Soccer EB 2016

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 318 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Franciaország: Coolearie, Toto21, Zolee23, dankodavid, bogec7
metország: gamerkr, Sobri Jóska, ZoliZoltán, Vrij6, Blitzburgh, ghstzR, Mikey, Amadeus91, csebi, danyly, jinxtriad, Heisman Trophy, Gaba93, Kroos
Portugália: Matthew99, miilann, kaszo
Wales: eaglesmcnabb

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 817 — Слава Україні! Героям слава!
Amúgy ezen a meccsen mi jó nekünk az izlandi piros lap mellett? X?
iktriad
Úgy nagyjából ennyi. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
Kicsit maradva a földön ez a meccs is teljesen megerősített abban a tudatban, hogy a mai labdarúgásban (különösen az ilyen nagy tornákon) már nagyon kevés választaj el egymástól a csapatokat. Persze vannak olyan topcsapatok, mint a német vagy a spanyol akik ellen valószínűleg a seggünket dörzsölné a háló, de jó taktikával lényegében bárki verhető. Kicsit más párhuzam, de mondjuk ott voltak a Murinnyó vezette inter, cselszki akik azért nem voltak a legjobbak, de mégis a legjobbakat is meg tudták verni, pusztán taktikus focival.
Szóval nagyon nehéz egy ilyen mérkőzést lehozni hiba nélkül és ez nem csak ránk, hanem Ausztriára is vonatkozik. Ők nem tudták a mi hibáinkat kihasználni, mi igen az övéket. Nincs nagy különbség a két csapat között, bármit is lehetett hallani előzetesen, talán Alabán kívül nincs igazán kiemelkedő játékosuk, ami azért 10 mezőnyjátékosnál nem túl sok.
Tetszett a válogatott játéka, mert igyekeztek játszani a focit és végre van is ehhez 7-8 jó játékos. Nagy bajban lennénk ha le kellene cserélni Nagyot vagy Gerát (annak ellenére, hogy már lassú) esetleg Dzsudzsákot. De az hogy bővebb legyen a keret, az ilyen sikerek kellnek, mert ezek nyitják meg az utat a fiatalok előtt, akik egy sikernek köszönhetően talán majd újra focizni akarnak.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Ilyenkor kérdezem: ezek az osztrákok hogy hozták le 9-1-gyel a selejtezőt?😊
Született osztrák amúgy nagyon gyenge volt!
NB2
Ez teljesen más, mint a selejtező. 2002-ben a franciák kimentek 3 topligás gólkirállyal a vb-re, aztán nem rúgtak gólt se.
Kampman
mert zidane sérült volt :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hát a Son családnál nem aprózták el.

Coolearie
Böde csak beáll hamisan 15-ös mezben, hadd focizzon ma ő is.

több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 267 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy ezen a meccsen mi jó nekünk az izlandi piros lap mellett? X?
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 491
Ilyenkor kérdezem: ezek az osztrákok hogy hozták le 9-1-gyel a selejtezőt?😊
Született osztrák amúgy nagyon gyenge volt!
NB2
Ez teljesen más, mint a selejtező. 2002-ben a franciák kimentek 3 topligás gólkirállyal a vb-re, aztán nem rúgtak gólt se.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 344 — . . .
Hát a Son családnál nem aprózták el.

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Amúgy bírom ezt a Hajnal Tomit, mintha nem is focista lenne, értelmes mondatokat tud összerakni.
Hanni
amennyit sérült volt karrierje során, akadt ideje értelmes dolgokkal is foglalkozni
slowmotion
Nem járt edzésre, így fejlődött ki az agya

... Csak elmélet 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 491
Pedig ő nyilatkozhatna amolyan sebőkvilisen Izlandról, hiszen nem is volt olyan rég, mikor a parádés gólpasszaival lazán ütöttük őket a Puskásban
baggio
Sebők Viliék generációjának viszont nem volt sok sikerélménye Izland ellen, konkrétan a kilencvenes években oda-vissza szopattak minket



