Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer VB 2026

22 feliratkozó

27 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 028 — "Montoya por favor!"
Menetrend:

Június 27., szombat
23:00 Panama - Anglia (New York)
23:00 Horvátország - Ghána (Philadelphia)

Színes tippjáték:

Ki nyeri?
Anglia: Löfli, Stez, ThundersNFL, Willie Parker
Argentina: Bruschi85, dande, empty taxi, Gergőbácsi, JC6, Kájzerszóze, Kenny, Ryan Schottenheimer, zacknorb
Brazília: bogjosi, Bruce, csi77, Dzsokijuing, Gorcsev, Kampman
Franciaország: Assurbanapli, davemayer, deyell, Duff, FranzFerdinand, gamerkr, Igor, iktriad, Joey Tribbiani, peterk2005, Tactful Cactus, Vrij, warr_b, zavi27
Hollandia: Jerico, peach
Marok: Nandito, Negritis
Mexikó: Fattyu
Németország: alatriste, csebi, steelwolf, vpi
Norvégia: KeyG, Shilkor, Sobri Jóska
Portugália: beltazor, dugo93, eaglesmcnabb, Matthew99, miller108, nagir, Toto21, YoungZeeZee
Spanyolország: Bálesz, Bazzani, dancogo, ervinator, Hanni, HanSolo, Heisman, mate93, NB2, Sebii, Sixo, Tony Adams, zemanla, zinedine5, Zolika

Ki nyerje?
Anglia: Bálesz, davemayer, Duff, dugo93, Dzsokijuing, Kájzerszóze, Negritis, Sixo, Stez, Tony Adams
Argentina: Bruschi85, csi77, dande, empty taxi, JC6, Kenny, mate93, zacknorb
Brazília: Bruce
Curaçao: YoungZeeZee, Willie Parker, zavi27 (csoportkör)
Hollandia: alatriste, deyell, peach
Horvátország: zinedine5
Japán: dancogo, Joey Tribbiani, steelwolf, Tactful Cactus
Kolumbia: vpi
Koni DK: Igor
Mexikó: csebi, peterk2005, r.baggio
Németország: beltazor, gamerkr, HanSolo, iktriad, Vrij
Norvégia: FranzFerdinand, Hanni, KeyG, Ryan Schottenheimer, Sebii, Shilkor, Sobri Jóska, Toto21
Panama: Fattyu (csoportkör)
Paraguay: Bazzani
Portugália: bogjosi, eaglesmcnabb, Matthew99, miller108, nagir, ThundersNFL, zemanla
Skócia: warr_b, Zolika
Spanyolország: Gorcsev, Heisman, NB2
Szaúd-Arábia: Kampman (csoportkör)
Szenegál: Jerico, Nandito
Uruguay: ervinator, Gergőbácsi (csoportkör)
Üzbegisztán: Löfli

Egyéb tippjáték:
VB tippelde

 tipp.ly/hu/invite/?csoport=bowlhu-vb-2026&meghivo=19068
Negritis, a vajda
Fantasy

 play.fifa.com/fantasy/join-league/HGF8CYXA

Ha kérik a ligakódot: HGF8CYXA
empty taxi


Szerkesztette: Löfli
18 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 529
Vettem kártyagyűjtögetős albumot meg az első pakk kártyát. Teljesen megcsapott az ezredforduló old school feelingje, már van a gyűjteményemben 3 paraguayi játékosom meg egy 35 éves üzbég, aki a keret két tagjának egyike, aki még a Szovjetunióban született.
18 napja
mate93 New Orleans Saints 597
hollandia kenyelmetlenul gyenge. szerintem japan siman elozni fogja oket a csoportban.
18 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Túl van ma már értékelve szerintem az európaiak nem tudnak nyerni itt, a dél-amerikaiak meg ott narratíva.
A 2010-es évek elején, amikor egy afrikai meg egy dél-amerikai vb-t is európai csapat nyert meg, végérvényessé vált, hogy ilyen szempontból kis globalizálódott a futball.

