Politika
63 feliratkozó
több mint 11 éve
444.hu/2014/08/25/orban-oroszorszag-nekunk-gazdasagi-kerdes/"Mi nem azt nézzük, más országokban milyen a demokrácia helyezte, vagy a politikai berendezkedés, hanem azt, hogy a kölcsönös kapcsolatokból Magyarországnak milyen előnye származhat"
ez jutott róla eszembe
több mint 11 éve
VanillaSky
1 696
Semjén - evolúció megújítójaSzéles - a gravitáció megzabolázója
Lázár - ? ( a maradék Newtoni törvények?)
"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 11 éve
www.atv.hu/videok/video-20140820-keri-laszloha jól látom bibós jelvényben mutatja a fukkot
több mint 11 éve
hát látod. Egy vakhívőnek hiába mutatod meg, hogy kék az ég, ha ő szentül hiszi, hogy zöld.az evolúció nem hit kérdésezinedine5mindenkinek jogában áll azt hinni, amit akar. Egészségére.Amadeus91index.hu/belfold/2014/08/18/semjen_zsolt_helyretette_darwint/agyhalottzinedine5
Te jó Isten! :-/Lecsó
több mint 11 éve
az evolúció nem hit kérdésemindenkinek jogában áll azt hinni, amit akar. Egészségére.Amadeus91index.hu/belfold/2014/08/18/semjen_zsolt_helyretette_darwint/agyhalottzinedine5
Te jó Isten! :-/Lecsó
több mint 11 éve
Semjén Zsoltnak van a legjobb dolga a kormányban. Papíron az ország egyik legfontosabb embere magas fizetéssel, miközben sem valódi feladata sem felelőssége nincsen. Hogy ne unja magát, időnként eljár pár érdektelen konferenciára beszédeket tartani.
több mint 11 éve
Ez így is van.mindenkinek jogában áll azt hinni, amit akar. Egészségére.Amadeus91index.hu/belfold/2014/08/18/semjen_zsolt_helyretette_darwint/agyhalottzinedine5
Te jó Isten! :-/Lecsó
Én a vaslogikáján akadtam fent, nem a hitén.
több mint 11 éve
volt nekem olyan sales directorom, aki telepakolta a direct report pozíciókat olyan emberekkel, akik kurvára nem értettek hozzá, viszont a nyelvük tövéig a seggében voltak, és feltétlen engedelmességgel viseltettek. neki nagyon jó volt, mert belülről eszükbe nem jutott volna ellene szervezkedni, ő meg megvédte őket a külső támadásoktól.index.hu/belfold/2014/08/18/semjen_zsolt_helyretette_darwint/agyhalottzinedine5
Te jó Isten! :-/Lecsó
az más kérdés, hogy a cég talajba állt, mint a gerely (működik még, csak talán huszadakkora forgalommal).
na Semjén pont egy ilyen ember, semmihez nem ért, de ahhoz nagyon. mélyen vallásos, de a hívő közösség számára is csak azért nem oltári gáz, mert van olyan parancsolat, hogy szeresd felebarátodat.
őt még a Winnetou-könyvekben is tisztelték volna, mert a zindiánok odavoltak a nemszázasokért.
több mint 11 éve
azt hiszem Tomi volt az egyetlen fideszes Ángyán és Pokorni mellett, aki kritizálni merte a kormány valamely döntését a NER megszületése óta.Valami pozitívum 😊Semjénnek volt egyáltalán olyan megnyilvánulása, ami nem facepalmot ért?vandeminekaz új vadászati törvényGyurma Pappa
Nekem inkább az a gondom az ilyen "minőségi" megnyilvánulásokkal, hogy ezek sokkal inkább megmaradnak az emlékezetemben. Pl. Deutsch Tomiról se sok pozitívum jut eszembe, de hogy régebben milyen szépen megmondott mindent twitteren, az azonnal beugrik ha meglátom a jóllakott óvodás fizimiskáját. Nem tehetek róla, ilyen vagyok 😊vandeminek
több mint 11 éve
Valami pozitívum 😊Semjénnek volt egyáltalán olyan megnyilvánulása, ami nem facepalmot ért?vandeminekaz új vadászati törvényGyurma Pappa
Nekem inkább az a gondom az ilyen "minőségi" megnyilvánulásokkal, hogy ezek sokkal inkább megmaradnak az emlékezetemben. Pl. Deutsch Tomiról se sok pozitívum jut eszembe, de hogy régebben milyen szépen megmondott mindent twitteren, az azonnal beugrik ha meglátom a jóllakott óvodás fizimiskáját. Nem tehetek róla, ilyen vagyok 😊
touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
Semjénnek volt egyáltalán olyan megnyilvánulása, ami nem facepalmot ért?vandeminekaz új vadászati törvény

több mint 11 éve
mindenkinek jogában áll azt hinni, amit akar. Egészségére.index.hu/belfold/2014/08/18/semjen_zsolt_helyretette_darwint/agyhalottzinedine5
Te jó Isten! :-/Lecsó
több mint 11 éve
Semjénnek volt egyáltalán olyan megnyilvánulása, ami nem facepalmot ért?
touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
index.hu/belfold/2014/08/18/semjen_zsolt_helyretette_darwint/agyhalottzinedine5
Te jó Isten! :-/Lecsó
Mindig jövőre
több mint 11 éve
index.hu/belfold/2014/08/18/semjen_zsolt_helyretette_darwint/agyhalott
Te jó Isten! :-/Lecsó
több mint 11 éve
Hibátlan.vagy egy hónapja a borítóképem face-n, sok ismerőst el is veszítettem vele 😀 😀
😀xrace77
Mindig jövőre
több mint 11 éve
444.hu/2014/08/15/lmp-titokban-piszkos-bombak-potencialis-alapanyagat-szallitotta-oroszorszagba-a-kormany/sőt, még fűteni is azzal fűtenek Pakson. én a helyükben odavezényelném az ojjektumhoz az egész TEK-et meg a Bercsényit, sőt még talán egy harckocsizószázad is kellene, mert közeleg az ISIS...
Schifferék mit szívnak? 😀Schleck
több mint 11 éve
444.hu/2014/08/15/lmp-titokban-piszkos-bombak-potencialis-alapanyagat-szallitotta-oroszorszagba-a-kormany/a 4K!-val kötött választási egyezség alapján a jó minőségű marihuána számukra már biztosított
Schifferék mit szívnak? 😀Schleck

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
444.hu/2014/08/15/lmp-titokban-piszkos-bombak-potencialis-alapanyagat-szallitotta-oroszorszagba-a-kormany/Schifferék mit szívnak? 😀
több mint 11 éve
444.hu/2014/08/12/ezredszer-is-kipukkadt-az-osszefogas-az-egyutt-pm-onalloan-indul-budapesten/nincs isten, vagy lehet pont, hogy van?
több mint 11 éve
előbb-utóbb minden rendszer megbukik... ez is meg fog.jó ideje követem a politikát, de ennyire gusztustalanul fellengzős politikai elitünkre nem emlékszem(az ostoba paraszt jelzőt használnám, de az túl enyhe), ma már bármilyen szemétséget meg mernek csinálni és már a látszatra sem ügyelnek, plusz az ahogy az ügyeket lekommunikálják a nyilvánosság felé egyenesen vérlázító.ZERO_LMég a legelső Orbán időszak vége felé mondta egy akkor az MTI-ben dolgozó ismerősöm a Fidesz akkori sleppjére, jelzőként, hogy mindenki a medencébe hugyozik, csak van aki szép csendben elengedi, és van aki feláll a tambulinra és onnan hugyozik rá a társaságra. Ez utóbbi volt az akkori Fidesz slepp.
Nos, annyit változott a helyzet, hogy azóta baloldalon is eltanulták a trambulin mutatványt. Fideszéknél meg katekizmus lett belőle. Mert a hívek elfogadják.mint a teremtés történetet. Isten szétosztá a földet az övéi között, és látá, hogy az jó. Másnap Isten megteremté a Nemzeti Dohánybolt rendszert, és kiosztja azt az övéinek, és látá, hogy az jó. Harmadnap megteremté a fradi stadiont, és látá, hogy az jó. Lehet a katekizmussal vitatkozni?
Egyébként most tök mindegy. Megkapták a bizalmat annak ellenére is, amit csináltak az elmúlt években. Négy év múlva kiderül, hogy a magyar nép olyan-e, akinek a türelme nyolc évenként fogy csak el, vagy Orbán talált-e rá egy olyan húrra amit pengetve akármeddig transzban képes tartani azt.peterk2005
több mint 11 éve
jó ideje követem a politikát, de ennyire gusztustalanul fellengzős politikai elitünkre nem emlékszem(az ostoba paraszt jelzőt használnám, de az túl enyhe), ma már bármilyen szemétséget meg mernek csinálni és már a látszatra sem ügyelnek, plusz az ahogy az ügyeket lekommunikálják a nyilvánosság felé egyenesen vérlázító.ZERO_LMég a legelső Orbán időszak vége felé mondta egy akkor az MTI-ben dolgozó ismerősöm a Fidesz akkori sleppjére, jelzőként, hogy mindenki a medencébe hugyozik, csak van aki szép csendben elengedi, és van aki feláll a tambulinra és onnan hugyozik rá a társaságra. Ez utóbbi volt az akkori Fidesz slepp.
Nos, annyit változott a helyzet, hogy azóta baloldalon is eltanulták a trambulin mutatványt. Fideszéknél meg katekizmus lett belőle. Mert a hívek elfogadják.mint a teremtés történetet. Isten szétosztá a földet az övéi között, és látá, hogy az jó. Másnap Isten megteremté a Nemzeti Dohánybolt rendszert, és kiosztja azt az övéinek, és látá, hogy az jó. Harmadnap megteremté a fradi stadiont, és látá, hogy az jó. Lehet a katekizmussal vitatkozni?
Egyébként most tök mindegy. Megkapták a bizalmat annak ellenére is, amit csináltak az elmúlt években. Négy év múlva kiderül, hogy a magyar nép olyan-e, akinek a türelme nyolc évenként fogy csak el, vagy Orbán talált-e rá egy olyan húrra amit pengetve akármeddig transzban képes tartani azt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)

