Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Ha te mondod akkor biztos így van
peach
...én nem irigységből vagy rosszindulatból vagyok kritikus, hanem az istenítésével van tele a hócipő...
#JC6
De...
Sobri Jóska
Kicsit túlhúztad azért 😀
Ellenben az igaz, hogy attól mert itthon istenítik, mint mindent és mindenkit, aki végre elér egy áhított szintet és van benne remény nem érdemes azzal kompenzálni, hogy lehúzzuk. Nem ő tehet róla, hogy fel van szopva és nem csak helyén kezelve. Reálisan kell nézni és kész. Nem kiegyensúlyozni bármilyen méretű és irányú túlhúzást. Ezt úgy mindenre rá lehet mondani idehaza. 😊
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
Volt pár buta és feltűnő hibája, de mint az amúgy is fiatal csapata legfiatalabb tagja, ezeket pont ki lehet javítani munkával, alázattal, jó neveléssel. Csak ezt valaki verje a fejébe és segítse hozzá!
Bár nekem valamiért nem szimpi a srác így képernyőn keresztül. De ez nyilván semmit sem jelent, 0%-ot sem az én emberismeretemmel 😀
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 337 — #NoStress
Ha te mondod akkor biztos így van
peach
...én nem irigységből vagy rosszindulatból vagyok kritikus, hanem az istenítésével van tele a hócipő...
#JC6
De.
Nálad rosszindulatúbb, kákán is csomót kereső, mindenkibe belekötő, örökösen magyarfikázó, mindenkire írigy és mindenkitől rettegő, istentelen embert ritkán látni.
Majd ezt is mondd el a dokinak, ha alkalmad lesz rá.

több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 409
Hasonló meccs volt ez csak más szinten, mint a fagyi-Espanol, csak más volt a sebesség, és komolyabb játékosok voltak a pályán. Ugyanúgy 60-70 percig bírták a saját maguk által diktált tempót... Ha betalált volna csóri Red Bull, és ezt véletlenül nem az utolsó pár percben teszi, akkor a Liverpool vlsz kiegyenlít, vagy sebességet vált. Nagyon sok csillagnak kell együtt állni, hogy ne az a 2 csapat menjen tovább a csoportokból, hasonlóan az EB selejtezőkön...
1-2 csapat véletlenül kiesik, de ezek is mindig hibahatáron belül vannak, de csak mert a labda gömbölyű...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 317
Ha te mondod akkor biztos így van
peach
De most annyit írtam hogy asszem, nem azt hogy szentírás amit mondok.
Dicséretes honnan hova jutott, hála apának, de én nem irigységből vagy rosszindulatból vagyok kritikus, hanem az istenítésével van tele a hócipő.
4 a 3-ra mennek, vezeti a labdát kapura erre 25 méteres előnyről utolérik, elveszíti.
Amikor bejött a csoki fiú, megkérdezte az edzőt hova menjen, a válasz után meg duzzogva széttárta a karjait, ugyanúgy mint a szlovákok ellen itthon.
Technikailag képzett, esze is van, de cseppet sem látszik rajta az, amitől klasszis lehetne.. Engem zavar a viselkedése, ennyit akartam mondani.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Asszem Szoboszlainak is ez a szint akkor a max, fölösleges Arsenal-ról cikkezni meg havonta interjúztatni és a többi.
A hozzáállása kritikán aluli, védekezése és erőnléte alulról súrolja a nullát.
Egy Dárdai féle karriernek örülnék, csak nem látni rajta azt, amit Palin. És itt megint csak a mentalitás a kulcs.
Kár neki hazajönni a válogatottba, azóta visszafejlődött..
#JC6
Nem tudom itt páran mit néztek. Nem volt ma klasszis, de bőven nem gondolnám, hogy kilógott volna lefelé. Pedig én elég kritikus vagyok ha magyarokról van szó.
Nem kell túlsztárolni se de azért látva kik szaladgálnak nagyobb ligákban nem kell szerintem lemondani itt komolyabb karrierről.
Ha lenne még 20 ilyen fiatalunk mint Dominik akkor két kezünket összetehetnénk.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
Asszem Szoboszlainak is ez a szint akkor a max, fölösleges Arsenal-ról cikkezni meg havonta interjúztatni és a többi.
A hozzáállása kritikán aluli, védekezése és erőnléte alulról súrolja a nullát.
Egy Dárdai féle karriernek örülnék, csak nem látni rajta azt, amit Palin. És itt megint csak a mentalitás a kulcs.
Kár neki hazajönni a válogatottba, azóta visszafejlődött..
#JC6
Ha te mondod akkor biztos így van



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 317
Asszem Szoboszlainak is ez a szint akkor a max, fölösleges Arsenal-ról cikkezni meg havonta interjúztatni és a többi.
A hozzáállása kritikán aluli, védekezése és erőnléte alulról súrolja a nullát.
Egy Dárdai féle karriernek örülnék, csak nem látni rajta azt, amit Palin. És itt megint csak a mentalitás a kulcs.
Kár neki hazajönni a válogatottba, azóta visszafejlődött..
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
jó lesz a Salzburgnak az EL, ott viszont azért egész sokáig eljuthatnak...
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
Mint egy nba all star meccs, 0 védekezés csak a támadás 😊 Jó kis meccs egyébként, remélhetőleg a Vidi és a Fradi megfigyelői foglalják az időpontokat a salzburgi akadémia túrákra
FLZOLI
Csak ne úgy álljanak hozzá mint Csank és Bicskei Sir Alex előadásához anno

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 935 — nabege2@yahoo.com
pool kb 2 perc alatt lerendezte... (jinx)
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 274 — Omar's Coming Yo!
Csoro kapus, nagyon vakon van.

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Retardált ez a kapus

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 833 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mint egy nba all star meccs, 0 védekezés csak a támadás 😊 Jó kis meccs egyébként, remélhetőleg a Vidi és a Fradi megfigyelői foglalják az időpontokat a salzburgi akadémia túrákra

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
Dominik nagyon gyenge btw.
Kenny
Sima középmezőny



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
Ez a norvég gyerek igazi freak.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 274 — Omar's Coming Yo!
Dominik nagyon gyenge btw.

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Salah borzasztó formában van.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 005 — The Mathematician
Salah kihagyja a ziccert, kommentátor meg: "very unlike him"
nah ez se sok pool meccset néz 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 249 — a new hope (again)
Ha ennek japónak kicsit több esze lenne már kettővel menne a salzburg...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Botrány milyen jó a Sal-Pol meccs.
Lehet a pénzt a fociba így is elkölteni. Brutál az osztrák csapat.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
csebi, úgy írsz, mintha nem láttál volna még NB1-es edzést.
Kimegyünk, kis cica, nyújtás, kapura lövés, beadás, kis tolódás, játék, zuhany.
Napi kétszer elviselhető. Már ott, ahol megvan a napi kettő 😀
#JC6
Én úgy tudom, hogy Újpesten egy van. Egy FB hozzászólásban olvastam több drukkertől is, szóval a hitelessége kérdéses.

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 317
csebi, úgy írsz, mintha nem láttál volna még NB1-es edzést.
Kimegyünk, kis cica, nyújtás, kapura lövés, beadás, kis tolódás, játék, zuhany.
Napi kétszer elviselhető. Már ott, ahol megvan a napi kettő 😀
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 006 — Lucas Scott
Carillo lehet atigazolhatna a divat szakmába, vszeg több sikert érne el ott 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 409
Váratlanul jött a felismerés is, hogy már 26 éves, lesz, de most van a legjobb erőben...