Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A honvédos meg sajátjátját rúgja hátba 8 méterről....mennyei bajnokság
petey
Mi ezért szeretjük(?).
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
A honvédos meg sajátjátját rúgja hátba 8 méterről....mennyei bajnokság

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Pátkai istenem
csebi
Pátkai istenem
csebi
Kurvára nagyot röhögtem

Szerkesztette: petey

több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Carillo mióta hord párokát??? 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Pátkai istenem

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Beszarás, hogy az M4 még mindig reklámozza az évekkel ezelőtt óriásit bukott FIFA-propagandafilmet, amiről Tim Roth is csak annyit mondott, hogy bocs, csak azért szerepeltem benne, mert kellett a pénz 😀
Kampman
Mert fiatal volt 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Beszarás, hogy az M4 még mindig reklámozza az évekkel ezelőtt óriásit bukott FIFA-propagandafilmet, amiről Tim Roth is csak annyit mondott, hogy bocs, csak azért szerepeltem benne, mert kellett a pénz 😀
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
De fura, mióta elment Vignjevic szerzi a pontokat az újpest...Valahol azért eléggé undorító ez a sportág
davemayer
Bicskeit annak idején sokkal könnyebben és gyorsabban megbuktatták. Méltatlan ez így valóban.
Kampman
Na az a vaduz elleni még durvább volt az biztos
davemayer
mondjuk azt sem értem, minek kellett előtte kibaszni a Kismészölyt, akivel majdnem összejött a bajnokság is.
valahol megértem, hogy az utód rövid, de annál szomorúbb sorsa eleve el volt már rendelve, Bicskei csak rosszkor volt rossz helyen.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
De fura, mióta elment Vignjevic szerzi a pontokat az újpest...Valahol azért eléggé undorító ez a sportág
davemayer
Bicskeit annak idején sokkal könnyebben és gyorsabban megbuktatták. Méltatlan ez így valóban.
Kampman
Na az a vaduz elleni még durvább volt az biztos

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
De fura, mióta elment Vignjevic szerzi a pontokat az újpest...Valahol azért eléggé undorító ez a sportág
davemayer
Bicskeit annak idején sokkal könnyebben és gyorsabban megbuktatták. Méltatlan ez így valóban.
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
De fura, mióta elment Vignjevic szerzi a pontokat az újpest...Valahol azért eléggé undorító ez a sportág

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/fradi/sajtohir-rebrov-megegyezett-a-19-szeres-bajnokcsapattal-allitjak-jelezte-tavozasi-szandekat
warr_b
Nem örülnek neki. Régen volt ennyire konzisztens a csapat, és a kettős terhelést is jól birtuk vele.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezt meg csak a LOL-faktor miatt 😀

 index.hu/mindekozben/poszt/2020/06/09/kenesei_zoltan_kieses_nb_i._csiki_norbert/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 899 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.csakfoci.hu/magyar-foci/nb-i/fradi/sajtohir-rebrov-megegyezett-a-19-szeres-bajnokcsapattal-allitjak-jelezte-tavozasi-szandekat


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
ES tolni fogja a norvég focibajnokságot
NB2
Pontosan mikortól?
Heisman Trophy
Jövő hét kedd ES1 17.55
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
😀
 www.youtube.com/watch?v=nqKH-_VzufQ
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
ES tolni fogja a norvég focibajnokságot
NB2
Pontosan mikortól?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
ES tolni fogja a norvég focibajnokságot
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Józsi Gyuri nekem is most eszembe jutott h a Debrecenből az alibi királyok mellől már csak ő hiányzik 😊
Akkor ez az argentin is jó igazolás volt.
Amúgy én látom csak úgy h Somalia helyet, szerepet nem találja Rebrov?
csebi
Mekkora már, hogy minden csapatnak megvolt (van) az alibi királya.. 😀
Fradi - Józsi
Loki - Tőzsér
A többi most nem jut eszembe 😀 😀 😀
#JC6
Nagyon szűkre vetted te azt a listát ezzel a létszám stoppal

több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Azért Márton jó edző, simán bejöhetnek még a 4. helyre is akár!

(egyébként ezért szar Mo-n edzőnek lenni, mert a 4. és a 11. hely között van 9 pont! 5-6 forduló alatt simán lehetsz 5-ből 10 is, persze ez főleg a kevés csapatból fakad)
NB2
nagyon, én teljesen lemaradtam arról, hogy őt nevezték ki Zegre, ott onnantól fixen megvan a bentmaradás.
vele minden csapat szinten felül teljesít, csak záros határidőn belül összeveszik a vezetéssel, és kirúgják.

anno még Kaposváron is majdnem benntartotta a szétzuhant csapatot az NB2-ben, de aztán eladták a csapatot annak a szélhámos újpesti fószernek, akit kb azonnal előzetesbe is zártak, de előtte még kirúgta Mártont, és hozta a kókler Szélesit. két meccs nulla pont után Szélesi lépett is.