Aztán persze a dologhoz hozzátartozik, hogy mindkét említett vébét tulajdonképpen ottani idő szerint télen játszották, de mondjuk egy közepes mexikói vagy miami hőségen kívül azért olyan extrém körülmények most sem lesznek, nem Bolívia vagy Indonézia rendez.
Kampman
Több csapatnál jelezték, hogy már az edzésen kikészültek a hőségtől, pl norvégok. Meg nagy különbségek vannak, van aki 40 fokban fog játszani nyitott stadionban, van aki meg fedettben légkondival fogja tolni.

18 napja
warr_b Washington Commanders 30 409 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Van valahol valami jó tippjáték? Média markt vagy 24.hu tok jó nyeremények vannak.
Más esetleg?
JC6 (Mr. Miele)
Kiemelt komment alján 😄
Nyereményről mondjuk eddig nem volt szó, max a fórum elismerése 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
18 napja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Van valahol valami jó tippjáték? Média markt vagy 24.hu tok jó nyeremények vannak.
Más esetleg?
19 napja
Toto21 Chicago Bears 8 654
Nem tudom miért, de úgy érzem a franciák nagyot fognak égni ezen a VB-n. Túl öregnek és lassúnak érzem a csapatot.
Toto21
öreg?
Kanté, Rabiot, Digne aki 30+
Negritis, a vajda
érzetre mondom 😀. Nem látom ki diktálná a játékot náluk. De majd meglátjuk. Minden évben van egy nagy válogatott aki besül. Németek pl elmúlt két alkalommal.
19 napja
deyell Las Vegas Raiders 12 879 — Sworn to the Dark
Túl van ma már értékelve szerintem az európaiak nem tudnak nyerni itt, a dél-amerikaiak meg ott narratíva.
A 2010-es évek elején, amikor egy afrikai meg egy dél-amerikai vb-t is európai csapat nyert meg, végérvényessé vált, hogy ilyen szempontból kis globalizálódott a futball.

Aztán persze a dologhoz hozzátartozik, hogy mindkét említett vébét tulajdonképpen ottani idő szerint télen játszották, de mondjuk egy közepes mexikói vagy miami hőségen kívül azért olyan extrém körülmények most sem lesznek, nem Bolívia vagy Indonézia rendez.
Kampman
az a mexikói (főleg Monterrey) nagy szopás lesz mert egyrészt igen meleg (35 fok körül) olyan mint egy katlan, körbezárva hegyek által, másrészt a magas páratartalom miatt lehet 45 fokos hőérzet. Miami nem ilyen meleg az óceán miatt, cserébe egy gőzfürdő akár 80% körüli páratartalommal. ott is hasonlóan halál lehet játszani és még sok meccs is lesz. Kansas City meglepő módon szintén nagy szopás lehet a hőbuborékok miatt, amiket elvileg a közeli kukoricaföldek párolgása okoz. mindhárom stadion nyitott tetejű és nincs légkondi. Phily-ben sem lesz nagy élmény, nyitott tetejű a stadion ami egy acél- és betonkatlan, és délutáni meccsek lesznek.

built for this shit

19 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
Nem tudom miért, de úgy érzem a franciák nagyot fognak égni ezen a VB-n. Túl öregnek és lassúnak érzem a csapatot.
Toto21
öreg?
Kanté, Rabiot, Digne aki 30+

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
19 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 046 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tudom miért, de úgy érzem a franciák nagyot fognak égni ezen a VB-n. Túl öregnek és lassúnak érzem a csapatot.
Toto21
És még én is rájuk tettem, hogy megnyerik. 😀
19 napja
Toto21 Chicago Bears 8 654
Nem tudom miért, de úgy érzem a franciák nagyot fognak égni ezen a VB-n. Túl öregnek és lassúnak érzem a csapatot.
19 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 529
Túl van ma már értékelve szerintem az európaiak nem tudnak nyerni itt, a dél-amerikaiak meg ott narratíva.
A 2010-es évek elején, amikor egy afrikai meg egy dél-amerikai vb-t is európai csapat nyert meg, végérvényessé vált, hogy ilyen szempontból kis globalizálódott a futball.

