Soccer

41 feliratkozó

9 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Egyrészt csak a gyökerek jutnak ki egyenes ágon, a kemenyek potselejtezovel teszik ezt. Másrészt meg ismeretlen volt a pálya gyepe, lejtett is, a csillagok egyuttallasa, Szalainak se volt novemberre mar eleg pénze palinkara. Hideg is volt, abban meg megkemenyedik a zsele, hisz tudjuk, az ecsetfejben van az ero. De majd marciusban minden szep lesz.
LeviPoki
És persze kell még építeni stadiont is,mert ezek szerint még mindig kevés van belőle. Megye 2-ig kell hogy legyen mindenhol legalább 20-30 ezres,mert szokni kell már azon a szinten is a világszínvonalat.

Most komolyan,ez a jelenlegi futballista élvonal semmivel sem különb mint ami volt az elmúlt 20-30 évben. Sőt...Egy Détári,Kiprich,Vincze Pilu,Nagy Anti és még sorolhatnám a jobbnál jobb játékosokat akik Mexikó után már sehová nem jutottak a válogatottal.Ők is tehetségesek voltak,még nemzetközileg is elismertek voltak.
Más baj van itt,sokkal nagyobb mint az hogy van-e jobb hátvéd értelmes,vagy nincs.
Foresz
Ezért nem is szabad bántani ezeket a srácokat,nem Zsuzsi tehet arról,hogy nem tud focizni. Itt alapvetően a rendszerrel van a probléma és gyanítom,ha márciusban zakózunk,akkor a szövi megy is,amivel minden probléma megoldódik JA NEM.

Ez az egyetlen kártyánk, szar a csapat? Sebaj,rúgjuk ki a kapitányt. Véletlenül sem egy olyan hozzáértő gárdát kéne a korosztályok élére rakni,akiknek érdekük a teljesítmény és össze is tudnak dolgozni. De amíg elég az,hogy orrba-szájba felvesszük az állami támogatást és nem kell cserébe teljesítmény,addig ez a híg fos nem is fog változni.

Persze lehet,hogy márciusban valami pofátlan nagy szerencsével kijutunk és akkor maradhatunk ezen a noname szinten,de legalább elmondhatjuk,hogy kint voltunk. Csak ettől még ez ugyan úgy az egy helyben toporgás lesz a béka segge alatt. Ahhoz,hogy a magyar futballban elinduljon egy pozitív változás, egy teljes szemlélet váltásra van szükség,ami nem kényelmes sokaknak,meg kevésbé is jövedelmező.Addig marad ez a fos.
LeviPoki
Reálisan pedig bőven elég lenne egy félprofi felnőttrendszer és profi utánpótlás. Az utánpótlásra fordítani a tőkét, mind humán, mind reálértelemben, követelményrendszert felállítani és azután premizálni. A létesítmények már adottak, szakembereket én elsősorban a sikeres országok háttérországából hoznék. Up.-ban maximalizálnám a fizetéseket is, mert az egészen nonszensz jelenleg és ezzel az edzők sem tudnak mit kezdeni (pl. ha a keret 90%-a többet keres az edzőnél), semmilyen tekintélyük nincsen. Az akadémiák nem ördögtől valók, a pályák kiválóak, márcsak az adócsalást és a kóklereket kellene onnan kiírtani.

A mostani vezető és edzőgárda jelentős részét a közelükbe sem szabadna persze engedni, helyettük fiatal szakembereket kellene odaengedni, de előírnám pl a kötelező külföldi tanulmányutakat bizonyos rendszerességgel, vagy valami supervisori rendszert melléjük, pl olyan szakemberekből, akik az akadémiákat is minősítő vállalatoknál dolgoznak (akár megbízással) .

A félprofi első ligában pedig elegendő lenne mondjuk 8-10 csapat, több gazdaságilag úgyis életképtelen, vagy csak torzszülött és szurkolóik sincsenek olyan nagy számban. Korlátozni kellene az EU-n kívüli légiósszámot, magyar és EU kvótát bevezetni, etc, esetleg az lenne még megoldható, hogy bizonyos pluszlétszámban engedhető lenne a 23 év alatti külföldiek igazolása, hogy haszonnal továbbadják őket a jól dolgozó csapatok.

A másod - és harmadvonalban anyagilag kiemelten támogatni a magyar utánpótláskorúak játszatását (pl.: kötelező minimális létszám és minimum játékperc), ott is vmi teljesítményalapú külön dotálást bevezetni, a magyar felnőttjátékosok játszatása után pedig egy egzakt alaprendszert alkalmazni (pl.: játékpercek után pénzeket osztani, teljesítménymutatók alapján bónuszok, eredményességi - pontprémium etc.) Ez lehetne a tömegbázis a felsőbb osztályúaknak. Pl.: 2X16 csapatos másodvonal és 3X12 csapatos harmadvonal, lehetne akár alsó - és felsőházi rájátszás. A maradéknak pedig jutna a megye1.

Tudom, hogy szürreális. Tudom, hogy a politikai és gazdasági elitnek ebben semmi érdeke, tehát nem így fog történni. Objektíven viszont így lenne értelme kb, persze lehet, hogy nem mindent látok jól és nyilván a részletekhez nem értek, vagy azok finomítandók.

