Soccer VB 2026
22 feliratkozó
27 napja
Menetrend:Június 27., szombat
23:00 Panama - Anglia (New York)
23:00 Horvátország - Ghána (Philadelphia)
Színes tippjáték:
Ki nyeri?
Anglia: Löfli, Stez, ThundersNFL, Willie Parker
Argentina: Bruschi85, dande, empty taxi, Gergőbácsi, JC6, Kájzerszóze, Kenny, Ryan Schottenheimer, zacknorb
Brazília: bogjosi, Bruce, csi77, Dzsokijuing, Gorcsev, Kampman
Franciaország: Assurbanapli, davemayer, deyell, Duff, FranzFerdinand, gamerkr, Igor, iktriad, Joey Tribbiani, peterk2005, Tactful Cactus, Vrij, warr_b, zavi27
Hollandia: Jerico, peach
Marokkó: Nandito, Negritis
Mexikó: Fattyu
Németország: alatriste, csebi, steelwolf, vpi
Norvégia: KeyG, Shilkor, Sobri Jóska
Portugália: beltazor, dugo93, eaglesmcnabb, Matthew99, miller108, nagir, Toto21, YoungZeeZee
Spanyolország: Bálesz, Bazzani, dancogo, ervinator, Hanni, HanSolo, Heisman, mate93, NB2, Sebii, Sixo, Tony Adams, zemanla, zinedine5, Zolika
Ki nyerje?
Anglia: Bálesz, davemayer, Duff, dugo93, Dzsokijuing, Kájzerszóze, Negritis, Sixo, Stez, Tony Adams
Argentina: Bruschi85, csi77, dande, empty taxi, JC6, Kenny, mate93, zacknorb
Brazília: Bruce
Hollandia: alatriste, deyell, peach
Horvátország: zinedine5
Japán: dancogo, Joey Tribbiani, steelwolf, Tactful Cactus
Kolumbia: vpi
Kongói DK: Igor
Mexikó: csebi, peterk2005, r.baggio
Németország: beltazor, gamerkr, HanSolo, iktriad, Vrij
Norvégia: FranzFerdinand, Hanni, KeyG, Ryan Schottenheimer, Sebii, Shilkor, Sobri Jóska, Toto21
Paraguay: Bazzani
Portugália: bogjosi, eaglesmcnabb, Matthew99, miller108, nagir, ThundersNFL, zemanla
Skócia: warr_b, Zolika
Spanyolország: Gorcsev, Heisman, NB2
Szenegál: Jerico, Nandito
Üzbegisztán: Löfli
Egyéb tippjáték:
VB tippelde
tipp.ly/hu/invite/?csoport=bowlhu-vb-2026&meghivo=19068
Negritis, a vajda
Fantasy
play.fifa.com/fantasy/join-league/HGF8CYXA
Ha kérik a ligakódot: HGF8CYXA
empty taxi
Szerkesztette: Löfli
18 napja
Vettem kártyagyűjtögetős albumot meg az első pakk kártyát. Teljesen megcsapott az ezredforduló old school feelingje, már van a gyűjteményemben 3 paraguayi játékosom meg egy 35 éves üzbég, aki a keret két tagjának egyike, aki még a Szovjetunióban született.
18 napja
hollandia kenyelmetlenul gyenge. szerintem japan siman elozni fogja oket a csoportban.
18 napja
Túl van ma már értékelve szerintem az európaiak nem tudnak nyerni itt, a dél-amerikaiak meg ott narratíva.Több csapatnál jelezték, hogy már az edzésen kikészültek a hőségtől, pl norvégok. Meg nagy különbségek vannak, van aki 40 fokban fog játszani nyitott stadionban, van aki meg fedettben légkondival fogja tolni.
A 2010-es évek elején, amikor egy afrikai meg egy dél-amerikai vb-t is európai csapat nyert meg, végérvényessé vált, hogy ilyen szempontból kis globalizálódott a futball.
Aztán persze a dologhoz hozzátartozik, hogy mindkét említett vébét tulajdonképpen ottani idő szerint télen játszották, de mondjuk egy közepes mexikói vagy miami hőségen kívül azért olyan extrém körülmények most sem lesznek, nem Bolívia vagy Indonézia rendez.
Kampman
18 napja
Van valahol valami jó tippjáték? Média markt vagy 24.hu tok jó nyeremények vannak.Kiemelt komment alján 😄
Más esetleg?
JC6 (Mr. Miele)
Nyereményről mondjuk eddig nem volt szó, max a fórum elismerése 😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
18 napja
Van valahol valami jó tippjáték? Média markt vagy 24.hu tok jó nyeremények vannak.Más esetleg?
19 napja
érzetre mondom 😀. Nem látom ki diktálná a játékot náluk. De majd meglátjuk. Minden évben van egy nagy válogatott aki besül. Németek pl elmúlt két alkalommal.Nem tudom miért, de úgy érzem a franciák nagyot fognak égni ezen a VB-n. Túl öregnek és lassúnak érzem a csapatot.öreg?
