Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Politika

63 feliratkozó

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS

Kész vagyok. Ez az ember főpolgármester jelölt. Atya ég!

több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 444.hu/2014/08/25/orban-oroszorszag-nekunk-gazdasagi-kerdes/

"Mi nem azt nézzük, más országokban milyen a demokrácia helyezte, vagy a politikai berendezkedés, hanem azt, hogy a kölcsönös kapcsolatokból Magyarországnak milyen előnye származhat"

ez jutott róla eszembe

több mint 11 éve
VanillaSky 1 696
Semjén - evolúció megújítója
Széles - a gravitáció megzabolázója
Lázár - ? ( a maradék Newtoni törvények?)

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 www.atv.hu/videok/video-20140820-keri-laszlo

ha jól látom bibós jelvényben mutatja a fukkot
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 index.hu/belfold/2014/08/18/semjen_zsolt_helyretette_darwint/

Te jó Isten! :-/Lecsó
agyhalottzinedine5
mindenkinek jogában áll azt hinni, amit akar. Egészségére.Amadeus91
az evolúció nem hit kérdésezinedine5
hát látod. Egy vakhívőnek hiába mutatod meg, hogy kék az ég, ha ő szentül hiszi, hogy zöld.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 532 — Ajmo Vatreni
 index.hu/belfold/2014/08/18/semjen_zsolt_helyretette_darwint/

Te jó Isten! :-/Lecsó
agyhalottzinedine5
mindenkinek jogában áll azt hinni, amit akar. Egészségére.Amadeus91
az evolúció nem hit kérdése
több mint 11 éve
Amador Los Angeles Rams 273
Semjén Zsoltnak van a legjobb dolga a kormányban. Papíron az ország egyik legfontosabb embere magas fizetéssel, miközben sem valódi feladata sem felelőssége nincsen. Hogy ne unja magát, időnként eljár pár érdektelen konferenciára beszédeket tartani.
több mint 11 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
 index.hu/belfold/2014/08/18/semjen_zsolt_helyretette_darwint/

Te jó Isten! :-/Lecsó
agyhalottzinedine5
mindenkinek jogában áll azt hinni, amit akar. Egészségére.Amadeus91
Ez így is van.
Én a vaslogikáján akadtam fent, nem a hitén.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
 index.hu/belfold/2014/08/18/semjen_zsolt_helyretette_darwint/

Te jó Isten! :-/Lecsó
agyhalottzinedine5
volt nekem olyan sales directorom, aki telepakolta a direct report pozíciókat olyan emberekkel, akik kurvára nem értettek hozzá, viszont a nyelvük tövéig a seggében voltak, és feltétlen engedelmességgel viseltettek. neki nagyon jó volt, mert belülről eszükbe nem jutott volna ellene szervezkedni, ő meg megvédte őket a külső támadásoktól.

az más kérdés, hogy a cég talajba állt, mint a gerely (működik még, csak talán huszadakkora forgalommal).

na Semjén pont egy ilyen ember, semmihez nem ért, de ahhoz nagyon. mélyen vallásos, de a hívő közösség számára is csak azért nem oltári gáz, mert van olyan parancsolat, hogy szeresd felebarátodat.
őt még a Winnetou-könyvekben is tisztelték volna, mert a zindiánok odavoltak a nemszázasokért.
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Semjénnek volt egyáltalán olyan megnyilvánulása, ami nem facepalmot ért?vandeminek
az új vadászati törvényGyurma Pappa
Valami pozitívum 😊
Nekem inkább az a gondom az ilyen "minőségi" megnyilvánulásokkal, hogy ezek sokkal inkább megmaradnak az emlékezetemben. Pl. Deutsch Tomiról se sok pozitívum jut eszembe, de hogy régebben milyen szépen megmondott mindent twitteren, az azonnal beugrik ha meglátom a jóllakott óvodás fizimiskáját. Nem tehetek róla, ilyen vagyok 😊vandeminek
azt hiszem Tomi volt az egyetlen fideszes Ángyán és Pokorni mellett, aki kritizálni merte a kormány valamely döntését a NER megszületése óta.
több mint 11 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 134 — Bears fan
Semjénnek volt egyáltalán olyan megnyilvánulása, ami nem facepalmot ért?vandeminek
az új vadászati törvényGyurma Pappa
Valami pozitívum 😊
Nekem inkább az a gondom az ilyen "minőségi" megnyilvánulásokkal, hogy ezek sokkal inkább megmaradnak az emlékezetemben. Pl. Deutsch Tomiról se sok pozitívum jut eszembe, de hogy régebben milyen szépen megmondott mindent twitteren, az azonnal beugrik ha meglátom a jóllakott óvodás fizimiskáját. Nem tehetek róla, ilyen vagyok 😊

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Semjénnek volt egyáltalán olyan megnyilvánulása, ami nem facepalmot ért?vandeminek
az új vadászati törvény

több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 index.hu/belfold/2014/08/18/semjen_zsolt_helyretette_darwint/

Te jó Isten! :-/Lecsó
agyhalottzinedine5
mindenkinek jogában áll azt hinni, amit akar. Egészségére.
több mint 11 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 134 — Bears fan
Semjénnek volt egyáltalán olyan megnyilvánulása, ami nem facepalmot ért?