A média - és szurkolói elvárásokat is vissza lehetne venni, kijelentve a legfőbb szakmai vezető által, hogy "gyerekek, lesz X évünk talpra állítani a magyar foscsit, szóval ne reménykedjetek BL győzelemben, meg El főtáblában, meg EB/VB részvételben, dolgozunk rajta, hogy legyen igazi, hosszútávú, tartós esélyünk erre majd 10 év múlva".
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Egyrészt csak a gyökerek jutnak ki egyenes ágon, a kemenyek potselejtezovel teszik ezt. Másrészt meg ismeretlen volt a pálya gyepe, lejtett is, a csillagok egyuttallasa, Szalainak se volt novemberre mar eleg pénze palinkara. Hideg is volt, abban meg megkemenyedik a zsele, hisz tudjuk, az ecsetfejben van az ero. De majd marciusban minden szep lesz.
LeviPoki
És persze kell még építeni stadiont is,mert ezek szerint még mindig kevés van belőle. Megye 2-ig kell hogy legyen mindenhol legalább 20-30 ezres,mert szokni kell már azon a szinten is a világszínvonalat.

Most komolyan,ez a jelenlegi futballista élvonal semmivel sem különb mint ami volt az elmúlt 20-30 évben. Sőt...Egy Détári,Kiprich,Vincze Pilu,Nagy Anti és még sorolhatnám a jobbnál jobb játékosokat akik Mexikó után már sehová nem jutottak a válogatottal.Ők is tehetségesek voltak,még nemzetközileg is elismertek voltak.
Más baj van itt,sokkal nagyobb mint az hogy van-e jobb hátvéd értelmes,vagy nincs.
Foresz
Ezért nem is szabad bántani ezeket a srácokat,nem Zsuzsi tehet arról,hogy nem tud focizni. Itt alapvetően a rendszerrel van a probléma és gyanítom,ha márciusban zakózunk,akkor a szövi megy is,amivel minden probléma megoldódik JA NEM.

Ez az egyetlen kártyánk, szar a csapat? Sebaj,rúgjuk ki a kapitányt. Véletlenül sem egy olyan hozzáértő gárdát kéne a korosztályok élére rakni,akiknek érdekük a teljesítmény és össze is tudnak dolgozni. De amíg elég az,hogy orrba-szájba felvesszük az állami támogatást és nem kell cserébe teljesítmény,addig ez a híg fos nem is fog változni.

Persze lehet,hogy márciusban valami pofátlan nagy szerencsével kijutunk és akkor maradhatunk ezen a noname szinten,de legalább elmondhatjuk,hogy kint voltunk. Csak ettől még ez ugyan úgy az egy helyben toporgás lesz a béka segge alatt. Ahhoz,hogy a magyar futballban elinduljon egy pozitív változás, egy teljes szemlélet váltásra van szükség,ami nem kényelmes sokaknak,meg kevésbé is jövedelmező.Addig marad ez a fos.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 910
 eurosport.hosszabbitas.hu/foci/felmasiroztunk-a-cardiffi-vagohidra-mintha-nem-lett-volna-az-elmult-masfel-ev

Nagyon szeretem Mártha Bence írásait, és ez is telitalálat lett. És az a buzi Bale is kesztyűben van...
gabokocka
es igaz, semmi varatlant nem hozott a meccs tolunk. taktikai ertelemben
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Puskásban lehet egy francia-portugál csoportmeccs is az eb-n (ha összejön egy német, francia, portugál csoport), meg ugye egy 8addöntő, meg esetleg a magyar meccsek.
de azért esélyesebb h mondjuk hogy a legrangosabb csoportmeccs a 8addöntő után egy lengyel-cseh lesz vagy svéd-svájc.
A nagy csapatok közül csak francia, portugál és horvát csapat jöhet ha őket besorsolják a pesti (F) csoportba.
Ha sorsolás és pótselejtezők után összejön egy német, lengyel, cseh, koszovó négyes akkor a 8addöntőt+ lengyel-cseh, lengyel-koszovó és cseh-koszovó meccseket rendeznek a Puskásban :/
braxa88
Végre néhány meccs a Puskásban ahol nem kapunk ki!
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Puskásban lehet egy francia-portugál csoportmeccs is az eb-n (ha összejön egy német, francia, portugál csoport), meg ugye egy 8addöntő, meg esetleg a magyar meccsek.
de azért esélyesebb h mondjuk hogy a legrangosabb csoportmeccs a 8addöntő után egy lengyel-cseh lesz vagy svéd-svájc.
A nagy csapatok közül csak francia, portugál és horvát csapat jöhet ha őket besorsolják a pesti (F) csoportba.
Ha sorsolás és pótselejtezők után összejön egy német, lengyel, cseh, koszovó négyes akkor a 8addöntőt+ lengyel-cseh, lengyel-koszovó és cseh-koszovó meccseket rendeznek a Puskásban :/
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
És elvileg ez még adott, bár a Belga B csoport még nem biztos... 😀

