Darts

20 feliratkozó

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
Értem én ezt, de ha megnézzük ezt a fiatal felhozatalt, szerintem egyre több elhivatott dartsos van és lesz, akik nagyon mennek így azt gondolom, hogy egyre erősödik a mezőny. A kopasz földönkívüli meg ebben a korban dobál 107+ átlagot...
kishaszi
Igazából ha 107-et dobál, akkor kb mindegy... azt csak Taylor tudott meg ő tud hosszútávon. (Meg talán majd Cross..)

De szerintem az átlagok egyébként idén talán egy picit visszaestek. Valószínűleg ebben benne van, hogy bővítették a mezőny, meg kiszedtük Taylort a mixből, illetve kiesett Wright... de a többiek annyira nagyon talán nem szórták a 100+ átlagokat.
Gerwen (3X) és Cross (2X) dobott ötöt, és rajtuk kívül volt 7 ilyen meccs még: de Zwaan, van den Bergh, Huybrechts, Adrian Lewis, Dobey, Gurney és Michael Smith.

Lehet hogy csak a több meccs miatt érzem így.

Abban viszont egyet értek, hogy elég sok a reménytkeltő fiatal.. bár egyikben sem látom azért a Cross szintet - Dobey lehet a legjobb, de benne van a pakliban hogy egy DvdB 2.0-s kiadása "csak"...
Igor
Remélem Dobey nem vdB lesz.
Nyilván a felhígult mezőny miatt az összátlag romlik, de ha megnézed vandePas is 80-85öt produkált Alcinassal. Gary még nem indult be, meg fáj is a háta, de azért neki is volt tegnap 118as átlagú szettje tömegben. Cross lehet VB-menő lesz?
kishaszi
dehogy lesz, idén nem lesz akkora mákja hogy szarabb átlaggal, szarabb kiszálló%-kal 12 megnyert leggel bemákolja a 16 leget nyerő smith ellen 4-3-ra 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Értem én ezt, de ha megnézzük ezt a fiatal felhozatalt, szerintem egyre több elhivatott dartsos van és lesz, akik nagyon mennek így azt gondolom, hogy egyre erősödik a mezőny. A kopasz földönkívüli meg ebben a korban dobál 107+ átlagot...
kishaszi
Igazából ha 107-et dobál, akkor kb mindegy... azt csak Taylor tudott meg ő tud hosszútávon. (Meg talán majd Cross..)

De szerintem az átlagok egyébként idén talán egy picit visszaestek. Valószínűleg ebben benne van, hogy bővítették a mezőny, meg kiszedtük Taylort a mixből, illetve kiesett Wright... de a többiek annyira nagyon talán nem szórták a 100+ átlagokat.
Gerwen (3X) és Cross (2X) dobott ötöt, és rajtuk kívül volt 7 ilyen meccs még: de Zwaan, van den Bergh, Huybrechts, Adrian Lewis, Dobey, Gurney és Michael Smith.

Lehet hogy csak a több meccs miatt érzem így.

Abban viszont egyet értek, hogy elég sok a reménytkeltő fiatal.. bár egyikben sem látom azért a Cross szintet - Dobey lehet a legjobb, de benne van a pakliban hogy egy DvdB 2.0-s kiadása "csak"...
Igor
Remélem Dobey nem vdB lesz.
Nyilván a felhígult mezőny miatt az összátlag romlik, de ha megnézed vandePas is 80-85öt produkált Alcinassal. Gary még nem indult be, meg fáj is a háta, de azért neki is volt tegnap 118as átlagú szettje tömegben. Cross lehet VB-menő lesz?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
MvG egy gép
vs
Az elmúlt egy évben összesen dobtam 23-at... 😀
Bálesz
Aha.... sure, sure.
Majd ha megdobtam az elsőt életemben, akkor beszélgetünk 😕 bár volt egyszer már egy 171-m...
Igor
Nekem 3 volt eddig 😀 177, 174 volt több is...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 659 — Illegális gyakorló
MvG egy gép
vs
Az elmúlt egy évben összesen dobtam 23-at... 😀
Bálesz
Aha.... sure, sure.
Majd ha megdobtam az elsőt életemben, akkor beszélgetünk 😕 bár volt egyszer már egy 171-m...
Igor
Háde ha 19-re dobsz, úgy sose lesz 180.
(örülök, hogy segíthettem 😀)

Szerkesztette: Bálesz

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Értem én ezt, de ha megnézzük ezt a fiatal felhozatalt, szerintem egyre több elhivatott dartsos van és lesz, akik nagyon mennek így azt gondolom, hogy egyre erősödik a mezőny. A kopasz földönkívüli meg ebben a korban dobál 107+ átlagot...
kishaszi
Igazából ha 107-et dobál, akkor kb mindegy... azt csak Taylor tudott meg ő tud hosszútávon. (Meg talán majd Cross..)

