Darts

20 feliratkozó

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
és mi van ha lennének alternatív időpontok is h lehessen egyeztetni a lehetséges ellenféllel, mert lehet egyiknek sem jó az adott héten a "fix" időpontFarky
Szerintem ezt össze lehet úgy hozni, hogy 7-től 11/12-ig vagyunk, és van aki 7-re megy van aki meg 9-re és éjfélig van?
Nekem igazából sok minden megfelel.. hétvége is hétközben is. Természetesen jövök 😛

Illetve természeteen Single out, túlhúzás nélkül. Ha duplakiszállóval játszunk 1 nyert set-ig nem jutunk el XD
WTF people..

Valamint valami adminember nyisson már ennek is egy topicot pls.. legalább schedule-ing egyebek miatt. Ha a Skichallenge-nek volt, legyen ennek is 😛
PS: Sobri kabbe.. 😛 de meglátod single outban jó leszek 😉Igor
Ha 75-ről kiszállsz 3 kisIgorral te vagy az örökös Bajnok

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Igor kérésére:  bowl.hu/forum/egyeb_jatekok/bowlhu_darts_pl


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
és mi van ha lennének alternatív időpontok is h lehessen egyeztetni a lehetséges ellenféllel, mert lehet egyiknek sem jó az adott héten a "fix" időpontFarky
Szerintem ezt össze lehet úgy hozni, hogy 7-től 11/12-ig vagyunk, és van aki 7-re megy van aki meg 9-re és éjfélig van?
Nekem igazából sok minden megfelel.. hétvége is hétközben is. Természetesen jövök 😛

Illetve természeteen Single out, túlhúzás nélkül. Ha duplakiszállóval játszunk 1 nyert set-ig nem jutunk el XD
WTF people..

Valamint valami adminember nyisson már ennek is egy topicot pls.. legalább schedule-ing egyebek miatt. Ha a Skichallenge-nek volt, legyen ennek is 😛
PS: Sobri kabbe.. 😛 de meglátod single outban jó leszek 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
és mi van ha lennének alternatív időpontok is h lehessen egyeztetni a lehetséges ellenféllel, mert lehet egyiknek sem jó az adott héten a "fix" időpontFarky
jólvan fiam, a madden kitanított rendesen 😀
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
és mi van ha lennének alternatív időpontok is h lehessen egyeztetni a lehetséges ellenféllel, mert lehet egyiknek sem jó az adott héten a "fix" időpont

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
nfl szezon végével egy vasárnap 19-20 körüli kezdés?kristof
Nekem megfelel, és ahogy összeraktam berger90 is a hétvégét preferálja.

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
nfl szezon végével egy vasárnap 19-20 körüli kezdés?
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
nálam a hétköznapok egyenlőre tuti kiesnek (hacsak nem vagyok szabadnapos, de az ebben a hónapban is 1 péntek), mivel este 9-ig melózomFarky
Nem sok választást hagysz. 😊Sobri Jóska
ezért írtam hétvégét, én örülnék a legjobban, ha normális időpontban melóznék 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
nálam a hétköznapok egyenlőre tuti kiesnek (hacsak nem vagyok szabadnapos, de az ebben a hónapban is 1 péntek), mivel este 9-ig melózomFarky
Nem sok választást hagysz. 😊

több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
nálam a hétköznapok egyenlőre tuti kiesnek (hacsak nem vagyok szabadnapos, de az ebben a hónapban is 1 péntek), mivel este 9-ig melózom

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
a csütörtök 20.00 szerintem is vállalható és a fradista kocsma is oké, főleg, hogy 3 tábla van, közönség meg nem nagyon. kiszállónál pedig a simát javasolnám, de ha valakinek duplával/triplával sikerül, az is érjenkristof
Magam is így gondolom.
Kiszállás annyival amennyi fent van még a táblán. A 16 az lehet sima 16, de D8 is.
Ha 60 van fent hagy menjen a T20, de három sima 20 is okés.
De akkor van besokallás. (Pl. 60-ról 20-T20 az sok, következő kör újra 60-ról indul.)
Csütörtök 20:00 oké, helyszín Pesten mindegy.
De Farky miatt fussunk egy kört egy számára is vállalható időponttal.
Egy doodle 7 nappal, 16-22 közti óránként bontással?
Hátha van mindenkinek vállalható időpont véletlenül.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
a csütörtök 20.00 szerintem is vállalható és a fradista kocsma is oké, főleg, hogy 3 tábla van, közönség meg nem nagyon. kiszállónál pedig a simát javasolnám, de ha valakinek duplával/triplával sikerül, az is érjenkristof
kiszállónál azért triplával ne fejezzük már be 😀 szimpladupla okés, legalább ennyire törekedjünk az érzésre 😀
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
nyilván ki lehet szállni duplával és triplával is, de nem kötelező
én a hétvégét javasolnám időpontakFarky
gondolj a vidékiekreshawnka
gondolj a munkásokra 😀 + hétvége nem jelent feltétlen estét, lehet délelőtt, délután is játszaniFarky
vidéki vagyok és dolgozok is. egy random hétköznap esténél nem fogsz megfelelőbb időpontot találni. 😊shawnka
én is vidéki vagyok és dolgozok is és minden nap hazajárok, de ha a többieknek ez a megfelelő akkor természetesen legyen az, viszont akkor én máris visszalépni kényszerülök, mert esélytelen, h egy alkalomra is eljussak :/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
a csütörtök 20.00 szerintem is vállalható és a fradista kocsma is oké, főleg, hogy 3 tábla van, közönség meg nem nagyon. kiszállónál pedig a simát javasolnám, de ha valakinek duplával/triplával sikerül, az is érjen
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
nyilván ki lehet szállni duplával és triplával is, de nem kötelező
én a hétvégét javasolnám időpontakFarky
gondolj a vidékiekreshawnka
gondolj a munkásokra 😀 + hétvége nem jelent feltétlen estét, lehet délelőtt, délután is játszaniFarky
vidéki vagyok és dolgozok is. egy random hétköznap esténél nem fogsz megfelelőbb időpontot találni. 😊
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
nyilván ki lehet szállni duplával és triplával is, de nem kötelező
én a hétvégét javasolnám időpontakFarky
gondolj a vidékiekreshawnka
gondolj a munkásokra 😀 + hétvége nem jelent feltétlen estét, lehet délelőtt, délután is játszani

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
nyilván ki lehet szállni duplával és triplával is, de nem kötelező
én a hétvégét javasolnám időpontakFarky
gondolj a vidékiekre
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
nyilván ki lehet szállni duplával és triplával is, de nem kötelező
én a hétvégét javasolnám időpontak

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
de akkor a szimpla kiszállás jelentse azt, hogy 40-nél nem para rádobni a D20-ra 😀 szóval játsszon mindkettő, max aki erősködik a duplával, az majd megszívja.

időpontnak a csütörtök estéket erőltetném, egységes 20:00. helyszínre én a nagyvárad téri kocsmát preferálnám, de ha vándorcirkusz lesz, azzal sincsen ellenvetésem.
több mint 10 éve
Farky Indianapolis Colts 8 295 — ℧
én is a sima kiszállóra szavaznék, felesleges a dupla, így legalább izgalmasabb a játék ezen a szinten, aztáb ha pro-k leszünk mehetünk dupla vagy tripla out-ra is 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Sok olyan parti volt, hogy valaki szépen lement D15-D20 kiszálló környékére, de ugye simát dobott, aztán mondjuk D3-D8 környékén párszor meg besokallt, míg a másik 4-5 kör alatt utolérte, és a végén nyert úgy, hogy volt mondjuk valami idétlen 3 pontja, míg a másik erölködött a D6-al.
Határozottan ellene vagyok a duplakiszállónak ezen a szinten. 😊
Akkor legyen az aranyközépút a sima kiszálló.

De ha megvan a PL végleges mezőnye azokkal, akik mindegyik alkalommal eljönnek majd, akkor szavazhatunk a lehetséges metodikák között, és legyen a népakarat.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 685 — Vikings fan
Felnőtt emberek vagyunk, tehát steel.
De csak akkor vágjunk bele ha van fix schedule, és senki nem hiányzik egy alkalommal se (csak orvosi igazolással).
Valamint a duplakiszállót túlzásnak érzem, jó a szektorkiszállás, vagy a túlhúzás is akár, vagyis azé a leg, aki először elér 301 pontot (vagy többet).
És lehet körmérkőzés, de lehet alkalmankénti kieséses, és pontozásos is.
Sobri Jóska
hát 7 hétig alapszakasz, és utána PO, kiemelésekkel.

túlhúzást nem támogatom, a szektort se annyira, ha már játszunk akkor duplával szálljunk ki, max csak 10 körig megyünk és aki a végén alacsonyabb azé a leg.shawnka
Ilyet már játszottunk, nem ad valós képet, és elég random, hogy valaki elront pár nyilat 32-n, mert próbál dupla 16-ozni, a másik meg nyer 9 vagy 17 ponttal 1-2 totál homály után.
Akkor sima kiszálló, nem az egész szektor, csak az 1x rész.
A duplakiszállós az túl esetleges.
Az alapszakasz+ 8 fős PO az jónak tűnik, és így ha 9 vagy 10-en lennénk is jöhet mindenki.
Csak fix schedule legyen, fix dátumokkal, mert ha nem jön el valaki, akkor az ellenfele nem tud játszani, és hiába a "győzelem", az úgy nem túl szórakoztató.Sobri Jóska
Túlhúzás azért ne legyen. Azért legalább egy szektorkiszálló legyen. De felőlem az is lehet, hogy 3-5 körig dupla ha nem megy akkor sima.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Felnőtt emberek vagyunk, tehát steel.
De csak akkor vágjunk bele ha van fix schedule, és senki nem hiányzik egy alkalommal se (csak orvosi igazolással).
Valamint a duplakiszállót túlzásnak érzem, jó a szektorkiszállás, vagy a túlhúzás is akár, vagyis azé a leg, aki először elér 301 pontot (vagy többet).
És lehet körmérkőzés, de lehet alkalmankénti kieséses, és pontozásos is.
Sobri Jóska
hát 7 hétig alapszakasz, és utána PO, kiemelésekkel.

túlhúzást nem támogatom, a szektort se annyira, ha már játszunk akkor duplával szálljunk ki, max csak 10 körig megyünk és aki a végén alacsonyabb azé a leg.shawnka
Ilyet már játszottunk, nem ad valós képet, és elég random, hogy valaki elront pár nyilat 32-n, mert próbál dupla 16-ozni, a másik meg nyer 9 vagy 17 ponttal 1-2 totál homály után.
Akkor sima kiszálló, nem az egész szektor, csak az 1x rész.
A duplakiszállós az túl esetleges.
Az alapszakasz+ 8 fős PO az jónak tűnik, és így ha 9 vagy 10-en lennénk is jöhet mindenki.
Csak fix schedule legyen, fix dátumokkal, mert ha nem jön el valaki, akkor az ellenfele nem tud játszani, és hiába a "győzelem", az úgy nem túl szórakoztató.

több mint 10 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Felnőtt emberek vagyunk, tehát steel.
De csak akkor vágjunk bele ha van fix schedule, és senki nem hiányzik egy alkalommal se (csak orvosi igazolással).
Valamint a duplakiszállót túlzásnak érzem, jó a szektorkiszállás, vagy a túlhúzás is akár, vagyis azé a leg, aki először elér 301 pontot (vagy többet).
És lehet körmérkőzés, de lehet alkalmankénti kieséses, és pontozásos is.
Sobri Jóska
hát 7 hétig alapszakasz, és utána PO, kiemelésekkel.

túlhúzást nem támogatom, a szektort se annyira, ha már játszunk akkor duplával szálljunk ki, max csak 10 körig megyünk és aki a végén alacsonyabb azé a leg.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Felnőtt emberek vagyunk, tehát steel.
De csak akkor vágjunk bele ha van fix schedule, és senki nem hiányzik egy alkalommal se (csak orvosi igazolással).
Valamint a duplakiszállót túlzásnak érzem, jó a szektorkiszállás, vagy a túlhúzás is akár, vagyis azé a leg, aki először elér 301 pontot (vagy többet).
És lehet körmérkőzés, de lehet alkalmankénti kieséses, és pontozásos is.

Milyen szintű tudás kell ? 😀 Mert ha nem baj, hogy cirka 5 éve nem dartsoztam jövök szívesen, amúgyis terveztem már 😀Toca
hát ha eltalálod a táblát, akkor bent vagy 😀shawnka
Ez se legyen kritérium, hagy jöjjön Igor is. 😉