A-csoport (Róma és Baki): Olaszország
B-csoport (Szentpétervár és Koppenhága): Belgium, Oroszország, Dánia
C-csoport (Amszterdam és Bukarest): Ukrajna, Hollandia
D-csoport (London és Glasgow): Anglia
E-csoport (Bilbao és Dublin): Spanyolország + az NL-playoff B-ágának győztese
F-csoport (München és Budapest): Németország
Vrij6
teljes katyvasz ez a rendszer. NL, NL playoff, EB selejtezők, kiemelés, sok házigazda, szerintem a kopasz se látja át
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 744 — Слава Україні! Героям слава!
És elvileg ez még adott, bár a Belga B csoport még nem biztos... 😀

A-csoport (Róma és Baki): Olaszország
B-csoport (Szentpétervár és Koppenhága): Belgium, Oroszország, Dánia
C-csoport (Amszterdam és Bukarest): Ukrajna, Hollandia
D-csoport (London és Glasgow): Anglia
E-csoport (Bilbao és Dublin): Spanyolország + az NL-playoff B-ágának győztese
F-csoport (München és Budapest): Németország

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Elvileg véglegesek a kalapok:



Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 711 — Keep pounding
 eurosport.hosszabbitas.hu/foci/felmasiroztunk-a-cardiffi-vagohidra-mintha-nem-lett-volna-az-elmult-masfel-ev

Nagyon szeretem Mártha Bence írásait, és ez is telitalálat lett. És az a buzi Bale is kesztyűben van...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
Ez korrekt
 index.hu/sport/futball/2019/11/20/eb_selejtezo_kudarc_elemzes/

Ilyen produktumot dob ki az a rendszer, ahol a belső kritikának nincs helye, minél közelebb áll az ember ov-hez, annál szebb és jobb a jelenlegi helyzet, csak még egy kis idő kell...

De a legelszomorítóbb, hogy Viktor mennyire vak a futballhoz és hű legfőbb csatlósaihoz; személyesen éli át az újabb égést (nem a vereség a lényeg, hanem a hogyan), és nem csap az asztalra, hogy gyerekek, ez így nem működik, takarodjon mindenki akinek ehhez köze volt. Pedig az ember azt hinné, hogy pr-nak se lenne utolsó, de a hibalehetőség az egotengerben nem erény, hanem üldözendő bűn, még ha a tükörbe is kell hazudni miatta.
r.baggio
Teljesne igy van, nem ugy tunik, mintha lenne szamonkeres, illetve volt audit ahol azt mondtak, hogy szar az egesz, de nem, sztunk nem.Pedig az auditot egy neves ceg csinalta.
Dardai aki sztem a 2000-es evek legvallhatobb magyar focista karaktere irt egy tervet, kidobtak.
Benne van a 2-0 vereseg wales ellen,mert jobb csapatokban jatszanak, de a mutatott jatek elkeserito.

Itt elejetol vegig szar a kepzes es a jatekosok is benne vannak, mert lehet nem tanitjak meg rendesen, de maguktol pl passzolgathatnanak mondjuk edzes elott vagy utan, mert szorgalom is kell. Nem hiszem, hogy a vilagsztarok letudtak az edzest aztan ennyi. Sztem meg Messi is logott kint, pedig o ostehetseg, de c ronaldon meg abszolut latszik az extra munka.
Basszus kondit a legegyszerubb szerezni.

Egy-egy jo eredmeny kitorol mindent es eneklik a himnuszt.

Sztem Rossi sem tudott felnoni a feladathoz, nem jol meccsel vagy rosszul "sugnak"

Azt sem ertem, hogy 1-0-nal mi;rt nincs valtoztatas. Posztra csereles van. szelso heyett szelso , vedo helyett vedo.
Veletlenul sem kene atallni mondjuk 2 csatarosjatekra, ha latjuk, hogy Szalai 45 percig szenved. Mind1 lett volna, hogy 1-0 vagy 5-0.

Szegeny balhatved srac, kijon a szar up gyarbol utana eddig nb1-ben hajtott aztan kb az elso nemzetkozi meccsen megkapja bale-t 😀, tudom, hogy 3 ember hianyzott a vedelembol, de ne egy szuz sracot tegyenek oda. teny mondjuk lovren sem szerelte volna le mindig, de megis van tapasztalata. Tudom a masik oldalt ott volt james.

Es orok dilemma, hogy akik kulfoldon legalabb jatszanak azok miert kulalnak be itthon? Gulacsi nem nagyon hozott meg meccs vagy tartott meccsben minket. Megalszik a szajaban a tej. Kiraly vezer volt, uvoltott, hergelt. Lehet lipcseben nem elvaras es mase a vezer szerep hatul, de a valogatott mas es o a legjegyzettebb jatekosunk.
De a multban is ez volt pl Hajnal, igy dortmund ugy stb es itthon lofasz.

Mas csapatoknal ahol van egy nevesebb ligaban jatszo, az mindig tud extrat adni a sajat csapatanak.