Aztán persze a dologhoz hozzátartozik, hogy mindkét említett vébét tulajdonképpen ottani idő szerint télen játszották, de mondjuk egy közepes mexikói vagy miami hőségen kívül azért olyan extrém körülmények most sem lesznek, nem Bolívia vagy Indonézia rendez.
19 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
 sports.yahoo.com/articles/somali-referee-denied-entry-us-155115048.html

ezt a shitshowt jézusom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
19 napja
YoungZeeZee 9 847
el vagyunk tevedve, megneztem itt a jatekosokat hogy hol jatszanak...
mi tobbnek hisszuk magunkat mint a realitas.
azt olvastam valahol ,2010 elott tobb top ligas jatekosunk volt mint manapsag 😀
19 napja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
A mai kvíz elmarad, ha vki mégis jönne, akkor csüt még lehet:  facebook.com/events/s/foci-vb-kviz-es-vb-nyitomeccs-/1013878621021051/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
19 napja
YoungZeeZee 9 847
Nem veletlen, hogy Amerikaban meg Del-Amerikaban mar miota nem nyert europai csapat.. Siman latok egy Argentin cimvedest, oriasi elonybol indulnak a hazai csapatok.
Stez
legutobbi Del-Amerikai VB-t jelesul egy europai csapat nyerte amugy.
csebi
Amúgy durva nézni, hogy az Észak-Amerikában, Dél-Amerikában vagy Ázsiában rendezett VB-ket a 2014es kivételével, mind dél-amerikai nyerte, az Európában vagy Afrikában rendezetteket vagy a 1958as kivételével mind európai.
Sixo
Erre gondoltam en is.

Amerikaban olyan korulmenyek vannak, hogy az europai csapatok nagy szazalekanak szenvedes ott a jatek, akik meg megszoktak, nagy elonnyel indulnak.
Stez
de pl 94ben 3 europai csapat volt a negyben koztuk egy eszaki.
a trend erdekes persze...
98-ban is 3 eus csapatra jutott egy nem eus
YoungZeeZee
98 az franciaknal volt.
Stez
A 86-os mexikói vb lesz az, szerintem.
Nandito
nem .ugy ertettem h nem volt dominancia, de megis kijott az a pattern.
90,94,98.
3europai a negyben es egy del-amerikai es tudjuk mi lett.
19 napja
Nandito Tennessee Titans 3 344 — Titans fan
Nem veletlen, hogy Amerikaban meg Del-Amerikaban mar miota nem nyert europai csapat.. Siman latok egy Argentin cimvedest, oriasi elonybol indulnak a hazai csapatok.
Stez
legutobbi Del-Amerikai VB-t jelesul egy europai csapat nyerte amugy.
csebi
Amúgy durva nézni, hogy az Észak-Amerikában, Dél-Amerikában vagy Ázsiában rendezett VB-ket a 2014es kivételével, mind dél-amerikai nyerte, az Európában vagy Afrikában rendezetteket vagy a 1958as kivételével mind európai.
Sixo
Erre gondoltam en is.

Amerikaban olyan korulmenyek vannak, hogy az europai csapatok nagy szazalekanak szenvedes ott a jatek, akik meg megszoktak, nagy elonnyel indulnak.
Stez
de pl 94ben 3 europai csapat volt a negyben koztuk egy eszaki.
a trend erdekes persze...
98-ban is 3 eus csapatra jutott egy nem eus
YoungZeeZee
98 az franciaknal volt.
Stez
A 86-os mexikói vb lesz az, szerintem.

Music City Miracle
19 napja
mate93 New Orleans Saints 597
ki nyeri: Spanyolorszag
ki nyerje: Argentina
19 napja
Stez SMU Mustangs 49 097 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem veletlen, hogy Amerikaban meg Del-Amerikaban mar miota nem nyert europai csapat.. Siman latok egy Argentin cimvedest, oriasi elonybol indulnak a hazai csapatok.
Stez
legutobbi Del-Amerikai VB-t jelesul egy europai csapat nyerte amugy.
csebi
Amúgy durva nézni, hogy az Észak-Amerikában, Dél-Amerikában vagy Ázsiában rendezett VB-ket a 2014es kivételével, mind dél-amerikai nyerte, az Európában vagy Afrikában rendezetteket vagy a 1958as kivételével mind európai.
Sixo
Erre gondoltam en is.

