Darts

20 feliratkozó

több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 670 — Illegális gyakorló
Szerintem amúgy porckorongsérve lehet, ahogy kihúzta a nyilakat a végén, furán húzta a lábát.
kishaszi
Valami hasonló lehet. Nekem az van, nem egy leányálom azzal játszani. Azt pedig, hogy napi 6-8 órákat töltsek a tábla előtt, el sem tudom képzelni. Sokszor már a tábláig séta is soknak érződik 😕

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Pedig anno Premier League-ben többször megtréfálta Chizzy Garyt. Meg meg is ijesztett a Jamie elleni játékával.

Hála égnek Gary most űrdartsot nyomott 3 szettig,.így lazán belefért a visszaesés is.

---

Szerintem amúgy porckorongsérve lehet, ahogy kihúzta a nyilakat a végén, furán húzta a lábát.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
anderson úgy játszik eddig mint mvG. beteg
eaglesmcnabb
Chizzy meg ahogy szokott. Két brutál meccs után terített betli.
peach
Chizzy.
Jól tud dobni, nem tud jól meccselni.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
anderson úgy játszik eddig mint mvG. beteg
eaglesmcnabb
Chizzy meg ahogy szokott. Két brutál meccs után terített betli.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
anderson úgy játszik eddig mint mvG. beteg

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 142 — Tyrone Creek
Asp VB címet kérek
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
aspinall killersre jön be, akkor nincs mese, hajrá nathan!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jamievel mi lett..?!
Cross is megzavarodott lehet a fenyegetéstől.

Joyce nyer-e szettet vajon, az a legnagyobb kérdés mára.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 22 119 — nabege2@yahoo.com
Én csodálkoztam is, mert tegnap mintha azt mondta volna, hogy az az utolsó napja. Mindenesetre szívesebben hallgatom, mint Gyulaiékat, Petúrról nem is beszélve 😊
Bálesz
jaja, azt mondta, hogy ha tegnap (előtt) nem jön a 9 nyilas, akkor neki már nem lesz, mert akkor lesz utoljára...
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 670 — Illegális gyakorló
Eskuszom amilyen allat ez a VB kinezem, hogy errol az agrol nyer valaki
Danny
Vagy MVG nyer 7-1re
Löfli
És azért csak annyira, mert az első szettről elkésik... 😀

Szerkesztette: Bálesz

több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 315 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Eskuszom amilyen allat ez a VB kinezem, hogy errol az agrol nyer valaki
Danny
Vagy MVG nyer 7-1re


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Eskuszom amilyen allat ez a VB kinezem, hogy errol az agrol nyer valaki
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Ez a Humphries se szar, jott a +2es hendi 😀 nagyon drukkoltam neki, hogy őt kapja Smith, de nem biztos hogy jól járt vele.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Elég fura orgánuma van, de amúgy teljesen rendben van a közvetítése.
/Úgy képzelem vmi 2 méteres, szikár csóka, pár napos borostával 😀/
kishaszi
 www.instagram.com/p/BaLlRxihUq4/
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 479
Az miért van, hogy az első meg a második szett után van szünet, de pl. a 4. meg az 5. után nincs?

Úgy lenne logikus, hogy pl. minden második után.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Elég fura orgánuma van, de amúgy teljesen rendben van a közvetítése.
/Úgy képzelem vmi 2 méteres, szikár csóka, pár napos borostával 😀/

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 670 — Illegális gyakorló
Én csodálkoztam is, mert tegnap mintha azt mondta volna, hogy az az utolsó napja. Mindenesetre szívesebben hallgatom, mint Gyulaiékat, Petúrról nem is beszélve 😊

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 200 — Colts Fan
Viszont nagy pacsi a Sport 1nek, hogy hagyják, had tolja a srác a közvetítéseket, kihallatszik, hogy imádja a a dartsot. Nem kell ide Tócsa, Gyulai meg Petur.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Kibaszott hullamzo Smith jateka, megint otvar szarul kezdett.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Smith-Searle

Bully boy bevonulója jó szám, de Searle már önmagában megérdemel egy k nagy lájkot a prodidzsáj szájöfártörért 😀 😀 legjobb.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mehh, wade ismét szenzációsan megverte saját magát.
peach
Nem mindegy? Nem az volt a meccs tétje, hogy van Gerwen kit aláz fossá?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Mehh, wade ismét szenzációsan megverte saját magát.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
JL akkor lehet az, ha megnyeri 😊
Amúgy nekem Gary után ő, Cullen, aki még kedvenc. Dobey is az lehet.
kishaszi
Ha megint elmegy a 4be sztem már lehet ezt mondani rá, pláne, hogy év közben szart sem csinál kis túlzással



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
JL akkor lehet az, ha megnyeri 😊
Amúgy nekem Gary után ő, Cullen, aki még kedvenc. Dobey is az lehet.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Értem én ezt, de ha megnézzük ezt a fiatal felhozatalt, szerintem egyre több elhivatott dartsos van és lesz, akik nagyon mennek így azt gondolom, hogy egyre erősödik a mezőny. A kopasz földönkívüli meg ebben a korban dobál 107+ átlagot...
kishaszi
Igazából ha 107-et dobál, akkor kb mindegy... azt csak Taylor tudott meg ő tud hosszútávon. (Meg talán majd Cross..)

De szerintem az átlagok egyébként idén talán egy picit visszaestek. Valószínűleg ebben benne van, hogy bővítették a mezőny, meg kiszedtük Taylort a mixből, illetve kiesett Wright... de a többiek annyira nagyon talán nem szórták a 100+ átlagokat.
Gerwen (3X) és Cross (2X) dobott ötöt, és rajtuk kívül volt 7 ilyen meccs még: de Zwaan, van den Bergh, Huybrechts, Adrian Lewis, Dobey, Gurney és Michael Smith.

Lehet hogy csak a több meccs miatt érzem így.

Abban viszont egyet értek, hogy elég sok a reménytkeltő fiatal.. bár egyikben sem látom azért a Cross szintet - Dobey lehet a legjobb, de benne van a pakliban hogy egy DvdB 2.0-s kiadása "csak"...
Igor
Remélem Dobey nem vdB lesz.
Nyilván a felhígult mezőny miatt az összátlag romlik, de ha megnézed vandePas is 80-85öt produkált Alcinassal. Gary még nem indult be, meg fáj is a háta, de azért neki is volt tegnap 118as átlagú szettje tömegben. Cross lehet VB-menő lesz?
kishaszi
Az jamie lewis



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...