Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

68 feliratkozó

több mint 8 éve
Charlie Firpo Dallas Cowboys TCU Horned Frogs 4 576
Két - har mad! Két - har mad!

- Engem gyíkká változtatott!
- Gyíkká?
- De már elmúlt.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Nah inkább viszsatérek a draft boardhoz...ha megpróbálom teljesen kizárni a politikát jobban fogom érezni magam...minden jót!
több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 102 — no es importante
64,5%-nél:
Fidesz 49,51%
Jobbik 20,29%
MSZP:12,03%
LMOP. 6,56%
DK: 5,39%
Vrij6
Legalább a szavazati arányon nincs mit vitatkozni, ezt simán behúzták. Mondjuk Putyintól kapni fognak egy kokit, mert ő 70 körül hozott, Vityáék jól dolgoztak, de az orosz medve még jobb. De majd Vitya elmagyarázza, hogy azért, mert az orosz ellenzék a magyarnál is hülyébb. 😊

Az a bökkenő, hogy nem csak a fenti számok vannak. A visegrádi, ill. volt keleti blokk országainak GDP-je az EU csatlakozás óta átlagosan 60%-ot nőtt. Az EU átlag 16%. Magyarországé 18%. Ezek is számok sajnos.
peterk2005
Lol. Aztán ha számoknál tartunk, nézzük mán meg, hogy mi lenne az EU-s pénzek nélkül, mennyire hasít a dzsídípínk.
PEEtör
ez amúgy nem egy az egyben ugyanolyan duma, mint a migráncsozás?
r.baggio
Ezek tények. A migráncs is az?
peterk2005
Tény, hogy vannak migránsok, tény, hogy jöttek és még jönni is fognak
lehet rettegni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 282 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
sírás kerülget
eaglesmcnabb
Somogy 3 a Fideszé.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 8 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 282 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Berni körzete izgi, másfél százalékkal van lemaradva 49%-nál.

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 938 — The only discipline that lasts, is self discipline
64,5%-nél:
Fidesz 49,51%
Jobbik 20,29%
MSZP:12,03%
LMOP. 6,56%
DK: 5,39%
Vrij6
Legalább a szavazati arányon nincs mit vitatkozni, ezt simán behúzták. Mondjuk Putyintól kapni fognak egy kokit, mert ő 70 körül hozott, Vityáék jól dolgoztak, de az orosz medve még jobb. De majd Vitya elmagyarázza, hogy azért, mert az orosz ellenzék a magyarnál is hülyébb. 😊

Az a bökkenő, hogy nem csak a fenti számok vannak. A visegrádi, ill. volt keleti blokk országainak GDP-je az EU csatlakozás óta átlagosan 60%-ot nőtt. Az EU átlag 16%. Magyarországé 18%. Ezek is számok sajnos.
peterk2005
Lol. Aztán ha számoknál tartunk, nézzük mán meg, hogy mi lenne az EU-s pénzek nélkül, mennyire hasít a dzsídípínk.
PEEtör
ez amúgy nem egy az egyben ugyanolyan duma, mint a migráncsozás?
r.baggio
Ezek tények. A migráncs is az?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
64,5%-nél:
Fidesz 49,51%
Jobbik 20,29%
MSZP:12,03%
LMOP. 6,56%
DK: 5,39%
Vrij6
Legalább a szavazati arányon nincs mit vitatkozni, ezt simán behúzták. Mondjuk Putyintól kapni fognak egy kokit, mert ő 70 körül hozott, Vityáék jól dolgoztak, de az orosz medve még jobb. De majd Vitya elmagyarázza, hogy azért, mert az orosz ellenzék a magyarnál is hülyébb. 😊

Az a bökkenő, hogy nem csak a fenti számok vannak. A visegrádi, ill. volt keleti blokk országainak GDP-je az EU csatlakozás óta átlagosan 60%-ot nőtt. Az EU átlag 16%. Magyarországé 18%. Ezek is számok sajnos.
peterk2005
Lol. Aztán ha számoknál tartunk, nézzük mán meg, hogy mi lenne az EU-s pénzek nélkül, mennyire hasít a dzsídípínk.
PEEtör
ez amúgy nem egy az egyben ugyanolyan duma, mint a migráncsozás?
r.baggio
Szerintem kivonom magam ebből a topikból, mielőtt kreálnának értem ban funkciót.
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
 www.valasztas.hu/dyn/pv18/szavossz/hu/M16/E01/evkjkv.html
Ez a baj. Folyamatosan sulykolta a közös ország mozgalom és mindenki, hogy Csabainé a legesélyesebb ellenzéki Nyíregyházán. A Jobbik ennek ellenére folyamatosan nyomta, hogy ez faszság, Lengyel Máté a király. Így lett a playboy-sztárból képviselő 41 százalékos támogatottsággal...
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
64,5%-nél:
Fidesz 49,51%
Jobbik 20,29%
MSZP:12,03%
LMOP. 6,56%
DK: 5,39%
Vrij6
Legalább a szavazati arányon nincs mit vitatkozni, ezt simán behúzták. Mondjuk Putyintól kapni fognak egy kokit, mert ő 70 körül hozott, Vityáék jól dolgoztak, de az orosz medve még jobb. De majd Vitya elmagyarázza, hogy azért, mert az orosz ellenzék a magyarnál is hülyébb. 😊

Az a bökkenő, hogy nem csak a fenti számok vannak. A visegrádi, ill. volt keleti blokk országainak GDP-je az EU csatlakozás óta átlagosan 60%-ot nőtt. Az EU átlag 16%. Magyarországé 18%. Ezek is számok sajnos.
peterk2005
a ner gdp-je több száz százalékkal, az a lényeg 😊