Toto21
Kanté, Rabiot, Digne aki 30+
Negritis, a vajda
19 napja
Túl van ma már értékelve szerintem az európaiak nem tudnak nyerni itt, a dél-amerikaiak meg ott narratíva.az a mexikói (főleg Monterrey) nagy szopás lesz mert egyrészt igen meleg (35 fok körül) olyan mint egy katlan, körbezárva hegyek által, másrészt a magas páratartalom miatt lehet 45 fokos hőérzet. Miami nem ilyen meleg az óceán miatt, cserébe egy gőzfürdő akár 80% körüli páratartalommal. ott is hasonlóan halál lehet játszani és még sok meccs is lesz. Kansas City meglepő módon szintén nagy szopás lehet a hőbuborékok miatt, amiket elvileg a közeli kukoricaföldek párolgása okoz. mindhárom stadion nyitott tetejű és nincs légkondi. Phily-ben sem lesz nagy élmény, nyitott tetejű a stadion ami egy acél- és betonkatlan, és délutáni meccsek lesznek.
A 2010-es évek elején, amikor egy afrikai meg egy dél-amerikai vb-t is európai csapat nyert meg, végérvényessé vált, hogy ilyen szempontból kis globalizálódott a futball.
Aztán persze a dologhoz hozzátartozik, hogy mindkét említett vébét tulajdonképpen ottani idő szerint télen játszották, de mondjuk egy közepes mexikói vagy miami hőségen kívül azért olyan extrém körülmények most sem lesznek, nem Bolívia vagy Indonézia rendez.
Kampman
built for this shit
19 napja
Nem tudom miért, de úgy érzem a franciák nagyot fognak égni ezen a VB-n. Túl öregnek és lassúnak érzem a csapatot.öreg?
Toto21
Kanté, Rabiot, Digne aki 30+
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
19 napja
Nem tudom miért, de úgy érzem a franciák nagyot fognak égni ezen a VB-n. Túl öregnek és lassúnak érzem a csapatot.És még én is rájuk tettem, hogy megnyerik. 😀
Toto21
19 napja
Nem tudom miért, de úgy érzem a franciák nagyot fognak égni ezen a VB-n. Túl öregnek és lassúnak érzem a csapatot.
19 napja
Túl van ma már értékelve szerintem az európaiak nem tudnak nyerni itt, a dél-amerikaiak meg ott narratíva.A 2010-es évek elején, amikor egy afrikai meg egy dél-amerikai vb-t is európai csapat nyert meg, végérvényessé vált, hogy ilyen szempontból kis globalizálódott a futball.
Aztán persze a dologhoz hozzátartozik, hogy mindkét említett vébét tulajdonképpen ottani idő szerint télen játszották, de mondjuk egy közepes mexikói vagy miami hőségen kívül azért olyan extrém körülmények most sem lesznek, nem Bolívia vagy Indonézia rendez.
19 napja
sports.yahoo.com/articles/somali-referee-denied-entry-us-155115048.htmlezt a shitshowt jézusom
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
19 napja
YoungZeeZee
9 847
el vagyunk tevedve, megneztem itt a jatekosokat hogy hol jatszanak...mi tobbnek hisszuk magunkat mint a realitas.
azt olvastam valahol ,2010 elott tobb top ligas jatekosunk volt mint manapsag 😀
19 napja
A mai kvíz elmarad, ha vki mégis jönne, akkor csüt még lehet: facebook.com/events/s/foci-vb-kviz-es-vb-nyitomeccs-/1013878621021051/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
19 napja
YoungZeeZee
9 847
nem .ugy ertettem h nem volt dominancia, de megis kijott az a pattern.A 86-os mexikói vb lesz az, szerintem.98 az franciaknal volt.de pl 94ben 3 europai csapat volt a negyben koztuk egy eszaki.Erre gondoltam en is.Amúgy durva nézni, hogy az Észak-Amerikában, Dél-Amerikában vagy Ázsiában rendezett VB-ket a 2014es kivételével, mind dél-amerikai nyerte, az Európában vagy Afrikában rendezetteket vagy a 1958as kivételével mind európai.Nem veletlen, hogy Amerikaban meg Del-Amerikaban mar miota nem nyert europai csapat.. Siman latok egy Argentin cimvedest, oriasi elonybol indulnak a hazai csapatok.legutobbi Del-Amerikai VB-t jelesul egy europai csapat nyerte amugy.
Stez
csebi
Sixo
Amerikaban olyan korulmenyek vannak, hogy az europai csapatok nagy szazalekanak szenvedes ott a jatek, akik meg megszoktak, nagy elonnyel indulnak.
Stez
a trend erdekes persze...
98-ban is 3 eus csapatra jutott egy nem eus
YoungZeeZee
Stez
Nandito
90,94,98.
3europai a negyben es egy del-amerikai es tudjuk mi lett.