De szerintem az átlagok egyébként idén talán egy picit visszaestek. Valószínűleg ebben benne van, hogy bővítették a mezőny, meg kiszedtük Taylort a mixből, illetve kiesett Wright... de a többiek annyira nagyon talán nem szórták a 100+ átlagokat.
Gerwen (3X) és Cross (2X) dobott ötöt, és rajtuk kívül volt 7 ilyen meccs még: de Zwaan, van den Bergh, Huybrechts, Adrian Lewis, Dobey, Gurney és Michael Smith.

Lehet hogy csak a több meccs miatt érzem így.

Abban viszont egyet értek, hogy elég sok a reménytkeltő fiatal.. bár egyikben sem látom azért a Cross szintet - Dobey lehet a legjobb, de benne van a pakliban hogy egy DvdB 2.0-s kiadása "csak"...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
MvG egy gép
vs
Az elmúlt egy évben összesen dobtam 23-at... 😀
Bálesz
Aha.... sure, sure.
Majd ha megdobtam az elsőt életemben, akkor beszélgetünk 😕 bár volt egyszer már egy 171-m...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
MvG nem gép, ha gép lenne minden a tegnapi meccsét is 4-0-val nyeri!
Most is jött a meccs közbeni formahanyatlás!
NB2
Visszaesett az átlaga 105-re ? 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 058 — nabege2@yahoo.com
MvG nem gép, ha gép lenne minden a tegnapi meccsét is 4-0-val nyeri!
Most is jött a meccs közbeni formahanyatlás!
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 659 — Illegális gyakorló
MvG egy gép. Épp ezért nem lesz soha a szívem csücske. Elképesztő játékos, de kb ennyi. Sokkal jobban szeretem azokat, akiken látom, hogy nem gépolaj folyik bennük. 😀
Ezért tetszett sokkal jobban a Gary-Dobey meccs, mint az ogréé, hiába volt az utóbbin klasszikusabb űrdarts.
28db 180 egy 4 nyert szettig tartó meccsen valami egészen elmebeteg. Az elmúlt egy évben összesen dobtam 23-at... 😀

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Értem én ezt, de ha megnézzük ezt a fiatal felhozatalt, szerintem egyre több elhivatott dartsos van és lesz, akik nagyon mennek így azt gondolom, hogy egyre erősödik a mezőny. A kopasz földönkívüli meg ebben a korban dobál 107+ átlagot...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 446 — TODDHERREMANS79
Taylor 16 vb címe ide vagy oda, embert így dobálni szerintem nem fogunk látni soha..
kishaszi
ja hát Taylornál is ezt mondtuk, mikor szarrá verte Manley-t a döntőben, aztán mégis jött valahonnan egy MvG.

Idén is összejöhet a Cross-Smith mint tavaly, és így akár a döntő is, csak ne úgy játsszon a pufi mint tegnap a meccs elején.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Amúgy lehet szurkolni, hogy legyen még jó meccs, ha az Ogre így hajigálja a tömeget és kiszállót, akkor sima MvG lesz.
Rezzenéstelen arccal dobja a 140+-t, a 180akat és a duplát elsőre.
Taylor 16 vb címe ide vagy oda, embert így dobálni szerintem nem fogunk látni soha..

(És tegnap _legalább is amennyit láttam belőle_ nem vágott minden dobásra torz pökhendi arcokat a kamerába...)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Ha aspinall hozza amit eddig akkor nem is érdemtelenül



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
És az Aspinall, Petersen, van de Pas, Dolan négyesből valaki négyben lesz...


van Gerwen M. (1)
-

Joyce R.
Wade J. (9)



Anderson G. (4)
-

Lewis J. (28)
Chisnall D. (12)



Cross R. (2)
Humphries L.

Searle R.
Smith M. (10)



Aspinall N.
Petersen D.

van de Pas B. (30)
Dolan B.

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
H7je robot...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 659 — Illegális gyakorló
Shreket ma nem (sem) lehetett megverni... De örülök, hogy Lewis visszatért 😊

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Lewis hozza amit jelenleg tud, sajna mvg felvette az ész nélküli dobó gép formáját 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 058 — nabege2@yahoo.com
megint jön a nagy előnynél az MvG leengedés???
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gary bameg, megintinfarktud
kishaszi
Ezért most az ellenfél volt a hibás, csak így lehetett a srácot megverni 😊

Komoly holmi volt
Jakehomer
Hah.
Dobey fantasztikus. Már előző meccsen is az volt. Ritka szimpatikus figura, én nagyon be voltam tojva az után is...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 659 — Illegális gyakorló
Na, ez sem a vb meccse eddig? 😊

több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Gary bameg, megintinfarktud
kishaszi
Ezért most az ellenfél volt a hibás, csak így lehetett a srácot megverni 😊

Komoly holmi volt

Perception is reality.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Az első esti meccs megrostálta a a kocanézőket, de ami most itt van/volt/lesz, az varázslatos.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gary bameg, megintinfarktud

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 692 — Amerikai sportok rajongója
ez káprázatos meccs most!
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó meccs 😀