A szakik meg vicc. Kb magyar szinten leraktak vmit, vagy 1-2 ev folyamatos jatek kulfoldon mellette 4-5 ev serult lista es osztjak az eszt.
ZoliMP
csak..hogy folytassam magamat.
es tobben nem ertettek, mikor azt irtam, hogy milyen vicc mar hogy a fradi az idei EL szezonra azt mondja, hogy tanulo ev stb... puder.
Bakker ha mar ott vagyok mutassuk meg es ne azzal jojjunk ja hat ez tanulo ev, nem baj ha kikapunk siman a lugotol 10mp alatt.
Igy nincs nyomas rajtuk, hogy tanuljak meg?
Jovore ha eljutnak az lesz a szoveg, hogy ez csak a 2. evunk, tanulunk meg.
Egy Slavia elete meccset tolta a barca ellen. Ok nyilatkoztak olyat h tanulni mennek a bl-be?

Amugy wales-i kapusedzoi papirom van -igaz beleposzintu csak-.
Gordulekeny oktatas volt hiteles arcokkal.
de ezt pl magyarorszagon nem fogadnak el, mert naluk nincs ilyen szint. 😀ha jol tudom kene a c licenc vagy mi az ordog majd kapuedzoi kepzes 😀
ZoliMP
Aztán a Fradinak 4 forduló után még van esélye tovább menni, saját kezében van a sorsa. Ennyire tanuló évnek vettek ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 910
Ez korrekt
 index.hu/sport/futball/2019/11/20/eb_selejtezo_kudarc_elemzes/

Ilyen produktumot dob ki az a rendszer, ahol a belső kritikának nincs helye, minél közelebb áll az ember ov-hez, annál szebb és jobb a jelenlegi helyzet, csak még egy kis idő kell...

De a legelszomorítóbb, hogy Viktor mennyire vak a futballhoz és hű legfőbb csatlósaihoz; személyesen éli át az újabb égést (nem a vereség a lényeg, hanem a hogyan), és nem csap az asztalra, hogy gyerekek, ez így nem működik, takarodjon mindenki akinek ehhez köze volt. Pedig az ember azt hinné, hogy pr-nak se lenne utolsó, de a hibalehetőség az egotengerben nem erény, hanem üldözendő bűn, még ha a tükörbe is kell hazudni miatta.
r.baggio
Teljesne igy van, nem ugy tunik, mintha lenne szamonkeres, illetve volt audit ahol azt mondtak, hogy szar az egesz, de nem, sztunk nem.Pedig az auditot egy neves ceg csinalta.
Dardai aki sztem a 2000-es evek legvallhatobb magyar focista karaktere irt egy tervet, kidobtak.
Benne van a 2-0 vereseg wales ellen,mert jobb csapatokban jatszanak, de a mutatott jatek elkeserito.

Itt elejetol vegig szar a kepzes es a jatekosok is benne vannak, mert lehet nem tanitjak meg rendesen, de maguktol pl passzolgathatnanak mondjuk edzes elott vagy utan, mert szorgalom is kell. Nem hiszem, hogy a vilagsztarok letudtak az edzest aztan ennyi. Sztem meg Messi is logott kint, pedig o ostehetseg, de c ronaldon meg abszolut latszik az extra munka.
Basszus kondit a legegyszerubb szerezni.

Egy-egy jo eredmeny kitorol mindent es eneklik a himnuszt.

Sztem Rossi sem tudott felnoni a feladathoz, nem jol meccsel vagy rosszul "sugnak"

Azt sem ertem, hogy 1-0-nal mi;rt nincs valtoztatas. Posztra csereles van. szelso heyett szelso , vedo helyett vedo.
Veletlenul sem kene atallni mondjuk 2 csatarosjatekra, ha latjuk, hogy Szalai 45 percig szenved. Mind1 lett volna, hogy 1-0 vagy 5-0.

Szegeny balhatved srac, kijon a szar up gyarbol utana eddig nb1-ben hajtott aztan kb az elso nemzetkozi meccsen megkapja bale-t 😀, tudom, hogy 3 ember hianyzott a vedelembol, de ne egy szuz sracot tegyenek oda. teny mondjuk lovren sem szerelte volna le mindig, de megis van tapasztalata. Tudom a masik oldalt ott volt james.

Es orok dilemma, hogy akik kulfoldon legalabb jatszanak azok miert kulalnak be itthon? Gulacsi nem nagyon hozott meg meccs vagy tartott meccsben minket. Megalszik a szajaban a tej. Kiraly vezer volt, uvoltott, hergelt. Lehet lipcseben nem elvaras es mase a vezer szerep hatul, de a valogatott mas es o a legjegyzettebb jatekosunk.
De a multban is ez volt pl Hajnal, igy dortmund ugy stb es itthon lofasz.

Mas csapatoknal ahol van egy nevesebb ligaban jatszo, az mindig tud extrat adni a sajat csapatanak.

