Darts

20 feliratkozó

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem hiszem el, Wright után Barney is.
zavi27
😮

vazz.. ki fogja az ogrét megállítani???!?!??!

23%-os kiszállózás a tuti biztos vereséget jelenti az álmoskönyv szerint... bakker

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Nem hiszem el, Wright után Barney is.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez a Jones-Petersen meccs... hmm, lehet alacsony színvonal esetén is izgalmas egy derbi, csak egyszerre kell mindkettőnek elkapni a fonalat, meg balfaszkodni is 😀

Mondjuk a győzelmi tánc vicces volt nekem 12 elbaszott nyíl után, vagy mennyi 😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Csak egy kicsit akartam késve bekapcsolódni a vb-be, erre Wright már ki is esett. Bzmg.

Szerkesztette: Mikey
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
38 duplából 9. Ilyenért még én is ostorozom magam...Így nem lehet 😕

több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Labanauskas úgy duplázott most, mint ahogy én szoktam 😀 | 8 nyíl a D1-re, összesen 12 😀 |

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Hajrá Barney, bassz oda 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 252 — a new hope (again)
Hát ez g*ci kemény volt 😁



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 343
Jó a meccs 😀 😛
több mint 5 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 652 — Illegális gyakorló
Azt a kipattintott walesi rögbis csávót hogy hívják? Illetve ő játszik?
Hanni
Gerwyn Price. Persze, hogy játszik, top10 jelenleg 😊
peach
Sajnos. Remélem hamar mehet is haza...(bár amilyen szerencsém van, nézhetem a fejét a legjobb négyig)

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 252 — a new hope (again)
Azt a kipattintott walesi rögbis csávót hogy hívják? Illetve ő játszik?
Hanni
Gerwyn Price. Persze, hogy játszik, top10 jelenleg 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Azt a kipattintott walesi rögbis csávót hogy hívják? Illetve ő játszik?
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 252 — a new hope (again)
Beszarás mekkora forma volt ez a fülöp szigeteki, ráadásul rohadt jól is játszott. Kár, hogy vincenttel került össze az első körben.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 855 — Deion Sanders for president!
Még a kopasz malacnak kellene kiesni és Power nélkül is király vb lenne.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 745 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Én kitartok a balfacan Peter Wright mellett 🙂
yooker
Wright
Kampman
Peter Wright 😊
warr_b
Szerintem akik elgépelték a tippjüket, és véletlenül a W R I G H T karakterkombinációt ütötték be, ha akarják, írják be nyugodtan akire valójában gondoltak.
Kis csillaggal* beírom őket egy olyan játékoshoz, aki a legjobb 32 közé tartozik idén.
Sobri Jóska
Lolz 😀
Hát ez van, handabanda hollandusoknak meg angol kutyáknak nem drukkolok 😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én kitartok a balfacan Peter Wright mellett 🙂
yooker
Wright
Kampman
Peter Wright 😊
warr_b
Szerintem akik elgépelték a tippjüket, és véletlenül a W R I G H T karakterkombinációt ütötték be, ha akarják, írják be nyugodtan akire valójában gondoltak.
Kis csillaggal* beírom őket egy olyan játékoshoz, aki a legjobb 32 közé tartozik idén.
Sobri Jóska
😀 😀 😀

---

banyek, pedig ez a ruha meg hajöltemény most tényleg olyan volt, hogy érdemes lett volna még nézni :/
kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 343
Én kitartok a balfacan Peter Wright mellett 🙂
yooker
Wright
Kampman
Peter Wright 😊
warr_b
Szerintem akik elgépelték a tippjüket, és véletlenül a W R I G H T karakterkombinációt ütötték be, ha akarják, írják be nyugodtan akire valójában gondoltak.
Kis csillaggal* beírom őket egy olyan játékoshoz, aki a legjobb 32 közé tartozik idén.
Sobri Jóska
Fityfenét, a foci VB-n is kitartottam Szaúd-Arábia mellett, Wrightot sem hagyom cserben!!!!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Én kitartok a balfacan Peter Wright mellett 🙂
yooker
Wright
Kampman
Peter Wright 😊
warr_b
Szerintem akik elgépelték a tippjüket, és véletlenül a W R I G H T karakterkombinációt ütötték be, ha akarják, írják be nyugodtan akire valójában gondoltak.
Kis csillaggal* beírom őket egy olyan játékoshoz, aki a legjobb 32 közé tartozik idén.

több mint 5 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Eddigi években is ilyen tök érdektelen volt a VB első pár napja? Nekem ez most abszolút nem vonzó eddig, van kb. 3 noname meccs meg egy ismert továbbjut simán többnyire nekem. Ennyire felhigult a mezőny a létszámemeléssel?
zavi27
Wright tuti csak azert esett ki, hogy rad cafoljon
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
Hoppá, kiesik Wright rögtön?
tenorx
Ki bizony.. aztakurva 😀
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
Hoppá, kiesik Wright rögtön?
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
Eddigi években is ilyen tök érdektelen volt a VB első pár napja? Nekem ez most abszolút nem vonzó eddig, van kb. 3 noname meccs meg egy ismert továbbjut simán többnyire nekem. Ennyire felhigult a mezőny a létszámemeléssel?
zavi27
Szerintem ilyen szokott lenni az első pár nap, inkább quantity mint quality.
több mint 5 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Eddigi években is ilyen tök érdektelen volt a VB első pár napja? Nekem ez most abszolút nem vonzó eddig, van kb. 3 noname meccs meg egy ismert továbbjut simán többnyire nekem. Ennyire felhigult a mezőny a létszámemeléssel?
több mint 5 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
beszállok az örök Simon Whitlock-kal.

Mindig jövőre
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 252 — a new hope (again)
Igy elizgulni egy meccset mint Payne...
Danny
Van egy pesti haverom, sokkal többet játszik is mint én, jobb is nálam, pláne dupla kiszállós játékban. Pénteken 5-4re mentem ellene egy egész fasza 18-18-bull kiszálóval. Annyira megéreztem a győzelem lehetőségét, hogy elkezdtem 26okat meg társait dobálni, végül az uccsó két legben kiszállóra sem tudtam dobni olyan szinten befeszültem a lehetőségtől és simán kikaptam 6-5re 😀 szóval van ilyen.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...