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
 index.hu/belfold/2014/08/18/semjen_zsolt_helyretette_darwint/

Te jó Isten! :-/Lecsó
agyhalottzinedine5

Mindig jövőre
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 532 — Ajmo Vatreni
 index.hu/belfold/2014/08/18/semjen_zsolt_helyretette_darwint/

Te jó Isten! :-/Lecsó
agyhalott
több mint 11 éve
Lecsó Denver Broncos 3 401
 index.hu/belfold/2014/08/18/semjen_zsolt_helyretette_darwint/

Te jó Isten! :-/
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
Hibátlan.



😀xrace77
vagy egy hónapja a borítóképem face-n, sok ismerőst el is veszítettem vele 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 11 éve
xrace77 Denver Broncos 4 746
Hibátlan.



😀
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
 444.hu/2014/08/15/lmp-titokban-piszkos-bombak-potencialis-alapanyagat-szallitotta-oroszorszagba-a-kormany/
Schifferék mit szívnak? 😀Schleck
sőt, még fűteni is azzal fűtenek Pakson. én a helyükben odavezényelném az ojjektumhoz az egész TEK-et meg a Bercsényit, sőt még talán egy harckocsizószázad is kellene, mert közeleg az ISIS...
több mint 11 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
 444.hu/2014/08/15/lmp-titokban-piszkos-bombak-potencialis-alapanyagat-szallitotta-oroszorszagba-a-kormany/
Schifferék mit szívnak? 😀Schleck
a 4K!-val kötött választási egyezség alapján a jó minőségű marihuána számukra már biztosított


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 444.hu/2014/08/15/lmp-titokban-piszkos-bombak-potencialis-alapanyagat-szallitotta-oroszorszagba-a-kormany/
Schifferék mit szívnak? 😀

több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
 444.hu/2014/08/12/ezredszer-is-kipukkadt-az-osszefogas-az-egyutt-pm-onalloan-indul-budapesten/

nincs isten, vagy lehet pont, hogy van?
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
jó ideje követem a politikát, de ennyire gusztustalanul fellengzős politikai elitünkre nem emlékszem(az ostoba paraszt jelzőt használnám, de az túl enyhe), ma már bármilyen szemétséget meg mernek csinálni és már a látszatra sem ügyelnek, plusz az ahogy az ügyeket lekommunikálják a nyilvánosság felé egyenesen vérlázító.ZERO_L
Még a legelső Orbán időszak vége felé mondta egy akkor az MTI-ben dolgozó ismerősöm a Fidesz akkori sleppjére, jelzőként, hogy mindenki a medencébe hugyozik, csak van aki szép csendben elengedi, és van aki feláll a tambulinra és onnan hugyozik rá a társaságra. Ez utóbbi volt az akkori Fidesz slepp.

Nos, annyit változott a helyzet, hogy azóta baloldalon is eltanulták a trambulin mutatványt. Fideszéknél meg katekizmus lett belőle. Mert a hívek elfogadják.mint a teremtés történetet. Isten szétosztá a földet az övéi között, és látá, hogy az jó. Másnap Isten megteremté a Nemzeti Dohánybolt rendszert, és kiosztja azt az övéinek, és látá, hogy az jó. Harmadnap megteremté a fradi stadiont, és látá, hogy az jó. Lehet a katekizmussal vitatkozni?

Egyébként most tök mindegy. Megkapták a bizalmat annak ellenére is, amit csináltak az elmúlt években. Négy év múlva kiderül, hogy a magyar nép olyan-e, akinek a türelme nyolc évenként fogy csak el, vagy Orbán talált-e rá egy olyan húrra amit pengetve akármeddig transzban képes tartani azt.peterk2005
előbb-utóbb minden rendszer megbukik... ez is meg fog.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
jó ideje követem a politikát, de ennyire gusztustalanul fellengzős politikai elitünkre nem emlékszem(az ostoba paraszt jelzőt használnám, de az túl enyhe), ma már bármilyen szemétséget meg mernek csinálni és már a látszatra sem ügyelnek, plusz az ahogy az ügyeket lekommunikálják a nyilvánosság felé egyenesen vérlázító.ZERO_L
Még a legelső Orbán időszak vége felé mondta egy akkor az MTI-ben dolgozó ismerősöm a Fidesz akkori sleppjére, jelzőként, hogy mindenki a medencébe hugyozik, csak van aki szép csendben elengedi, és van aki feláll a tambulinra és onnan hugyozik rá a társaságra. Ez utóbbi volt az akkori Fidesz slepp.

Nos, annyit változott a helyzet, hogy azóta baloldalon is eltanulták a trambulin mutatványt. Fideszéknél meg katekizmus lett belőle. Mert a hívek elfogadják.mint a teremtés történetet. Isten szétosztá a földet az övéi között, és látá, hogy az jó. Másnap Isten megteremté a Nemzeti Dohánybolt rendszert, és kiosztja azt az övéinek, és látá, hogy az jó. Harmadnap megteremté a fradi stadiont, és látá, hogy az jó. Lehet a katekizmussal vitatkozni?

Egyébként most tök mindegy. Megkapták a bizalmat annak ellenére is, amit csináltak az elmúlt években. Négy év múlva kiderül, hogy a magyar nép olyan-e, akinek a türelme nyolc évenként fogy csak el, vagy Orbán talált-e rá egy olyan húrra amit pengetve akármeddig transzban képes tartani azt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)