Nagyon sajnáltam Mártont, ebben az évezredben a három jó edzőnk egyike (Prukner és Sisa mellett) volt.
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 329
Józsi Gyuri nekem is most eszembe jutott h a Debrecenből az alibi királyok mellől már csak ő hiányzik 😊
Akkor ez az argentin is jó igazolás volt.
Amúgy én látom csak úgy h Somalia helyet, szerepet nem találja Rebrov?
csebi
Mekkora már, hogy minden csapatnak megvolt (van) az alibi királya.. 😀
Fradi - Józsi
Loki - Tőzsér
A többi most nem jut eszembe 😀 😀 😀
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Azért Márton jó edző, simán bejöhetnek még a 4. helyre is akár!

(egyébként ezért szar Mo-n edzőnek lenni, mert a 4. és a 11. hely között van 9 pont! 5-6 forduló alatt simán lehetsz 5-ből 10 is, persze ez főleg a kevés csapatból fakad)
NB2
Ez kettős dolog. Ha egyszer bekerülsz a keringobe akkor a sok kirúgás miatt minden évben lesz csapatod. Amúgy Zte kerete nem rossz sztem benn fognak maradni simán.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Amugy ha Diosgyorbe ilyen Szucs felek jonnek ki az utanpotlasbol akkor a faszert kell Cortest meg a masikat becserelni.
A Fradit nem emlitem mert ugye nalunk ha fiatal vagy es magyar akkor eselyed sincs sajnos😃
Mar az U19bol is szîr jatekosok jonnek fel magyarok helyett
Kenny
Amúgy Jenőnek abban igaza volt h rohej h a spanyol edző mennyi időt kapott nulla eredmény mellett. Feczko sztem jó edző de tipikusan az aki fel év 9 hónap után elveszti az öltözőt és megbuktatják.
Esküszöm még Ramadant is szívesebben nézném mint a “gólpassz király” Skvarkat.
Az argentin csoda igazolással mi van?
csebi
elment kolcsonbe kolumbiaba talan.
Mondjuk az meg szomorubb hogy Csontoson kivul mas keretbe se tudott kerulni.
Dehat ugye eredmenycentrikussag van,nem fer bele a fiatalok probgatasa, ha van valami extra tehetseg azt megvesszuk es jo esellyel elbasszuk😃
a szlovak sracot nem ertem, Jozsi Gyuri ota nem volt ekkora alibi a kozeppalyankon.
Kenny
Józsi Gyuri nekem is most eszembe jutott h a Debrecenből az alibi királyok mellől már csak ő hiányzik 😊
Akkor ez az argentin is jó igazolás volt.
Amúgy én látom csak úgy h Somalia helyet, szerepet nem találja Rebrov?
csebi
Somalia semmivel nem jobb mint Ignathenko volt. Csak sokkal tobbet fut. Meg mindig ugyetlen, de mindig is az volt. Viszont a szurkolok imadjak, jo a storyja, meg ugye felig magyar.
Kenny
Igen ezt vágom de teljesen test idegenül mozog a pályán. Nincs szerepköre nem 8as nem 6os, teljesen légüres térben mozog, legalábbis nekem úgy tűnik. Viszont emiatt Siger eggyel fentebb játszott ma és ott elég szarul szerepelt

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Amugy ha Diosgyorbe ilyen Szucs felek jonnek ki az utanpotlasbol akkor a faszert kell Cortest meg a masikat becserelni.
A Fradit nem emlitem mert ugye nalunk ha fiatal vagy es magyar akkor eselyed sincs sajnos😃
Mar az U19bol is szîr jatekosok jonnek fel magyarok helyett
Kenny
Amúgy Jenőnek abban igaza volt h rohej h a spanyol edző mennyi időt kapott nulla eredmény mellett. Feczko sztem jó edző de tipikusan az aki fel év 9 hónap után elveszti az öltözőt és megbuktatják.
Esküszöm még Ramadant is szívesebben nézném mint a “gólpassz király” Skvarkat.
Az argentin csoda igazolással mi van?
csebi
elment kolcsonbe kolumbiaba talan.
Mondjuk az meg szomorubb hogy Csontoson kivul mas keretbe se tudott kerulni.
Dehat ugye eredmenycentrikussag van,nem fer bele a fiatalok probgatasa, ha van valami extra tehetseg azt megvesszuk es jo esellyel elbasszuk😃
a szlovak sracot nem ertem, Jozsi Gyuri ota nem volt ekkora alibi a kozeppalyankon.
Kenny
Józsi Gyuri nekem is most eszembe jutott h a Debrecenből az alibi királyok mellől már csak ő hiányzik 😊
Akkor ez az argentin is jó igazolás volt.
Amúgy én látom csak úgy h Somalia helyet, szerepet nem találja Rebrov?
csebi
Somalia semmivel nem jobb mint Ignathenko volt. Csak sokkal tobbet fut. Meg mindig ugyetlen, de mindig is az volt. Viszont a szurkolok imadjak, jo a storyja, meg ugye felig magyar.

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 977 — nabege2@yahoo.com
Azért Márton jó edző, simán bejöhetnek még a 4. helyre is akár!

(egyébként ezért szar Mo-n edzőnek lenni, mert a 4. és a 11. hely között van 9 pont! 5-6 forduló alatt simán lehetsz 5-ből 10 is, persze ez főleg a kevés csapatból fakad)