19 napja
A 86-os mexikói vb lesz az, szerintem.98 az franciaknal volt.de pl 94ben 3 europai csapat volt a negyben koztuk egy eszaki.Erre gondoltam en is.Amúgy durva nézni, hogy az Észak-Amerikában, Dél-Amerikában vagy Ázsiában rendezett VB-ket a 2014es kivételével, mind dél-amerikai nyerte, az Európában vagy Afrikában rendezetteket vagy a 1958as kivételével mind európai.Nem veletlen, hogy Amerikaban meg Del-Amerikaban mar miota nem nyert europai csapat.. Siman latok egy Argentin cimvedest, oriasi elonybol indulnak a hazai csapatok.legutobbi Del-Amerikai VB-t jelesul egy europai csapat nyerte amugy.
Stez
csebi
Sixo
Amerikaban olyan korulmenyek vannak, hogy az europai csapatok nagy szazalekanak szenvedes ott a jatek, akik meg megszoktak, nagy elonnyel indulnak.
Stez
a trend erdekes persze...
98-ban is 3 eus csapatra jutott egy nem eus
YoungZeeZee
Stez
Music City Miracle
19 napja
98 az franciaknal volt.de pl 94ben 3 europai csapat volt a negyben koztuk egy eszaki.Erre gondoltam en is.Amúgy durva nézni, hogy az Észak-Amerikában, Dél-Amerikában vagy Ázsiában rendezett VB-ket a 2014es kivételével, mind dél-amerikai nyerte, az Európában vagy Afrikában rendezetteket vagy a 1958as kivételével mind európai.Nem veletlen, hogy Amerikaban meg Del-Amerikaban mar miota nem nyert europai csapat.. Siman latok egy Argentin cimvedest, oriasi elonybol indulnak a hazai csapatok.legutobbi Del-Amerikai VB-t jelesul egy europai csapat nyerte amugy.
Stez
csebi
Sixo
Amerikaban olyan korulmenyek vannak, hogy az europai csapatok nagy szazalekanak szenvedes ott a jatek, akik meg megszoktak, nagy elonnyel indulnak.
Stez
a trend erdekes persze...
98-ban is 3 eus csapatra jutott egy nem eus
YoungZeeZee
19 napja
YoungZeeZee
9 847
de pl 94ben 3 europai csapat volt a negyben koztuk egy eszaki.Erre gondoltam en is.Amúgy durva nézni, hogy az Észak-Amerikában, Dél-Amerikában vagy Ázsiában rendezett VB-ket a 2014es kivételével, mind dél-amerikai nyerte, az Európában vagy Afrikában rendezetteket vagy a 1958as kivételével mind európai.Nem veletlen, hogy Amerikaban meg Del-Amerikaban mar miota nem nyert europai csapat.. Siman latok egy Argentin cimvedest, oriasi elonybol indulnak a hazai csapatok.legutobbi Del-Amerikai VB-t jelesul egy europai csapat nyerte amugy.
Stez
csebi
Sixo
Amerikaban olyan korulmenyek vannak, hogy az europai csapatok nagy szazalekanak szenvedes ott a jatek, akik meg megszoktak, nagy elonnyel indulnak.
Stez
a trend erdekes persze...
98-ban is 3 eus csapatra jutott egy nem eus
19 napja
athletices felvezetőwww.nytimes.com/athletic/7339419/2026/06/08/world-cup-2026-usa-canada-mexico-predictions/?unlocked_article_code=1.olA.HuK5.7upQrQ8naqMn&source=athletic_user_shared_gift_article_copylink&smid=url-share-ta
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
19 napja
Erre gondoltam en is.Amúgy durva nézni, hogy az Észak-Amerikában, Dél-Amerikában vagy Ázsiában rendezett VB-ket a 2014es kivételével, mind dél-amerikai nyerte, az Európában vagy Afrikában rendezetteket vagy a 1958as kivételével mind európai.Nem veletlen, hogy Amerikaban meg Del-Amerikaban mar miota nem nyert europai csapat.. Siman latok egy Argentin cimvedest, oriasi elonybol indulnak a hazai csapatok.legutobbi Del-Amerikai VB-t jelesul egy europai csapat nyerte amugy.
Stez
csebi
Sixo
Amerikaban olyan korulmenyek vannak, hogy az europai csapatok nagy szazalekanak szenvedes ott a jatek, akik meg megszoktak, nagy elonnyel indulnak.
19 napja
kell egy De Ketelaere-s Magritte-os mez

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
19 napja
Amúgy durva nézni, hogy az Észak-Amerikában, Dél-Amerikában vagy Ázsiában rendezett VB-ket a 2014es kivételével, mind dél-amerikai nyerte, az Európában vagy Afrikában rendezetteket vagy a 1958as kivételével mind európai.Nem veletlen, hogy Amerikaban meg Del-Amerikaban mar miota nem nyert europai csapat.. Siman latok egy Argentin cimvedest, oriasi elonybol indulnak a hazai csapatok.legutobbi Del-Amerikai VB-t jelesul egy europai csapat nyerte amugy.
Stez
csebi
19 napja
Nem veletlen, hogy Amerikaban meg Del-Amerikaban mar miota nem nyert europai csapat.. Siman latok egy Argentin cimvedest, oriasi elonybol indulnak a hazai csapatok.legutobbi Del-Amerikai VB-t jelesul egy europai csapat nyerte amugy.
Stez
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.