Tepper takarodj!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
Én azt gondoltam a vidéken jobban hasít a Jobbik ....

több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 102 — no es importante
64,5%-nél:
Fidesz 49,51%
Jobbik 20,29%
MSZP:12,03%
LMOP. 6,56%
DK: 5,39%
Vrij6
Legalább a szavazati arányon nincs mit vitatkozni, ezt simán behúzták. Mondjuk Putyintól kapni fognak egy kokit, mert ő 70 körül hozott, Vityáék jól dolgoztak, de az orosz medve még jobb. De majd Vitya elmagyarázza, hogy azért, mert az orosz ellenzék a magyarnál is hülyébb. 😊

Az a bökkenő, hogy nem csak a fenti számok vannak. A visegrádi, ill. volt keleti blokk országainak GDP-je az EU csatlakozás óta átlagosan 60%-ot nőtt. Az EU átlag 16%. Magyarországé 18%. Ezek is számok sajnos.
peterk2005
Lol. Aztán ha számoknál tartunk, nézzük mán meg, hogy mi lenne az EU-s pénzek nélkül, mennyire hasít a dzsídípínk.
PEEtör
ez amúgy nem egy az egyben ugyanolyan duma, mint a migráncsozás?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 690 — Steelers fan
sírás kerülget
eaglesmcnabb
Ne reagáld túl!
Holnap azt kell mondani, hogy te is rájuk szavaztál. Én is azt fogom. 😊

Hungary has for some time felt like two different worlds running in tandem.

On Sunday night, those two worlds collided, and only one was real.

P.Kirby BBC 2026.04.13.
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 729 — Poloska confirmed
mi van itt gyöngyösön?
Janek
Épp ezen tanakudonk mi is a srácokkal...
több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
64,5%-nél:
Fidesz 49,51%
Jobbik 20,29%
MSZP:12,03%
LMOP. 6,56%
DK: 5,39%
Vrij6
Legalább a szavazati arányon nincs mit vitatkozni, ezt simán behúzták. Mondjuk Putyintól kapni fognak egy kokit, mert ő 70 körül hozott, Vityáék jól dolgoztak, de az orosz medve még jobb. De majd Vitya elmagyarázza, hogy azért, mert az orosz ellenzék a magyarnál is hülyébb. 😊

Az a bökkenő, hogy nem csak a fenti számok vannak. A visegrádi, ill. volt keleti blokk országainak GDP-je az EU csatlakozás óta átlagosan 60%-ot nőtt. Az EU átlag 16%. Magyarországé 18%. Ezek is számok sajnos.
peterk2005
Lol. Aztán ha számoknál tartunk, nézzük mán meg, hogy mi lenne az EU-s pénzek nélkül, mennyire hasít a dzsídípínk.
több mint 8 éve
Mr.Breaker 1 948
Révbe ért a migráncsozás... 😕
több mint 8 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
hát számítottam sok mindenre, de ez erős
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 839 — Dr Kongó fan
Teljes tragédia a vidék...

BAZ 2-t simán viszik 10%-kal, BAZ 3 esélytelen... még BAZ 1-nél is 2% a hátrány.
Sneijder is 20-szal kap ki...


Ami a durva, hogy vidéken MSZP/DK rengeteg körzetben 8-12-15%-ot hoz.
Így mondjuk semmit nem fognak soha nyerni... ez teljesen nonszensz.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 089 — Apu ökölbeszorított keze
mi van itt gyöngyösön?

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 938 — The only discipline that lasts, is self discipline
64,5%-nél:
Fidesz 49,51%
Jobbik 20,29%
MSZP:12,03%
LMOP. 6,56%
DK: 5,39%
Vrij6
Legalább a szavazati arányon nincs mit vitatkozni, ezt simán behúzták. Mondjuk Putyintól kapni fognak egy kokit, mert ő 70 körül hozott, Vityáék jól dolgoztak, de az orosz medve még jobb. De majd Vitya elmagyarázza, hogy azért, mert az orosz ellenzék a magyarnál is hülyébb. 😊

Az a bökkenő, hogy nem csak a fenti számok vannak. A visegrádi, ill. volt keleti blokk országainak GDP-je az EU csatlakozás óta átlagosan 60%-ot nőtt. Az EU átlag 16%. Magyarországé 18%. Ezek is számok sajnos.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Au revoir.

Abban mondjuk teljesen biztos vagyok, hogy a 2/3 nem lett volna meg csalás nélkül.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
sírás kerülget
eaglesmcnabb
Engem meg a hányinger...sajnos.
Bálesz
Köcsög demokrácia, fúj.

több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 396 — Keep pounding
hahh, Pápán a győztes kiléte nem is volt kérdés, de idén először már nincs az mszp az első kettőben, harangoztak ennek a pártnak
r.baggio
Komárom, Kaposvár ugyanez, a szocialisták elbukták az ország teljes nyugati részét (is), dedurva
mi lesz itt 2022-re?
r.baggio
londonban 1millió magyar

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 22 003 — Giants fan
vidéken teljes csőd mindenhol, nagyon durva
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 839 — Dr Kongó fan
Mellár 2%-kal megy 76%-nál..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 102 — no es importante
hahh, Pápán a győztes kiléte nem is volt kérdés, de idén először már nincs az mszp az első kettőben, harangoztak ennek a pártnak
r.baggio
Komárom, Kaposvár ugyanez, a szocialisták elbukták az ország teljes nyugati részét (is), dedurva
mi lesz itt 2022-re?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal