Soccer

35 feliratkozó

több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 14 058 — GM of the Year 2015
én viszont tutira veszem.

többször elmondta, hogy mennyire imádott Angliában dolgozni, az az igazán neki való biznisz. és hogy _biztosan_ visszatér oda. na de mégis hova ? egy ekkora formátumú ember nem fog akárhova menni, az ő arcának pontosan a ManU kell.gabtsi
Mikey hsz.-e után az első mondatod most furcsán jött ki. 😊

Én inkább úgy gondolom, a következő állomás a Man. City lesz számára. Annak idején, amikor a Chelsea-től kirakták, állítólag a Sevillához is elment volna, de túl sokat kért, és az andalúzok inkább hagyták. Nem tudom, Mourinhónál mennyire számít a pénz; eddig ugyan nagycsapatoknál dolgozott, viszont ez nyilván azzal is jár, hogy rendesen meg is fizették/fizetik, de pl. a Chelsea is még csak felszálló ágban volt, amikor ő odakerült, és csak ő tette igazi elit csapattá, ha igaz, akkor anno a Sevillával is szerződést kötött volna, akkor már a City se elképzelhetetlen (tőle pedig még nem hallhattuk, hogy mi a véleménye az átigazolási politikájukról, stb.).

De adja az ég, hogy egyszer majd a Unitedhez kerüljön! 😉
több mint 8 éve
Mikey Cincinnati Bengals 9 765
egy ekkora formátumú ember nem fog akárhova menni, az ő arcának pontosan a ManU kell.gabtsi
Ez annyira jó szerva, hogy nehezemre esik nem visszaütni... 😊
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
én viszont tutira veszem.

többször elmondta, hogy mennyire imádott Angliában dolgozni, az az igazán neki való biznisz. és hogy _biztosan_ visszatér oda. na de mégis hova ? egy ekkora formátumú ember nem fog akárhova menni, az ő arcának pontosan a ManU kell.

nem véletlen a maximális respekt egymás irányába.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Nem gondolom, hogy az alkesz a középszerűségbe akarná tolni a MU-t.
több mint 8 éve
Akkor se hiszem, hogy valaha is ő lesz a United menedzsere. Én is neki örülnék a legjobban, de "szép álmok". Ferguson pedig szerintem - ahogy ezt korábban már nyilatkozta is egyszer - valamelyik honfitársát fogja javasolni utódjául, Moyes-t vagy O'Neill-t. Vagy egy hozzájuk hasonló trénert, de semmiképpen se sztáredzőt.
több mint 8 éve
amen.

több mint 8 éve
Amiket én olvastam korábban, azok alapján nyílt titok, hogy Mourinho lesz az alkesz utódja.

Körbeudvarolták egymást már n+1-szer, és a portugálnak van olyan kitétel a szerződésében, hogy a manure kedvéért bármikor otthagyhatja a Realt...
több mint 8 éve
odáig van a Unitedért, és Ferguson is nagyon jó véleménnyel van róla, és ne legyen kétséged ki fogja a javaslatot tenni az utódra.

több mint 8 éve
pedig nem mondtál hülyeséget (végre... 😛 ), én egy egészen jó minőségű puerto ricoi rumban fogadtam, hogy Murinho lesz Ferguson utódja.gabtsi
Akkor arról lemondhatsz... 😛 😊
több mint 8 éve
pedig nem mondtál hülyeséget (végre... 😛 ), én egy egészen jó minőségű puerto ricoi rumban fogadtam, hogy Murinho lesz Ferguson utódja.

több mint 8 éve
Állítólag Mouringho a távozását fontolgatja. Ahogyan az origo írja, elege lett a Real-ból, a hétvégi x után megint előjöttek a különbségek közte és Valdano között. Mondjuk speciel én nem hiszem, hogy szezon vége előtt elmenne, de mindegy. http://www.origo.hu/sport/focivilag/20110119-mourinhonak-elege-van-a-real-madridbol.htmldeny79
Kacsa szerintem.Stez
Így van. Majd csak akkor hagyja el a Realt, ha Ferguson visszavonult. Viccet félretéve, szerintem előbb-utóbb eljut a Man. City kispadjára, de a most napvilágot látott hírekre nem érdemes adni.
több mint 8 éve
én reggel azt hallottam a rádióban, h S Ramos távozna, mert kakaskodnak CR7-tel.

el is tudnám képzelni nálunk.

több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 35 782
Állítólag Mouringho a távozását fontolgatja. Ahogyan az origo írja, elege lett a Real-ból, a hétvégi x után megint előjöttek a különbségek közte és Valdano között. Mondjuk speciel én nem hiszem, hogy szezon vége előtt elmenne, de mindegy. http://www.origo.hu/sport/focivilag/20110119-mourinhonak-elege-van-a-real-madridbol.htmldeny79
Kacsa szerintem.

több mint 8 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Állítólag Mouringho a távozását fontolgatja. Ahogyan az origo írja, elege lett a Real-ból, a hétvégi x után megint előjöttek a különbségek közte és Valdano között. Mondjuk speciel én nem hiszem, hogy szezon vége előtt elmenne, de mindegy. http://www.origo.hu/sport/focivilag/20110119-mourinhonak-elege-van-a-real-madridbol.html
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks 4 866 — RIP us.
Mert egy fos. 😊Stez
Bundásliga ahogy a jó Hofi mondta.
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 35 782
A Hoffenheimnek tavaly volt igazán jó szezonja, ha jól emlékszem, januárig vezették is a Bundesligát, aztán nem tudom, hol fejezték be végül, nem követem figyelemmel, fos bajnokság. 😊Stez
Az a 2008-2009-es szezonban volt. 😊 Látszik, mennyire képben van mindenki a Bundesligát illetően. 😀vassadi27
Mert egy fos. 😊

több mint 8 éve
A Hoffenheimnek tavaly volt igazán jó szezonja, ha jól emlékszem, januárig vezették is a Bundesligát, aztán nem tudom, hol fejezték be végül, nem követem figyelemmel, fos bajnokság. 😊Stez
Az a 2008-2009-es szezonban volt. 😊 Látszik, mennyire képben van mindenki a Bundesligát illetően. 😀
több mint 8 éve
Várjunk még azzal a 7 millióval.

The Reds hoped to use the proceeds from the proposed sale of Ryan Babel to Hoffenheim to fund a move for Suarez but midfielder Babel is ready to turn down the transfer in the hope of securing a loan move to former club Ajax. - Daily Mirror
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 35 782
2.ok a dortmund mögötta.kacsa
Az a Hannover. De hogy ők is mit keresnek ott? :o Én is nagyon le vagyok maradva Bundesliga terén. A Hoffenheim amúgy most a kilencedik.vassadi27
bocsi ott van mellette 😀
de igazad van az egésszela.kacsa
A Hoffenheimnek tavaly volt igazán jó szezonja, ha jól emlékszem, januárig vezették is a Bundesligát, aztán nem tudom, hol fejezték be végül, nem követem figyelemmel, fos bajnokság. 😊
De az fix, hogy jobb csapatot is megérdemelt volna, bár ez a 7 milla sok érte azért.

több mint 8 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 314 — Vikings fan
most kicsit azért haragszom az Evertonra a Pienaaros ügy miatt, mmint nem az zavar h a sp*rshöz ment hanem ahogy lerendezték az egészetkristof
a 3 millió fontot csak én keveslem érte? 😐 :rolleyes:Little Jarry
Lejárt volna a szerződése júniusban, azért volt olcsó. Pienaar nem akart a Chelsea-be menni, visszautasította őket. Kérdés, hogy a Tottenhambe hova fér be?
több mint 8 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 033 — 28-14
Liverpool FC this afternoon announced they had accepted a bid from TSG 1899 Hoffenheim for the transfer of Dutch international Ryan Babel.
Hoffenheim?! Vagy én nem vagyok képben a Bundásligával, vagy nem tudom, de szerintem náluk azért jobb csapatot érdemelne.
Sajnálom, hogy nem jött be a számítása Liverpoolban.Mikey
😕 😕 😕
kedvenc külföldi játékosom, és egy ilyen csapathoz kerül, nem értem 😕

több mint 8 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Az a Hannover. De hogy ők is mit keresnek ott? :o Én is nagyon le vagyok maradva Bundesliga terén. A Hoffenheim amúgy most a kilencedik.vassadi27
bocsi ott van mellette 😀
de igazad van az egésszel
több mint 8 éve
kristof Miami Hurricanes 8 060
most kicsit azért haragszom az Evertonra a Pienaaros ügy miatt, mmint nem az zavar h a sp*rshöz ment hanem ahogy lerendezték az egészetkristof
a 3 millió fontot csak én keveslem érte? 😐 :rolleyes:Little Jarry
szerintem is nevetséges összeg egy ilyen szintű szélsőért, de ha Abra nem fizetett többet akkor nem

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
a 3 millió fontot csak én keveslem érte? 😐 :rolleyes:
több mint 8 éve
Az a Hannover. De hogy ők is mit keresnek ott? :o Én is nagyon le vagyok maradva Bundesliga terén. A Hoffenheim amúgy most a kilencedik.