy hangzatos nagyzoló túlzást, amit simán megtudnak cáfolni. Aztán már hiába jössz, az amúgy érdekesebb és realistább gondolatoddal, mivel ezt egy kiforgatott kontextusba rakod már annyira nem nyerő.
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 391 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azért ez a Tarlós-Karácsony-Puzsér-Berki kvartett különösen erős 🤣😬
Mondjuk nálunk a kerületben van a fideszes Balázska meg egy mszp-s csóka, az is hatalmas és kiváló választék...
warr_b
Ez semmi! Nálunk az egyik papíron 1 db fideszes volt, ő lesz az új polgi. Senki nem indult ellene. Pest megyei város és nem kánaán földje....
Klaci79
Az derék 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Azért ez a Tarlós-Karácsony-Puzsér-Berki kvartett különösen erős 🤣😬
Mondjuk nálunk a kerületben van a fideszes Balázska meg egy mszp-s csóka, az is hatalmas és kiváló választék...
warr_b
Ez semmi! Nálunk az egyik papíron 1 db fideszes volt, ő lesz az új polgi. Senki nem indult ellene. Pest megyei város és nem kánaán földje....
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 722
Ez nem fanság kérdése.
Egyszerűn nem a lehetőségben gondolkozol, hanem elhiszed a ballibsi média túlzásait.
Ha szerinted eddig kézivezérelték a bíróságokat, nézd majd meg, hogy az eljövendő alkotmánymódosítások után ez a mostani kb. semminek fog tűnni.
Nincs fantáziátok...
Semmi köze a bármilyen médiához, napi tapasztalat.

Amúgy remélem nem lesz igazad.
A fideszes fiúkhoz képest tényleg fantáziátlanok vagyunk, ez tény 😁

Egyébként ha a kétségtelenül meglévő eszüket és kreativitásukat nem csak a klientúra kiépítésére és a zsebük megtömésére hasznàlták volna, hanem mondjuk az ország érdekeinek és ügyeinek előremozdítására, akkor ma messze nem itt tartanánk...
warr_b
Ezt ugye itt is sokat elemeztük már. OV kétszer is komolyan becsapva érezte magát 2002ben egy viszonylag sikeres kormányzás után és 2006ban mikor egy kevésbé sikeres kormányzás után mégis megválasztottak újra Ferit. Ezek után más céljai lettek.
csebi
Igen, emlékszem, és van is benne igazság.
Persze egy komplexusos, bosszúálló, nyilvánvalóan orvosi esetnek nem feltétlenül kéne egy ország vezetőjének lennie, de hát a népnek ez kellett 🤔🙂
warr_b
De hát most is egy komplexusos, bosszúálló nyilvánvalóan orvosi eset irányítja az országot, aki láthatóan sokkal többet lop, és még pofázni se nagyon hagyja azt akinek ez nem tetszik.
lehetnének felváltva, így más is tudna lopni, nagyobb eséllyel kerülhet oda az ember fia, mintha csak pár száz ember játéka ez a Magyarország 😉