A szakik meg vicc. Kb magyar szinten leraktak vmit, vagy 1-2 ev folyamatos jatek kulfoldon mellette 4-5 ev serult lista es osztjak az eszt.
ZoliMP
csak..hogy folytassam magamat.
es tobben nem ertettek, mikor azt irtam, hogy milyen vicc mar hogy a fradi az idei EL szezonra azt mondja, hogy tanulo ev stb... puder.
Bakker ha mar ott vagyok mutassuk meg es ne azzal jojjunk ja hat ez tanulo ev, nem baj ha kikapunk siman a lugotol 10mp alatt.
Igy nincs nyomas rajtuk, hogy tanuljak meg?
Jovore ha eljutnak az lesz a szoveg, hogy ez csak a 2. evunk, tanulunk meg.
Egy Slavia elete meccset tolta a barca ellen. Ok nyilatkoztak olyat h tanulni mennek a bl-be?

Amugy wales-i kapusedzoi papirom van -igaz beleposzintu csak-.
Gordulekeny oktatas volt hiteles arcokkal.
de ezt pl magyarorszagon nem fogadnak el, mert naluk nincs ilyen szint. 😀ha jol tudom kene a c licenc vagy mi az ordog majd kapuedzoi kepzes 😀
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 311
NSO szavazás kegyetlen jó, remélem valaki megmutatja Dzsudzsáknak:

DB - 19100 szavazat - 2.44
😀
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 910
Ez korrekt
 index.hu/sport/futball/2019/11/20/eb_selejtezo_kudarc_elemzes/

Ilyen produktumot dob ki az a rendszer, ahol a belső kritikának nincs helye, minél közelebb áll az ember ov-hez, annál szebb és jobb a jelenlegi helyzet, csak még egy kis idő kell...

De a legelszomorítóbb, hogy Viktor mennyire vak a futballhoz és hű legfőbb csatlósaihoz; személyesen éli át az újabb égést (nem a vereség a lényeg, hanem a hogyan), és nem csap az asztalra, hogy gyerekek, ez így nem működik, takarodjon mindenki akinek ehhez köze volt. Pedig az ember azt hinné, hogy pr-nak se lenne utolsó, de a hibalehetőség az egotengerben nem erény, hanem üldözendő bűn, még ha a tükörbe is kell hazudni miatta.
r.baggio
Teljesne igy van, nem ugy tunik, mintha lenne szamonkeres, illetve volt audit ahol azt mondtak, hogy szar az egesz, de nem, sztunk nem.Pedig az auditot egy neves ceg csinalta.
Dardai aki sztem a 2000-es evek legvallhatobb magyar focista karaktere irt egy tervet, kidobtak.
Benne van a 2-0 vereseg wales ellen,mert jobb csapatokban jatszanak, de a mutatott jatek elkeserito.

Itt elejetol vegig szar a kepzes es a jatekosok is benne vannak, mert lehet nem tanitjak meg rendesen, de maguktol pl passzolgathatnanak mondjuk edzes elott vagy utan, mert szorgalom is kell. Nem hiszem, hogy a vilagsztarok letudtak az edzest aztan ennyi. Sztem meg Messi is logott kint, pedig o ostehetseg, de c ronaldon meg abszolut latszik az extra munka.
Basszus kondit a legegyszerubb szerezni.

Egy-egy jo eredmeny kitorol mindent es eneklik a himnuszt.

Sztem Rossi sem tudott felnoni a feladathoz, nem jol meccsel vagy rosszul "sugnak"

Azt sem ertem, hogy 1-0-nal mi;rt nincs valtoztatas. Posztra csereles van. szelso heyett szelso , vedo helyett vedo.
Veletlenul sem kene atallni mondjuk 2 csatarosjatekra, ha latjuk, hogy Szalai 45 percig szenved. Mind1 lett volna, hogy 1-0 vagy 5-0.

Szegeny balhatved srac, kijon a szar up gyarbol utana eddig nb1-ben hajtott aztan kb az elso nemzetkozi meccsen megkapja bale-t 😀, tudom, hogy 3 ember hianyzott a vedelembol, de ne egy szuz sracot tegyenek oda. teny mondjuk lovren sem szerelte volna le mindig, de megis van tapasztalata. Tudom a masik oldalt ott volt james.

Es orok dilemma, hogy akik kulfoldon legalabb jatszanak azok miert kulalnak be itthon? Gulacsi nem nagyon hozott meg meccs vagy tartott meccsben minket. Megalszik a szajaban a tej. Kiraly vezer volt, uvoltott, hergelt. Lehet lipcseben nem elvaras es mase a vezer szerep hatul, de a valogatott mas es o a legjegyzettebb jatekosunk.
De a multban is ez volt pl Hajnal, igy dortmund ugy stb es itthon lofasz.

Mas csapatoknal ahol van egy nevesebb ligaban jatszo, az mindig tud extrat adni a sajat csapatanak.