Amerikaban olyan korulmenyek vannak, hogy az europai csapatok nagy szazalekanak szenvedes ott a jatek, akik meg megszoktak, nagy elonnyel indulnak.
Stez
de pl 94ben 3 europai csapat volt a negyben koztuk egy eszaki.
a trend erdekes persze...
98-ban is 3 eus csapatra jutott egy nem eus
YoungZeeZee
98 az franciaknal volt.

19 napja
YoungZeeZee 9 847
Nem veletlen, hogy Amerikaban meg Del-Amerikaban mar miota nem nyert europai csapat.. Siman latok egy Argentin cimvedest, oriasi elonybol indulnak a hazai csapatok.
Stez
legutobbi Del-Amerikai VB-t jelesul egy europai csapat nyerte amugy.
csebi
Amúgy durva nézni, hogy az Észak-Amerikában, Dél-Amerikában vagy Ázsiában rendezett VB-ket a 2014es kivételével, mind dél-amerikai nyerte, az Európában vagy Afrikában rendezetteket vagy a 1958as kivételével mind európai.
Sixo
Erre gondoltam en is.

Amerikaban olyan korulmenyek vannak, hogy az europai csapatok nagy szazalekanak szenvedes ott a jatek, akik meg megszoktak, nagy elonnyel indulnak.
Stez
de pl 94ben 3 europai csapat volt a negyben koztuk egy eszaki.
a trend erdekes persze...
98-ban is 3 eus csapatra jutott egy nem eus
19 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 024 — The Mathematician
athletices felvezető

 www.nytimes.com/athletic/7339419/2026/06/08/world-cup-2026-usa-canada-mexico-predictions/?unlocked_article_code=1.olA.HuK5.7upQrQ8naqMn&source=athletic_user_shared_gift_article_copylink&smid=url-share-ta

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
19 napja
Stez SMU Mustangs 49 097 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem veletlen, hogy Amerikaban meg Del-Amerikaban mar miota nem nyert europai csapat.. Siman latok egy Argentin cimvedest, oriasi elonybol indulnak a hazai csapatok.
Stez
legutobbi Del-Amerikai VB-t jelesul egy europai csapat nyerte amugy.
csebi
Amúgy durva nézni, hogy az Észak-Amerikában, Dél-Amerikában vagy Ázsiában rendezett VB-ket a 2014es kivételével, mind dél-amerikai nyerte, az Európában vagy Afrikában rendezetteket vagy a 1958as kivételével mind európai.
Sixo
Erre gondoltam en is.

Amerikaban olyan korulmenyek vannak, hogy az europai csapatok nagy szazalekanak szenvedes ott a jatek, akik meg megszoktak, nagy elonnyel indulnak.

19 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 261 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
kell egy De Ketelaere-s Magritte-os mez


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
19 napja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Ki nyer?
- Spanyolország

Ki nyerje?
- Norvégia
19 napja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Nem veletlen, hogy Amerikaban meg Del-Amerikaban mar miota nem nyert europai csapat.. Siman latok egy Argentin cimvedest, oriasi elonybol indulnak a hazai csapatok.
Stez
legutobbi Del-Amerikai VB-t jelesul egy europai csapat nyerte amugy.
csebi
Amúgy durva nézni, hogy az Észak-Amerikában, Dél-Amerikában vagy Ázsiában rendezett VB-ket a 2014es kivételével, mind dél-amerikai nyerte, az Európában vagy Afrikában rendezetteket vagy a 1958as kivételével mind európai.

19 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Nem veletlen, hogy Amerikaban meg Del-Amerikaban mar miota nem nyert europai csapat.. Siman latok egy Argentin cimvedest, oriasi elonybol indulnak a hazai csapatok.
Stez
legutobbi Del-Amerikai VB-t jelesul egy europai csapat nyerte amugy.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.