Knézy monológja 1:40:00 környékén priceless
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Amúgy bírom ezt a Hajnal Tomit, mintha nem is focista lenne, értelmes mondatokat tud összerakni.
Hanni
amennyit sérült volt karrierje során, akadt ideje értelmes dolgokkal is foglalkozni
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
Ilyenkor kérdezem: ezek az osztrákok hogy hozták le 9-1-gyel a selejtezőt?😊
Született osztrák amúgy nagyon gyenge volt!
NB2
svédek meg a ruszkik ellen tolták...
lehetett volna ez is csúnya, de az eleje jól alakult
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Pedig ő nyilatkozhatna amolyan sebőkvilisen Izlandról, hiszen nem is volt olyan rég, mikor a parádés gólpasszaival lazán ütöttük őket a Puskásban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
39 éves vagyok, a 86-os vb óta várok valami ilyesmire. Köszi srácok, még most sem hiszem el!
csi77
Én akkor voltam 6 szóval nem is maradt meg semmi - pedig tuti láttam belőle - mert Honvéd meccsek nézéséről van emlék.
Rengetege gyönyörű sportélményben volt részem, de ez is előre furakodott😉
kishaszi
én is hat voltam, apám katonatársa átjött meccset nézni, én meg nem is tudtam, hogy vébé-meccs. de a magyar-kanadait kétszer is megnéztem. egyszer élőben, meg egyszer az ismétlést. nekem 3 meccs 4 pont, 4-6-os gólarányra jött ki a mexikói vb 😊
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Ilyenkor kérdezem: ezek az osztrákok hogy hozták le 9-1-gyel a selejtezőt?😊
Született osztrák amúgy nagyon gyenge volt!
több mint 7 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Amúgy bírom ezt a Hajnal Tomit, mintha nem is focista lenne, értelmes mondatokat tud összerakni.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 267 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
én még nem ihatok ezek után sört 😕 😕
Heisman Trophy
Veled szolidaritásból én sem iszom alkoholt | ma se | .
iktriad
Ma se? Hogy lehet alkohol nélkül élni?
Coolearie
Jaguars szurkoló ne igyon, mert akkor állandóan be lenne rúgva a sok keserűség miatt. .
több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 249 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
aki tud menjen ki a Margit-szigetre meccset nézni, félelmetes. Ok, alig akartak beengedni, az első félidő vége előtt 10 perccel jutottam be, de fenomenális volt.
Hazafele boldog arcok, a hídon is éneklés, ugrálás a héven. Köszönöm!

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 817 — Слава Україні! Героям слава!
Néha a valóság tud szép és gyönyörű lenni. 😊 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 372
ezek utan kijutunk remelem a vbre, oszt alázunk!
eaglesmcnabb
bár így lenne...de sajnos a vb-re sokkal nehezebb lesz kijutni...ugyebár ott csak az elsők mennek egyből
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
tippszmix gyilkos meccs volt
Heisman Trophy
nekem mindkét tipp jött
(1. gól magyar tíz perccel a gól előtt, 1,5+ gól a 75. percben)

szerk: ja nem, még Dzsudzsi lövése előtt csináltam egy félidős kombót, hogy egyszeres téttel a 0,5+ gól, és kétszeres téttel a 0,5- gól, -20 és +10 százalék közötti hozammal)

Szerkesztette: slowmotion
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 344 — . . .
Én most direkt nem iszok mert szóbelizek. De utánna még a pultos se marad száraz 😀😀😀

több mint 7 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Ha nekem két - három éve azt mondják hogy nemcsak kijutunk az EB-re, hanem meccset is nyerünk ott, akkor egyrészt kiröhögöm, hogy nem ért a focihoz, másrészt még le is hülyézem. Erre itt vagyunk 😀

Lesz ez még így se!
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 830 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
tippszmix gyilkos meccs volt

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 491
én még nem ihatok ezek után sört 😕 😕
Heisman Trophy
Veled szolidaritásból én sem iszom alkoholt | ma se | .
iktriad
Ma se? Hogy lehet alkohol nélkül élni?
Coolearie
arra gondolok hogy már csak pár év és jól lerészegedem
Heisman Trophy
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
ezek utan kijutunk remelem a vbre, oszt alázunk!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!