A szakik meg vicc. Kb magyar szinten leraktak vmit, vagy 1-2 ev folyamatos jatek kulfoldon mellette 4-5 ev serult lista es osztjak az eszt.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
 www.facebook.com/kelejanek/photos/oszt%C3%A1lynapl%C3%B3-2-0-1%EF%B8%8F%E2%83%A3gul%C3%A1csi-p%C3%A9ter-h%C3%A1rom-v%C3%A9dett-l%C3%B6v%C3%A9s-87-os-passzpontoss%C3%A1g-37-pon/2455717338019476/

Az eladott labdák száma különösen szép, főleg a Puskás Akadémia ifjú "tehetségénél....
FLZOLI
és nem tudja h sírni csak a győzteseknek szabad ...
csebi
A világ egyik legnagyobb baromsága.
kishaszi
Sztem nem, most annak mi értelme van h Lovre minden vesztes meccs után elsirja magát kb?
csebi
fél, hogy egyszer nem csak kihívják az ultrák, hanem kint is marasztalják
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Máshonnan:

Mi a tisztes helytallas abban a csoportban ahol otbol negyedikek lettunk, ugy h egyik orszag valojaban eszak magyarorszag, a masik szinten csak del magyarorszag, a harmadik nem is igazan orszag hanem valami mini terület az angol szigetek segglyukan a negyedik azerbajdzsan meg azt se tudjuk tulajdonkeppen hol van es egyaltan micsoda azonkivul h valami baltas gyilkos. Ugy hogy az osszes ellenfel kisebb teruletileg es nepessegileg mint mi? Ugy hogy az onallo tortenelmuk elferne osszesen egy kockas füzetben? Mi abban a tisztes helytallas hogy ebben a szanalmasan szar csoportban sikerult negyediknek lenni?

😀 😛
warr_b
A szánalmasan szar csoportban azért ott a friss majdnem világbajnok csapat, a másikban világsztárok vannak, a harmadikban nyilván a magyar virtus van nagyobb potenciál, hisz a csajaik is csak akkor szépek, ha csörgedezik bennünk magyeri vér 😉 😛
kishaszi
Te Haszi, hol láttál itt világsztárokat? Az egy-két horváton kívül?
warr_b
Walesben? ...
kishaszi
Őőő, az egy szem Bale-en kívül még ki is?
warr_b
Ez a Ramsey gyerek se kutyaütő. Hol is játszik?
kishaszi
A szar Juvéba asszem
Heisman Trophy


Sztárok, persze...
A colos úszómesternek jobb és összeszedettebb mozgása volt mint nálunk az agyonhájpolt Mozartföldi irányítónknak
FLZOLI
Volt irányítónk?
kishaszi
Többen is, Wild Scat formációban nyomtuk, ahol egyszerre többen is voltak a Qrva Béna poszton
FLZOLI
Egy Dzsudzsák sok dudás.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 www.facebook.com/kelejanek/photos/oszt%C3%A1lynapl%C3%B3-2-0-1%EF%B8%8F%E2%83%A3gul%C3%A1csi-p%C3%A9ter-h%C3%A1rom-v%C3%A9dett-l%C3%B6v%C3%A9s-87-os-passzpontoss%C3%A1g-37-pon/2455717338019476/

Az eladott labdák száma különösen szép, főleg a Puskás Akadémia ifjú "tehetségénél....
FLZOLI
és nem tudja h sírni csak a győzteseknek szabad ...
csebi
A világ egyik legnagyobb baromsága.
kishaszi
Sztem nem, most annak mi értelme van h Lovre minden vesztes meccs után elsirja magát kb?
csebi
Annak semmi, de én nem is ezt mondtam. Ilyen baromságokat, hogy csak a győztes sírhat tipikusan íróasztal mellől találnak ki okosok, akik életükben semmilyen drámai sporteseményt nem éltek át. Sem gyerekként, sem ifiként, sem soha.

Tornából felmentve prototípus.
kishaszi
Én egyetlenegyszer sírtam sportolói karrieremben még 13 évesen kb elbukott döntő után, amit 5 mpvel a vége előtt veszítettünk el. Utána olvastam ezt nem sokkal később a Csurka könyvében ahogy asszem Benedek mondta Fodornak az elbukott 98as VB döntő után azzal kiegészítve h most ok nyertek legközelebb mi fogunk.
Értem h ez lelkileg hatalmas loket ha ilyet elbuk az ember de ezt emelt fejjel kell tűrni sztem főleg ilyen profi szinten. Főleg a focistaink lettek ilyen hisztis picsak pl Zsuzsi sztem többet sírt az utóbbi 1-2 évben mint ahány sprintet letolt a válogatott meccsein ebben az időszakban.
csebi
Ezzel egyetértek, de ez ettől még nem üti, hogy nem csak a győztesek sírhatnak. Az meg, hogy te egyszer sírtál ez most így mi? Mármint értem, csak irreleváns. 😀 Te ilyen vagy, más meg amolyan. Kismillió olyan helyzet van, amikor egyszer minden sok, és nem az a férfi, aki úgy csinál, mintha nem halt volna meg kicsit lélekben. Hines Wardot is láttuk sírni, de attól még nem mondanám puncinak a csávót. Sampras végigbőgte a Courier elleni AUS Open döntőt Gullikson miatt. Hajdú B. meg egy kommentátor és a "fürdőgatyás férfiemberektől" elsírta magát. Azt meg minek? Nem ő játszott.. Futóversenyen végig vezetsz, és végül ilyen-olyan okból kifingasz, és 1 méterrel bukod az aranyat. Férfiatlan lenne utána elkeseredni, és eltörik a mécses? Nagy lótüdőt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Máshonnan:

Mi a tisztes helytallas abban a csoportban ahol otbol negyedikek lettunk, ugy h egyik orszag valojaban eszak magyarorszag, a masik szinten csak del magyarorszag, a harmadik nem is igazan orszag hanem valami mini terület az angol szigetek segglyukan a negyedik azerbajdzsan meg azt se tudjuk tulajdonkeppen hol van es egyaltan micsoda azonkivul h valami baltas gyilkos. Ugy hogy az osszes ellenfel kisebb teruletileg es nepessegileg mint mi? Ugy hogy az onallo tortenelmuk elferne osszesen egy kockas füzetben? Mi abban a tisztes helytallas hogy ebben a szanalmasan szar csoportban sikerult negyediknek lenni?

😀 😛
warr_b
A szánalmasan szar csoportban azért ott a friss majdnem világbajnok csapat, a másikban világsztárok vannak, a harmadikban nyilván a magyar virtus van nagyobb potenciál, hisz a csajaik is csak akkor szépek, ha csörgedezik bennünk magyeri vér 😉 😛
kishaszi
Te Haszi, hol láttál itt világsztárokat? Az egy-két horváton kívül?
warr_b
Walesben? ...
kishaszi
Őőő, az egy szem Bale-en kívül még ki is?
warr_b
Ez a Ramsey gyerek se kutyaütő. Hol is játszik?
kishaszi
A szar Juvéba asszem
Heisman Trophy


Sztárok, persze...
A colos úszómesternek jobb és összeszedettebb mozgása volt mint nálunk az agyonhájpolt Mozartföldi irányítónknak
FLZOLI
Volt irányítónk?
kishaszi
Többen is, Wild Scat formációban nyomtuk, ahol egyszerre többen is voltak a Qrva Béna poszton

több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Máshonnan:

Mi a tisztes helytallas abban a csoportban ahol otbol negyedikek lettunk, ugy h egyik orszag valojaban eszak magyarorszag, a masik szinten csak del magyarorszag, a harmadik nem is igazan orszag hanem valami mini terület az angol szigetek segglyukan a negyedik azerbajdzsan meg azt se tudjuk tulajdonkeppen hol van es egyaltan micsoda azonkivul h valami baltas gyilkos. Ugy hogy az osszes ellenfel kisebb teruletileg es nepessegileg mint mi? Ugy hogy az onallo tortenelmuk elferne osszesen egy kockas füzetben? Mi abban a tisztes helytallas hogy ebben a szanalmasan szar csoportban sikerult negyediknek lenni?

😀 😛
warr_b
A szánalmasan szar csoportban azért ott a friss majdnem világbajnok csapat, a másikban világsztárok vannak, a harmadikban nyilván a magyar virtus van nagyobb potenciál, hisz a csajaik is csak akkor szépek, ha csörgedezik bennünk magyeri vér 😉 😛
kishaszi
Te Haszi, hol láttál itt világsztárokat? Az egy-két horváton kívül?
warr_b
Walesben? ...
kishaszi
Őőő, az egy szem Bale-en kívül még ki is?
warr_b
Ez a Ramsey gyerek se kutyaütő. Hol is játszik?
kishaszi
A szar Juvéba asszem
Heisman Trophy


Sztárok, persze...
A colos úszómesternek jobb és összeszedettebb mozgása volt mint nálunk az agyonhájpolt Mozartföldi irányítónknak
FLZOLI
Volt irányítónk?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez korrekt
 index.hu/sport/futball/2019/11/20/eb_selejtezo_kudarc_elemzes/

Ilyen produktumot dob ki az a rendszer, ahol a belső kritikának nincs helye, minél közelebb áll az ember ov-hez, annál szebb és jobb a jelenlegi helyzet, csak még egy kis idő kell...

De a legelszomorítóbb, hogy Viktor mennyire vak a futballhoz és hű legfőbb csatlósaihoz; személyesen éli át az újabb égést (nem a vereség a lényeg, hanem a hogyan), és nem csap az asztalra, hogy gyerekek, ez így nem működik, takarodjon mindenki akinek ehhez köze volt. Pedig az ember azt hinné, hogy pr-nak se lenne utolsó, de a hibalehetőség az egotengerben nem erény, hanem üldözendő bűn, még ha a tükörbe is kell hazudni miatta.
r.baggio
Elgondolkodtál azon miért? Pl. mert nincs kit hozni helyette. Nyilasistól, meg mindenestől nincs egy épkézláb szakemberaz egész történetben. Ez megfejelve egy Csányival, mint MLSZ elnökkel - akinek nulla tekintélye van nemzetközi porondon magas beosztása ellenére. Minden szinten gond van emberileg is, szakmailag.
Viszont az igazi kritikát mindig csak a pályára lépők kapják.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 394 — Így remélem megfelelek nektek.....
TÉNYLEG MOU LETT AZ ÚJ EDZŐ A SPURSNÁL? XDDDDDDDDDD
Ezek bazdki a saját sírjukat kezdik egyre gyorsabban ásni.
Coolearie
Ettől féltem.... Műringyó a Spursnél, Rinyáldó a Juvénál, már csak az kell, hogy mondjuk Fi(n) go a Barcánál (T) Urbán meg a Fradinál kössön ki.... 😕 😕

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 811 — No es importante
Ez korrekt
 index.hu/sport/futball/2019/11/20/eb_selejtezo_kudarc_elemzes/

Ilyen produktumot dob ki az a rendszer, ahol a belső kritikának nincs helye, minél közelebb áll az ember ov-hez, annál szebb és jobb a jelenlegi helyzet, csak még egy kis idő kell...

De a legelszomorítóbb, hogy Viktor mennyire vak a futballhoz és hű legfőbb csatlósaihoz; személyesen éli át az újabb égést (nem a vereség a lényeg, hanem a hogyan), és nem csap az asztalra, hogy gyerekek, ez így nem működik, takarodjon mindenki akinek ehhez köze volt. Pedig az ember azt hinné, hogy pr-nak se lenne utolsó, de a hibalehetőség az egotengerben nem erény, hanem üldözendő bűn, még ha a tükörbe is kell hazudni miatta.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jópofa amúgy az uefának ez a selejtező szisztémája.
A balfasz NL miatt a Koszovó/Macedónia/Fehéroroszország/Grúzia négyesből valamelyik biztosan kijut az EB-re, míg az írek (a selejtezőben otthon nem kaptak ki, összesen egy vereség Svájctól) és a norvégok (szintén veretlenül zártak hazai pályán, egyetlen szűk vereség a spanyoloktól) meg pótselejtezőzhetnek...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 614 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Máshonnan:

Mi a tisztes helytallas abban a csoportban ahol otbol negyedikek lettunk, ugy h egyik orszag valojaban eszak magyarorszag, a masik szinten csak del magyarorszag, a harmadik nem is igazan orszag hanem valami mini terület az angol szigetek segglyukan a negyedik azerbajdzsan meg azt se tudjuk tulajdonkeppen hol van es egyaltan micsoda azonkivul h valami baltas gyilkos. Ugy hogy az osszes ellenfel kisebb teruletileg es nepessegileg mint mi? Ugy hogy az onallo tortenelmuk elferne osszesen egy kockas füzetben? Mi abban a tisztes helytallas hogy ebben a szanalmasan szar csoportban sikerult negyediknek lenni?

😀 😛
warr_b
A szánalmasan szar csoportban azért ott a friss majdnem világbajnok csapat, a másikban világsztárok vannak, a harmadikban nyilván a magyar virtus van nagyobb potenciál, hisz a csajaik is csak akkor szépek, ha csörgedezik bennünk magyeri vér 😉 😛
kishaszi
Te Haszi, hol láttál itt világsztárokat? Az egy-két horváton kívül?
warr_b
Walesben? ...
kishaszi
Őőő, az egy szem Bale-en kívül még ki is?
warr_b
Ez a Ramsey gyerek se kutyaütő. Hol is játszik?
kishaszi
A Rams-ben.

😛


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 959 — Lucas Scott
Csak meg egy stat: Zsuzsi egyetlenegy fej párbajban sem vett részt.
Illetve a Hő térképe is több mint érdekes, majdnem ugyanannyit járt a bal oldalon mint jobbon. Taktika lett volna h a saját bal oldalunkat meg töltjük és ott próbálunk áttörni?

Plusz Nagy Adi és Pátkai hoterkepe is érdekes mintha egymást fogtak volna egész meccsen ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Máshonnan:

Mi a tisztes helytallas abban a csoportban ahol otbol negyedikek lettunk, ugy h egyik orszag valojaban eszak magyarorszag, a masik szinten csak del magyarorszag, a harmadik nem is igazan orszag hanem valami mini terület az angol szigetek segglyukan a negyedik azerbajdzsan meg azt se tudjuk tulajdonkeppen hol van es egyaltan micsoda azonkivul h valami baltas gyilkos. Ugy hogy az osszes ellenfel kisebb teruletileg es nepessegileg mint mi? Ugy hogy az onallo tortenelmuk elferne osszesen egy kockas füzetben? Mi abban a tisztes helytallas hogy ebben a szanalmasan szar csoportban sikerult negyediknek lenni?

😀 😛
warr_b
A szánalmasan szar csoportban azért ott a friss majdnem világbajnok csapat, a másikban világsztárok vannak, a harmadikban nyilván a magyar virtus van nagyobb potenciál, hisz a csajaik is csak akkor szépek, ha csörgedezik bennünk magyeri vér 😉 😛
kishaszi
Te Haszi, hol láttál itt világsztárokat? Az egy-két horváton kívül?
warr_b
Walesben? ...
kishaszi
Őőő, az egy szem Bale-en kívül még ki is?
warr_b
Ez a Ramsey gyerek se kutyaütő. Hol is játszik?
kishaszi
A szar Juvéba asszem
Heisman Trophy


Sztárok, persze...
A colos úszómesternek jobb és összeszedettebb mozgása volt mint nálunk az agyonhájpolt Mozartföldi irányítónknak